Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
Nika, mój mały tez wykopuje mi Marcinka z łóżka, jak opieram brzuch o jego plecy... hah, a dziś to już przeszedł sam siebie....


no ten tak samo jak piter przyłozył ręke do brzuszka to nadal kopał ,a jak sie przysunełam do jego pleców to kopał z całej siły, to beda takie synusie mamusi ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nequitia będzie dobrze tylko długo nie zwlekaj szoruj do szpitala jak najszybciej co będą w stanie ci zatrzymac poród dostaniesz leki jakieś i powinno byc ok i leżec będziesz juz musiała pewnie do końca mojej kumpuli przetrzymali o 5 tyg i maluch cały zdrowy się urodził w 36 tyg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nequita, podziwiam Cię, że byłaś w stanie odróżnić prawdziwe skurcze od tych naszych twardnień, napieć brzucha itd. Tego sie własnie zawsze obawiam, bo bronię się rękami i nogami żeby nie dzwonić do lekarza jak coś jest nie tak, a może właśnie powinnam.
Jeśli nie będziesz miała jak do nas napisać podaję Ci moją kom 727 560 095. Będziemy czekać na wieści od Ciebie. Głowa do góry, dobrze, że masz pozytywne nastawienie 🙂. Pewnie położą Cię na troszkę, dadzą jakieś kroplóweczki i wrócisz do domku zanim się obejrzysz. Trzymaj się ciepło.

Luna, a za mną pierwsza tak wspaniale przespana noc. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasienkaks ja też się zastanawiam jak to będzie czy będę umiała rozróżnic skurcze przepowiadające z tymi porodowymi widze że nie jestem sama z tym problemem 🙂
A macie czasami pobolewania w pachwinie czy to jajniki tak z boku niewiem jak to określic takie kłucia ja mam 🙂 ale nie zawsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie, mnie jajniki nie bolą, ani nic podobnego. Ale chyba nika cos wspominała, że ją pobolewa jak przed miesiączką. Mnie dokucza tylko twardnienie brzucha. Wczoraj to było już apogeum. Wzięłam dwie no spy i nie pomogło, i zaczęłam się właśnie zastanawiać czy to nie są jakieś niepokojące skurcze. 😞
Tym bardziej, że jak mnie łapało to mała strasznie się wierzgała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasienkaks zapisałam sobie Twój numer jak mi coś ciekawego powiedzą to napisze smsa 🙂 właśnie jem obiad... niedługo wrócą "teście" i będę szła... jak ja nie lubię szpitali 🤨 ale jak trza to trza 🙂 Jestem dobrem myśli...
no i mogę zapomnieć, że na święta odwiedzę rodziców....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasienkaks napisał(a):
Nie, mnie jajniki nie bolą, ani nic podobnego. Ale chyba nika cos wspominała, że ją pobolewa jak przed miesiączką. Mnie dokucza tylko twardnienie brzucha. Wczoraj to było już apogeum. Wzięłam dwie no spy i nie pomogło, i zaczęłam się właśnie zastanawiać czy to nie są jakieś niepokojące skurcze. 😞
Tym bardziej, że jak mnie łapało to mała strasznie się wierzgała.


no własnie nie jajniki tylko czasem mnie tak po bolewa brzunio jakby miała dostac okres wczoraj mnie poł dnia ćmiło 😮 i to twardnienie brzycha to tez strasznie mi dokucza ale ja nie moge brac no-spy bo jestem uczulona , wiec siadam i czekam az mi przejdzie 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEWCZYNY
mam do sprzedania super zestawy ubranek dla dziewczynki w rozmiarze 56 i 62
nie zaśmiecałabym wam wątku ale czeka mnie za kilka dni przeprowadzka i chciałabym pozbyć się jak największej ilości rzeczy z których córcia mi wyrosła

http://allegro.pl/zestaw-dla-dziewczynki-wyprawka-od-mamy-i1560977452.html
http://allegro.pl/wiosenny-zestaw-dla-dziewczynki-r-62-wyprawka-i1561626559.html
http://allegro.pl/zestaw-dla-dziewczynki-r-62-wyprawka-od-mamy-i1549025100.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny przyszłam do Was za namowa Kasienkaks i muszę przyznać, że siedzę z bananem od ucha do ucha po Waszych rozmowach o sutkach, zakręcone kobitki 🙂 termin mam rzekomo na 2lipca ale to z om bo z każdego usg rokują czerwiec, także pobędę tu z Wami 😁 zresztą macie bardzo przyjazną atmosferę, pozdrawiam ciepluto 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nequitia-Kochana trzymamy kciuki by było wszystko oki i żeby Cię szybciutko wypuścili do domku 🙂
Ja właśnie wróciłam z Zusu, w sumie nic nie wskórałam, tak niezrozumiale tłumaczyła mi ta babka- tak na odczepnego by mieć o jedną osobę mniej w kolejce! Skontaktuje się z księgową niech ona mi wytłumaczy wszystko i się z nimi kontaktuje bo to nie na moje nerwy i zdrowie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny wiadomość od Nequity:
"Miałam ktg, skurcze ustały ale leże pod kroplówką i dostaje zastrzyki i tabletki, które mają mi zwęzić szyjkę i zapobiec stawianiu się brzuszka i kolejnym skurczom. Dowiedziałam się, że ta kroplówka jedna schodzi dwa dni. Masakra jakaś, ale dla Małej wszystko :-) Pozdrawiam"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Również dołączam się do pozdrowień dla Nequity 🙂 fajnie kasienkaks że podałaś jej numer i macie kontakt 😜
Witam nowe Brzuszki i zapraszamy do wspólnych rozmów 🙂
Lunaaa ja mam to okrycie również 76x76 i dostałam od znajomej 90x90 przyda się na póżniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...