Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mamusie,
witam was w niedzielne popołudnie. U nas dziś piękna pogoda (czyt. pochmurno i chłodno) więc spacerujemy po ogrodzie.
I wiecie co dziś odkryłam - że mam niezwykle wyczulony węch. Dziś ledwo wyszłam z domu to mi zaczęły pachnieć .... poziomki 😉 😉 😉
U mnie w ogródku jest ich niewiele i zresztą dawno już obrałam ostatniego owocka, więc mój małż z córką patrzeli na mnie jak na nienormalną.
A ja polazłam za tym moim zapachem i okazało się, że MOJE POZIOMKI PRZESZŁY POD PŁOTEM DO SĄSIADA 😞 😞 😞
Jest ich tam mnóstwo, piękne, dojrzałe i pachnące 😞
A sąsiad pewnie o ich istnieniu nawet nie wie, bo rzadko zagląda w tą część ogrodu.
No i tak stałam pod tym płotem i śliniłam się na tak rozkoszny zapach i widok 😁
Normalnie, lepsza jestem od psa myśliwskiego z tym węchem.
Ale niestety, mój małż odmówił skoków przez płot do ogrodu sąsiada 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agapurka2 fryzurka super 🙂 Minka tez 😁 😁 😁
jo-aneczka uśmiałam się z tych Twoich poziomek 😁 😁 😁 😁 Co za niesforne owoce dały dyla do sąsiada 🤪 🤪 🤪 🤪 Juz wyobrazam sobie Ciebie przy tym płocie z taka zawiedzioną minką 😁 😁 😁 😁 😁 masz oklaska na pociechę i za wczorajsza cierpliowść 😉 😉 😉

Uciekam do męża Laseczki, do wieczorka pa pa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki !! Świetowanie bedzie takie średnie bo z nakazem leżenia to ciężko cokolwiek zrobić 🙂 zjadłam obiadek i zmykam do leżenia dalej. buziaki aaaa maż zrobił mi fotke z brzusiem to jak nastepny raz wstane i zasiade do kompa to wrzuce na sierpnioweczki papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry Kochane!!!!
tak mnie wczoraj nakrecilyscie tymi swoimi zakup[ami ze dzisiaj bladym switem pojechalam do miasta.. 😁 😁 😁 kupilam dwie koszule do karmienia, recznik z kapturkiem, aspirator do noska 4-pak chusteczek nawilzanych, 10pieluch tetrowych i cudny grubasny kocyk ☺️ ateraz czekam na m. bo obiecal ze mi wate cukrowa z odpustu przywiezie 😁 😁 😁 😁 😜 😜

chcialam tez kupic wanienke ale byla ta mniejsza za 39.99 z taka tasma co temperature miala pokazywac i naklejkami z kubusia puchatka ( i to chyba za te naklejki sie placilo) bo wg mnie to droga jakas...jak myslicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka mi się wydaje, że droga. Ja za swoją zapłaciłam 25zł. Tyle, że nie jest ta całkiem duża. Ale jak oglądałam wanienki to były max do 30zł. 🙂 🙂

No chyba, że te anatomiczne. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo-aneczka mmm poziomki a mi się malinki marzą 😁 😁
Karolcia wszystkiego dobrego z okazji rocznicy 🙂
Agapurka no minka śmiechowa 😁 a kolor odważny

U nas dziś pogoda w kratkę raz leje raz świeci słońce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
Jo-aneczka mmm poziomki a mi się malinki marzą 😁 😁
Karolcia wszystkiego dobrego z okazji rocznicy 🙂
Agapurka no minka śmiechowa 😁 a kolor odważny

U nas dziś pogoda w kratkę raz leje raz świeci słońce


Daniela, a z malinami to u mnie akurat odwrotnie. Miał je sąsiad a teraz do mnie przerastają 🙂 🙂 🙂
Na krzaczkach mam mnóstwo owoców, tylko jeszcze nie dojrzały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia wszystkiego dobrego 😘 My będziemy mieć pierwszą rocznicę ślubu w październiku, więc będziemy świętować już z synkiem 😁

madalena napisałam obwód brzuszka na sierpnióweczkach 🙂

Piszecie o wanienkach i ich cenach. Szkoda, że nie mogę sobie kupić w Polsce i wysłać, bo tu zwykła wanienka kosztuje na polskie jakieś 200-300zł 😮 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki
Karolcia wszystkiego dobrego 🙂 u nas w lipcu będzie 2 lub 2,5 rocznica 🙂
Jola dużo zdrówka życzę
jo-aneczka ja właśnie cały weekend spędziłam na układaniu ubrań w szafach 🙂 jeszcze trochę zostało ale myślę, że dam radę 🙂 bo już za tydzień przeprowadzka 🙃
Daniela a Twój mąż to pracuś, jak tam jego noga, że już płytki układa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo halo brzuszki 🙂 my juz w domu - wystepy taneczne udały się 🙂 chrześniak podekscytowany i zadowolony - a to najwazniejsze 🙂

agapurka2, fryzurka i kolor super 🙂 a minka mega pozytywnie zakręcona 😁
Karolcia - gratuluje 1.rocznicy i zycze wielu wielu kolejnych 🙂

a co do wanienek, to my mamy taką zwykłą - małą, kupiona za jakies 16zł chyba... a zdecydowaliśmy sie na małą, bo jak junior będzie juz siedział, to w brodziku będzie kapany, bo mamy taki bardzo głęboki 🙂

a teraz mówie juz dobranoc i idę poleżeć z moim M. 🙂 a rano trzeba wstać i do pracy.... ostatni tydzień 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela prawdziwie weekendowa na forum, zastój jak mało kiedy 😉
My idziemy teraz do znajomych na grilla, więc prawdopodobnie już dziś do was nie zajrzę.
Życzę wszystkim mamusiom miłego wieczoru i dobrej nocy.
Obyście nie musiały wstawać zbyt często na siusiu 😁 😁 😁
A co do wanienki to ja też mam taką najzwyklejszą i uważam, że nie ma potrzeby inwestować w jakąś super wymyślną. Tylko nad rozmiarem trzeba się zastanowić. Jeżeli któraś z was nie ma wanny ani głębokiego brodzika, to polecam zakup jak największej wanienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
marta to tamta miala chyba 80cm i zamiast tych kwiatuszkow byly naklejki z kubusiem ...tyle ze kosztowala 40zl....ja juz chyba sie zegnam bo po kilku godzinach lazenia padam!

buziaczki Pakieciki 😘 😘 😉 😉
No ja mam taką jak ci pokazałam ale ma naklejki z Kubusiem 🙂 I zaplaciłam 24zł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawitałam żeby się z wami pożegnać. Właśnie niedawno wróciłam z rancza moich teściów 🙂 Jestem wykończona i Kuba również.

Dobrej nocki Wam życzę 🙂 Śpijcie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Kochane Mamusie 🙂
Wróciłam z wekendu od rodziców, było cudnie 🙂
Grilowanie,świeże powietrze, matko i mega apetyt po piątkowym grrilu tak się przejadłam,że spać w nocy nie mogłam bo miałam taki najedzony brzuch,że nie mogłam się przekręcać z boku na bok 😲 😲 😲
Nadrobienie zaległości zajęło mi jakieś 4-5 godzin, ale z przyjemnością Was czytałam 🙂
Myślałam o Was przez wekend i opowiadałam o Was moim rodzicom, którzy bardzo się cieszą ,że Was mam i nie fisiuję sama w domu 🙂

łydzia jak tam wózio? skłądałaś już pochwal się jak na żywo wygląda? 🙂
Agusiakowalczyk pisała o wzmożonej aktywności swojego maleństwa...A ja z kolei od kiedy poszłam do szpitala zauważyłam mniejszą aktywność mojego maleństwa 😞 Nie wiem czemu może dlatego,że ma mniej miejsca? Może dlatego,że jest główką w dół to tylko czasami czuję jak rączki mi wpycha gdzieś w pachwinę lub mam wrrażenie, że jajniki mi wyrwie... Co do golenia polecam lepiej samej się dogolić lub ewentualnie poprosić mężczyznę, zrobi to zapewne delikatniej niż położne, wierz mi nie chciałabyś czuć jak boli pozacinana piczka polana jodyną...Sama zapewne się nie pozacinasz, a położne zależy na jaką trafisz...A mówię tak ponieważ słyszałam niejedną historię koleżanek w szpitalu a propo golenia przez położne..Nie mówię,że wszędzie są niedelikatne, ale........
Pisałyście o kosmetykach u mnie w szpitalu położne bardzo polecały balneum...A z oliwek mówiły,że z ich obserwacji wynika iż najwięcej uczula Johnson. I,że u maleństw najlepiej stosować w pierwszych dniach właśnie balneum to lane do wody,że potem nie trzeba smarować bo ładnie natłuszcza, a co do natłuszczania mówiły,że można też parafinką natłuszczać....
Paninka Twoja mała nie chce nikomu pokazać jak buszuje po brzusiu, hmmm moja raczej też jak jestem sama w domu to mało brzucha mi nie rozerwała raz w jedną raz w drugą skakał cały brzuch a jak w weekend byliśmy u rodziców to tylko od czasu do czasu postukała leciutko i tak,że nawet brzuch nie drgnął 😞 Nie wiem czy wcisnęła się gdzieś między moje wypełnione jelitka i nie majka się ruszać czy co? 😞
Biustonosz do karmienia ja na razie kupiłam jeden :http://boboland.pl/pl,product,5031096,alles,biustonosz,do,karmienia,mama,mewa,rozmiar,80g.htmlbo moje D podskoczyło do G 😮 i na próbę teraz zakupiłam prezentowany model staniczka, aktualnie tylko w nim chodzę i jestem bardzo zadowolona 🙂
Paczki w szpitalu. U mnie widziałam,że dają w paczce 1 l wody mineralnej, próbkę sudokremu, próbkę linomagu, 1 pieluszkę pampers, maszynkę do golenia dla tatusia , naklejkę na szybę Uwaga dziecko i tyle 🙂
Siehankowa jak złożysz wózio to pochwal się 🙂
Diviana cieszę się,że już się powolutku przeprowadzacie swoje manatki do nowegodomku 🙂
Rożki ja ku-piłam dwa jeden cieńszy jedencgrubszy. A jak byłąm teraz w szpitalu położne mówiły,żeby brać ze sobą cieńsze rożki, więc kochane które jeszcze nie kupiły , polecam zakup cieńszych, żeby bobaski się nie pociły 🙂
Divany mąż mówił o popsuciu maleństwa, mój też zastanawia się czy będzie umiał bez instrukcjio bsługi poradzić sobie z naszą Nadią 🙂
Jolajola cieszę się,że Twoja przygoda z gorączka skończyła się w miarę szczęśliwie 🙂
Aniołek[/b moja maleńka też była spokojniejsza przez ostatni czas właściwie jakieś około 5 dni i poważnie mnie to martwiło, ale widzę,że po powrocie ze szpitala i od rodziców jak jestem w domku zaczyna wracać do normy i częściej się odzywa, choć nie jest to tak jak aby brzusio cały podskakiwał 😞 Też za tym tęsknię 😞
Foga gratuluję zakończenia edukacji 🙂
Daniela bardzo fajnie,że pomimo wypadku męża działacie dalej z remontem i powolutku łazieneczka nabiera kształtów 🙂
Mam nadzieję,że nikogo nie pominęłam 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pati po przerwie, fajnie że wypoczęłaś 🙂

Ja już się z Wami żegnam moja mała buszuje i wypycha mi brzuch 🤢 a najgorsze jest to że ciśnie mnie non stop na pęcherz 🤢 🤢 🤢 🤢

DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...