Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czytalam ze trezba duzo pic i cos tam jeszcze bylo ale ja za bardzo juz sie nie sugeruje tym co pisze w necie bo potem się za bardzo stresuję 😠

nigdy bym nie pomyslała że ciąża jest niełatwa ale dobrze że chociaż afty na jezyku już wyzdrowiały (chyba przez te witaminy)ale zauwazylam ze tez guma do zucia bardzo pomogla a ty masz jeszcze jakies dolegliwości poza h...i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ogolnie nic sie nie dzieje jedyne co to chyba to ze czasami mi sie bardzo ciezko oddycha , łapie mnie bezdech 😲masakra ..a powiedz mi twoja malutka tez daje ci ostre kopniaki jak jakos usiadziesz i jest jej niewygodnie ?? bo moj mały to nerwica mała odrazu mnie kopie albo sie wypycha i moj brzuch ma dziwne ksztłty ha ha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a zmierz prosze swoj brzuszek! bo tak na fotce to wyglada na duuuzy 🙂 moj raczej sredni... mala kopie ale ona mnie wali po narzadach! tam w srodek nie do zewnatrz najbardziej sobie upodobala moj pecherz ☺️
ja zawsze oddawalam mocz 2 razy dziennie(rano i wieczorem) a teraz jak mnie gila to co 30 minut rowno musze isc siku! kopie mocno jak leze na plecach czasami smiac mi sie chce jak siedze z wyciagnietymi nogami a mi brzuchem szarpie tak jakby sie otrzepywala z wody jak piesek-smiech mnie wtedy bierze ale lubie uczucie jak sie rozciaga jak czuc w jednym i drugim koncu brzucha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj nie mam zadnej miarki dla tego ci nie powiem jaki jest wielki ale wszyscy mowia ze duży brzuchol.. ale jakos tak dziwnie przybieram na wadze bo tylko brzuch , ostatnio kupowałam spodnie to rozmiar taki jak przed ciaza..a jak byłam u lekarza to mi powiedział ze mam strasznie duzo wod płodowych wiec podobno dla tego jest taki duzy.
ja do toalety to latam praktycznie co chwile ile moge ..
a od 3 tyg waga mi spada co tydz poł kilo mniej ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas tez slonece swieci(chociaz tyle)ladna aura ale powietrze ostre a w gorach to normalnie snieg lezy! powiedz mi czy tez masz tak potwornie sucha skore? normalnie po rannym prysznicu i kremiku do ciala wieczorem juz mam sucha skore a pije poltora litra dziennie(to i tak sukces bo przed ciaza wypijalam tylko szklanke dziennie) poza weekendami alkoholowymi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie witaminy...dzieki za przypomnienie 😁 caly czas sie zastanawiam nad imieniem dla mojej pociechy i nic mi nie przychodzi fajengo do glowy! imiona ktore kiedys bardzo mi sie podobaly, ze sama chcialam takie miec dzis sa na NIE a jak nic nie wymysle to bedzie musiala zostac wymyslona przez mojego chopa Zoska. Zoska zosia jeszcze ujdzie ale mala zofia????? jakos mi to nie pasuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja kolezanka nazwała tak swoja corke Zosia , hmm mi sie podoba ale tez musisz pomyslec o dziecku , zeby kiedys nie przyszła do ciebie i ci powiedziała " no mama co ty mi za imie dałas "
a w ksiegach imnion sparwadzałas ? moze tam cos znajdziesz.. u nas bedzie Nathaniel 😆 ale jakbym miała córke to nazawałabym ja Victoria ☺️ albo Lena 🙃
Zuzia tez mi sie podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
problem w tym ze mi sie podobaja same meskie! nawet ubranka to mi sie bardziej meskie podobaja...sama mam kilka meskich koszul w ktorych uwielbiam chodzic! sprawdzalam wszedzie i nic mi nie przypadlo do gustu a o ta zofie to troche sie martwie takie starodawne imie...podobalo mi sie zawsze laura ale mi sie odwidzialo tak jak beata marta i nina i łucja;/ ech trudny wybor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas co do imienia to nie było dyskusji , nio ale szczeze to masz racje mi tez sie chłopience ciuszki bardziej podobaja i tak jak ty chodze w meskich bluzach i koszulach 🙂
to Ty badziesz jak w tym filmie "nic smiesznego" tylko tam było odwrotnie bo im sie chłopak urodził a matka go ubierała w kiecki i nazywała " moja Adasia " ha ha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahahaha 🙂 moj jest krzysiek to moze i zmienimy zamiast zocha na ''krzysztofa'' 😉 nie no kurcze nie wiem chyba juz wszystkie imiona przeszukalam i nic nie zlapalo za serce moze jeszcze jak ja zobacze to mi sie cos nasunie na mysl a co do chodzenia w meskich rzeczach to pamietam ze od malego bylam meska-w podstawowce wycinalam gole babki z gazety z dzialu bieliznianego i sobie ukladalam na lawce! opieralam je o biurko wychowawczyni bo akurat siedzialam w pierwszej lawce a jej biurko bylo na podwyzszeniu. jaja byly jak mi laski zabrala i dala mojej mamie na wywiadowce-oj biedna ta moja mama musiala sie wstydzic za mnie-malego zboczenca 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ha haha 😁 🤪 co sie usmiałam 🤪 ja mam 3 braci starszych wiec jak byłam dzieckiem to drzewa dachy . zero lalek, małe chłopaczysko i tak mi zostało do dzis auta , motocykle tatuaże echh , biedne te nasze matki ☺️
ale gołych babek nie wycinałam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tam bylam grzeczna 🙂 czasem 🙂 zobaczymy jakie beda nasze pociechy!i co beda mialy w glowach, u nas w kamienicy na parterze jest drukarnia i na parkingu staje mnostwo aut i clio zablokowal fiata uno a ten mu za wycieraczke wlozyl kartke z wydrukowanym peniskiem! nie powiem calkiem ladny 😉 takie same rysowali nam w zeszytach chlopcy za czasow technikum







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dziewczynki, ale się rozpisałyście, trochę mi zajęło nadrobienie 🙂 hihi
widzę, że doborowe towarzystwo tutaj, motorki, tatuaże i te sprawy 😉 ja na motorze nie jeździłam już chyba 100 lat, a tatuaże sama robię, teraz już zaniechałam bo siedzieć długo nie mogę w jednej pozycji 🙂 cóż dla wygody brzusia wszystko 😁 ale i ja i mój mamy "poozdabiane" ciała... ciekawe co na to Dzidzia powie 😉 wiecie, jak sobie siedzę na necie i przeglądam różne strony to czasami mnie strach łapie, co wyrośnie z mojej Małej... ale mam nadzieje, że będzie ok 🙃 😁 jakąś dziwną fazę łapię, najchętniej to bym się już spakowała do szpitala i czekała na poród haha a to jeszcze tyyyylllleeee czasu zostało 🤨
Od następnego tygodnia zacznę chyba chodzić do szkoły rodzenia, byłam dzisiaj u położnej i wypytywałam o wszytko, pomyślałam, czemu nie? przynajmniej poznam inne ciężarówki i zawsze raz w tygodniu będę miała jakieś zajęcie 😁

Pozdrawiam i całuski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tam zadnych tatuazy nie mam 🙂 porzadna jestem 🙂 rodzice to by mnie wydziedziczyli 😉 dzieki ciazy to poza rzuceniem palenia nawet kolczyk z jezyka wyjelam...co do szkoly rodzenia to podziwiam bo ja po pracy nie mam sily na nic, a czego ciekawego dowiedzialas sie od poloznej? ja to w sumie nawet nie mam kogo zapytac jak mam watpliwosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szczerze to o tą szkołę wypytywałam 🙂 ale na zajęciach ponoć na wszystkie pytania odpowiadają, więc będę pytała ile wlezie 😁 ja też powyciągałam kolczyki jak się dowiedziałam o ciąży... ale w sumie to nie wiem czemu 😜
Pewnie jakbym pracowała to tez by mi się nie chciało, ale nie pracuję, więc mi się chce do ludzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ha u mnie po kolczykach ani sladu , wszystkie wyjete a co do tatuaży to gumka sobie ich nie wymaże 🙂 ale nie załuje ze je mam tu gdzie mieszkm to taki standard ze babki po 5o-tce chodza wydziarane ..
w sumie to bym poszła do takiej szkoły rodzenia , ale to tylko z nudów ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nequitia to ja ci bede podsuwac pytania i bedziesz mi mowic co ci odpowiedzieli 🙂 w sumie to sie nie dziwie ze sie zapisalas-ja bez pracy bym chyba z nudow oszalala

nika porownanie siebie do 50-latek bylo super! rozumiem wyjmowac kolczyk z pepka ale po co wyjelam z jezyka tez nie wiem 😁 z uszu wyjelam juz dawno bo jakos nie wiem czemu ale od pewnego czasu stawiam na nature nawet wlosy przestalam farbowac 😜 chociaz troche zaoszczedze 😉 NO TO CHWALCIE SIE GDZIE MACIE TE TATUAZE I CZY TO PRAWDA ZE PRZEZ CIAZE SIE ROZCIAGAJA A POTEM SREDNIO TO WYGLADA-CZY TO TYLKO SCIEMA???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...