Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Inez napisał(a):
Zobaczcie jakie cudo:
http://allegro.pl/wozek-inglesina-classica-ballestrino-i1666195516.html
Faktycznie CUDO! Marzył mi się taki zawsze... ale rzeczywistość postawiła mnie na ziemi 😉 Wolę kupić bardziej praktyczny... Chociaż bujanie w takim wózeczku to musi być super przyjemne dla maluszka! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

madalena20 ja mam też parowar elektryczny (można zbudować 3 pozniomy) ja uwielbiam robić ziemiaczki na parze i warzywa np. mieszankę warzyw na patelnie lub brokuły, kalafiorek fasolka szparagowa. wtedy ziemniaczki kładę najniżej (bo troszkę dłużej się gotują, pod koniec podsypuję je vegetą, nie dodaje soli) a warzywka wyżej i też troszkę vegety.
ostatnio wziełam pierś z kurczaka, ponacinałam jak kiełbaskę na grila, doprawiłam i też na tą parę (na sam dół) pyszne gotowane miesko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raspberry86 napisał(a):
madalena20 ja mam też parowar elektryczny (można zbudować 3 pozniomy) ja uwielbiam robić ziemiaczki na parze i warzywa np. mieszankę warzyw na patelnie lub brokuły, kalafiorek fasolka szparagowa. wtedy ziemniaczki kładę najniżej (bo troszkę dłużej się gotują, pod koniec podsypuję je vegetą, nie dodaje soli) a warzywka wyżej i też troszkę vegety.
ostatnio wziełam pierś z kurczaka, ponacinałam jak kiełbaskę na grila, doprawiłam i też na tą parę (na sam dół) pyszne gotowane miesko.


raspberry86 dziękuję 🙂 poszperałam trochę na necie i też kilka fajnych przepisów znalazłam. Teraz muszę wybrać się na straganik i pokupować warzywek 🙂 oklask dla Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Ja też już robię odwrót do łóżka.
Kolorowych snów wszystkim mamusiom i lokatorom brzuszków. Swoją drogą ciekawe czy nienarodzone dzieci mają sny???

Podobno mają 🙂 Gdzies kiedyś czytałam 🙂
Dokładnie - mają. Może im się śnić pępowina, odgłosy, które słyszały, połykanie wód... 🙂 taki ich świat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Paninka, to tobie był oklask za to, że dziś powtórzyłaś przepis, a Karolcia dostanie za zamieszczenie go na Brzuszku 🙂


ufff w takim razie bardzo dziekuje... 😘bo juz sie balam ze o przywlaszczenie moge byc posadzona 😉 😉 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂 🙂
W końcu się dziś wyspała 😁 😁 U mnie też pogoda, jak dla mnie oczywiście super - czyli lekko pada i lekko wieje 😁 😁
Pati Dobre wieści, super że wszystko ok 🙂 😜 🙂 🙂 Karolcia Ja również się nie znam na kredytach, ale trzymam kciuki, będzie dobrze 😎 🙂 🙂 Agusia Hehe ja się wczoraj pokłóciłam z Kubą, to na przeprosiny kupił mi nektarynki i brzoskwinie 😁 😁 Oczywiście wyśmiałam go, że co sobie myśli, że owocami mnie przekupi, ale nie mogłam ze śmiechu wytrzymać i przeszło mi. No i tak zawsze wygląda, że na długo się nie umiem złościć jakoś 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja właśnie wróciłam z kiermaszu podręczników i dawno się tak nie wkurzyłam 😠
Organizują coś niby, a tak naprawdę to nikt o niczym nie wie.
Najpierw weszłam do głównej dyrektorki, to mnie wysłała do wychowawczyni na drugie piętro, ta z kolei odesłała mnie do zastępczyni z powrotem na parter. W gabinecie była sekretarka, która też o niczym nie wiedziała, więc odesłała mnie do tej zastępczyni, która na drugim 😠 piętrze miała lekcje. A że biedna nie wiedziałam gdzie, to wlazłam najpierw na pierwsze piętro po syna, potem on już mnie zaprowadził 🙂 Z tym, ze pani dyrektor mnie poinformowała, że kiermasz urządzają wychowawcy klas 😠 Tu już mi ciśnienie skoczyło, więc mówię babie, ze już u niej byłam to mnie do niej odesłała. Dyrektorka zawołała wychowawczynię, wytłumaczyła co i jak, no i wreszcie mogłam im te podręczniki zostawić.
Ale wyszłam tak wściekła, że szkoda gadać.... Cud, że im na tych schodach nie urodziłam 😜
Jednym słowem masakra i zero organizacji 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolciakam ja myślę tak, jak Pati, ze lepiej skorzystać z usług doradcy finansowego. Chociaż akurat takich dużych firm jak Open Finance nie polecam... 🤢 mam jednego sprawdzonego doradcę, więc mogę Ci podać do niego namiar. Nam znalazł i załatwiał kredyt. Dał nam kilka propozycji, każdą sobie mogłam sprawdzić w banku sama-wszystko się zgadzało. Do tego pomógł niesamowicie z wszystkimi papierkami, okresami oczekiwania itd.
Także jeszcze się nie załamuj! 🙂 Wszystko będzie dobrze! 🙂 Grunt to cierpliwość i pozytywne myślenie 🙂
Andżelika To super ten Twój Kuba! 🙂 Ja nie dostaję żadnych "łapówek" niestety... 😜
annwspółczuję tego biegania po szkole.... Trzeba było ich postraszyć, że jak Cię jeszcze gdzieś odeślą, to zaczniesz rodzic! 😁 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zaległości nadrobione ufff
Pati- no to szybko cię puścili 🙂 życzę udanego weekendu u rodziców
karolciakam- wszystko się ułoży- trzymam kciuki żeby tak było
jak tak czytam o tych waszych teściówkach coraz bardziej się cieszę, że ze swoją nie rozmawiam 🙂
magdalena- to ja poproszę o przepisy do parowaru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry brzusie 🙂 Dzisiaj u nas strasznie duuuuszno i goraco w jednym zapowiada sie na jakas burze ... posprzatalam troszke podworko i swoj pokoj 🙂 zakupilam pieluszki pampersa bo byly na promocji w Kauflandzie 🙂 i akurat ostatnie 2 paczki czekaly specjalnie na mnie 😁 .. zamowilam tez te chusteczki tez pampersa na allegro o ktorych tam wczesniej rozmawialyscie 6 paczek 🙂 , ale oczywiscie na drugi dzien w carrefourze promocja o 12 zl taniej .. ale ja to juz mam takie szczescie ze jak cos kupie to zaraz znajde taniej, awczesniej bym mogla szukac i wszedzie drogo :P ... caly czas juz mysle tylko o porodzie i jak to bedzie z malutka na raczkach .. porod sie zbliza drobnymi kroczkami, a tu jeszcze trzeba kilka rzeczy pokupic ... a jeszcze zamowilam sobie mydlo do kapieli firmy skarb matki , mam nadzieje ze to dobra firma 🙂 ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak to jest, jak się czyta zaległości i odpisuje partiami - dopiero doczytałam się, ze Pati wraca do domu! Jupi!! 😁 SUPER!! 🙂

Ja Ci karolciakam odradzam doradców z tych najbardziej znanych firm... Np. Open Finance to jest jedna grupa kapitałowa z jakimś tam bankiem i wszyscy doradcy namawiają na kredyty tam... i to niestety najczęściej nie są najkorzystniejsze opcje dla klienta... Kilku moich znajomych się na to nacięło niestety... W tym mój szwagier, który teraz musiał zmieniać kredyt i był stratny duzo kasy w związku z tym... 🤢
Ale takie mniejsze firmy doradcze są lepsze (tylko oczywiście nie typu 'firma krzak"), bo mają w swojej ofercie bardzo dużo różnych banków i wynegocjowane z nimi lepsze warunki niż jakby się samemu w banku brało kredyt... Tylko zawsze najlepiej przed ostateczną decyzją przejść się do banku i sprawdzić osobiście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie 🙂
Ja cos dzisiaj bez humoru jestem. 😞 Sierpień juz nie długo a ja nadal mało co mam 😞 Na dodatek jak rozmawiam z Krzysiem to on w kółko powtarza, że ze wszystkim zdążymy 😠 😠 😠 😠 😠 A tak na marginesie to on od jakiegos czasu jest jakis nerwowy. Nie wiem co się z nim dzieje. Czy denerwuje się przed porodem czy moze cos innego go męczy 🥴 Czepia się o każda pierdołę a ja żeby się nie denerwować to odpuszczam. Choc nie powiem, że juz szlak mnie trafia i ryczeć mi się chce 😞 😞 😞 😞
Aj Dziewczynki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniołek, nie denerwuj się 😘 twój Krzysiek, pewnie tez się stresuje zbliżającym porodem... może sam obawia się, że nie zdązycie ze wszystkim, ale chce być "twardy" i żebys nie przejmowała się jeszcze bardziej, to mówi, że macie czas... faceci pewnie jeszcze bardziej niż my przezywają przyjście na śiwat maleństwa, tylko jakoś inaczej okazują to od nas 😉 zresztą, kto zrozumie facetów 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
Siehankowa mam nadzieję, ze masz rację i nie chodzi o nic innego 😞 Najgorsze jest to, że jak się go pytam co się dzieje to on uparcie twierdzi, ze nic 🤔 😞

Aniołek nie pytaj 🙂 Kto zrozumie facetów 🤪 🤪 🤪
Na koniec i tak wyjdzie że to Ty miałaś zły nastrój 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
Siehankowa mam nadzieję, ze masz rację i nie chodzi o nic innego 😞 Najgorsze jest to, że jak się go pytam co się dzieje to on uparcie twierdzi, ze nic 🤔 😞

wiesz jacy są faceci - nie lubia przyznawac się, że czymś się stresują, myślą, że w ten sposób my mniej się denerwujemy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki.

Ja się dalej źle czuje raz mi gorąco a raz zimno nawet ciepłe skarpety załozyłam, do tego doszedł mi kaszel meczacy 😠 co to mi się przyplątalo to nie wiem 🤨 Na szczęście gorączki nie mam.

Pati cieszę się że już wracasz do domu.
Karolciakam może dzisiaj coś ci się uda załatwić u mnie znajomi też załatwiali przez pośrednika i byli zadowoleni.

My akurat jesteśmy w trakcie budowy naszego domku, no załatwiania było co nie miara a teraz ludzie po prostu oszukują. Zamówiliśmy ekipę, żeby mam studnie wykopali a oni nie dość, że wzieli dużo więcej to nie dali pąpy kazali sobie kupić, a ona była razem w kosztach na dodatek powiedzieli, że wykopali 11m a co do czego było 10. 😠 Druga rzecz to znowu taka, że zamawialiśmy bloczki na fundament to nas tez oszukali, bo przywieźli o 21 za mało a za każdy się płaci. Teraz to naprawdę trzeba wszystkiego pilnować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...