Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
milium dziś to nic nie załatwię bo pozamykane wszystko, ale przypomniałam sobie, że ja przecież miałam działalnośc i ją zawiesiłam z 10 lat temu. Nie wiesz czy to nie jest za długi okres czasu by ją wznowic? i jeszcze kwestia zwolnienia, bo mam od 21 do 18 lipca wypisane ale nie wysłane jeszcze. Czy to nie będzie kolidowało z moim zamiarem wznowienia działalności od 21 czerwca?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Co do bolących bioder mnie też dziś w nocy bolała, ale myślałam,że to dlatego,że za długo na nim leżę, ale właściwie co noc na nim leżę i nie boli więc może to po prostu kości miednicy nam się rozrastają i przygotowują do porodu????
Co do bólu w kroczu kornelaka ja nie mam takich bóli inie mam pojęcia co to może być 😞
Magda dziekuję za namiary dla Taty na prezent odpada bo ostatnio dostali kolekcję zdjęć rodzinnych w antyramach, ale sobie do domku wykorzystam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
DZIEŃ DOBRY

U nas nocka w miarę dobrze, spać poszłam o 1.00 bo filmów mi się zachciało oglądać 😁 😁 ale spałam tylko do 6.00 nie wiem czemu o tej godzinie zawsze pobudka. Najdziwniejsze że jestem wyspana 🤪

Inez super ta torba taka optymistyczna 🙂

Co do imienia ma być Antonina ale im więcej się zastanawiam to sama nie wiem, tak chyba na 100% nie jestem przekonana 😮 😮 😲 Jak Wam się podoba imię Laura? tak mi wpadło do głowy Laura Antonina a może Antonina Laura a może tylko Nina ?? ech kurde no mam zagwozdkę straszną...............

No i moja niuńka okropnie wypycha mi brzuch 🤢 takie dziwactwa wymyśla że szok. Buszuje, buszuje i jeszcze raz buszuje całymi dniami i nocami 😁 😁 U Was też tak jest??

Jola a Ty jak się czujesz? już poszło sobie to choróbsko?

Mi sie imię Laura bardzo podoba, sama chciałam dać tak na imię gdybym miała córeczkę, zresztą nic straconego bo może następnym razem uda mi "wyprodukować" córeczkę i wtedy napewno dam jej na imię Laura.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj tez buszuje ostatnio jak szalony. Nie ma juz miejsca i sie chyba denerwuje. Czuje jak prostuje nozki na sile, probuje kopnac a tu juz nie tak jak kiedys hihihi nie ma miejsca na wyglupy. Jak raczki wyprostuje to odrazu na kibelek bo pecherz mi chyba ugniata :-) mowie mu ze juz niedlugo caly sie wyprostuje ale on swoje hehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bóle krocza coś o tym wiem 🙂 mnie najbardziej daj znać jak mam wstać czy to z podłogi czy z łóżka a o przekroczeniu czegoś już nie wspome 🙂ale póki co ból do wytrzymania 🙂
jedynie co mnie jeszcze martwi i moją panią doktor też to to, że w tydz przytyłam 2 kg 😮 mam nadz, że w ten poniedziałek waga mnie nie zszokuje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelka napisał(a):
milium dziś to nic nie załatwię bo pozamykane wszystko, ale przypomniałam sobie, że ja przecież miałam działalnośc i ją zawiesiłam z 10 lat temu. Nie wiesz czy to nie jest za długi okres czasu by ją wznowic? i jeszcze kwestia zwolnienia, bo mam od 21 do 18 lipca wypisane ale nie wysłane jeszcze. Czy to nie będzie kolidowało z moim zamiarem wznowienia działalności od 21 czerwca?

Ale za zwolnienie i tak nie miałabys płacone? Bo z tego co pamiętam to miałaś umowe do konca maja? Jak masz zawieszoną to lepiej odpada Ci załatwianie w urzedzie miasta wystarczy ze odwiesisz działalność i wezmiesz takie zaswiadczenie od nich i z tym juz do zusu, wtedy zwolnienia nie dawaj chociaz w sumie nie miałabys przerwy 30sto dniowej w ubezpieczeniu, wiesz co musze sie zorientowac w zasiłkach z tym, napisze Ci jak sie dowiem co i jak, ale działaność i tak radziłabym Ci założyć, tylko nie deklaruj najniższej podstawy, tej 30%.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki...
melduję się że wszystko w porządku i że wyjeżdżam i nie będę miała dostępu do neta 😞
zwariuję bez Was heh...
jeszcze chciałam zapytać czy może któraś nie chciałaby laktatora - tufi gaia i tommee tippee obydwa elektryczne - koleżanka ma do odsprzedania (mało używane) - jakby co to dajcie znać smsem....
ojoj Tosia rozpycha mi się po brzuchu boleśnie 😮 🙃 - już ma chyba mało miejsca
Buziaki dziewczyny i miłego weekendu 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze pisanie z telefonu jest ciezkie co chwile mi internet rozlacza jak cos pisze i musze od nowa. Chyba bede tylko poczytywac. Uciekam sie umyc iiiiii dalej lezec hehe nie moge juz ale dla malego wszystko.papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie coś się zachmurzyło 😠 i zaraz zachce mi się spać , albo zacznę kombinować jak tu szybciej z pracy się wyrwac 😁
a o 6. rano było takie piękne słoneczko ................. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniczek szczęśliwej podróży 🙂

Ja uciekam po chlebek bo się skończył i nie ma co jeść......i od razu zajadę "podejrzeć" co tam na budowie słychać.

Kurcze strasznie mnie trapi to moje niezdecydowanie co do imienia...... 🥴

Do później dziewczyny. PA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję milium 😘 A dlaczego lepiej zarejstrowac niż wznowic? Bo w sumie to nie wiem czy tak można, chyba, że inną działalnośc. Już nie pamiętam co w te papiery się wpisywało. Pamiętam, że po regon musiałam jechac do innej miejscowości, ale jak jest teraz to nie wiem a jeśli bym musiała jechac gdzieś dalej to odpada. Ja sama na siebie moge liczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś będę pakować torbę do szpitala - tak na wszelki wypadek 😉
W ostatnich dniach jakoś dziwnie się czuję, niby nic szczególnego się nie dzieje, lekarz też nie widzi żadnych niepokojących objawów, ale mnie jakiś niepokój ogarnął.
Ostatnio pisałam, że jeszcze nie dojrzałam do porodu i chętnie pochodziłabym w ciąży jeszcze z ... pół roku, ale teraz moje nastawienie zaczyna się zmieniać.
A najgorsze są noce, te ciągłe wstawanie do toalety i przewracanie się z boku na bok 😞
Oj, chyba złapałam dziś doła 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelka napisał(a):
Dziękuję milium 😘 A dlaczego lepiej zarejstrowac niż wznowic? Bo w sumie to nie wiem czy tak można, chyba, że inną działalnośc. Już nie pamiętam co w te papiery się wpisywało. Pamiętam, że po regon musiałam jechac do innej miejscowości, ale jak jest teraz to nie wiem a jeśli bym musiała jechac gdzieś dalej to odpada. Ja sama na siebie moge liczyc.

Nie no wznowić 🙂 REGON już masz więc spoko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
jo-aneczka zamowilam sobie taki sam biustonosz co ty masz 🙂
no i jeszcze jeden nie moglam sie opszec mam nadzieje, ze trafie tylkko z rozmiarem 🙂


Myślę, że będziesz z niego zadowolona. Ja go już eksploatuję od dnia zakupu i jest bardzo wygodny 🙂
Dobrze, że będziesz miała jeszcze inny - bo jeden to za mało.
A zamówiłaś sobie w komplecie z majtkami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
jo-aneczka, nie wiem jak ja to zrobiłam, ale dopiero teraz zauważyłam, że mamy ten sam termin porodu 😁


Hmm, ja też jakoś dopiero teraz to widzę 😉
Chyba po prostu nie miałyśmy postów obok siebie, he, he.
Ale ja to nie zamierzam rodzić w tym terminie tylko wcześniej 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Kochaniutkie 🙂
Widzę, że nie tylko mnie brzuch w nocy bolał 😞 ja to miałam twardy jak kamień a na dole brzuszka czułam jakby taki rwący ból. jak się położyłam to znowu zaczął bolec mnie jak na miesiączkę łącznie z krzyżami, hyh.................... ja juz chyba bym chciała urodzić 🥴 🥴 🥴 Krocze tez mnie ostatnio boli do tego jeszcze dzisiaj niunia tak sie rozszalała, że masakra 🤪 🤪 🤪 🤪 I cały czas boksuje mnie po ,,mariolce,, 😁 😁 😁 Jejku jakie dziwne uczucie 😁
Jeśli chodzi o bóle bioder to mnie tez dostąpił ten zaszczyt, ale tym się akurat nie martwie bo jest tak jak Patusia pisała, macica przygotowuje sie do porodu i stąd te nie miłe dolegliwości 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
siehankowa napisał(a):
jo-aneczka, nie wiem jak ja to zrobiłam, ale dopiero teraz zauważyłam, że mamy ten sam termin porodu 😁


Hmm, ja też jakoś dopiero teraz to widzę 😉
Chyba po prostu nie miałyśmy postów obok siebie, he, he.
Ale ja to nie zamierzam rodzić w tym terminie tylko wcześniej 😁 😁 😁

ja bym jednak wolała w terminie 😁 ale mój gin stwierdził, że będzie wcześniej 😜
w poniedziałek mam wizyte, tak więc zobaczymy, co tym razem powie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
jo-aneczka zamowilam sobie taki sam biustonosz co ty masz 🙂
no i jeszcze jeden nie moglam sie opszec mam nadzieje, ze trafie tylkko z rozmiarem 🙂


Myślę, że będziesz z niego zadowolona. Ja go już eksploatuję od dnia zakupu i jest bardzo wygodny 🙂
Dobrze, że będziesz miała jeszcze inny - bo jeden to za mało.
A zamówiłaś sobie w komplecie z majtkami?

Nie bez majtek 🙂
a drugi taki tylko bialy
http://www.kobieca.eu/biustonosz-do-karmienia-anita-5068.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
siehankowa napisał(a):
jo-aneczka, nie wiem jak ja to zrobiłam, ale dopiero teraz zauważyłam, że mamy ten sam termin porodu 😁


Hmm, ja też jakoś dopiero teraz to widzę 😉
Chyba po prostu nie miałyśmy postów obok siebie, he, he.
Ale ja to nie zamierzam rodzić w tym terminie tylko wcześniej 😁 😁 😁

ja bym jednak wolała w terminie 😁 ale mój gin stwierdził, że będzie wcześniej 😜
w poniedziałek mam wizyte, tak więc zobaczymy, co tym razem powie 😉


Ja to się szykuje max na 1 sierpnia, ale myślę, że zaliczę jeszcze lipiec 😉 Najchętniej 14-go 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...