Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
agata_j napisał(a):
Malgorzatta napisał(a):
jest opcja:
może być używana również przez starsze dzieci (do 11.3 kg.)

wiecie co, w sumie to jest mało, mały szwagierki ma 2 latka i waży 13 kg.....


13?? WOW to sporo chyba?



te 13 to raczej normalnie tu macie wagi dziecka 🙂



Jaka powinna być średnia waga dziecka w zależności od wieku i wzrostu

DZIEWCZĘTA

Wiek dziecka -2 lata - średni wzrost dziecka - 80-89 cm - średnia waga dziecka - dziecka - 10-14 kg

Wiek dziecka 4 lata - średni wzrost dziecka - 94-105 cm - średnia waga dziecka - 14-18 kg

Wiek dziecka 6 lat - średni wzrost dziecka - 106-120 cm - średnia waga dziecka - 17-24 kg

Wiek dziecka 8 lat - średni wzrost dziecka - 117-132 cm - średnia waga dziecka - 21-30 kg

Wiek dziecka 10 lat - średni wzrost dziecka - 128-144 cm - średnia waga dziecka - 25-40 kg

Wiek dziecka 12 lat - średni wzrost dziecka - 142-156 cm - średnia waga dziecka - 34-50 kg

Wiek dziecka 14 lat - średni wzrost dziecka - 152-168 cm - średnia waga dziecka - 45-63 kg

Wiek dziecka 16 lat - średni wzrost dziecka - 154-170 cm - średnia waga dziecka - 47-67 kg

CHŁOPCY

Wiek dziecka 2 lata - średni wzrost dziecka - 83-91 cm - średnia waga dziecka - 12-15 kg

Wiek dziecka 4 lata - średni wzrost dziecka - 97-108 cm - średnia waga dziecka - 15-19 kg

Wiek dziecka 6 lat - średni wzrost dziecka - 109-122 cm - średnia waga dziecka - 18-24 kg

Wiek dziecka 8 lat - średni wzrost dziecka - 120-134 cm - średnia waga dziecka - 21-30 kg

Wiek dziecka 10 lat - średni wzrost dziecka - 130-145 cm - średnia waga dziecka - 25-37 kg

Wiek dziecka 12 lat - średni wzrost dziecka - 140-156 cm - średnia waga dziecka - 30-46 kg

Wiek dziecka 14 lat - średni wzrost dziecka - 154-170 cm - średnia waga dziecka - 40-60 kg

Wiek dziecka 16 lat - średni wzrost dziecka - 165-182 cm - średnia waga dziecka - 50-72 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
www.ikea.com/pl/pl/catalog/categories/departments/childrens_ikea/tools/childrens_ikea_rooms_ideas

dziewczyny tu widać taka sakwa podwieszana do sufitu, ale nie ma już tego chyba w sprzedaży

widzę że nie wchodzi od razu to zdjęcie, więc to jest ostatnie z tej prezentacji....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
www.ikea.com/pl/pl/catalog/categories/departments/childrens_ikea/tools/childrens_ikea_rooms_ideas

dziewczyny tu widać taka sakwa podwieszana do sufitu, ale nie ma już tego chyba w sprzedaży


chodzi o to na ostatniej stronie? taki worek przywieszony do sufitu? ale to dla starszego dzieciaczka, póki co fisher price 😉
swoją drogą sama bym się na tym pobujała 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleksandra_W napisał(a):
laseczki ja sobie melisy naparzylam i spadam sie polozyc bo cierpie przeookropnie od tych moich swedzen 😞 jak do rana sie nie polepszy to do lekarza pedze bo sie wsciekne!!!!!!!!!!!!!!!)
zycze dobrej nocki 😘 trzymajcie sie 🙂


Ola a gdzie Cię tak swędzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nom dokładnie Agata, dopiero zauważyłam że to nie wchodzi z buta....

tak myślę że dla 2 - latka będzie w sam raz! sama w tym siedziałam, fajne to jest, można w tym się kręcić 🙂 małe dziecko może sie położyć, chociaż siostrzeniec Marcina, jak nim tak kręciliśmy ostro, to wypadł, hehehe, ale nic sie nie stało na szczęście....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ha ja też 14 🤪 nie jest źle 🙂
a z tym cellulitem... MASAKRA, ja mam go pełno na dupie i udach, a nie miałam przed ciążą 😠 czytałam że w ciąży pojawia się tzw cellulit wodny, który powinien zniknąć po ciąży... ale jak będzie w realu 🥴
lunaaa albo któraś laska poleciła maskę GUAM prawdopodobnie bardzo dobra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...