Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Widze ze ja jestem najmlodsza na tym forum (rocznik 89) czyli 30 marca skonczylam 22 lata ☺️ ☺️ ☺️ i to moj pierwszy maluszek 😁

ja przed chwila wsunelam sorbet gruszkowy 😜 😜 😜 😜 a teraz cos slonego za mna chodzi ale chyba odczekam troszke zeby zadnych nieprzyjemnosci z tego nie bylo...

jesli chodzi o ruchy to ja kopniaczki czulam w drugiej polowie 16 tyg. teraz kopniaczkow juz nie ma tylko te slynne rybki i motylki... bobasa bede miala przewrotnego po tatusiu ( zawsze odwrotnie niz inni 🤪 🤪 🤪 ) teraz po kilka razy podsluchuje malenstwo detektorem serduszka. podlaczam go pod zestw kina domowego i w calym mieszkaniu slychac bicie serducha 🤪 🤪 🤪 cudowne uczucie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moniczek napisał(a):
Kupiłam sobie dzisiaj truskawki - były niedrogie w biedronce,ale na razie napchałam sie jabłkami jak kroiłam do ciacha 😁
Muszę się troszku wyciągnąć bo nadreptałam się z moim smykiem 🙃 tak więc życzę wam spokojnej nocy i kolorowych snów 😆


ja ostatnio tez sie skusial na biedronkowe truskawy.... smakowaly truskawkowo-wodniscie i konsystencje jablka twardego mialy 😠 ochoty sobie wiekszej tylko narobilam... juz sie nie moge doczekac takich czerwoniutkich, slodziutkich i pachnacych truskaweczek 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zdrzemnęłam ale wstałam taka kołowata, że szok. Do tego jakoś głowa mnie pobolewa 🤢
My się specjalnie teraz o dzidzie nie staraliśmy 😁 😁 😁 sama zadecydowała przyjść na świat 😁 😁 😁
Paninka ja pierwszą córcię urodziłam jak miałam skończone 23lata 🙂

Gdzie Marta się podziewa? no i k8_onlline miała wczoraj mieć wizytę i coś się nie odzywa 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam na chwilę, zeby nadrobić strony i zapomniałam że jest weekend i do nadrobienia 2 strony 🙂 🙂 idę walkę oglądać, może na leżąco wytrzymam do 23 jak wyjdzie Diablo, strasznie żałuję że nie mogę na żywo widzieć, ale dla Wiktorka lepiej bo tam jest głośno strasznie, jeszcze te okrzyki bym przeżyła, ale trąbek już nie heheheh no i co chwilę siusiu dzisiaj chodzę, chyba dostaję kopniaki w pęcherz bo latam co 15 minut, by mnie w końcu posadzili nie w trybunie a na schodach żebym nie przechodziła. 🙂 🙂 🙂 ale chociaż tatuś będzie miał co opowiadać dzidziusiowi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Daniela napisał(a):
Gdzie Marta się podziewa?
Hehe cały dzień na zakupach. Chciałam kupić Emilce buty na komunię i nic nie znalazłyśmy 😞


To tak zawsze jest jak się czegoś szuka to nie ma a jak nie szukasz to jest 🙂

A my się Bezami objadamy.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
marta-lion tak mi się przypomniało-jak Wasze poszukiwania samochodu? 🙂
Hehe pisałam ci już kiedyś. Szukamy, ale nie jest to jakiś nadrzędny cel. Jak coś nam wpadnie w oczy-kupimy. Pozatym podjęliśmy decyzję o przeprowadzce, a tam nie możemy zabrać samochodów. Więc doszliśmy do wniosku, że nawet jak się nie uda wymienić auta, to jakoś przemęczymy się przez rok-dwa z tymi co mamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion chyba przeoczyłam ☺️
Bo samochód samochodem ale przeprowadzka-wow - zapamiętałabym 😁
My właśnie dzisiaj chyba znaleźliśmy kupca na nasze stare (obecne)
także musimy się pospieszyć z poszukiwaniami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie odprawiłam gości...a teraz odpoczywam jakoś sama nie wiem co chce coś bym zjadła,ale pomimo,że lodówka pełna to mi nic nie pasuje 😞
Brzuch mnie sędzi jak nie wiem 😞 Kupiłam ten krem na rozstępy Perfekta Mama i nie wiem zy to nie od niego bo moje swędzenia zaczęło się dzień po jego zastosowaniu 😞
Spadam chyba spać....Bo mąż może nie wytrzymać mojego marudzenia...
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
UFFFFF NO I JESTEM! 🙂
Dziewczyny straszne meki w nocy przeszłam ale chyba sie odkręciło to jelito bo po ostrym bólu nagle odpuściło i jestem szczęśliwa!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Paninka, Marta, Pati123, Foga i aniolek[/b ]dzieki za pamięć i zainteresowanie 😘
Pati123 co do szpitala to ja niestety nie mam takiego szczęścia bo tu w Irlandii nie ma co na dobrą opiekę liczyć...Jak trafiłam tem z krwotokiem to powiedzieli ze nic nie moga zrobic-trzeba czekać i ze jak coś mogą podać paracetamol! 🤢 Ps. Trzymam kciuki za to żeby i Twój brzusio przestał bolec....
Dziewczyny skoro o autkach mowa to mi mąż kupił nowy samochód Opel Corsa.. chciał żebym miała taki do śmigania, ale ja NIE UMIEM JEZDZIĆ! nie wiem co on sobie umyślił 😁 😁 Ja dla swojego i ludzi bezpieczeństwa nawet nie mam zamiaru go prowadzić ! hehe
A tak w ogóle to witamy nową mamusię!! 🙂
Pewnie jutro się nie pojawię bo urodzinki mam...niestety 29-te ☺️ 😉 Zeby bylo śmiesznie to jutro tutaj obchodzą Dzień Matki....zmykam kochane buziaki na dobranoc...Jutro mnie co prawda nie będzie ale poczytam Was napewno 🙂 Lubię wiedzieć na bieżąco co u Was 🙂
upssssssss cały tekst się pogrubił ... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, a jak u Was z gimnastyką?? Chodzicie na basen, siłownię, aerobik czy moze jakies cwiczenia w domu.... Ja nadal na lekka siłownię chodzę tzn. troche rowerek, trochę lekkie ciężarki (1kg) popodnoszę, jakieś ćwiczenia na nogi, rozciąganie itp. Staram się nie przesadzać. A jak to u Was wygląda??
W przyszłym tygodniu chcę sie pierwszy raz wybrać na ćwieczenia dla przyszłych mam. Chodzi któras z Was na coś takiego??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamonik no ja niestety nie ćwiczę. Nie wolno mi w tej ciąży, ale wiem że dziewczyny tu chodzą na zajęcia dla kobiet w ciąży. To może jutro cos ci napiszą.


Crazzzyyy hehe wiedziałam, że ty twarda baba jesteś 😁 😁 😁 Wiem, że jutro dzień matki u was. Moi teściowie mieszkają w Anglii. No ale my ostatnio tylko życzenia telefoniczne niestety 😞

Aaaaaaa Dobranoc
i
Dzień dobry
😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE SŁONECZKA 🙂
Crazzzyyy WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 🙂
Miłego dzionka Wam życze i aby Was nic nie bolało a dzieciaczki dokazywały 🙂 ja mam nadz, że moja GANDZIA pokopie mnie dziś 🙂
a mama mi powiedziała, że dziwne, że już mi puchną kostki (ona brata ur w lipcu a nogi jej zpuchły w czerwcu dopiero)7 kwietnia ide robić krew i mocz zobaczymy co wyjdzie 🙂 a no i wizyta i zobacze moje SŁONECZKO 🙂 (o ile p. doktor ma już sprawne usg, ostatnio jak byłam miała je przykryte 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...