Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
brzucholki, a nawiązując do sesji zdjęciowych, to co myślicie o pracach tej mołodej fotografki? mam nadzieję, że nikt się nie pogniewa jak ją troszkę "zareklamuję" 😉
Natalia Rani Junik
Natalia rani junik

ps- FOGA, wszystkiegi najlepszego z okazji rocznicy 🙂 duuuużo duuuużo
miłości, namiętności i rozkoszy 😁


Siehankowa bardzo podobają mi się zdjęcia tej dziewczyny. Wiesz może ile kosztowała by u niej taka sesja ciążowa???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aasia napisał(a):
siehankowa napisał(a):
brzucholki, a nawiązując do sesji zdjęciowych, to co myślicie o pracach tej mołodej fotografki? mam nadzieję, że nikt się nie pogniewa jak ją troszkę "zareklamuję" 😉
Natalia Rani Junik
Natalia rani junik

ps- FOGA, wszystkiegi najlepszego z okazji rocznicy 🙂 duuuużo duuuużo
miłości, namiętności i rozkoszy 😁


Siehankowa bardzo podobają mi się zdjęcia tej dziewczyny. Wiesz może ile kosztowała by u niej taka sesja ciążowa???

pisałam do niej, powiedziała mi, że za 10zdjęć w plenerze - oczywiście obrobionych, bierze 100zł, a z makijażem 150. Problem jest jeżeli chce się sesje w pomieszczeniu, bo wtedy trzeba coś wynając... Jak chcesz zobaczyć więcej jej zdjęc, to są na max-models, wystarczy w google wpisać natalia rani junik max model 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Siehankowa a kiedy my zobaczymy oblicze Pani policjant 🙂 🙂 🙂

na dniach postaram się wrzucić jakieś foto 😉 tylko muszę przeglądarke inną zainstalować 😜
hehe, ale ludzie którzy mnie nie znają i dowiadują się, że pracuje w policji, nie wierzą mi - bo jak to, policjanta z tatuażami ?? 😮 hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
aasia napisał(a):
siehankowa napisał(a):
brzucholki, a nawiązując do sesji zdjęciowych, to co myślicie o pracach tej mołodej fotografki? mam nadzieję, że nikt się nie pogniewa jak ją troszkę "zareklamuję" 😉
Natalia Rani Junik
Natalia rani junik

ps- FOGA, wszystkiegi najlepszego z okazji rocznicy 🙂 duuuużo duuuużo
miłości, namiętności i rozkoszy 😁


Siehankowa bardzo podobają mi się zdjęcia tej dziewczyny. Wiesz może ile kosztowała by u niej taka sesja ciążowa???

pisałam do niej, powiedziała mi, że za 10zdjęć w plenerze - oczywiście obrobionych, bierze 100zł, a z makijażem 150. Problem jest jeżeli chce się sesje w pomieszczeniu, bo wtedy trzeba coś wynając... Jak chcesz zobaczyć więcej jej zdjęc, to są na max-models, wystarczy w google wpisać natalia rani junik max model 😉



OOOOO super mi właśnie zależałoby na fajnych zdjęciach w plenerze. My z mężem nie mieliśmy sesji ślubnej bo ja na poprawinach złamałam nogę w kostce (6 tygodni w gipsie) a sesja miała się odbyć w poniedziałek po poprawinach 😠 😠 😠
A jak się mozna z tą kobitką skontaktować, to jakas Twoja znajoma?? Chciałabym taką sesje zrobić gdzieś w czeerwcu albo w lipcu, będzie (mam nadzieje) wtedy piękna pogoda no i brzuszek troche większy 🙂 🙂 🙂 🙂. aha i skąd ona jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, może być, można sie było się spodziewac, że nie bedzie odkrytych ramion i dużego dekoltu 🙂.... chociaz mnie denerwuje ta ich królewska etykieta.... biedaczka ta kate, zero spontaniczności, tylko wszystko musi być jak scenariusz był napisany..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja, tak jak ona nie podpisalabym za żaden majątek umowy, że nie będę wychowywac dzieci po swojemu i że w razie rozwodu nie będę miała do nich praw...... A mówili, że ponoć ona musiała coś takiego podpisac....... więc to jakby umowa a nie ślub 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
hmm, może być, można sie było się spodziewac, że nie bedzie odkrytych ramion i dużego dekoltu 🙂.... chociaz mnie denerwuje ta ich królewska etykieta.... biedaczka ta kate, zero spontaniczności, tylko wszystko musi być jak scenariusz był napisany..


Dokładnie, w zupełności się z Toba zgadzam. Współczuje jej bo na pewno w wiekszości rzeczach nie moga sama decydowac. A to przeciesz jest ich najpiekniejszy dzien w zyciu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aasia napisał(a):
siehankowa napisał(a):
aasia napisał(a):
siehankowa napisał(a):
brzucholki, a nawiązując do sesji zdjęciowych, to co myślicie o pracach tej mołodej fotografki? mam nadzieję, że nikt się nie pogniewa jak ją troszkę "zareklamuję" 😉
Natalia Rani Junik
Natalia rani junik

ps- FOGA, wszystkiegi najlepszego z okazji rocznicy 🙂 duuuużo duuuużo
miłości, namiętności i rozkoszy 😁


Siehankowa bardzo podobają mi się zdjęcia tej dziewczyny. Wiesz może ile kosztowała by u niej taka sesja ciążowa???

pisałam do niej, powiedziała mi, że za 10zdjęć w plenerze - oczywiście obrobionych, bierze 100zł, a z makijażem 150. Problem jest jeżeli chce się sesje w pomieszczeniu, bo wtedy trzeba coś wynając... Jak chcesz zobaczyć więcej jej zdjęc, to są na max-models, wystarczy w google wpisać natalia rani junik max model 😉



OOOOO super mi właśnie zależałoby na fajnych zdjęciach w plenerze. My z mężem nie mieliśmy sesji ślubnej bo ja na poprawinach złamałam nogę w kostce (6 tygodni w gipsie) a sesja miała się odbyć w poniedziałek po poprawinach 😠 😠 😠
A jak się mozna z tą kobitką skontaktować, to jakas Twoja znajoma?? Chciałabym taką sesje zrobić gdzieś w czeerwcu albo w lipcu, będzie (mam nadzieje) wtedy piękna pogoda no i brzuszek troche większy 🙂 🙂 🙂 🙂. aha i skąd ona jest?

ja pisałam do niej na maila, zaraz poszukam to podeślę Ci 🙂 nie, to żadna moja znajoma, ale dziewczyna jest znana w okolicy ze świetnych zdjęć 🙂 Pochodzi z Ząbkowic Śl., tak więc jakieś 65 km od Wrocławia 🙂 nie wiem czy ona dojeżdża do zainteresowanych czy jak, musiałabyś się jakoś z nią dogadać 🙂 bo ja mam do Ząbkowic 20 km, więc dla mnie to żaden problem podjechać do niej 😉 ale trzeba przyznać, że jak na swój młody wiek-bo ma chyba 22 lata, to dziewczyna ma talent 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe my po spacerku. Maja słodko śpi.

[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/DSC00211.jpg[/IMG]

Siehankowa no ja tam twoich tatuaży jeszcze nie widziałam. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
hehe, bo żeby je zobaczyć musiałabym pokazać trochę ciała 😜 rękę, stopę i plecy 😜
A co tam 🙂 Mapa już nam fotografowała swój mały palec vel Kluska 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczynki
wpadłam tylko na moment, nadrobić zaległości i się przywitac 🙂
Strasznie wolny net mam u rodziców i trochę cierpliwości mi brakuje 😞

Na wczorajszej kontroli było ok, paluszek się goi, chirurg zadowolony ze swojego "dzieła", ni się nie sączy ani nie krwawi 🙂

Trochę lipa, bo od tygodnia jestem w Kołobrzegu i cały czas siedzę w domku uziemiona przez tę moją "przygodę" 😞
Fakt, że pogoda też nie jest najlepsza na spacery, bo mimo pięknego słońca, codziennie jest nie więcej niż 8- 10 stopni i bardzo silny lodowaty wiatr 😞 Myślałam, że naspaceruję się za wszystkie czasy a tu psikus.

Odebrałam wczoraj wyniki i niestety poleciało mi żelazo i oczywiście czerwone krwinki, hemoglobina i hematokryt....preparaty z żelazem mnie nie ominą.

Korolciakam i aasia duużo zdrówka 🙂

Foga- wszystkiego najlepszego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...