Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, Brzuszki! 😁
75 stron do nadrobienia - czyli standardowo po weekendzie 😉 😜 hehee
My nadal się bawimy z remontem... na szczęście najgorsze skończone, tzn. podłoga położona, ściany przygotowane do malowania. Dzisiaj ma przyjść facet od szaf - ciekawe za ile będą gotowe... Nie uśmiecha mi się siedzenie wtym bałaganie zbyt długo, a dzisiaj już wracam do męża. 😜
W weekend brzuszek mi jakby troszkę twardniał... I po raz pierwszy poczułam, jakby mały nie kopał, ale tak wypychał nóżkę albo rączkę 😁 hehe Supersłodkie uczucie! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ann5353 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
ann5353 napisał(a):
A ja dziewczynki po ciążach miałam odwrotny problem. Otóż ze starszym przytyłam 12 kg, z młodszym 14. Normalnie ważę 44 kg. A po porodzie moja waga spadała do 38 kg. Jak dobrej wagi kurczak 🙂 Potem mnóstwo czasu mi zabierał powrót do wagi wyjściowej.
Ciekawe co teraz będzie 🙂 Z tym, ze w poprzednich ciążach rósł mi tylko praktycznie brzuszek, a teraz to chyba najbardziej tyłek 🙂 Więc może coś zostanie 🙂

38 KG 😮 😮 wow... a przy jakim wzroście?


158 🙂

o masakra, to straszna chudzina z Ciebie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do biustu to ja jakoś wolę te moje małe B, niż większe C, nie wiem czemu 😁

Co do pająków to ja się strasznie boję. Ostatnio jak siedzieliśmy na kocyku, jak byliśmy na grillu to mi skoczył taki duży pająk na nogę. Zaczęłam tak krzyczeć i pokazuję palcem żeby go wzięli, a nikt nie wiedział o co chodzi. Pająk przeskoczył na drugą nogę i zeskoczył, a ja się dalej darłam, aż się popłakałam. A tekst znajomego " Biedny pajączek się przestraszył" 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe i widzę, ze znów temat wagi i biustów 🙂
Ann - jaka Ty chudzinka! 😁 to faktycznie mogłoby Ci troszkę zostać po ciąży 🙂 🙂
Ja to od szyi w dół jestem identyczna, jak moja mama 🙂 i mam nadzieję, ze w jej wieku będę wygladała tak, jak ona 😜 ..bo teraz to ona wygląda lepiej niż ja hehehe 😉 ale w młodości była grubsza.
Także mam nadzieję, że ja zgubię te nadmierne kg i jakoś się pozbędę tego okropnego cellulitu...
A miseczkę miałam B/C, zależnie od firmy 😉 I teraz właściwie mi się nie zmieniło. Właśnie tak, jak chyba Andżelika, zauważyłam, ze w ciąży troszkę mam powiększone piersi, jak przed okresem, ale od jakiegoś tygodnia to jakby mi trochę zmalały! 😮 🙂 także nie wiem, co jest grane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wagi,to ja mam +10 kg,na razie sie tym nie przejmuję,zobaczymy ile zejdzie po porodzie 🙂
Dziewczyny mam pyatnie,ale z innej beczki.
Jeżeli kupujecie butelki to czy z tej samej firmy kupujecie tez smoczek.Bo ja bym chciała kupić butelke z tomme tippe,a smoczek mąz juz kupił z avent.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
ann5353 to Ty strasznie chudziutka jestes!!! 🤪 🤪 ja jak przy moich 160cm schudlam do 57kg to juz wydawalo mi sie ze za malo waze i gnaty mi stercza...ale ja grubokoscista jestem 😉 😉


No też właśnie 😞 Przy tych 38 kg to wyglądałam jak wieszak 😞
Zero piersi i tyłka 🙂
Teraz jest ok 🙂 Cycki są 🙂 Dupa też. Żeby tak chciało mi chociaż trochę z tych 10 kg zostać to bym się cieszyła 🙂
A swoją drogą to ja się ani w mamę, ani w tatę nie wdałam. Moja mam dość postawną kobietką. była. Tata też do mikrusów nie należy 🙂 Nawet cycki ma chyba ode mnie większe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie strach jest na tyle wielki,że kiedys gdy weszłam do łazienki by się wykąpać i w wannie zobaczyłam pająka - wybiegłam z niej jak poparzona z krzykiem i płaczem. Do łazienki 2 dni nie wlazłam. Mąż pajączka spuścił w kanalizacji, ale ja się bałam,że on stamtąd wylezie 😁.

Dlatego teraz jak mój mąż zobaczy gdzieś pająka blisko mnie, to zawsze mówi "Kochanie tylko nie patrz tam" itpd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh Paninka to masz super łownego kota 😁 Kochany - przynajmniej chce się dołożyć do utrzymania rodziny 😁
Nasz to siedzi cały dzień w domu i nawet nie włączy zmywarki! 😜 hehehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
a ja pajakow sie nie boje...bardziej zab, myszy i jaszczurek ktore kot namietnie mi do domu znosi zeby sie pochwalic...i w sumie to tez nie jest strach tylko obrzydzenie bardziej 😮

A ja to chyba najbardziej boję się węży 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałam, że cechy wyglądu dziedziczy się często po dziadkach, a nie po rodzicach - więc może, Ann, wdałaś się w którąś babcię lub dziadka? 😁 Ja np. jestem jedyną blondynką w rodzinie 🙂 ...ale podobno mój dziadek (którego nigdy nie poznałam, bo wcześniej zmarł) miał jasne włosy i to możliwe, ze po nim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
Jeżeli kupujecie butelki to czy z tej samej firmy kupujecie tez smoczek.Bo ja bym chciała kupić butelke z tomme tippe,a smoczek mąz juz kupił z avent.

Aneczka nie będzie Ci pasował. Niestety firmy są cwane 🙂 I na tym zarabiają. Ja mam w domu butelkę Tomee i Avent. Hehe ale nikt ich nie używa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże węży to ja się panicznie boję 🤢 🤢
A pająka mój tata sobie kupił ostatnio, ale nie wiem jaki to. 🙂
Aneczkare Ja też kupuję butelki z TT i smoczki do butelek też, smoczki uspokajające chyba też z TT, jak na chwilę dzisiejszą.




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka - no to faktycznie niesmacznie... 😜 ale dobre chęci też się liczą 🙂 pewnie chce, byś wiedziała, ze to świeżutkie jeszcze! 😁 hehehehe
Koty niestety zamęczają swoje ofiary, a nie zabijają i zjadają.. 🤢

Ja się chyba niczego nie boję tak strasznie... 🙂
A sąsiedzi sobie sprawili dwa metrowe kameleony! A do tego mają dwa psy (w tym jednego amstafa) i jakiegoś ptaka 🙂 Mieli jeszcze kota, ale zdechł ze starości chyba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
Ja słyszałam, że cechy wyglądu dziedziczy się często po dziadkach, a nie po rodzicach - więc może, Ann, wdałaś się w którąś babcię lub dziadka? 😁 Ja np. jestem jedyną blondynką w rodzinie 🙂 ...ale podobno mój dziadek (którego nigdy nie poznałam, bo wcześniej zmarł) miał jasne włosy i to możliwe, ze po nim 🙂

Masz rację agusia 🙂 Jestem pod względem figury bardzo podobna do mojej babci. Też była niziutka i bardzo szczupła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
Jeżeli kupujecie butelki to czy z tej samej firmy kupujecie tez smoczek.Bo ja bym chciała kupić butelke z tomme tippe,a smoczek mąz juz kupił z avent.

Aneczka nie będzie Ci pasował. Niestety firmy są cwane 🙂 I na tym zarabiają. Ja mam w domu butelkę Tomee i Avent.

martus chodzi mi o smoczek uspokajacz,czy to moze byc jakis problem dla dzidziusia,czy lepiej z jednej firmy mieć wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
Jeżeli kupujecie butelki to czy z tej samej firmy kupujecie tez smoczek.Bo ja bym chciała kupić butelke z tomme tippe,a smoczek mąz juz kupił z avent.

Aneczka nie będzie Ci pasował. Niestety firmy są cwane 🙂 I na tym zarabiają. Ja mam w domu butelkę Tomee i Avent.

TT ma większe otworek na smoczek od Aventu. A właśnie rzadko jaki smoczek z innej firmy pasuję do innej. 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
Jeżeli kupujecie butelki to czy z tej samej firmy kupujecie tez smoczek.Bo ja bym chciała kupić butelke z tomme tippe,a smoczek mąz juz kupił z avent.

Aneczka nie będzie Ci pasował. Niestety firmy są cwane 🙂 I na tym zarabiają. Ja mam w domu butelkę Tomee i Avent.

martus chodzi mi o smoczek uspokajacz,czy to moze byc jakis problem dla dzidziusia,czy lepiej z jednej firmy mieć wszystko

Kochana w takim przypadku to żaden problem.
Myślałam że chodzi o butelkę jednej firmy, a smoczek do niej innej.
Nie zgodzę się też ze stwierdzeniem że jakieś smoczki zapobiegają wadom zgryzu u dziecka a inne nie. Wszystko zalezy od tego jak długo dziecko ma te smoczki w buzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
marta-lion napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
Jeżeli kupujecie butelki to czy z tej samej firmy kupujecie tez smoczek.Bo ja bym chciała kupić butelke z tomme tippe,a smoczek mąz juz kupił z avent.

Aneczka nie będzie Ci pasował. Niestety firmy są cwane 🙂 I na tym zarabiają. Ja mam w domu butelkę Tomee i Avent.

TT ma większe otworek na smoczek od Aventu. A właśnie rzadko jaki smoczek z innej firmy pasuję do innej. 🥴 🥴


Też będę kupowała z TT. Podobnież są najlepsze ze względu na kształt smoczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
Paninka - no to faktycznie niesmacznie... 😜 ale dobre chęci też się liczą 🙂 pewnie chce, byś wiedziała, ze to świeżutkie jeszcze! 😁 hehehehe
Koty niestety zamęczają swoje ofiary, a nie zabijają i zjadają.. 🤢

Ja się chyba niczego nie boję tak strasznie... 🙂
A sąsiedzi sobie sprawili dwa metrowe kameleony! A do tego mają dwa psy (w tym jednego amstafa) i jakiegoś ptaka 🙂 Mieli jeszcze kota, ale zdechł ze starości chyba...


u nas oprocz 7 ptasznikow jest amstaffka ( najkochansza na swiecie) bernardyn, owczarek niemiecki i kot...a moja tesciowa to wogole wszystkie zwierzeta kocha i byly tu szynszyle szczury chomiki kroliki rybki golebie kury kozy nawet sowe mieli 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do butelek to ja dostalam dwie avent ale one sa duze i od 3 miesiaca...myslalam zeby kupic tez taka ale mniejsza od 0, ale jak piszecie ze TT sa takie dobre to moze nad nie sie zastanowie 🙂

uspokajacz tez mam jeden dostalam ale nawet nie wiem jakiej firmy, na pocztku chcialabym bez smoczka probowac no ale jak sie nie da to wtedy zobacze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj ja tak kcham zwierzeta,że gdybym mogła to bym małe zoo miała w domu 😁 😁 Marzy mi się Owczarek szkockie Collie, Berneński pies pasterski, biala szynszylka i ogromne akwarium. Gdyby tylko można było rzymac kuguara, lwa albo innego dzikiego kota w domku to zapewne tez by dołączyły do mojego zoo bez względu na cenę 😁 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...