Skocz do zawartości

O WSZYSTKIM 2010!!!! | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
malutka90 napisał(a):
aniusiuniuniawins napisał(a):
sabcia jaka ty ładna dziewczyna jestes 🙂)) cyba ze to nie ty 🥴

sabcia jest śliczną dziewczyną,to prawda 😁


Ojejku dziewczyny, ależ mi się od rana miło zrobiło 🙂 Dziękuję 😘 😘 😘


aniusiuniuniawins masz konto na NK? I tak z ciekawości, gdzie Ty mnie widziałaś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 856
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sabcia napisał(a):
malutka90 napisał(a):
aniusiuniuniawins napisał(a):
sabcia jaka ty ładna dziewczyna jestes 🙂)) cyba ze to nie ty 🥴

sabcia jest śliczną dziewczyną,to prawda 😁


Ojejku dziewczyny, ależ mi się od rana miło zrobiło 🙂 Dziękuję 😘 😘 😘


aniusiuniuniawins masz konto na NK? I tak z ciekawości, gdzie Ty mnie widziałaś??



no na nk a gdzie by indziej 😜 😜 😜 pod komentarzami malutkiej 🙂) chyba ze Ty to nie Ty ale chyba raczej Ty 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniusiuniuniawins napisał(a):
Sabcia napisał(a):
malutka90 napisał(a):
aniusiuniuniawins napisał(a):
sabcia jaka ty ładna dziewczyna jestes 🙂)) cyba ze to nie ty 🥴

sabcia jest śliczną dziewczyną,to prawda 😁


Ojejku dziewczyny, ależ mi się od rana miło zrobiło 🙂 Dziękuję 😘 😘 😘


aniusiuniuniawins masz konto na NK? I tak z ciekawości, gdzie Ty mnie widziałaś??



no na nk a gdzie by indziej 😜 😜 😜 pod komentarzami malutkiej 🙂) chyba ze Ty to nie Ty ale chyba raczej Ty 🙂)


ja ja 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lusia1982 napisał(a):
Pozwoliłam sobie zajżeć na NK ☺️ Słodziasta twoja dzidzia Ania 🙂 Nic, tylko wycałować hehe 🙂 A jaka fajna fota na aguagu u ciebie Sabcia 😁

Dziewczyny, czy wasze maleństwa spią z wami w łóżku?


Ze mną Amelia śpi. Kurde zaraz posypią się głupie komenty na ten temat... 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ze mną Franek też....będzie problem oduczyć, ehh....ale było to silniejsze ode mnie (poza tym wygoda w karmieniu cycem, i tak juz zostało), a teraz juz się przyzwyczaiłam i jest fajnie 🙂 W sumie mam o tyle dobrze że mój pracuje tylko na noce, więc mogę z małym spać do woli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lusia1982 napisał(a):
Ze mną Franek też....będzie problem oduczyć, ehh....ale było to silniejsze ode mnie (poza tym wygoda w karmieniu cycem, i tak juz zostało), a teraz juz się przyzwyczaiłam i jest fajnie 🙂 W sumie mam o tyle dobrze że mój pracuje tylko na noce, więc mogę z małym spać do woli 🙂


ja też się przyzwyczaiłam i jest mi z tym dobrze i tak jak piszesz to wygoda z karmieniem, bo dziecko się nie wybudza. I więcej nocy przesypia, bo w sumie to dwa razy cyca wystawiam i śpię przy tym, czasami mam odkrytego i Amelka bierze kiedy ma na to ochotę 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SABCIA tu nikt nikogo nei bebdzie KRYTYKOWAŁ!!!!!!!!!!!!!!!!


JA TEŻ SPIE... I NIE WAZNE ZE CIĘZKO ODUCZYĆ!!! moje kochane dziecko, moje PIERWSZE najkochańsze i ma spać samo i ja sama?? ooow zyciu...... nie wązne ze ciężko oduczyć!! moje kochane maleństwo jak jej jest dobrze to mi tez...

a co do oduczania super niania ma wiele sposobów które pomagają.... radykalna zmiana (nowe zajebiste łoże dla dziecka i pokazanie mu ze jest super ...)

po 2 ze mną Maja śpi dłużej niż w łóżeczku... a ja jestem dzień w dzień bardziej zmęczona niż byłam wczoraj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabcia napisał(a):
lusia1982 napisał(a):
Ze mną Franek też....będzie problem oduczyć, ehh....ale było to silniejsze ode mnie (poza tym wygoda w karmieniu cycem, i tak juz zostało), a teraz juz się przyzwyczaiłam i jest fajnie 🙂 W sumie mam o tyle dobrze że mój pracuje tylko na noce, więc mogę z małym spać do woli 🙂


ja też się przyzwyczaiłam i jest mi z tym dobrze i tak jak piszesz to wygoda z karmieniem, bo dziecko się nie wybudza. I więcej nocy przesypia, bo w sumie to dwa razy cyca wystawiam i śpię przy tym, czasami mam odkrytego i Amelka bierze kiedy ma na to ochotę 😁 😁 😁


u mnie jest dokładnie tak samo 😁 cyc odkryty 😁 i chociaz się wysypiam, bo ciężko byłoby tak co chwile wstawać...

jak mały bedzie większy to pewnie sam chetnie pójdzie do swojego łóżeczka, ale jak mu przygotuje pokoik, zeby miał własne mebelki, a nie ze starymi 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sabcia sierpniówki naskoczyły?

kurna no twoje dziecko!!! i tak jak sobie wychowasz tak będziesz miała! a spanie w niczym nie przeszkadza... a na czas miłostek z mężem dzidzi moze być w łóżeczku... w niczym nie przeszkadza dzidziulek!!! przynajmniej mi... ajjj już mi sie głupiutkie słowa na palce cisnęły...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabcia napisał(a):
lusia1982 napisał(a):
Pozwoliłam sobie zajżeć na NK ☺️ Słodziasta twoja dzidzia Ania 🙂 Nic, tylko wycałować hehe 🙂 A jaka fajna fota na aguagu u ciebie Sabcia 😁

Dziewczyny, czy wasze maleństwa spią z wami w łóżku?


Ze mną Amelia śpi. Kurde zaraz posypią się głupie komenty na ten temat... 😠 😠 😠
ze niby kto Cie skrytykuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Klaudia śpi ze mną teraz jak mąż ma nocki a jak nie ma nocek to Klaudia śpi w łóżeczku,ale w nocy jak ją karmię (obowiązkowo leżąc w łóżku bo inaczej jej nie wygodnie i się denerwuje) to zasypiamy i pół nocy w łóżeczku a pół nocy w łóżku,albo jak była chora to spała z nami albo jak nie może zasnąć i co chwilę się budzi to też śpi z nami 😜
sabcia każdy sobie rzepkę skrobie-nauczymy dzieci spać dzieci z nami i będziemy mieć problem...no cóż,nasze dzieci nasz problem i co to kogo boli??? to samo z noszeniem-"nie noś bo się nauczy i będziesz miała" no to będę miała,moje dziecko i mogę robić co chcę,ja na wszystkie tego typu rzeczy odpowiadam-MOJE TO I JAK SOBIE NAUCZE TO MÓJ PROBLEM WIĘC BEZ TAKICH 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z mężem mówimy na Klaudię LOLA... teściowa i jej matka (są takie same) tylko mi zwracają uwagę-to dziecko ma imię,nie mówcie jej lola!!! a same mówią na nią KAJUSIA ...a ja na to...LOLA to nasze zdrobnienie,mogę sobie na nią mówić jak chce,a KAJUSIA pochodzi od KAi a to zupełnie inne imię niż Klaudia...no i oburzenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutka - ja Franka swojego noszę, bo uwielbiam, i on tez to lubi. Jedni i drudzy dziadkowie też, więc nie ma problemu 🙂 Uważam, że nalezy się takiemu malenstwu poświecenie jak najwięcej uwagi i okazanie jak najwięcej czułości, a ja jestem tak zabujna w swoim synku, że cały czas go całuje, miziam, noszę i przytulam. I wcale nie mam problemu, bo on nie domaga sie noszenia (na zasadzie "nauczyli go, to teraz chce się nosić"). Ładnie lezy w bujaczku i bawi sie, albo siedzi u mnie na kolanach i jest cały happy 🙂 🙂
No i tez przeróżnie na niego mówimy, a szczególnie ja wymyslam mu różne zdrobnienia 🙂 Bo to takie slodkie 🙂 Jak jestesmy zakochane w facecie, to tez rzadko mówimy mu po imieniu, tylko Misiu, Słonko, i inne pieszczotliwe 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...