Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Żyję i mam się dobrze 😁
Wpadłam na chwilę i spadam dalej 🙂 Mam dzisiaj wielki zjazd rodzinny, ale sobie pojjem 🤪
Trzymajcie się ciepło, niedługo zawitam na dłużej jak już trochę się ogarnę


MIŁEGO WEEKENDU
[color=red][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
Pati123 napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Hej dziewczyny no właśnie wiem że kobiet o wiek się nie pyta ale jak Was ładnie poproszę!!! 😜
Ja 13 stycznia skończyłam 28 lat. A wy ?????

no u mnie to nie trudne do obliczenia 🙂 rocznik 1984 🙂 🙂 a dokładnie 15 maj 🙂 i dodam, że to pierwsza ciąża 🙂


Też jestem rocznik 84 tak jak Ty moniq i to też moje pierwsze maleństwo a i ze stycznia jestem tak jak madalena 🙂

ja też jestem rocznik '84 🙂 majóweczka 😜 i to moja pierwsza ciąża 🙂


Ja też 84 z października i też pierwsza ciąża 🙂
A my własnie układamy podłogi tzn mój kochany mąż a ja scieram kurze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana ale macie super już podłogi 🙂 A my rury dopiero 😞 Zostało 4mce ja nie wiem jak my się wyrobimy tzn mój mąż.....
Ja jakaś senna się zrobiłam teraz ale wcześniej pojechałam po BEZY mniam mniam 🙂
I wogóle doła mam dziś jakiegoś 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie i Brzusie!! Jejku, to ja wstydzę się pisać.... Wpadłam w kompleks, że jestem za stara na 1 bobasa.. Rocznik 81. No ale, 3 lata starań, więc cieszę się, że jeszcze przed trzydziestką urodzę (będę miała 24 września) ☺️ Ogólnie od wczoraj boli mnie brzuszek a dziś rano poszłam z M na zakupy i w mięsnym zrobiło mi się czarno przed oczyma, nie wiedziałam co babka do mnie mówi i już chyba prawie zemdlałam... Zdążyłam tylko M zawołać i wytargał mnie na zewnątrz.. chwilę posiedziałam, głębiej odetchnęłam i doszłam do siebie - pierwszy raz mi się to zdarzyło w życiu.... . Na wszelki wypadek zadzwoniłam do gina a on stwierdził, że za bardzo szaleję, mam zwolnić tempo i od poniedziałku da mi tydzień zwolnienia. We wtorek mam wizytę tak więc sobie je odbiorę i dostarczę do pracy. Chyba rzeczywiście za bardzo energiczny tryb życia prowadzę. Muszę trochę odpocząć... Dziewczyny a co z Crazzyy??? Coś się nie odzywa a ostatnio też się źle czuła. Mam nadzieję, ze wszystko z nią i dzidzią ok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Crazzzyyy pisała dzisiaj rano, ze ma skret jelita i dlatego brzuszek ja tak bardzo bolał. Pisała tez ze jak nie przejdzie jej do jutra to ma się zglosic do szpitala.
A my po obiadku i po deserku w postaci truskawkowego rożka idziemy na spacerek. 🙂 Do później mamusie 🙂
My naszczęscie staralismy się tylko trzy cykle. 😁 😁 😁 😁 Ale było to intensywne staranie 😜 😜 😜 😜 Teraz sie smieje, że jak urodzi sie Oliwka to szybciorem trzeba starac się o Kacperka 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nasze starania trwały od lutego. 19 listopada straciłam pierwszą ciążę w 6 tygodniu. Lekarz powiedział, żeby starać się od razu i w grudniu przed samymi świętami zobaczyłam znowu dwie kreseczki na teście. Ani za pierwszym ani za drugim razem nie głosiłam całemu światu, że jestem w ciąży. Przynajmniej po poronieniu nie musiałam słuchać pieprzenia ludzi udających współczucie. A teraz powiedziałam jak już było po mnie widać. Gratulacje przyjmuje się zupełnie inaczej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie ! Mam ochotę sama nie wiem na co i ciągle buszuję po chacie i nie wiem co zjeść, ważyłam sie i szczerze nie powinnam nic jesć heheheh ale to silniejsze ode mnie, chciałam jakieś ciasto upiec z galaretka i brzoskwiniami, ale nie chce mi sie w kuchni stac. Jakoś nic mi dziś nie pasuje 😞 😞 😞 Ta pogoda mnie dobija 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 Nie ma co panikować tylko póki jest OK cieszyć się i nie martwić, zeby wilka z lasu nie wywołać 🙂 Faktycznie dużo dziewczyn traci swoje ciąże, ale nie tylko pierwsze, u mnie w pracy jedna straciła pierwszą a inna znajoma 5 razy traciła drugą ciążę i wkońcu sobie odpuścili (dobrze że jedno im się udało chociaż i to najważniejsze). Nie ma co się zamartwiać bo na dobrą sprawę nawet przy porodzie moze coś iść nie tak a później np. śmierć łóżeczkowa, trzeba być dobrej myśli i dbać o siebie. Jak ma być dobrze to będzie 🙂 Mam nadzieję że wszystkie doczekamy pociech i będziemy się cieszyć wychowywaniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołek, nie martw się, najwięcej poronień jest w początkowej fazie ciąży. Niektóre kobiety tracą ciążę nawet tego nie wiedząc - myślą że @ się opóźniła. Jeżeli ciąża przebiega prawidłowo nie powinno być żadnych problemów. Ja czekałam najpierw do 6, później do 14 tygodnia. Na ostatnim USG widziałam maluszka fikającego nóżkami i już całkiem odetchnęłam z ulgą. Czekam z niecierpliwością do 29 sierpnia - wiem że wszystko już będzie dobrze. Ty też musisz myśleć pozytywnie, bo stres udziela się maleństwu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się Wiktorek właśnie rozkopał, chyba od tych winogron słodkich 🙂 🙂
existence Jak dobrze pójdzie to jak będziesz rodzić to ja będę juz ok. miesiąc mama pełną parą hehehe 🙂 🙂 Już sie nie mogę doczekać 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anochi napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
Kurcze, skad to sie bierze laseczki, ze ponad polowa dziewczyn swoja pierwsza ciąże poroniła????? To tez jest moja pierwsza ciąża i chyba do samego porodu będe panikowac. 🤨

bo Cię zaraz kopnę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


hi hi hi, chyba dopiero na święta 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniolek82 napisał(a):
anochi napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
Kurcze, skad to sie bierze laseczki, ze ponad polowa dziewczyn swoja pierwsza ciąże poroniła????? To tez jest moja pierwsza ciąża i chyba do samego porodu będe panikowac. 🤨

bo Cię zaraz kopnę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


hi hi hi, chyba dopiero na święta 😜 😜 😜 😜 😜

spoko, spoko, mam tam swoich ludzi i mogą mnie zastąpić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anochi napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
anochi napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
Kurcze, skad to sie bierze laseczki, ze ponad polowa dziewczyn swoja pierwsza ciąże poroniła????? To tez jest moja pierwsza ciąża i chyba do samego porodu będe panikowac. 🤨

bo Cię zaraz kopnę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


hi hi hi, chyba dopiero na święta 😜 😜 😜 😜 😜

spoko, spoko, mam tam swoich ludzi i mogą mnie zastąpić 😉


a no tak, nie wziełam ich pod uwage. ☺️ Buziaczki dla Alusi. 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 Ślicznie juz kaszke wcina. 🙂 Jak sie dossala do tego kubka to koniec 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej...mnie po obiedzie wywiało do przyjaciółki na działkę i dopiero wróciliśmy ...Bart wcina kolacje a w piekarniku rośnie placek cynamonowy z jabłkami 😜....
witam Kamonik nową brzuchatkę 😎
Pytacie o wiek ... hmmm... no cóż - jestem najstarsza hihihi mam 37 lat i jestem 4 raz w ciąży ☺️ ☺️ ☺️ - zawsze chciałam mieć dużą rodzinę,kiedyś marzyłam o 8 dzieciaków no ale już nie zdążę tak poszaleć hahaha
Kupiłam sobie dzisiaj truskawki - były niedrogie w biedronce,ale na razie napchałam sie jabłkami jak kroiłam do ciacha 😁
Muszę się troszku wyciągnąć bo nadreptałam się z moim smykiem 🙃 tak więc życzę wam spokojnej nocy i kolorowych snów 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...