Skocz do zawartości

MAMA PAŹDZIERNIKOWA MALUDA URODZIŁA SYNKA | Forum o ciąży


gosia2301

Rekomendowane odpowiedzi

GRatulacje Maludo...ah wspomnienia powracaja...ja tez mialam termin na3pazdziernika ale rok temu...tylko zemoj synus urodzil sie dopiero tydzien pozniej...10 pazdziernika 2009...i w niedziele konczy roczek...kiedymi ten skarb tak urosl? 🙂
Jeszcze raz gratulacje,zdrowka dlaCiebie i malenstwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[color=purple]maludziu kochana ogromne gratulacje 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😘 😘 😘 duzo duzo zdrowka dla naszego kolejnego pazdziernikowego chlopaczka no i oczywiscie dla Ciebie i tatusia 🙂 🙂
Jednak sie wystraszylas nagonki i odtamowalas kolejke 🙂)))))
[/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę, wrzesień zamknął się we wrześniu i już październikowe mamusie doczekały się swojej kolejki 🙂
serdeczne gratulacje i szybkiego powrotu do domku i duuuuuuuuuużo zdrówka dla mamusi i maluszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
kOCHANE BRZUSZKOWE MAMUŚKI I PRZYSZLE MAMUSKI

Dopiero dzis odczytalam wszystkie gratulacje z MILOSZKIEM na kolanach.Kochane jesteście wszystkie,TE ktore znam i te co nie znmam.To szalenie mile,wzruszylam sie ogromnie,łzy pociekły...
Malinka ...zycze Twojemu maluszkowi twardych kroczkow,szybkich ząbkow i zdrowka,a rodzicom wytrwalosci w wychowaniu.
Laff i Ann

to Wy przywitalyście mnie jako pierwsze na wątku MAMUSIE PO CZTERDZIESTCE,dodałyście otuchy za co dziekuje serdecznie.Myślalam,ze dla mnie tu miejsca nie będzie.

Gosia 2301..jako pierwsza zaprosila na PAŻDZIERNIK ,podpowiedziala co i jak na BRZUSZKU,bo bylam hihi zielona.

Koniec podziekowań,a teraz prosze o OSKARA 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...