Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
marta-lion nie mam absolutnie do ciebie pretesji 🙂

Pytalam mam ktore maja 🙂
Ja tez spie z poduszka miedzy nogami a przynajmniej probuje, ale nie pomaga moze jest za mala 😉 nie wiem a koldre nie chce zabierac mezowi, kiedys lubilam klasc glowe na niej, ale jak ktorejs nocy pociagnal to mi sie odechcialo 🤢
Sam mi powiedzial zebym sobie tego rogala kupila, ale myslalam ze moze to juz za pozno, ale jak dziewczyny pisza ze potem dla dzidzi sie przyda wiec moze sie skusze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jola ja mam takiego rogala 🙂 i uwielbiam na nim lezec w ciagu dnia 🙂 czy nawet jak siedze dobrze jest sobie go podlozyc pod pleckii 🙂 ale do spania go nie uzywam bo ciezko sie z nim przekrecac 😜, ale to kazdemu inaczej moze tobie bylo by wygodniej i oczywiscie ze wzgledu na to ze pozniej do karmienia sie przyda ja kupilam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Dzień dobry.

Pytałam wczoraj o tą poduszke do spania, ale nikt mi nie odpisał 😞

Pati a jaką kupiłaś? Patrzyłam wczoraj są za 68zł
Muszę też zamówić, bo tez juz spać nie mogę 🤢


Prepraszam musiałam gdzieś przeoczyć Twoje pytanko ja mam taką najzwyklejszą:
http://allegro.pl/poduszka-do-karmienia-rogal-i-kobiet-w-ciazy-3w1-i1628391985.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Dzień dobry.

Pytałam wczoraj o tą poduszke do spania, ale nikt mi nie odpisał 😞

Pati a jaką kupiłaś? Patrzyłam wczoraj są za 68zł
Muszę też zamówić, bo tez juz spać nie mogę 🤢


Prepraszam musiałam gdzieś przeoczyć Twoje pytanko ja mam taką najzwyklejszą:
http://allegro.pl/poduszka-do-karmienia-rogal-i-kobiet-w-ciazy-3w1-i1628391985.html

ooo dziekuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
wlasnie sie tesciowa pytala co jeszcze potrzebuje to jej mowie ze juz pierdoly w sumie zostaly pampersy nozyczki do poznakci butelka itp. i ona mi mowi ze jakas tam jej kuzynka nie obcinala noworodkowi paznokci tylko....obgryzala 😮 🤢 🤢

PROSZĘ WAS 😮 😮 😮
Już był tekst o tym żeby czekac aż same odpadną, hehe a teraz obgryzać 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka kiedys sie podobno obgryzywalo dzieciom, poloze cos tam mowily, ale to mozna krzywde zrobic dziecku. 🤢 🤢 🤢

Mam jeszcze takie pytanie kiedys ktoras z dziewczyn pokazywala stanik do karmienia taki troche ze sztywna miseczka byl dosc drogi chyba 159zl czy cos takiego moze ktoras z was zapisala linka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Paninka napisał(a):
wlasnie sie tesciowa pytala co jeszcze potrzebuje to jej mowie ze juz pierdoly w sumie zostaly pampersy nozyczki do poznakci butelka itp. i ona mi mowi ze jakas tam jej kuzynka nie obcinala noworodkowi paznokci tylko....obgryzala 😮 🤢 🤢

PROSZĘ WAS 😮 😮 😮
Już był tekst o tym żeby czekac aż same odpadną, hehe a teraz obgryzać 🙂 🙂 🙂

Haha to ja pisałam o tym, że same odpadną, ale poważnie tak słyszałam gdzieś 😁 😁 😁 Ale o obgryzaniu jeszcze mi nie wspomniano 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Paninka kiedys sie podobno obgryzywalo dzieciom, poloze cos tam mowily, ale to mozna krzywde zrobic dziecku. 🤢 🤢 🤢

Mam jeszcze takie pytanie kiedys ktoras z dziewczyn pokazywala stanik do karmienia taki troche ze sztywna miseczka byl dosc drogi chyba 159zl czy cos takiego moze ktoras z was zapisala linka?

To chyba Jo-aneczka 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Paninka napisał(a):
wlasnie sie tesciowa pytala co jeszcze potrzebuje to jej mowie ze juz pierdoly w sumie zostaly pampersy nozyczki do poznakci butelka itp. i ona mi mowi ze jakas tam jej kuzynka nie obcinala noworodkowi paznokci tylko....obgryzala 😮 🤢 🤢

PROSZĘ WAS 😮 😮 😮
Już był tekst o tym żeby czekac aż same odpadną, hehe a teraz obgryzać 🙂 🙂 🙂

Haha to ja pisałam o tym, że same odpadną, ale poważnie tak słyszałam gdzieś 😁 😁 😁 Ale o obgryzaniu jeszcze mi nie wspomniano 😁 😁 😁
Powinnyśmy notować te teksty i na koniec książkę wydać 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzusie
U mnie wczoraj przez cały dzień nie było brzuszka 😞 strona mi się nie wyświetlała 😞
Dziś natomiast jesteśmy już w domku na wsi i ja pakuję resztę ubrań do szaf, jutro ostateczna zwózka i przeprowadzka już tu.
Nie będę więc często zalądała do Was.
Miłeo długiego weekendu Wam wszystkim życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
Tz. że kiedyś nie było nożyczek takich malutkich? Bo jak inaczej to wytłumaczyć ? 😮 😁 😁 😁 😁 😁

Chyba zeby nozyczkami krzywdy dziecku nie zrobic. Chociaz teraz podobno niektore mamy tez sie boja obcinac wiec wola obgryzac podobno same sie lamią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):

Mam jeszcze takie pytanie kiedys ktoras z dziewczyn pokazywala stanik do karmienia taki troche ze sztywna miseczka byl dosc drogi chyba 159zl czy cos takiego moze ktoras z was zapisala linka?



Witajcie 😉
podpisuję się pod apelem joli o link do tego biustonosza. To była jakaś polska firma...

Jola jak się czujesz???????????
Ja wczoraj odebrałam świadectwo z Zosią i narobiłam górę pierogów z jagodami. Niestety zjadłam niewiele bo przypadkiem w porze obiadowej wpadł kolega mojego tatusia... i dla mnie niewiele z tej góry zostało 🤢
Dziś w planach pieczarkowa i domowa pizza, ale co z tego wyjdzie zobaczymy bo na razie jadę do cioteczki na ploteczki 😉
buziaki... może uda mi sie Was nadrobić wieczorem!
Aaaaaaaaaaaaa! Dzięki za wsparcie, niestety ( a może stety) informacji wczoraj z banku nie było. Jutro mój Jasiek ma urodziny, może dostanie prezent urodzinowy??????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...