Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY 😁

Ja byłam dziś na USG i było superrrrr 😁 😁 😁 Mąż na własne oczy wielkiego siusiaka zobaczył to się cieszył strasznie. Oczywiście wielki siusiak wiadomo po kim (tak mówi) 😜
Ja się cieszę, że wszystko jest ok. Serduszko super, nerki super, wszelkie pomiary w normie.
W pewnym momencie Tymek odwrócił się do nas twarzyczką i mogliśmy zobaczyć oczka, nosek i usteczka. Nochala to ma po mnie dużego 😜 Oczywiście cały czas coś ssał jak najęty 😁
Boże dziewczyny jak ja go kocham, to aż się boję, że mi serce pęknie (na pewno macie tak samo) 🙂 🙂 🙂 Ta mała, kochana kruszynka jest tylko NASZA i już jesteśmy z niego straszni dumni 😁

A tak poza tym to witam nową mamusię 🙂

Zabieram się za obiad a potem leniuchowanie.

madalena narobiłaś mi smaka tymi placuszkami, też muszę dzisiaj zrobić Mniam 😜



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Jo-aneczka tak działają. I coś mi się kojarzy ze są z Dolnego Śląska. Ale jak tylko dostanę od niej emiala to napiszę ci dokładną miejscowość. Pozatym ja sie do niej nie wybieram, to ona przyjeżdża do nas. A Ty przecież bywasz w Polanicy 🙂

PS. Napisałam ci resztę w prywatnej wiadomości na sierpnióweczkach (jeszcze raz).


Marta, wyślij proszę jeszcze raz. Nie dostałam tej drugiej wiadomości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
No ale za to jakie te noce w łóżeczku są owocne 🙂 hihihih 🤪 🤪 🤪


No to chyba nie poprzestaniecie na dwójce 😉 😉 😉
Ale co tam, duże rodziny są fajne 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
madalena20 napisał(a):
No ale za to jakie te noce w łóżeczku są owocne 🙂 hihihih 🤪 🤪 🤪


No to chyba nie poprzestaniecie na dwójce 😉 😉 😉
Ale co tam, duże rodziny są fajne 🙃
I wesoło jest 🤪 🤪 🤪

PS. Magda sorki za pomyłkę z wiadomosciami na sierpnióweczkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to podziwiam takie duże rodziny, które robią to świadomie że sa duże. Oststnio stałam na przystanku i czekałam na autobus a tu mama z bliźniakami takimi mniej więcej 2,5-3 lata dwóch chłopców i maleńką dzidzią w różu w wózku. Jeden z bliźniaków dosadzony do maleństwa też w wóżku drugi pije z butli przez smoczek. Jeden z chłopców wstaje z tego wózka by oglądać świat, mama wrzeszczy i po co wstajesz jesteś nie grzeczny nie dostaniesz chipsów tylko Krzyś dostanie oddam cie do domu dziecka nie będziesz miał mamy taty ani brata i siostry zobaczysz!!!!! 😮 😮 😮 i tak sobie pomyślałam jakie to straszne, a potem się będzie dziwiła że dziecko np. bedzie się moczyło w nocy ze strachy że przecież niegrzeczny jestem to mama mnie odda i taki tekst do 2,5 latka 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Diviana to masakra. Niestety potem każdy jak patrzy na małżeństwo z 3 dzieci to już widzi patologię. Właśnie przez takie przypadki. Przecież jak usłyszysz cos takiego to co masz na myśli....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
No Diviana to masakra. Niestety potem każdy jak patrzy na małżeństwo z 3 dzieci to już widzi patologię. Właśnie przez takie przypadki. Przecież jak usłyszysz cos takiego to co masz na myśli....

ja mam kolezanke ktora ma 5 cudownych dzieciakow...kazde planowaqne i chciane a opowiadala ze jak ktos uslyszalam ze maja taka gromadke to zaraz komentarze typu patologia, bieda i na bank to alkoholicy jacys i wogole...a rodzinka swietna...ludzie to nawet nie pomysla jak moga zranic kogos takimi tekstami 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka i chyba tak wyjdzie, że na dwójce dzieciaczków nie poprzestaniemy. Postanowiliśmy, że jeśli teraz okaże się drugi synek 🙂 to postaramy się o córeczkę ale kiedy to się uda i czy za trzecim razem hmmmmmmm to nie wiem hihihih 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
marta-lion napisał(a):
No Diviana to masakra. Niestety potem każdy jak patrzy na małżeństwo z 3 dzieci to już widzi patologię. Właśnie przez takie przypadki. Przecież jak usłyszysz cos takiego to co masz na myśli....

ja mam kolezanke ktora ma 5 cudownych dzieciakow...kazde planowaqne i chciane a opowiadala ze jak ktos uslyszalam ze maja taka gromadke to zaraz komentarze typu patologia, bieda i na bank to alkoholicy jacys i wogole...a rodzinka swietna...ludzie to nawet nie pomysla jak moga zranic kogos takimi tekstami 😠 😠
Dokładnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Ja to podziwiam takie duże rodziny, które robią to świadomie że sa duże. Oststnio stałam na przystanku i czekałam na autobus a tu mama z bliźniakami takimi mniej więcej 2,5-3 lata dwóch chłopców i maleńką dzidzią w różu w wózku. Jeden z bliźniaków dosadzony do maleństwa też w wóżku drugi pije z butli przez smoczek. Jeden z chłopców wstaje z tego wózka by oglądać świat, mama wrzeszczy i po co wstajesz jesteś nie grzeczny nie dostaniesz chipsów tylko Krzyś dostanie oddam cie do domu dziecka nie będziesz miał mamy taty ani brata i siostry zobaczysz!!!!! 😮 😮 😮 i tak sobie pomyślałam jakie to straszne, a potem się będzie dziwiła że dziecko np. bedzie się moczyło w nocy ze strachy że przecież niegrzeczny jestem to mama mnie odda i taki tekst do 2,5 latka 😮


Rzeczywiście, takie rodziny też się zdarzają.
I pewnie ty Diviana wiesz o tym najlepiej. Do waszej fundacji pewnie często trafiają dzieci z takich rodzin.
Ale na całe szczęście nie jest to reguła. Jest wiele małżeństw, które decydują się z pełną świadomością na założenie licznej rodziny i zapewniają wszystkim dzieciom miłość i wsparcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Paninka napisał(a):
marta-lion napisał(a):
No Diviana to masakra. Niestety potem każdy jak patrzy na małżeństwo z 3 dzieci to już widzi patologię. Właśnie przez takie przypadki. Przecież jak usłyszysz cos takiego to co masz na myśli....

ja mam kolezanke ktora ma 5 cudownych dzieciakow...kazde planowaqne i chciane a opowiadala ze jak ktos uslyszalam ze maja taka gromadke to zaraz komentarze typu patologia, bieda i na bank to alkoholicy jacys i wogole...a rodzinka swietna...ludzie to nawet nie pomysla jak moga zranic kogos takimi tekstami 😠 😠
Dokładnie.

No właśnie ja znam rodziny które mają dużo dzieciakow i super się nimi opiekują i mam poczucie że sa do tego stworzeni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jeszcze się naoglądam tych Waszych cudownych zdjęć córeczek, np Marty albo Danieli to tak bardzo pragnę mieć córeczkę, że chyba mój mąż chodź rzadko mnie widuje to i w nocy w łóżeczku będzie się musiał ode mnie chować 🤪 🤪 🤪 🙂 hihihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
Diviana napisał(a):
Ja to podziwiam takie duże rodziny, które robią to świadomie że sa duże. Oststnio stałam na przystanku i czekałam na autobus a tu mama z bliźniakami takimi mniej więcej 2,5-3 lata dwóch chłopców i maleńką dzidzią w różu w wózku. Jeden z bliźniaków dosadzony do maleństwa też w wóżku drugi pije z butli przez smoczek. Jeden z chłopców wstaje z tego wózka by oglądać świat, mama wrzeszczy i po co wstajesz jesteś nie grzeczny nie dostaniesz chipsów tylko Krzyś dostanie oddam cie do domu dziecka nie będziesz miał mamy taty ani brata i siostry zobaczysz!!!!! 😮 😮 😮 i tak sobie pomyślałam jakie to straszne, a potem się będzie dziwiła że dziecko np. bedzie się moczyło w nocy ze strachy że przecież niegrzeczny jestem to mama mnie odda i taki tekst do 2,5 latka 😮


Rzeczywiście, takie rodziny też się zdarzają.
I pewnie ty Diviana wiesz o tym najlepiej. Do waszej fundacji pewnie często trafiają dzieci z takich rodzin.
Ale na całe szczęście nie jest to reguła. Jest wiele małżeństw, które decydują się z pełną świadomością na założenie licznej rodziny i zapewniają wszystkim dzieciom miłość i wsparcie.


Ja w pracy mam akurat kontakt z dzieciakami i mi się serce kraje jak dzwoni taki dzieciak i mówi że ojciec pije, bije matkę matka nic nie robi a on zbiera butelki czy makulature bo chce siostrze 6 letniej buty kupic a sam ma 11 lat. I na przykład robi trzecie podejście bo w dwóch poprzednich razach tatuś przepił kasę za makulaturę 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Diviana napisał(a):
Ja to podziwiam takie duże rodziny, które robią to świadomie że sa duże. Oststnio stałam na przystanku i czekałam na autobus a tu mama z bliźniakami takimi mniej więcej 2,5-3 lata dwóch chłopców i maleńką dzidzią w różu w wózku. Jeden z bliźniaków dosadzony do maleństwa też w wóżku drugi pije z butli przez smoczek. Jeden z chłopców wstaje z tego wózka by oglądać świat, mama wrzeszczy i po co wstajesz jesteś nie grzeczny nie dostaniesz chipsów tylko Krzyś dostanie oddam cie do domu dziecka nie będziesz miał mamy taty ani brata i siostry zobaczysz!!!!! 😮 😮 😮 i tak sobie pomyślałam jakie to straszne, a potem się będzie dziwiła że dziecko np. bedzie się moczyło w nocy ze strachy że przecież niegrzeczny jestem to mama mnie odda i taki tekst do 2,5 latka 😮


Rzeczywiście, takie rodziny też się zdarzają.
I pewnie ty Diviana wiesz o tym najlepiej. Do waszej fundacji pewnie często trafiają dzieci z takich rodzin.
Ale na całe szczęście nie jest to reguła. Jest wiele małżeństw, które decydują się z pełną świadomością na założenie licznej rodziny i zapewniają wszystkim dzieciom miłość i wsparcie.


Ja w pracy mam akurat kontakt z dzieciakami i mi się serce kraje jak dzwoni taki dzieciak i mówi że ojciec pije, bije matkę matka nic nie robi a on zbiera butelki czy makulature bo chce siostrze 6 letniej buty kupic a sam ma 11 lat. I na przykład robi trzecie podejście bo w dwóch poprzednich razach tatuś przepił kasę za makulaturę 🤢 🤢 🤢


a najgorsze jest to ze tyle par stara sie latami o dziecko i nie moze go miec...a takim pijakom itp. to rodza sie dzieci zdrowe silne niechciane i sa tylko po to cierpiec przez cale zycie i czesto w doroslym zyciu traktuja swoje maluchy jak rodzice ich... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, chciałam ci odpowiedzieć na naszej stronce na wiadomość, ale mam komunikat, że twoja skrzynka jest przepełniona.
Mogłabyś usunąć starsze wiadomości?

Madalena, jaką pojemność mają nasze "skrzynki" na stronce? Musimy często usuwać wiadomości?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, co prawda termin porodu mam na koniec lipca, ale jestem niemal pewna że urodze na początku sierpnia. 🙂 czytam Was od jakiegoś czasu. Tak się składa że nie pracuje i całymi godzinami siedze sama w domu, mąż w delegacji wiecznie i nie mam z kim cieszyć sie ciążą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...