Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

aasia napisał(a):
siehankowa napisał(a):
aasia, to mail do fotografki - [email protected]
a tu jej profil na MM i więcej jej prac 🙂 http://www.maxmodels.pl/rani.html


Siehankowa bardzo Ci dziękuje, na pewno się skontaktuje z tą Panią fotograf 🙂 🙂

daj znać jak już coś ustalicie 🙂 ja też chyba skorzystam z jej usług, i właśnie chciałabym tak na czerwiec ewentualnie początek lipca.... żeby był już taki fajny duuuży brzusio, bo wtedy efekt chyba będzie najlepszy 🙂 tylko żeby synuś nie chciał za wcześnie przyjść na świat 😜 bo z ostatniego USG to termin z 4. sierpnia przesunął mi się na 28 lipca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cześć dziewczyny, ja już po jednej pracy (służbowej) i przed drugą (priv - w końcu kwiecień dobiega końca, podatki, tym razem nasze, trzeba rozliczyć, a ja nadal w lesie)
Ale, jak to mówią - szewc bez butów chodzi 🙂
Na ślub Kate i Williama chyba nawet dziś nie zerknę - pewnie wieczorem w jakiś wiadomościach pokażą tą jej suknię to sobie pooglądam.
A widzę, że tu dziś dość spokojnie, tyko 10 stron od rana, więc może nadrobię późnym wieczorkiem.
Jutro będę na pewno z wami, a w niedzielę, Marta, nadjeżdżam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka, pusto na forum, bo większość pewnie ślub ogląda 😉 ja nudząc się dziś w pracy też zerknełam, tzn. najciekawszy dla mnie fragment zobaczyłam, czyli przyjazd Kate i jej suknię 🙂 reszta część ceremoni już mnie znudziła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, jakaś babka z rodziny królewskiej ma coś strasznego na głowie... ni to stroik, ni kapelusz....bardziej mi to przypomina klucz wiolinowy w max rozmiarze 🤪 Jest ubrana na beżowo.......straszne to coś jest 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzucholki, a tak odbiegając na chile od tematu K&W , to powiedzcie mi, w jakim rozmiarze kupujecie ubranka dla dzieciaczków na wyprawke?? ja sporo ciuszków od siostry dostanę, ale jednak czuję potrzebe kupienia czegoś nowego 😉 tylko zastanawiam się ile czego i w kakich rozmiarach mam kupować 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siehankowa jeśli dostaniesz od siostry cokolwiek w rozmiarze 56, to juz więcej nie kupuj. Zainwestuj w 62 (2-4 miesięcy) a potem 68.

Jo-aneczka fajnie 🙂 Hehe tylko od niedzieli nie ma Emilki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, bo mnie ostatnio zaczyna dopadać jakas mała paranoja, czy będę wiedziała w co ubrać dzieciaczka żeby np. go nie przegrzać czy przewiać... nie boję się kąpania, przewijania, przebierania, ale właśnie tego w co ubrać dzieciaczka - masakra jakaś 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, wogóle to dopiero teraz zauważyłam, że wg brzuszek.net wkroczyłam już w III trymestr 😮 wow, jak ten czas leci 🙂 a pamiętam jak dziś dwie kreseczki na teście, a pózniej oczekiwanie na wkroczenie w II trymestr 😉 a tu już III 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
kurcze, bo mnie ostatnio zaczyna dopadać jakas mała paranoja, czy będę wiedziała w co ubrać dzieciaczka żeby np. go nie przegrzać czy przewiać... nie boję się kąpania, przewijania, przebierania, ale właśnie tego w co ubrać dzieciaczka - masakra jakaś 😮
Hehe ja mam już dwoje dzieci i dalej tak mam 🙂 🙂 🙂 Jak gdzieś wychodzimy 15 razy pytam mojego męża "czy jej nie będzie zimno" albo "za gorąco " 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
kurcze, bo mnie ostatnio zaczyna dopadać jakas mała paranoja, czy będę wiedziała w co ubrać dzieciaczka żeby np. go nie przegrzać czy przewiać... nie boję się kąpania, przewijania, przebierania, ale właśnie tego w co ubrać dzieciaczka - masakra jakaś 😮
Hehe ja mam już dwoje dziec i dalej tak mam 🙂 🙂 🙂 Jak gdzieś wychodzimy 15 razy pytam mojego męża "czy jej nie będzie zimno" albo "za gorąco " 🙂

no to mnie pocieszyłaś, bo myślałam, że tylko ja tak mam-jako niedoświadczona jeszcze mamuśka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
siehankowa ja tez obawiam sie najbardziej pierwszych kilku tyg...czy bede umiala zajmowac sie maluszkiem, ubrac, zmienic pieluszke, wykapac czy nakarmic ☺️...ale wierze ze instynktownie bede wyczuwac czego moja mala potrzebuje...
Będzie dobrze. Najważniejsze nie dać się zwariować 🙂 🙂 🙂 I wierzyć w swoje możliwości.
Nie słuchac tekstów typu, że nic nie wiecie bo to wasze pierwsze dziecko itp.
Pamietajcie wy mu krzywdy nie zrobicie 🙂
Jak raz się osika, albo będzie za ciepło ubrane, hehe albo za zimna wodę do wanienki nalejecie - świat się nie zawali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ufffff udało mi się nadrobić zaległości 🙂
marta-lion+ bardzo fajne te Twoje dziewuszki- tak jak dziewczyny pisały za rok dodatkowy koszyczek musisz mieć 🙂
Daniela- moje gratulacje dla twoje córki 🙂 i pytanko o wózek chcesz nowy czy używkę?
Anulka74 i Agat19- witam na naszym super forum 🙂
Foga- wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy- dużo miości 🙂 pisała o zmywarce- ja od kąd ją mam nie wyobrażam sobie bez neij życia heheh
Inez- fajnie, że podejrzałaś maluszka 🙂 ja też swoją niunię widziałam wczoraj 🙂
aasia- widzę, że na Ciebie też nasze dobre prądy zadziałały 🙂 dobrze, że już zdrowiejesz 🙂
karolciakam- dla cienbie też oczywiście duuużo zdrowia 🙂
Co do przyszłorocznego spotkania to ja się piszę 🙂 kocham morze i nie wiem jak w tym roku bez niego wytrzymam- Rafał już mnie kusi żeby wybrać się w czerwcu, ale nie wiem co z tego wyjdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Paninka napisał(a):
siehankowa ja tez obawiam sie najbardziej pierwszych kilku tyg...czy bede umiala zajmowac sie maluszkiem, ubrac, zmienic pieluszke, wykapac czy nakarmic ☺️...ale wierze ze instynktownie bede wyczuwac czego moja mala potrzebuje...
Będzie dobrze. Najważniejsze nie dać się zwariować 🙂 🙂 🙂 I wierzyć w swoje możliwości.
Nie słuchac tekstów typu, że nic nie wiecie bo to wasze pierwsze dziecko itp.
Pamietajcie wy mu krzywdy nie zrobicie 🙂


caly czas sobie to powtarzam...przeciez kazda matka musiala sie uczyc tego wszystkiego...niezawsze ktos podpowiadal... 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie sierpniowe mamusie 🙂

Foga ja również przyłączam się do życzeń z okazji Waszej rocznicy Ślubu 🙂 Dużo miłości, cierpliwości, i jeszcze wielu wielu rocznic do przeżycia razem 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie wytrzymałam i jeszcze na chwilkę wpadłam.
Oczywiście Kate też zobaczyłam. Mi się ona podoba. Fajna z niej kobieta. W necie, w telegraficznym skrócie, obejrzałam ceremonię zaślubin i widać było, że jest bardzo wzruszona.
We mnie Kate buzi zdecydowanie pozytywne emocje.

Oj, Marta, to mnie zmartwiłaś 😞 może następnym razem będzie okazja? będziemy jeszcze na pewno w czerwcu. A gdzie twoja córa wybywa?
A swoją drogą czy ja już pisałam, że ja też mam Emilkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Paninka napisał(a):
siehankowa ja tez obawiam sie najbardziej pierwszych kilku tyg...czy bede umiala zajmowac sie maluszkiem, ubrac, zmienic pieluszke, wykapac czy nakarmic ☺️...ale wierze ze instynktownie bede wyczuwac czego moja mala potrzebuje...
Będzie dobrze. Najważniejsze nie dać się zwariować 🙂 🙂 🙂 I wierzyć w swoje możliwości.
Nie słuchac tekstów typu, że nic nie wiecie bo to wasze pierwsze dziecko itp.
Pamietajcie wy mu krzywdy nie zrobicie 🙂


caly czas sobie to powtarzam...przeciez kazda matka musiala sie uczyc tego wszystkiego...niezawsze ktos podpowiadal... 😁 😉


Już kiedyś o tym pisałam, ale przypomnę na dowód tego, że nie każdy jest doskonały. Mój pierwszy pampers był założony na odwrót (tyłem do przodu) ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihihi...wlasnie ugotowalam wiadro makaronu i gar sosu do spaghetti 😁 😁 😁 bo to jedyne co m. jest sobie w stanie podgrzac...bo wszystko inne tyle zachodu wymaga...(podejsc do lodowki,otworzyc ja, wyjac garnek, wlaczyc gaz, podgrzac jeszcze mieszac przy tym zeby nie przypalic a potem jescze na talerz wylozyc 🤪 🤪 🤪 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
hihihi...wlasnie ugotowalam wiadro makaronu i gar sosu do spaghetti 😁 😁 😁 bo to jedyne co m. jest sobie w stanie podgrzac...bo wszystko inne tyle zachodu wymaga...(podejsc do lodowki,otworzyc ja, wyjac garnek, wlaczyc gaz, podgrzac jeszcze mieszac przy tym zeby nie przypalic a potem jescze na talerz wylozyc 🤪 🤪 🤪 )


musimy chyba podać sobie ręce mój m jest identyczny 😜 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
hihihi...wlasnie ugotowalam wiadro makaronu i gar sosu do spaghetti 😁 😁 😁 bo to jedyne co m. jest sobie w stanie podgrzac...bo wszystko inne tyle zachodu wymaga...(podejsc do lodowki,otworzyc ja, wyjac garnek, wlaczyc gaz, podgrzac jeszcze mieszac przy tym zeby nie przypalic a potem jescze na talerz wylozyc 🤪 🤪 🤪 )


Buhaha, Paninka, tylko przypomnij małżowi, że jak będzie sobie chciał spagetti posypać tartym serkiem, to po podgrzaniu a nie przed 😉
Ja z tego powodu często drapię przypalone gary 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...