Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
dobra ide sie wkomponowac w brodzik 😁 jak długo mnie nie bedzie tzn ze utknełam 😁 😁

Połóż sobie obok telefon i jjak coś to dzwoń!!! - będziemy jakiś dźwig załatwiać 😁 :P

Dobra, to ja ide się wyłożyć w wannie.... nie wytrzymam raczej 30 minut ale trochę poleżę 🙂 🙂 Buźka :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tak, jak sie zaczynaja skurcze a nie wiesz czy to juz te porodowe to trzeba isc pod prysznic polewac brzuch-mi połozna mówiła ze przynajniej 30 min i jak sie beda nasilały tzn ze sie zaczeło, jak przejdzie tzn ze to były przepowiadajace.. czesto na porodówce jak sie nie ma rozwarcia kaza pod ciepły prysznic isc i to działa przyspieszajaco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
fijolek napisał(a):
dobrej nocy. 😘

a jak sie czujesZ?

dzisiaj mam mega depreche. 😞
pytalam lekarza co jesli ten srodek ktory maja mi jutro podac nie zadziala. powiedzial ze niewykluczone ze podadza ponownie, albo zaloza balonik 🤪 🤪no to juz jakas masakra.
slowa nie bylo o okcytocynie...
jestem przerazona ze to tyle trwa. no bo dlaczego? panicznie boje sie cc. jakis masakryczny dzien.. 😞
Hussi a co sie zadzialo ze pojechaliscie wogole do szpitala? Nie martw sie napewno wszystko zakonczy sie szybko i pozytywnie.!!
Antenka w ktorym w koncu szpitalu bedziesz rodzic? Kiedy idziesz?

Fijolku nie łam się bedzię dobrze...jeszcze tylko troszkę... 😉
a co do mojego porodu to jestem cholernie niezdecydowana..:/ to mój problem...
ale jeśli zacznie się coś dziać do środy to pędze do kopernika a jeśli nic się nie zadzieje to w środę mam wizytę u mojego gina i da mi skierownie do pabianic i pewnie 16 maja w poniedziałek będe na oddziale bo 15 maja mam termin...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że robię już chyba wszystko co możliwe żeby przyśpieszyć mój poród ale nic nie działa...i daje sobie spokój... 😠 mój syn jest uparty jak tata i sam zdecyduje kiedy wyjść... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas też słoneczko, ale jakoś wietrznie.
I ja już zaliczyłam prysznic - chyba 20- minutowy, bo bardzo bolą mnie plecy z prawej strony - tak samo jak w przypadku kolki nerkowej 😞
A Mały się kręci i wierci i wypina, więc boli na dwóch frontach 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki 🙂

Ja dopiero wstałam 🤪
Nie chciałam budzić Męża 😉
On jeszcze śpi zmęczony, a ja lecę się ogarnąć...

Pogoda u nas dla odmiany dzisiaj ładna 🙂

Powiem Wam, że chyba całą noc miałam przepowiadające...
I sama nie wiem co o tym myśleć...
Strasznie się boję, że nie będę umiała rozróżnić ich od tych właściwych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszk i mamuśki i!!!
Ja nadal w dwupaku mimo że wczoraj tyle sie narobiłam a na dodatek w nocy fiku miku z mężusiem hihi. I nic!!
Anonimosia rozumiem co czujesz bo moja mała tak sie napina że boli cały dół brzucha bo chyba naciska na pęcherz i góra bo rozpycha żebra 😮
Hej Antenka to jak ja przenoszę to w poniedziałek 16 we dwie trafimy na oddział i będą nam wywoływać 🙂.
Hussi trzymam kciuki za Piotrusia żeby szybko wyzdrowiał.
Fijołku jeszcze troszke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już wykąpana... 🙂 🙂 zaraz idę zrobić jakieś śniadanko 🙂

U nas też ładna pogoda ! 🙂
Antenka bądź cierpliwa i się nie denerwuj 😜 😘
Anonimosia, Joma czyżby coś się działo? 🙂 😉

Ja to już te moje bóle ignoruję troszkę... myślę sobie że jak zacznie ostro boleć to będzie to! 🙂 chociaż, to też różnie bywa... niektóre kobiety nie czują mocnych skurczów, kurcze, ciężka sprawka 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Witajcie Brzuszki 🙂

Ja dopiero wstałam 🤪
Nie chciałam budzić Męża 😉
On jeszcze śpi zmęczony, a ja lecę się ogarnąć...

Pogoda u nas dla odmiany dzisiaj ładna 🙂

Powiem Wam, że chyba całą noc miałam przepowiadające...
I sama nie wiem co o tym myśleć...
Strasznie się boję, że nie będę umiała rozróżnić ich od tych właściwych...


Kochana na pewno odróżnisz te właściwe o przepowiadających.
A zaczyna sie bólem podbrzusza tak jak na miesiączke i nadchodzą te skurcze one sa stanowczo bardziej bolesne!Na pewno bedziesz wiedziała że to już ten piekny moment nadszedł.Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
tak, jak sie zaczynaja skurcze a nie wiesz czy to juz te porodowe to trzeba isc pod prysznic polewac brzuch-mi połozna mówiła ze przynajniej 30 min i jak sie beda nasilały tzn ze sie zaczeło, jak przejdzie tzn ze to były przepowiadajace.. czesto na porodówce jak sie nie ma rozwarcia kaza pod ciepły prysznic isc i to działa przyspieszajaco.

mnie lekarz wczoraj powiedzial ze mam polewac mocno ciepla woda brzuchol pod prysznicem, ale nie ze az 30 minut! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny no niby tak...wiem, że one są booooolesne, ale przecież każda z nas inaczej przechodziła miesiączkę i to co dla jednej jest baaaaardzo bolesne - dla drugiej praktycznie nie wyczuwalne...
Ja przed ciążą miałam bolesne miesiączki - niektóre takie, że prawie po ścianach chodziłam (wtedy zawsze zastanawiałam się jak to będzie przy porodzie 😁)

A jak pomyślę o mojej znajomej, która trafiła do szpitala w II fazie - wielce zdziwiona, że to już się zaczęło (bo nic nie czuła) - to aż mnie ciarki przechodzą 🤪

No nic - bez paniki 😉

Lecę Brzuszki - miłego dnia 😘


Fijolek
czekamy! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Dziewczyny no niby tak...wiem, że one są booooolesne, ale przecież każda z nas inaczej przechodziła miesiączkę i to co dla jednej jest baaaaardzo bolesne - dla drugiej praktycznie nie wyczuwalne...
Ja przed ciążą miałam bolesne miesiączki - niektóre takie, że prawie po ścianach chodziłam (wtedy zawsze zastanawiałam się jak to będzie przy porodzie 😁)

A jak pomyślę o mojej znajomej, która trafiła do szpitala w II fazie - wielce zdziwiona, że to już się zaczęło (bo nic nie czuła) - to aż mnie ciarki przechodzą 🤪

NO DOKŁADNIE!!! Ja też miałam baardzo bolesne miesiączki i przez to wydaje mi się, że te skurcze mogą mi się wydawać nie za bardzo bolesne... a może właśnie będą gorsze niż te miesiączkowe!!! To ja chyba oszaleję!!! 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
joma napisał(a):
Witajcie Brzuszki 🙂

Ja dopiero wstałam 🤪
Nie chciałam budzić Męża 😉
On jeszcze śpi zmęczony, a ja lecę się ogarnąć...

Pogoda u nas dla odmiany dzisiaj ładna 🙂

Powiem Wam, że chyba całą noc miałam przepowiadające...
I sama nie wiem co o tym myśleć...
Strasznie się boję, że nie będę umiała rozróżnić ich od tych właściwych...


Kochana na pewno odróżnisz te właściwe o przepowiadających.
A zaczyna sie bólem podbrzusza tak jak na miesiączke i nadchodzą te skurcze one sa stanowczo bardziej bolesne!Na pewno bedziesz wiedziała że to już ten piekny moment nadszedł.Buziaki

no tak ale same skurcze nie wystarcza.. musi byc jeszcze szyjka przygotowana. Dzisiaj dostalam wyklad od lekarza w tym temacie, Bo u mnie skurcze sa juz dosc mocne i odczuwam je, ale szyjka nie jest do konca przygotowana wiec o podaniu OCT nie ma mowy.. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
adka101 napisał(a):
joma napisał(a):
Witajcie Brzuszki 🙂

Ja dopiero wstałam 🤪
Nie chciałam budzić Męża 😉
On jeszcze śpi zmęczony, a ja lecę się ogarnąć...

Pogoda u nas dla odmiany dzisiaj ładna 🙂

Powiem Wam, że chyba całą noc miałam przepowiadające...
I sama nie wiem co o tym myśleć...
Strasznie się boję, że nie będę umiała rozróżnić ich od tych właściwych...


Kochana na pewno odróżnisz te właściwe o przepowiadających.
A zaczyna sie bólem podbrzusza tak jak na miesiączke i nadchodzą te skurcze one sa stanowczo bardziej bolesne!Na pewno bedziesz wiedziała że to już ten piekny moment nadszedł.Buziaki

no tak ale same skurcze nie wystarcza.. musi byc jeszcze szyjka przygotowana. Dzisiaj dostalam wyklad od lekarza w tym temacie, Bo u mnie skurcze sa juz dosc mocne i odczuwam je, ale szyjka nie jest do konca przygotowana wiec o podanie OCT nie ma mowy.. 😠

A można ją jakoś wcześniej przygotowywać? 😮 czy trzeba czekać po prostu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
fijolek napisał(a):
adka101 napisał(a):
joma napisał(a):
Witajcie Brzuszki 🙂
Ja dopiero wstałam 🤪
Nie chciałam budzić Męża 😉
On jeszcze śpi zmęczony, a ja lecę się ogarnąć...
Pogoda u nas dla odmiany dzisiaj ładna 🙂
Powiem Wam, że chyba całą noc miałam przepowiadające...
I sama nie wiem co o tym myśleć...
Strasznie się boję, że nie będę umiała rozróżnić ich od tych właściwych...

Kochana na pewno odróżnisz te właściwe o przepowiadających.
A zaczyna sie bólem podbrzusza tak jak na miesiączke i nadchodzą te skurcze one sa stanowczo bardziej bolesne!Na pewno bedziesz wiedziała że to już ten piekny moment nadszedł.Buziaki

no tak ale same skurcze nie wystarcza.. musi byc jeszcze szyjka przygotowana. Dzisiaj dostalam wyklad od lekarza w tym temacie, Bo u mnie skurcze sa juz dosc mocne i odczuwam je, ale szyjka nie jest do konca przygotowana wiec o podanie OCT nie ma mowy.. 😠

A można ją jakoś wcześniej przygotowywać? 😮 czy trzeba czekać po prostu?

no mozna. ja bede miec wlasnie przygotowywana jutro poprzez podanie tego zelu ktory ma rozciagnac ja. Mozna jeszcze zastosowac balonik.
No i sama dodatkowo duzo kucam sobie.. nie wiem co zadziala, ale probuje.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...