Skocz do zawartości

O WSZYSTKIM 2010!!!! | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
buziaczkaa napisał(a):
noi nie zdazylam sie polozyc bo wstała 🙂 zaniosłam do dziadków na dół..a co ? niech sie pobawią 🙂
Buła...dzidek lubi ubranko truskawki 🙂 dzis ma na sobie tez..najczesciej ubierany ciuch jaki ma 🙃


😘 😘 😘 😘 😘
czekaj czekaj już mam taaakie na oku tzn mikołaj ma...gadałam z nim to mi mówił.....:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 856
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
😘 😘 😘 😘 😘
czekaj czekaj już mam taaakie na oku tzn mikołaj ma...gadałam z nim to mi mówił.....:P:P:P


buleczka... jaki mikołaj?? no prosze Cie.... ja mam z nim na pieńku...


ja zdj tez zmieniłam... tylko Maja przy Livii jeśli chodzi o włoski wygląda dość ubogo 🙂)

Malutka jutro czopeczki zakup koniecznie!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane dziewczynki :*

bułka miałaś napisac jak bylo na porodówce. Chyba ze napisałaś a ja przeoczyłam coś.

Wojcieszek maleńki ale włoski ma mega 🙂) chciała bym żeby Maja takie miała kucyki chyba bym jej już czesała... :P

Malutka jak Klaudunia?

ja rano zaczęłam dzień pracowicie, a mianowicie Kupą po paszki 😁, no i opaćkane nią wszytsko spodnie, body, hehe wiec rozebrałam i pod prysznic .... a Mirabeluchna sie cieszy... 🙂)
teraz śpi i ma wszystko w (_I_) 🙂)

tym śmierdzącym akcentem kończymy narazie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JOŁ!! Witajta Kochanienkie jestem w depresji od placzy mojego dziecka, a Wojtus mial powiedziec zeby byla dzielna 🙂 ale Zuz jak przekroczył u mamy na raczkach próg gabinetu to wrzask jakby mogla to by wstala i uciekła tak sie darła z 30 min łacznie ze szczepieniem 😞
Malutka jak tam Twoja córcia wiesz co jak tam ona zwraca ten pokarm moze przejdz sie z nia do lekarza albo zadzwon do przychodni i sie zapytaj moze....
aniusiuniuniawins- a widzisz moja zazwyczaj kończy dzięn takim akcentem 😁 po kąpieli oczywiście 😁 a co...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ho..
Malutka jak tam Klaudia?? dalej gorączkuje??
Fajne dziewczyneczki.. 🙂
U nas też łysinek..(z tyłu głowy a bardziej na środku ma dłuższe włosy)
mój młodziach ma takie paple do tego ślini się tak mocnoo że wygląda jak taki mały buldog heheeheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelia87 napisał(a):
JOŁ!! Witajta Kochanienkie jestem w depresji od placzy mojego dziecka, a Wojtus mial powiedziec zeby byla dzielna 🙂 ale Zuz jak przekroczył u mamy na raczkach próg gabinetu to wrzask jakby mogla to by wstala i uciekła tak sie darła z 30 min łacznie ze szczepieniem 😞
Malutka jak tam Twoja córcia wiesz co jak tam ona zwraca ten pokarm moze przejdz sie z nia do lekarza albo zadzwon do przychodni i sie zapytaj moze....
aniusiuniuniawins- a widzisz moja zazwyczaj kończy dzięn takim akcentem 😁 po kąpieli oczywiście 😁 a co...

Kornelita Wojtuś cały czas trzymał kciuki za Zuzankę i całuska w czółko przesyła na pocieszenie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heeja!

My po szczepieniu 🙂
Liwka wazy 6,5 kg. od ostatniej wizyty mies temu przytyła 80dag 🥴 podobno za mało 🥴 ale ona tak mi jada..najczesciej zjada 120, w nocy jadała 150 a teraz 100-120, np dzis rani zjadła 70 tylko 🥴 ciezka chyba w jedzeniu bedzie 🥴
Pani dr kazała mi marchewke gotowac z zmiemniokiem i listek pietruszki - bo ma zelazo.
Liwka ma zajady...a ja sie naczytałam ze to anemia...dala skierowanie na krew ale ona by radzila narazie nie isc...ale ja pojde w przyszlym tyg. Ostatnio jak na rotawirusa byla szczepiona i ta podstawowa szczep. to zmarniała mi strasznie,, teraz pewnie to samo bedzie..bida moja kochana. Ale teraz ja nakarmilam i zjadła 150 a nie byla jeszcze jej pora jedzenia..ale dałam bo malo zjadła wczesniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
gorączka wczoraj wieczorem jeszcze wzrosła dużo, noc przepłakana 😞 rano pojechaliśmy zaraz do lekarza,nie było go,pojechaliśmy do innej współpracującej z naszą przychodni i dopiero wróciliśmy.
prawdopodobnie to nie ząbki 😞 dostała lekarstwa,kazali nam pić dużo herbatki,zrobili badania krwi i powiedzieli,że na razie nie są w stanie nic konkretnie stwierdzić. dziwne jest to,że Klaudia gorąca a nóżki i rączki lodowate 🥴 jeśli jeszcze raz zwymiotuje to mamy wypisane już skierowanie do szpitala 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malutka90 napisał(a):
hej 🙂
gorączka wczoraj wieczorem jeszcze wzrosła dużo, noc przepłakana 😞 rano pojechaliśmy zaraz do lekarza,nie było go,pojechaliśmy do innej współpracującej z naszą przychodni i dopiero wróciliśmy.
prawdopodobnie to nie ząbki 😞 dostała lekarstwa,kazali nam pić dużo herbatki,zrobili badania krwi i powiedzieli,że na razie nie są w stanie nic konkretnie stwierdzić. dziwne jest to,że Klaudia gorąca a nóżki i rączki lodowate 🥴 jeśli jeszcze raz zwymiotuje to mamy wypisane już skierowanie do szpitala 😞 😞


o kurwa oby nie!!!!!!!!! schładzałas jej nozki?? pytalam dzis dr. co robic jak goraczka jest o mowila ze schladzac dziecko i jeszcze raz schladzac...38 stopni goraczki to nic zlego...ale Klaudia ma pewie wiecej..biedna tak sie meczy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka napisał(a):
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-12/95744a2d/dsc00689.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-12/95744a2d.jpg[/IMG][/URL] tutaj widać wyraźnie jakie Wojtuś ma długie włoski 🤪


Wojciech pobil wszystkie rekordy wlosów...wiojojka jak ludzie reagują np jak idziesz na szczepienie?? jezuuu ale naprawde ma czupryne zajebistą... gumeczki i spineczki.... hihi warkocza juz by zaplutł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelia87 napisał(a):
JOŁ!! Witajta Kochanienkie jestem w depresji od placzy mojego dziecka, a Wojtus mial powiedziec zeby byla dzielna 🙂 ale Zuz jak przekroczył u mamy na raczkach próg gabinetu to wrzask jakby mogla to by wstala i uciekła tak sie darła z 30 min łacznie ze szczepieniem 😞
Malutka jak tam Twoja córcia wiesz co jak tam ona zwraca ten pokarm moze przejdz sie z nia do lekarza albo zadzwon do przychodni i sie zapytaj moze....
aniusiuniuniawins- a widzisz moja zazwyczaj kończy dzięn takim akcentem 😁 po kąpieli oczywiście 😁 a co...


a moja razsie tak usrała po pachy 🙂 teraz jakos ciasniej jej pampersiora zaklejam i chyba trzyma 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniusiuniuniawins napisał(a):
cześć kochane dziewczynki :*

bułka miałaś napisac jak bylo na porodówce. Chyba ze napisałaś a ja przeoczyłam coś.

Wojcieszek maleńki ale włoski ma mega 🙂) chciała bym żeby Maja takie miała kucyki chyba bym jej już czesała... :P

Malutka jak Klaudunia?

ja rano zaczęłam dzień pracowicie, a mianowicie Kupą po paszki 😁, no i opaćkane nią wszytsko spodnie, body, hehe wiec rozebrałam i pod prysznic .... a Mirabeluchna sie cieszy... 🙂)
teraz śpi i ma wszystko w (_I_) 🙂)

tym śmierdzącym akcentem kończymy narazie 🙂


Ania zajebista jestes.. uwielbiam Cie czytać 🙂
Mikołaj to UJ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buziaczka właśnie nogi ma zimne,a głowy sie az dotknąć nie da 🥴 wieczorem i w nocy jest najgorzej 😠
damy radę 🙂 trzeba zachować zimną krew,jutro mamy sie znowu pokazać u lekarza,krew wyszła w normie 🙂 tyle dobrze 🙂 zobaczymy co dalej,najgorsze,że łukasz znowu pojechał autem do pracy i nie za bardzo jest co robić jakby co,na szczęście szwagierka może bedzie w domu wiec weźmie auto od teścia 🙂 ale mam nadzieję,że nie trzeba będzie jechać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...