Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
lydziaa84 nie kracz bo ciąża to pikuś zaczekaj na poród hehe 🙂


e tam poród- ja wezmę przykład z mamy 15 min i po sprawie 😁 😁 😁

ehhh....też bym tak chciała;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Kurczę doczytałam, że dla Crazzzyyy trochę przykro się zrobiło jak przeczytała akcję z magda08 🤨 🤨

no właśnie,może trochę za ostro ją potraktowałyśmy,sama nie wiem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Kurczę doczytałam, że dla Crazzzyyy trochę przykro się zrobiło jak przeczytała akcję z magda08 🤨 🤨

no właśnie,może trochę za ostro ją potraktowałyśmy,sama nie wiem 🥴


Z jednej strony jest z polecenia "naszej" sierpnioweczki, a z drugiej jeśli raz kogoś wpiszemy od ręki to potem każdy może chcieć sie wkręcić- trudno stwierdzić :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzzyyy napisał(a):
HEJ BRUSZKOWE MAMY!!
Widze ze pod moja nieobecność wywiązała sie awantura...Mozna rzec koperkowa nawet 😉 I co ja mam niby potwierdzać? Znam Magdę osobiście, a Wy jej nie ale mnie tez nie znacie osobiście 😁 😁 😁 😁 Sorki ale to dla mnie jakieś bzdury...Chyba za stara juz jestem....


to słowa Crazzzyyy 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Crazzzyyy napisał(a):
HEJ BRUSZKOWE MAMY!!
Widze ze pod moja nieobecność wywiązała sie awantura...Mozna rzec koperkowa nawet 😉 I co ja mam niby potwierdzać? Znam Magdę osobiście, a Wy jej nie ale mnie tez nie znacie osobiście 😁 😁 😁 😁 Sorki ale to dla mnie jakieś bzdury...Chyba za stara juz jestem....


to słowa Crazzzyyy 🤨 🤨
Ja to czytałam Magda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Crazzzyyy napisał(a):
HEJ BRUSZKOWE MAMY!!
Widze ze pod moja nieobecność wywiązała sie awantura...Mozna rzec koperkowa nawet 😉 I co ja mam niby potwierdzać? Znam Magdę osobiście, a Wy jej nie ale mnie tez nie znacie osobiście 😁 😁 😁 😁 Sorki ale to dla mnie jakieś bzdury...Chyba za stara juz jestem....


to słowa Crazzzyyy 🤨 🤨


Magda nie przejmuj sie tak, fakt, że to kolezanka jednaj z naszych sierpnióweczek o niczym nie świadczy. Crazzzyyy moze osobiście nie znamy ale przynajmniej jest aktywna na naszym forum a przeciez o to była cała zadyma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Crazzzyyy napisał(a):
HEJ BRUSZKOWE MAMY!!
Widze ze pod moja nieobecność wywiązała sie awantura...Mozna rzec koperkowa nawet 😉 I co ja mam niby potwierdzać? Znam Magdę osobiście, a Wy jej nie ale mnie tez nie znacie osobiście 😁 😁 😁 😁 Sorki ale to dla mnie jakieś bzdury...Chyba za stara juz jestem....


to słowa Crazzzyyy 🤨 🤨


Magda nie przejmuj sie tak, fakt, że to kolezanka jednaj z naszych sierpnióweczek o niczym nie świadczy. Crazzzyyy moze osobiście nie znamy ale przynajmniej jest aktywna na naszym forum a przeciez o to była cała zadyma.
Ot i Aniołek ma rację )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂

Ja już odebrałam wyniki i cholerka od początku ciąży miałam anemie, lekarka przypisała mi żelazo jakieś mocne, brałam systematycznie przez 2 miesiące. A dziś się okazało, że mam wyniki jeszcze gorsze niż wcześniej. I już nie wiem co mam myśleć.. Jak odbierałam wyniki to akurat moja położna była i powiedziała, że zapewne lekarka przypiszę mi zastrzyk bądź do szpitala, wizytę mam za tydzień 🤨 A moja teściowa też położna mówi, że bez szpitala się nie obejdzie. Kazały mi jeszcze kupić Prenatal (kupiłam) ale czy to coś da, jak takie mocne żelazo nic nie dało.. Spróbować można..

Jaki wpływ ma anemia na dziecko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
Hej 🙂

Ja już odebrałam wyniki i cholerka od początku ciąży miałam anemie, lekarka przypisała mi żelazo jakieś mocne, brałam systematycznie przez 2 miesiące. A dziś się okazało, że mam wyniki jeszcze gorsze niż wcześniej. I już nie wiem co mam myśleć.. Jak odbierałam wyniki to akurat moja położna była i powiedziała, że zapewne lekarka przypiszę mi zastrzyk bądź do szpitala, wizytę mam za tydzień 🤨 A moja teściowa też położna mówi, że bez szpitala się nie obejdzie. Kazały mi jeszcze kupić Prenatal (kupiłam) ale czy to coś da, jak takie mocne żelazo nic nie dało.. Spróbować można..

Jaki wpływ ma anemia na dziecko?


Jaki ma wpływ, nie ma pojecia ale może wtedy maleństwo slabiej jest odżywiane przez nasz organizm 🥴
Ale powiem Ci, że moja mama jak w ciąży miała taka dużą anemie to tez dostawała zastrzyki, nie chce cię straszyc ale ponoc bardzo bolesne 🤢 Miejmy nadzieje, że obejdzie się bez nich 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika anemia w ciąży świadczy o tym, że twój bobasek zabiera wszystko co najlepsze swojej mamusi, tj. wysysa z Ciebie wszystkie niezbędne witaminy. O dzidzię się nie martw raczej o siebie. Anemia może tak wyniszczyć Twój organizm, że nie będziesz miała siły urodzić dzidzię siłami natury, możesz przy tym utracić dużo krwi a to jest już duże zagrożenie dla Ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika Magda ma rację. Z dzidzią jest dobrze. A spróbuj też jeść żelazo w naturalnych produktach. To w tabletkach jest mimo wszystko slabo przyswajalne przez organizm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...