Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Daniela napisał(a):
Jo-aneczka ja niestety nad morzem nie mieszkam 😞 To k8_online ma ośrodek gdzieś niedaleko Łeby ale cosik się ona nie odzywa. I te,z pamiętam , że link wstawiała ale to daaawno temu było.
I chyba Eleeza coś o Kołobrzegu mówiła o jakimś pensjonacie ale może się mylę.
Fajnie by było się spotkać na żywo 🙂))


A to sorki, Daniela. Myślałam, że to ty masz ten pensjonat, a któraś z dziewczyn jeszcze mnie w tym przekonaniu utwierdziła.
Kolorowych snów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja też już mykam, czas się położyć.

Co do zgagi o dziwo nie mam (obym nie wykrakała) a w pierwszej ciąży okropnie mnie męczyła jakoś chyba od 6mca.

DOBRANOC BRZUSIE, ŚPIJCIE DOBRZE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrobiłam i zaraz padnę ze zmęczenia
Fajnie wymyśliłyście z tym spotkaniem w Łebie, za rok w sierpniu to pewnie będziecie mogły sobie już zrobić kurację alkoholową , bo Wasze dzieciaczki będą już chodzić lub prawie chodzić 🙂
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę do trzech dziewczyn a mianowicie do:
moniczek o przesłanie mi zdjęcia brzuszka z 15,03,2011r.
moniq1984 zdjęcia brzuszka z 17-18 tydzień ciąży z 17,04,2011r.
Crazzzyyy zdjęcia buzi.
A to dlatego bo jak Wam wcześniej pisałam przez tą awarię stronki ifotos.pl pousuwały się fotki na naszej stronce. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam spiące mamusie i te buszujące po naszej stronce 😉
Jak juz wam wczesniej pisalam, mialam dzisiaj pierwsze spotkanie w szkole rodzenia. Wrażenia bardzo pozytywne i juz nie moge sie doczekac nastepnych zajęć> 🙂 Krzysiu postanowił w miare mozliwości chodzic ze mną. 😁 Położna naprawdę super kobieta, taka z sercem na dłoni. Powiedziała, ze możemy na nia liczyc w okresie okołoporodowym czyli ze po porodzie tez służy swoja pomocą. 🙂 Łącznie będzie 16 spotkań. Ale powiem Wam, że bylam w szoku. Chwile przed zajęciami stalismy jeszcze na swierzym powietrzu, przed nami zaparkowalo autko a z niego wyskakuje taka chudzinka i w podskokach podlatuje do jednej z ciężarnych. Wogole nie przypuszczałam, że ona jest w ciąży. W swoich spodenkach ( nie ciążowych ), bluzeczka do pasa, brzuszka prawie w ogóle nie było widać a Ona na zajęciach mówi, że m termin na 15 lipca 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Masakra, az Krzysiu byl w szoku i od razu spojrzał na mój brzusio mówiąc, że moze lekarz się pomylił i mamy termin na czerwiec ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek_82 niektóre dziewczyny mają tak silne mięśnie brzuszka, że po nich nic nie widać, że są w ciąży a do tego najczęściej tak jest przy pierwszej ciąży szczupłych dziewczyn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia super, że sie pojawilas wkońcu 😁 😁 😁 😁 Dużo zdrówka dla ciebie i twojego maluszka. wracajcie szybciorem do domku 😉
ja teraz zgage mam po wszystkim, chyba tylko nie po wodzie 🙃
A na wielkie spotkanie tez się piszę tylko kurcze gdzie nasza k8-line 🥴
A jesli chodzi o glukozę to ja naszczęscie się zalapałam jeszcze na 50g i koniec. teraz mam skierowanie na WR i HBS ale to dopiero w czerwcu bo wizyte mam na 14.06 😮 🤢 🤨
Dobranoc mamusie. Do jutra pa pa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry brzuszki
widze ze znowu zaczynam dzien na forum 😁 wczoraj moje kochanie zabralo mnie na pilke nozna 😜 ot tak zachcialo mu sie pograc. On sie wypocil a ja mialam 1,5 godz na swiezym powietrzu 🙂
u mnie juz sloneczko zaczyna sie bardziej przeciskac przez chmury wiec mam nadzieje ze bedzie cieplutko. Caly dzien mam zamiar spedzic na dworku. Przy okazji oczyszcze moj skalniaczek 🙂 nic bardziej relaksujacego.
Dziewczynki pomysl ze spotkaniem jest super 😉 i nasi mezowie sie poznaja i mu poplotkujemy 😁
asia i karolcia kurujcie sie szybko bo chorowac w ciazy to nic przyjemnego 😞 mnie zaczyna w gardle drapac...musze sie zaszczepic cieplym mleczkiem 😁
inez super ze z widzialas juz swoja dzidzie 🙂 moj m tez jak zobaczyl jajeczka na usg to byl dumny jak paw 😁
witam nowa mamusie,coraz wiecej nas 🙂
Foga wszystkiego naj z okazji rocznicy slubu[color=red][/color] 😘 😘 😘 😘 😘
ja lece dziewczynki, do pozniej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Brzusie 🙂

Ja od rana działam żeby później mieć spokój i pobyć na dworku. Pościel wyniosłam na dwór niech się trochę powygrzewa na słonku 😜 zaraz kurze zetrę, odkurzę, zjemy śniadanko i wybywam do siostry bo ona chyba już w niedz wyjeżdża

Foga najlepszego wszystkiego z okazji rocznicy ślubu. Dużo, dużo miłości i szczęśliwego rozwiązania 🙂

Miłego dzionka. Uciekam

PS Marta jak zniosłaś glukozę?? mnie to za tydz czeka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam 🤪 no nie było mnie jeden dzień i taaaaaaaakie zaległości i nawet nie wiem kiedy uzupełnię wiedzę 😉 bo zaraz znów wybywam hihi....
podczytałam tylko że byc może spotkamy się za rok w Łebie 🙃 - jestem za
Madalena - muszę sprawdzić które to zdjęcie było i postaram się przesłać
Ja po badaniach - wyniki odebrane - antyciał Rh brak 😎 glukoza w normie (mam 102) tylko spadły mi krwinki ale minimalnie więc się nie martwię - wizyta za 2 tygodnie zobaczymy co powie lekarz,,,,
Pogoda piękna więc całymi dniami nie ma mnie w domu ☺️ a potem nie mam kiedy Was doczytać ☺️ - mam nadzieję że jest wszystko w porząsiu 😎
Przesyłam buziaki i życzę miłego dnia i spokojnego weekendu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamcie 🙂
nareszcie nadrobiłam zaległości 🙃
Foga wszystkego naj naj lepszego z okazjirocznicy ślubu 🙂
do mamusiek które są chore życze szybkiego powrotu do zdrowia 😘
witam nowe mamuśki 🙂
jo-aneczka szkoda że nie powiedziałaś o tych słodyczach przedwczoraj ja to cały dzień się męczyłam by czegoś nie zjeść a tu prosze słodycze nawet wskazane 🙂
dziś miałam odebrać wyniki obciążenia glukozą ale jak na złość samochód nie odpalił 🤢 i do pracy autobusem musiałam jechać 😮 atobus jeszcze przeżyłam ale fakt że musiałam być o godz wcześniej w pracy był straszny (chociaż za to nadrobiłam zaległości 😜) do pracy jeżdzi jeden autobus na godzinę 🤢 masakra

miłego dnia mamcie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzucholki, a nawiązując do sesji zdjęciowych, to co myślicie o pracach tej mołodej fotografki? mam nadzieję, że nikt się nie pogniewa jak ją troszkę "zareklamuję" 😉
Natalia Rani Junik
Natalia rani junik

ps- FOGA, wszystkiegi najlepszego z okazji rocznicy 🙂 duuuużo duuuużo miłości, namiętności i rozkoszy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim 🙂Foga gratuluje również z okazji rocznici i życze jak najmniej rozstań. Bardzo dobrze Cię rozumiem. My praktycznie od 3 lat w rozłące. Aktualnie mój m szuka pracy w kraju ze względu na dzidziusia, ale wcześniej to jakaś masakra. Przez ostatnie pół roku nie miał nawet internetu i na telefon wydawaliśmy miesięcznie ponad 500 zł 😠 tak się tylko obiecuje że będzie się krótko rozmawiać i nie codziennie ale nie da rady tego wytrzymać. Miłego dnia 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE KOCHANE MAMUSKI!!!

Foga az mi glupio jak tak marudzilam ze sama musze siedziec jak napisalas jak sytuacja u Was wyglada ☺️ ☺️ ☺️ my na poczatku przez rok widywalismy sie tylko w weekendy ( jak przyjezdzalam do mamy, bo od niedzieli do piatku bylam u taty jak do liceum chodzilam zeby nie dojezdzac codziennie) no ale nie ma porownania z Waszymi rozlakami ☺️ ☺️ ☺️
a dzisiaj juz jade do taty bo jutro bladym switem jedziemy w bieszczady!!!!!! (m. nie zdecydowal sie jechac z nami wiec bedziemy mieli okazje odpoczac od siebie 😉 😉 😉 😉 ) zapomnialam spytac czy zabieraja laptopa i nie wiem czy bede mogla zagladac na Brzuszka ale mysle ze w dlugi weekend zadna mamuska nie bedzie duzo czasu tu spedzac 😜 😜 😜 i dam rade nadrobic...



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w kolejny, śliczny, słoneczny dzień !!
Foga Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu !!!!! Wielu rocznic i niewielu rozłąk !!!
Mój M. był 6 m-cy za granicą i niestety miałam depresję straszną. Na szczęście dostałam wtedy pracę dobrą i nie pojechałam do niego tylko on wrócił do Polski 🙂 Wtedy w Anglii można było wykupić jakieś pakiety telefoniczne i dzwonił codziennie na około godzinę, ale i tak był ryk przy rozłączaniu 🙂 Współczuję tych rozłąk wszystkim parom i trzymam kciuki żebyscie byli jak najszybciej razem 🙂
Lecę oglądać ślub Kate & Williama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj M też wyjechał na 6 miesięcy do szkoły i widywaliśmy się raz na 2 tygodnie ciężko było ale daliśmy radę 😁 tylko że pod koniec szkoły złamał nogę i po powrocie był ponad 6 miesięcy na l4 więc widzieliśmy się 24 h ze skrajności w skrajność 😁 nie wiem co było gorsze 😜 teraz naszczęście pracuje 🙂 mamcie jeśli się kocha to wszystko się przetrwa 🙂 trzymam kciuki za szybkie poworty m 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki
wczoraj musiałam na noc wziąść rennie,bo znowu powróciła ta okropna zgaga 😠
A dzis ranek nie zacząl mie dobrze,pokłóciłam się z mężem 😞W sumie to o głupote,ale zawsze tak jest.I jest mi teraz smutno.
A co do rozłaki z mężem,to mój mąz pracuje nie daleko miejscowości w której mieszkamy.Więc rozstajemy sie jedynie jak jedzie do pracy.Jak jeszcze bylismy para to pracował w delegacjach,więc nie widzieliśmy sie najwyzej tydzień,ale strasznie teskniłam.Wiec jak niektore z was nie widziały swoich męzów czy partnerów 6 miesiecy to nie zazdroszcze.
Foga wszystkiego naj z okazji rocznicy,duzo miłości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Brzusie 😁

Foga najlepsze rocznicowe życzenia dla Was 😘

madalena20 dopieszczasz tą stronkę cudnie 🙂
Mój ostatni Brzucholek jest z 26.04 i tj 23tc 🙂

Eleeza
jak po kontroli?

Miłego dnia Wam życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...