Skocz do zawartości

O WSZYSTKIM 2010!!!! | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Malutka powiem krótko wypier...j stamtąd dla twojego zdrowia psychicznego i Klaudii... nie będę sie rozpisywać bo nie warto sobie na nich języka strzępić .... jak co to pisz dzwon .. a to tak z ciekawosci znalazlam.... w internecie jest ogrom fundacji miejsc dla matek z dziecmi wystarczy porozgladac sie a tu takie najblizej ciebie (chyba)

Dom Samotnej Matki Zgromadzenia Sióstr Albertynek
Sadowa 1, Wadowice
33 823 57 17 ‎

Dom Samotnej Matki przy Kurii Metropolitalnej
Stanisława Przybyszewskiego 39, Kraków
12 637 85 42 ‎

http://bazy.ngo.pl/search/info.asp?id=37626
tu jest lista domow

http://bazy.ngo.pl/search/wyniki.asp?kryt_typ_instyt_multi=59&szukanie=zaawans1&baza=17&wyniki=1&sort=miasto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 856
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

zarąbisty temat po świętach,to lepiej żeby wprowadzić tu trochę optymizmu to piszcie co tam u Was?
u nas ząbek się dalej przebija i nie może przebić,Klaudia dzisiaj marudna i śpiąca,ja kombinuje co by tu zrobić na obiad,bo od sylwestra zjadłam tylko wczoraj troche obiadu bo nie moge jeść,trzeba się zregenerować,lodówka prawie pusta,bo jeszcze wypłaty nie było,coś wykombinuje,bywało gorzej.
Bąbelek strasznie rozgaworzony się zrobił,czasem od 5 rano do 10 wieczorem krzyczy sobie literkę A lub E lub BA bo testuje swój głosik i ma przy tym ubaw 🙂
A jak Wasze dzieciaki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anycool napisał(a):
Malutka powiem krótko wypier...j stamtąd dla twojego zdrowia psychicznego i Klaudii... nie będę sie rozpisywać bo nie warto sobie na nich języka strzępić .... jak co to pisz dzwon .. a to tak z ciekawosci znalazlam.... w internecie jest ogrom fundacji miejsc dla matek z dziecmi wystarczy porozgladac sie a tu takie najblizej ciebie (chyba)

Dom Samotnej Matki Zgromadzenia Sióstr Albertynek
Sadowa 1, Wadowice
33 823 57 17 ‎

Dom Samotnej Matki przy Kurii Metropolitalnej
Stanisława Przybyszewskiego 39, Kraków
12 637 85 42 ‎

http://bazy.ngo.pl/search/info.asp?id=37626
tu jest lista domow

http://bazy.ngo.pl/search/wyniki.asp?kryt_typ_instyt_multi=59&szukanie=zaawans1&baza=17&wyniki=1&sort=miasto

dziękuję 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anycool napisał(a):
a wlasnie wiecie co Maksiorek dzis sam pierwszy raz przewrocil się sam z brzuszka na plecki 🤪 🤪 🤪

Klaudia już dawno,takie ceregiele robiła,że zawsze ją główka ciągnęła na bok i bach na plecki,czasem uda jej się z plecków na brzuszek,ostatnio malutko brakło by sama usiadła,ale do tego to jeszcze troszkę czasu potrzeba,nabiła sobie guza grzechotką jak wymachiwała 😁 no i kula się po całym łóżku,sama zostać nie może nawet na rozłożonym,czasem na brzuszku tak podnosi pupkę i kopie nogami,że troszkę się przesuwa więc się śmieje,że zaczyna raczkować,ale do tego też jeszcze daleko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malutka90 napisał(a):
anycool napisał(a):
a wlasnie wiecie co Maksiorek dzis sam pierwszy raz przewrocil się sam z brzuszka na plecki 🤪 🤪 🤪

Klaudia już dawno,takie ceregiele robiła,że zawsze ją główka ciągnęła na bok i bach na plecki,czasem uda jej się z plecków na brzuszek,ostatnio malutko brakło by sama usiadła,ale do tego to jeszcze troszkę czasu potrzeba,nabiła sobie guza grzechotką jak wymachiwała 😁 no i kula się po całym łóżku,sama zostać nie może nawet na rozłożonym,czasem na brzuszku tak podnosi pupkę i kopie nogami,że troszkę się przesuwa więc się śmieje,że zaczyna raczkować,ale do tego też jeszcze daleko 😁


dziewczynki szybciej sie rozwijaja niz chlopcy a do raczkowania to juz malymi kroczkami ... ja mialam kiedys 7mies. dziewczynke - (pacjentke) ktora chodzila 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzynka mojego męża ma 4 mies starszego synka od Klaudii i on już chodzi za ręce. a ja podobno miałam 9 miesiecy jak biegałam bo podobno nie potrafiłam chodzić tylko biegałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIS NASZĄ SOLENIZANTKĄ JEST...

LIVCIA
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-01/f92b728d/zdjecie_big.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-01/f92b728d.jpg[/IMG][/URL]
Z OKAZJI 5 MIESIECZNICY OD MAKSIKA I CIOCI LUCYNKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lepiej by było dziecku teraz z w domu samotnej matki jak jeszcze nic nie rozumie, niz pozniej, albo jka bedzie gorzej w domu, ja sie wychowywałam w kłotni rodziców, pijanstwie i ponizaniu, nikomu nie zycze. Musisz cos postanowic, woz albo przewóz. Wszystko zalezy od Ciebie, to musi byc stanowcza decyzja, albo sie chce albo nie, takie gdybanie do niczego nie prowadzi, zawsze sie pozostanie w tym samym punkcie bez wyjscia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
1000LAT DLA LIWKI!!!!!!

MALUTKA TRZYMAM KCIUKI... jakiej decyzji byś nie podjęła to zawsze bede Cię wspierać...

u mnie szczepienie w środe a nie mam siana :/:/:/ chujowo jakiś się ten nowy rok zaczął ....

chyba zrobie sobie kolejnego sylwestra i moze lepiej sie zacznie:P:P:P:P:P

pozdrawiam was czule 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego naj dla babelków 🙂

No tak, chujowo sie zaczął, oby ciąg dalszy był bardziej optymistyzny.

Mój Franczesko to nie za chętnie na brzuszku leży, chyba że mu pilota przed oczami położę, to tak 😁 Wcześniej chętniej leżał, a teraz cos mu się odwidziało....no i nie przekręca sie, jedynie z pleców na boki, ale za to jak go posadzę, to sam siedzi i nie chwieje się. No cóż, nadrabia czyms innym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mam bojowy humor 😁 😁 😁 😁
mąż przyszedł,mówie mu spróbuj obiadu (sos do spaghetti niedoprawiony),on spróbował,i mówi mi -co to jest??? jego mina mówiła- ja się tego nie chwyce...no to trzask garami i mówie mu,żeby sobie pozjadał świąteczne placki które są już do wyrzucenia,no i biedak miał słodki obiadek,pojechał dorobić pare groszy,sos sobie dorobiłam według mojego smaku i pycha 😁 😁 😁
od kilku dni bierzemy małej mleko świeże od krowy,jego mama n to-a po co Wam 3 litry co 2 dni???? a ja do Łukasza - ja jej k... do lodówki nie zaglądam i nie mówie ile ma masła kupić więc zanim posypią się przekleństwa to niech jej to wytłumaczy i niech sie nie wtrąca do naszej rozmowy...
no i siedzimy sobie z Klaudią i oglądamy rozmowy w toku 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabcia napisał(a):
Malutka jesteś dobrą agentką... 🤪 🤪 🤪 Dobrze mu tak 🤪 🤪 🤪

a specjalnie nie doprawiłam sosu,bo chciałam żeby mi powiedział co i jak,bo zawsze potem i tak robi po swojemu jak ma n atalerzu,więc chciałam żeby się wykazał i miał gotowe,ale że tak zareagował to niech ma 😁 😁
wystarczyło tylko dosypać trochę soli 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusia1982 napisał(a):
Malutka - a nie za wczesnie mlekood krowy dajesz małej?? 😮

ja je rozcieńczam na bardzo rzadkie jak robię małej grysik.daje wodę i troszkę mlekiem zabarwiam i to gotuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia od pół godziny leży i krzyczy coś mniej więcej takiego-"ba,baba,dada,ble,gu,aaaaa,iiiiii,nieee,aj,jej,koj,oj,itd"
no i się cieszy,nakłada pieluszkę na głowę i ma zabawę 😁 a krzyczy straszliwie przy tym ale to jej pewnego rodzaju zabawa 😁 dalej testuje swój głos 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...