Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
nadrobiłam
Pati tez przeczytałam, że jednak te bóle były oznaką infekcji 🙂 trzymaj się, jesteś w najlepszym miejscu do którego masz już zaufanie a z infekcją to oni się rozprawią szybko i skutecznie 🙂 wrócisz do domku raz dwa 🙂 dostaniesz pewnie czopki do stosowania zapobiegawczo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aniołek coś ty wymyśliła z dekoltem do pasa 🙂 🙂 🙂

Martusia chodzi mi o te małolaty co to teraz chodza z cycami na wierzchu i wydaje im się, że są wielkimi gwiazdami. Sorki, ale strasznie jestem uczulona na cos takiego a teraz przeciez ciepło to nagły wysyp sie zrobił tych ,,gwiazdeczek,, 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
Martusia chodzi mi o te małolaty co to teraz chodza z cycami na wierzchu i wydaje im się, że są wielkimi gwiazdami. Sorki, ale strasznie jestem uczulona na cos takiego a teraz przeciez ciepło to nagły wysyp sie zrobił tych ,,gwiazdeczek,, 😠 😠 😠
Hehe Aniołek ale nikt nie jest tak "smaczny" i sexi jak my 🙂 Z brzuszkiem 🙂
Hehe mój mąż zawsze mi mówi jak narzekam, ze gruba jestem. Mówi nie jesteś gruba tylko w ciąży, i jeszcze będziesz tęskniła za tymi kształtami 🙂 🙂 🙂
I ma rację hihi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam nowe Mamusie 🙂
dzięki Dziewczyny, byłam 2 tygodnie temu u gina bo miałam tak samo i się przestraszyłam że to łożysko ale z Dzidzią było ok, tylko mi szyjka daje ciała, mam czopki: antybiotyk Natamycyna i Metronidazol na zmianę do stosowania codziennie i ph mam ok ale mam nadzerkę, nie daje mi zyć i to ona plami, chodzę do lekarza co 2 tygodnie i sprawdzam czy sie bardziej nie skraca. Jak bedzie gorzej to zadzwonię do niego. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnie-szka napisał(a):
witam nowe Mamusie 🙂
dzięki Dziewczyny, byłam 2 tygodnie temu u gina bo miałam tak samo i się przestraszyłam że to łożysko ale z Dzidzią było ok, tylko mi szyjka daje ciała, mam czopki: antybiotyk Natamycyna i Metronidazol na zmianę do stosowania codziennie i ph mam ok ale mam nadzerkę, nie daje mi zyć i to ona plami, chodzę do lekarza co 2 tygodnie i sprawdzam czy sie bardziej nie skraca. Jak bedzie gorzej to zadzwonię do niego. 🙂
Agnie-szka a nie bierzesz Luteiny czy Duphastonu? Ja przy plamieniach od razu dostałam Duphaston. Potem na koniec brania zmienili mi na Luteinę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!!
Agnieszka - leż, leż.....odpoczywaj, ty Pati też......jeszcze troszkę wytrzymamy i.. będzie sierpień 🙂
Ja dziś pojechałam obejrzeć do jednej hurtowni wózki....... przy okazji zrobiłam pierwszy zakup dla Jagódki 🙂 % pieluszek biały i 5 kolorowych oraz tę butelkę avent 125 ml, którą Martuś polecałaś 🙂 Jezu.. nie wiedziałam, że pieluchy takie drogie...... 2,50 biała i 3,80 kolorowa 😮
Wózka, tego, który sobie w necie upatrzyłam nie mają (Baby Merc), ma podane, że wymiary są zbliżone do Jedo..... za to Jedo z czterema dużymi kołami i na paskach skórzanych ujął moją mamę....... rzeczywiście, jeżeli chodzi o kołysanie i lekkość, to był najlepszy... tylko co ja zrobię, jak mi się te koła nie podobają 🤢 🤢 🤢
Kurcze....Tako na pewno odpada, bo gondolka w nim na żywo jest mikroskopowych rozmiarów......... X- lander też ma malutką, i pani w sklepie mówiła, ze już nie jedni rodzice w środku zimy przyjeżdżali kupować większy wózek, bo te maja tak małe gondolki, ze ci ludzie w styczniu musieliby dzieci w spacerówki wkładać 🤢
Już sama nie wiem co kupić.........mam nadzieję, ze jeszcze gdzieś uda mi się na żywo zobaczyć ten Baby Merc, bo jak się dzisiaj przekonałam.........wymiary podawana na all a te rzeczywiste, to niebo a ziemia........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martusia pewnie masz rację. Mi Krzysiu tez cały czas powtarza, że wyglądam bosko z tym brzusiem. cieszy sie nim jak małe dziecko 😁 😁 😁 😁 😁
Agnie-szka a własnie nie bierzesz ani luteiny ani duphastonu?????? 🥴 Ja ma krótka szyjkę ale to moja naturalna budowa. na początku ciąży mierzyła 2,4 cm. Więc brałam duphaston i luteine razem, Ale teraz po 20tc duphaston lekarz mi odstawił a luteine biore nadal, choć szyjka ladnie trzyma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta, ale jak doliczy się koszty przesyłki, to kwoty będą podobne....... Mówisz, że jeszcze więcej trzeba??? Kurcze myślałam, że 10 wystarczy, bo mam zamiar pampersów używać, czy jednak nie należy od razu od urodzenia?? Jej, jaka ja zielona jestem w te klocki ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biorę Duphaston od początku do 17 tygodnia 3x1 dziennie a od 17 do teraz 2 x dziennie, 2x dziennie magnez, co drugi dzień żelazo, witaminy Femibion natal2, Lacibios Femina na flore bakteryjną, te czopki i jak bolo to nospę 🙂 jak starsza Pani mam woreczek z lekarstwami 🙂
Marta, to lecę na sierpnióweczki przeczytać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga ja też widziałam ceny pieluszek tetrowych 😉 ale one są niezbedne, na przewijakzeby było milutko, do noszenia na ramieniu jak sie babikowi odbija, jak sie uleje. Moja Mama kupila mi przy Natalce 20- ja sie uśmialam, że mi sie nie przydadzą bo mam pampersy ale sie przydały!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
No ta, ale jak doliczy się koszty przesyłki, to kwoty będą podobne....... Mówisz, że jeszcze więcej trzeba??? Kurcze myślałam, że 10 wystarczy, bo mam zamiar pampersów używać, czy jednak nie należy od razu od urodzenia?? Jej, jaka ja zielona jestem w te klocki ☺️ ☺️ ☺️
Foga ja używałam tylko pampersów oczywiście. Ale pieluszek miałam ze 20. Bo wiesz tu sie uleje, zwymiotuje (to wyrzucasz do prania bo smierdzi), jak jedziesz do lekarza to bierzesz pieluszkę (hehe zawsze brałam kolorowe), w lecie możesz maluszka przykryc pieluszką, pod kocykiem za gorąco, czy nawet w domu jak spi. Czy przydają sie po kapieli jak chcesz nabalsamowac dziecko, od pieluszek nie ma tyle "śmieci" co od ręcznika. Więc się je wykorzystuje. One są nwet dobre jako myjka do kąpieli (jedną tniesz na kawałki). Ale to moje zdanie.

PS. Hehe no właśnie zapomniałam o przewijaku. A wiesz ile razy posiusia pieluszkę jak leży z gołą pupą na przewijaku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a ten Lactibios Femina, można samej sobie brać tak zapobiegawczo?? Bo ja w sumie cały czas mam jakieś bakterie i stan zapalny 🤢 Może to w końcu troszkę by wyciszyło te zarazy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Dziewczyny a ten Lactibios Femina, można samej sobie brać tak zapobiegawczo?? Bo ja w sumie cały czas mam jakieś bakterie i stan zapalny 🤢 Może to w końcu troszkę by wyciszyło te zarazy???
Na ulotce piszę, że zalecany dla kobiet w ciąży nawet. Ale oczywiście możesz spytać lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zawsze zapominam go zapytać....może w środę na najbliższej uda mi się nie zapomnieć 😮
Marta, ja nie mam pojęcia co to, ale moja mam na pewno by wiedziała..ona miłośniczka zieleni i botanik amator 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Mamuśki

U mnie w końcu ładna pogoda więc zaraz wybywam na spacerek z mężem.
Tak piszecie o tym Lacibios Femina, że chyba poproszę mamę aby mi kupiła i wysłała tak zapobiegawczo. Do higieny intymnej również używam Lactacyt Femina.
Ja przed ciążą często miałam różne infekcje, w ciąży raz i mam nadzieję, że się nie powtórzy, ale lepiej stosować profilaktykę.

Miłego dnia dziewczyny

Pati trzymaj się 🙂

A...i dostałam dziś łóżeczko 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na samym początku ciąży zapytałam mojego gina o profilaktykę infekcji pochwy i pęcherza. W mojej pierwszej ciąży to co chwilkę coś łapałam i prawie przez całą ciążę byłam na lekach.
Powiedział mi, że na problemy z pęcherzem dobry i absolutnie bezpieczny jest Urinal i Żuravit (oba na bazie żurawiny) a na stany zapalne pochwy można brać Lactovaginal.
Myślę, że to podobny specyfik jak ten, o którym piszecie, aplikuje się go dopochwowo.
I podobno można to wszystko brać również jako profilaktyka, wtedy podobno są nawet bardziej skuteczne.
Jak pojawia się konkretny problem to trzeba z reguły już konkretnego, mocnego leczenia a ww preparaty są łagodne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...