Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
Ann, jak już wejdziesz na forum to bardzo proszę daj znać jaka u was pogoda.
Moja córcia pojechała dziś na wycieczkę na Jurę i trochę się stresuję pogodą.
U mnie jest w miarę ok - zrobiło się co prawda chłodniej, ale nie pada.
A jak u ciebie???? Bo nie zapakowałam parasola 😞 😞


DZIEŃ DOBRY 🙂
Ja dopiero teraz, bo rano zajmowałam się handlem podręcznikami 🙂 i kumpela u mnie na kawce była 🙂
Jo-aneczka pogoda u nas taka sobie: wieje wiatr i temperatura taka sobie, ale przynajmniej nie pada, a nawet od czasu do czasu przebija za chmurek słoneczko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

_Evelina_ napisał(a):
hej. ja kupilam sobie takiego duzego rogala do spania i spie jak niedzwiadek od 22 do 9 rano. Nawet do lazienki ostatnio w nocy nie wstaje albo raz. Co do oddychania to czesto lapie zadyszke jak wchodze po schodach a tak normalnie to nie bo brzuszek mam raczej nisko caly czas.U mnie dzis leje jak scebra.


Evelina, a gdzie kupiłaś tego rogala? W sklepie czy w necie? Jeśli w necie to daj namiary bo ja też dojrzewam do tego zakupu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniolek82 napisał(a):
A ja po południu jadę do cioci, bo dowiedziałam sie własnie, ze kuzynka znów dała nam troszkę ciuszków i rogala do karmienia 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Aż normalnie bezdech mi przeszedł 🙃 🙃 🙃 🙃 😉

Anochi wielkie dzieki, masz oklaska 🤪 🤪 🤪 😘
Buziaczki dla Alusi 😘 😘 😘

za tydzień jak przyjadę to przywiozę coś ekstra 😉
u nas (sierpnióweczkach2010) też był szał na torby z biedronki 😉
koleżance w obu ciążach brzuszek obniżył się dzień przed porodem, więc to bywa różnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Ann, jak już wejdziesz na forum to bardzo proszę daj znać jaka u was pogoda.
Moja córcia pojechała dziś na wycieczkę na Jurę i trochę się stresuję pogodą.
U mnie jest w miarę ok - zrobiło się co prawda chłodniej, ale nie pada.
A jak u ciebie???? Bo nie zapakowałam parasola 😞 😞


DZIEŃ DOBRY 🙂
Ja dopiero teraz, bo rano zajmowałam się handlem podręcznikami 🙂 i kumpela u mnie na kawce była 🙂
Jo-aneczka pogoda u nas taka sobie: wieje wiatr i temperatura taka sobie, ale przynajmniej nie pada, a nawet od czasu do czasu przebija za chmurek słoneczko 🙂


Super, dzięki za info. W takim razie jestem spokojniejsza. Bałam się, że napiszesz, że pada!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
_Evelina_ napisał(a):
hej. ja kupilam sobie takiego duzego rogala do spania i spie jak niedzwiadek od 22 do 9 rano. Nawet do lazienki ostatnio w nocy nie wstaje albo raz. Co do oddychania to czesto lapie zadyszke jak wchodze po schodach a tak normalnie to nie bo brzuszek mam raczej nisko caly czas.U mnie dzis leje jak scebra.


Evelina, a gdzie kupiłaś tego rogala? W sklepie czy w necie? Jeśli w necie to daj namiary bo ja też dojrzewam do tego zakupu.
Zanim dojrzejesz to urodzisz hehe 🤪 🤪 🤪

PS. Co za pogoda, wyszlam kropi, ale nie wróciłam się. Wyszlo sloneczko. Majka zasnęła i znów kropi, więc do domu - zamknęłam drzwi za soba i leje 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety leżę - nakaz do 38 tygodnia zatrzymania dzidziusia wszystkimi siłami 🙂 🙂 mogę co najwyżej wstać do kibelka lub jedzenie zrobić ale też nie długo bo po 10 minutach baaaardzo mnie boli tam na dole. Pocieszam się bo do 38 tygodnia wg lekarki i szpitala zostały 4 tygodnie bo jutro wchodzę w 35 tydzień niby. Usiadłam przy kompie i Wiktorek zasnął to nie boli na razie ale będę i tak nie długo uciekać tylko magdzie wyślę fotkę na sierpnióweczki 🙂 jeszcze te 4 tygodnie w wyrku wytrzymam skoro już tyle za nami 🙂 nie wiem jak jutro dzień przeżyję bo mam wizytę i trzeba będzie do samochodu się wkarować - mąż i tak wolno jedzie ale w aucie mam takie giga skurcze że raz prawie na porodówkę chcieliśmy już jechać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anochi napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
A ja po południu jadę do cioci, bo dowiedziałam sie własnie, ze kuzynka znów dała nam troszkę ciuszków i rogala do karmienia 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Aż normalnie bezdech mi przeszedł 🙃 🙃 🙃 🙃 😉

Anochi wielkie dzieki, masz oklaska 🤪 🤪 🤪 😘
Buziaczki dla Alusi 😘 😘 😘

za tydzień jak przyjadę to przywiozę coś ekstra 😉
u nas (sierpnióweczkach2010) też był szał na torby z biedronki 😉
koleżance w obu ciążach brzuszek obniżył się dzień przed porodem, więc to bywa różnie 😉


Suuuuuper, że przyjeżdżacie 🙂 Ale mam nadzieję, że nie tylko na weekend 😉 A na tym ,,cos ekstra,, to teraz będe mysleć i zastanawiać sie co to takiego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
_Evelina_ napisał(a):


Evelina, a gdzie kupiłaś tego rogala? W sklepie czy w necie? Jeśli w necie to daj namiary bo ja też dojrzewam do tego zakupu.
Zanim dojrzejesz to urodzisz hehe 🤪 🤪 🤪

PS. Co za pogoda, wyszlam kropi, ale nie wróciłam się. Wyszlo sloneczko. Majka zasnęła i znów kropi, więc do domu - zamknęłam drzwi za soba i leje 😮 😮 😮


No, u mnie ciężko coś z decyzyjnością. A że kupię rogal, to postanowiłam w 10 tygodniu ciąży 🙂
I nadal nic, więc chyba masz rację, nie zdążę dojrzeć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniolek82 napisał(a):
anochi napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
A ja po południu jadę do cioci, bo dowiedziałam sie własnie, ze kuzynka znów dała nam troszkę ciuszków i rogala do karmienia 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Aż normalnie bezdech mi przeszedł 🙃 🙃 🙃 🙃 😉

Anochi wielkie dzieki, masz oklaska 🤪 🤪 🤪 😘
Buziaczki dla Alusi 😘 😘 😘

za tydzień jak przyjadę to przywiozę coś ekstra 😉
u nas (sierpnióweczkach2010) też był szał na torby z biedronki 😉
koleżance w obu ciążach brzuszek obniżył się dzień przed porodem, więc to bywa różnie 😉


Suuuuuper, że przyjeżdżacie 🙂 Ale mam nadzieję, że nie tylko na weekend 😉 A na tym ,,cos ekstra,, to teraz będe mysleć i zastanawiać sie co to takiego 😜

tylko ja przyjadę w piątek wieczorem a w sobotę nad morze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Karolcia, brzusio śliczny i zgrabny.
A z tym obniżeniem brzuszka to fakt. Potem to na pęcherz dzidziusie będą naciskać. A to jeszcze gorsze jest od półwdechu 😉
A jak ty się czujesz, pozwala ci lekarz się troszkę ruszyć, czy nadal całe dnie leżysz?


Kurde to co będzie u mnie jak ja non stop latam do kibelka i czuje że to mała jest sprawczynią.....
I nie wiem czy wy tez tak macie ale jak w nocy wstaję na siusiu to mnie okropnie"mariolka" boli wy tez tak macie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałam fotkę na sierpnióweczki i mój obwód 111 cm 🙂 🙂 a teraz będę uciekać bo mały się obudził i mnie napiera - jeszcze mi wypadnie hihihih 🙂 🙂 odezwę się jutro jak po wizycie o ile dojadę bez bóli porodowych do domu hehehe 🙂 buźka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela Mnie też boli i w ogóle jakoś dziwnie wygląda ale lekarz mówi że to normalne więc tak chyba ma być. Ja mam jeszcze coś takiego że jak siusiam to jakoś inaczej to czuję niż zwykle i czasami wstrzymuję żeby sprawdzić czy to mi wody nie odchodzą. Nie wiem jak to opisać ale bardzo dziwne uczucie. Póki co płyn owodniowy w porządku to nie mogą to być wody ale lekki stresik jest. 🙂 🙂 uciekam papappa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Karolcia, brzusio śliczny i zgrabny.
A z tym obniżeniem brzuszka to fakt. Potem to na pęcherz dzidziusie będą naciskać. A to jeszcze gorsze jest od półwdechu 😉
A jak ty się czujesz, pozwala ci lekarz się troszkę ruszyć, czy nadal całe dnie leżysz?


Kurde to co będzie u mnie jak ja non stop latam do kibelka i czuje że to mała jest sprawczynią.....
I nie wiem czy wy tez tak macie ale jak w nocy wstaję na siusiu to mnie okropnie"mariolka" boli wy tez tak macie??


Mnie nie boli, ale za to jak mam pełny pęcherz to czuje, że mam też twardy brzuch. Więc do kibelka biegam średnio co dwie godziny w nocy, a w ciągu dnia to chyba i częściej.
Mój małż już zauważył, że mamy niespotykanie duże zużycie papieru toaletowego, hi, hi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Karolcia, brzusio śliczny i zgrabny.
A z tym obniżeniem brzuszka to fakt. Potem to na pęcherz dzidziusie będą naciskać. A to jeszcze gorsze jest od półwdechu 😉
A jak ty się czujesz, pozwala ci lekarz się troszkę ruszyć, czy nadal całe dnie leżysz?


Kurde to co będzie u mnie jak ja non stop latam do kibelka i czuje że to mała jest sprawczynią.....
I nie wiem czy wy tez tak macie ale jak w nocy wstaję na siusiu to mnie okropnie"mariolka" boli wy tez tak macie??

mnie czasem jak chodzę to "mariolka" boli, tzn. bardziej kość i smieję się wtedy, że mały główką się obija 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evelina Mojej szwagierce całe ręce drętwiały w ostatnich 2 miesiącach i jak się budziła w nocy to mówiła że umierała z bólu bo jej mrówy chodziły tak ze nie mogła palcem kiwnąć heheh papapapap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Czytam Was od rana, ale zbierałam siły żeby się podnieść i coś napisać.
Jakoś dziś siły nie mam, szaruga na dworze, chyba ciśnienie nie takie 🤢

karolcia śliczny brzusio i taki zgrabny 😁

Mi jak chce się siku w nocy (też bardzo często) to czuję taki dziwny ucisk w dole brzucha, czasami muszę znaleźć dobrą pozycję na kibelku bo czuję jakby mi coś przeszkadzało.

Moja siostra znalazła super karuzelkę na allegro, bo ja chciałam jakąś zwykłą bez udziwnień.
Może którejś z Was się spodoba: http://allegro.pl/baby-mix-pluszowa-karuzela-nad-lozeczko-i1663557340.html#gallery
Mi się podoba model Safari 🙂

I mam jeszcze pytanie, które pewni wyda się głupie ☺️ Często piszecie, że robicie na obiad ziemniaki i kapustkę. I nie rozumiem o co chodzi z tą kapustą 🙃 Gotujecie ją? Robicie surówkę? No nie wiem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez co do kapusty się nie wypowiem bo nie robię. A karuzelka fajna tylko trzeba będzie "latać" nakręcać.

Ciekawe jak Justyna po weselu 🙂 No i gdzie się nasza Malstep podziała ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...