Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziewczyny trochę było do nadrobienia dlatego napiszę trochę bardziej ogólnikowo :
gratuuję zdrowych córeczek 🙂
trzymam kciuki z jutrzejsze wizyty u lekarzy 🙂
foga wszystko napewno będzie dobrze 🙂 pamiętaj że masz nas SUPER GRUPĘ WSPARCIA 🙂
dobranoc mamcie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc laseczki 🙂
ja tu zawsze zagladamo tej samej porze:P czylli jak juz nikogo nie ma 😞
moje maleństwo kopie bardz nisko w podbrzuszu 😉
ja dopiero 20 kwietnia mam USG anatomi płodu i mam nadzieje ze w koncu sie dowiem czy to bedzie chlopiec czy dziewczynka...
juz sie nie moge doczekac 😁 😁 😁

Dziewczyny a jak tam wasza waga?
bo u mnie stoi w miejscu?!?!?!

a brzuszek rosnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny....... tak sobie patrzę na ostatnie USG i dopiero teraz dostrzegłam na nim że ,planowany termin porodu według USG przesunął mi się już na 20 sierpnia,najpierw był 1 wrzesień,potem 26 sierpień,a teraz na ostatnim USG 20 sierpień.Od czego to zależy?
Może uda się Frankowi wycelować w urodziny mamusi i zrobić mi prezent na 19 sierpnia 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Mapa, dzięki ale jakoś się martwię.... Kurcze, jak nie te bakterie w moczu to teraz znowu ta cytologia 😞


Foga wyluzuj! tak to jest że bakteria w moczu szybko może wpłynąć na cytologię i czystość pochwy. U mnie było to samo! Dobrze ze lekarz ał Ci silne leki to szybko się uporasz! U mnie też był kiepski mocz i bakterie ale i ja i lekarz trochę to zlekceważyliśmy bo pozostałe wyniki były OK. Teraz porządnie to odchorowałam i biorę antybiotyk i modlę się by wszystko było dobrze! Bierz leki i się nie zamartwiaj!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny !!! My jesteśmy po porannej poniedziałkowej wizycie u gina. Wiktorek waży już 600 g i jest nie do zmierzenia bo nie mieści się na ekranie 🙂 🙂 Fikał jak szalony, raz się tak wygiął mocno i sobie nóżki na głowę założył hehehe a jak zaczęłam się śmiać to tak odstrzelił , że dosyć mocno w brzuch dostałam. Gdzie by lekarka nie przyłożyła USG tam kopał, stwierdziła że mam bardzo żywotne dziecko bo dokazywał jak nie wiem co 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 no i 100% chłopak cały czas było widać - nawet fotke dał zrobić 🙂 🙂 🙂 Ogólnie oprócz bólów krzyżowych i zgagi to nic nam nie jest i stwierdziłyśmy że oby tak do samego końca było 🙂

Przytyłam 10 kg, ale jak Wiktorek taki żywotny to da mi popalić i zaraz schudnę 😉

Aha no i ja już mam takie porządne skurcze przygotowujące Braxtona-Hicksa - co prawda takie 5 sekundowe i raz kiedyś, czasami raz dziennie. Szczerze spodziewałam się innego bólu, a mam tak jakby ktoś mi sto igieł wbijał ( a to dopiero jedna setna prawdziwych bóli hehehe , coś czuję że będzie ciekawie)

Świetny ten filmik z tatą w łóżeczku. Co do kosmetyków, mam parę próbek i będziemy wypróbowywać jak synuś będzie na świecie, chciałabym jeszcze więcej różnych próbek kosmetyków, ale nie wiem skąd wziąć, trzeba po necie pobuszować 🙂 Póki co mam próbki sudocream-u, J&J, nivea-baby, jakieś chusteczki nawilżane, coś jeszcze ale nie pamiętam, mam nadzieję że szybko trafimy w odpowiedni kosmetyk.
marta-lion Bardzo ładny sweterek, ja właśnie kończę dla Wiktorka zielony sweterek i będę chyba robiła do chrztu biały komplecik, no i kocyk chciałam zrobić.

Idę się położyć, bo Wiktorek dokazuje - muszę nas ululać. Uczę się kołysanek i mu śpiewam, robiłam to wcześniej ale teraz już mnie słyszy 🙂 🙂 Rozpisałam się 🙂pewnie nikomu nie będzie się chciało tyle przeczytać. 🙂
Non -stop się cieszę po wizycie i chyba Wiktorek też, mama zadowolona to i dziecko szczęśliwe. DOBRANOC !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolcia12345i napisał(a):
Cześć dziewczyny !!! My jesteśmy po porannej poniedziałkowej wizycie u gina. Wiktorek waży już 600 g i jest nie do zmierzenia bo nie mieści się na ekranie 🙂 🙂 Fikał jak szalony, raz się tak wygiął mocno i sobie nóżki na głowę założył hehehe a jak zaczęłam się śmiać to tak odstrzelił , że dosyć mocno w brzuch dostałam. Gdzie by lekarka nie przyłożyła USG tam kopał, stwierdziła że mam bardzo żywotne dziecko bo dokazywał jak nie wiem co 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 no i 100% chłopak cały czas było widać - nawet fotke dał zrobić 🙂 🙂 🙂 Ogólnie oprócz bólów krzyżowych i zgagi to nic nam nie jest i stwierdziłyśmy że oby tak do samego końca było 🙂

Przytyłam 10 kg, ale jak Wiktorek taki żywotny to da mi popalić i zaraz schudnę 😉

Aha no i ja już mam takie porządne skurcze przygotowujące Braxtona-Hicksa - co prawda takie 5 sekundowe i raz kiedyś, czasami raz dziennie. Szczerze spodziewałam się innego bólu, a mam tak jakby ktoś mi sto igieł wbijał ( a to dopiero jedna setna prawdziwych bóli hehehe , coś czuję że będzie ciekawie)

Świetny ten filmik z tatą w łóżeczku. Co do kosmetyków, mam parę próbek i będziemy wypróbowywać jak synuś będzie na świecie, chciałabym jeszcze więcej różnych próbek kosmetyków, ale nie wiem skąd wziąć, trzeba po necie pobuszować 🙂 Póki co mam próbki sudocream-u, J&J, nivea-baby, jakieś chusteczki nawilżane, coś jeszcze ale nie pamiętam, mam nadzieję że szybko trafimy w odpowiedni kosmetyk.
marta-lion Bardzo ładny sweterek, ja właśnie kończę dla Wiktorka zielony sweterek i będę chyba robiła do chrztu biały komplecik, no i kocyk chciałam zrobić.

Idę się położyć, bo Wiktorek dokazuje - muszę nas ululać. Uczę się kołysanek i mu śpiewam, robiłam to wcześniej ale teraz już mnie słyszy 🙂 🙂 Rozpisałam się 🙂pewnie nikomu nie będzie się chciało tyle przeczytać. 🙂
Non -stop się cieszę po wizycie i chyba Wiktorek też, mama zadowolona to i dziecko szczęśliwe. DOBRANOC !!!!


Ja przeczytałam 😜 próbki kosmetyków dostaniesz też po porodzie. Pamiętam że jak urodziłam Gabi to dawali takie niebieskie pudełko w środku były ksiązeczki i różne próbki. Super że synuś zdrowy i szalejący 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):

Kochana Ile schudłaś? A miałaś może robione badanka na tarczycę? Czasami od wariacji hormonalnej w ciązy tarczyca się odzywa...Moja znajoma tak miała...


Schudłam ponad dwa kilo! Waga z przed ciąży to zawsze około 65-66, a teraz w połowie ciązy mam 63. Fakt że to po tych sensacjach. Poczekam cierpliwie do piątku i mam nadzieję że trochę wskoczę z wagą i Malutka bedzie miała z czego podsysać i rosnąć 😉 Nigdy nie robiłam badań tarczycowych, a może jednak powinnam 🥴??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, fajnie że przeczytałyście, bo się nieźle rozpisałam 🙂 🙂 🙂 Mam nadzieję, że też dostanę takie próbki po porodzie, to na pewno ułatwi wybór kosmetyków. Sudocrem juz kiedyś miałyśmy z moją mamą kiedyś bo szybko goi wszystkie ranki, ale niedawno się dowiedziałam że można nim dzieci smarować 🙂 🙂 🙂 z tego bedę korzystać bo sama po sobie wiem że jest bardzo dobry.
karolcia może powinnaś zrobić tą tarczycę, nie znam się czy to normalne że nie tyjesz, na pewno niedługo lekarz się za ciebie weźmie ostro jak tak dalej będzie, bo do porodu musisz cos przytyć, chociaż z 1 kg hehehe. Pomęcz lekarza o to, a jeśli to nic złego to się ciesz, ja chodzę jak "gombas" hehehe bujam sie na boki, 10 kg robi swoje. Prawie padłam ze śmiechu jak mnie dziś tak nazwał mąż, pamiętacie ten film z gombasami - takie wielkie stwory z małymi główkami, jak zagrała muzyka to się wszystkie bujały do rytmu, chyba z Arnoldem był ten film.
Postaram się jutro za dnia wpaść, bo tak po npcy to 2 posty i oczy mi się kleją. Dobranoc brzusiolki, zdrówka dla Was i Waszych pociech.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śmieszne to bujanie, obserwowałam dziewczyny w szpitalu jak się tak fajnie bujały 😉 Ja też już chodzę typowo ciążowo bo zmienia się układ miednicy, więc biodra do przodu i kolysanie to normalka 😉 Ale ja to uwielbiam 😉

Chyba czas iść spać, tylko Bartolinka skacze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to standardzik 😜 😜 😜 😜 Już wszystkie ,,Gombasy,, chrapią tylko my z Oliwka buszujemy po forum 😜 😜 😜 😜
karolcia12345i super wiadomości. 🙂 Dużego masz już bejbika 😁 😁 😁 😁
jola super ta Twoja dzidzia, tak oglądałam twoje USG i przez to jeszcze bardziej sie nie moge doczekac swojego 🤨 🤨 🤨 🤨
Uciekamy spac. Trzymajcie jutro za nas kciuki, bo z rana jedziemy na glukozę 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 Najgorsze w tym wszystkim jest to, że trzeba być na czczo a ja bez sniadanka nigdy z domku nie wychodzę a jeszcze teraz jak jestem w ciąży to juz budzę się z burczącym brzuszkiem a jak nie zjem to robi mi sie słabo. ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ Jejku, niech juz będzie po glukozie i ŚNIADANKU!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzuszki 🙂

My ostatnio fatalnie sypiamy, ale to już chyba norma. Jutro o tej godzinie będę już w tej klinice na badaniach. Wogóle jakiś dzisiaj dzień bez humoru mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie mamusie 🙂
Ja dzisiaj o 5,30 miałam pobudkę bo synek wczoraj poszedł spac o 18 już na noc wiec wiedziałam, że bardzo wcześnie wstanie.
Marta-lion będziemy myślami z Tobą 🙂 Możesz na nas liczyć!!!! Mam nadzieje, że wizyta uspokoi Cię i upewni, że z Juleczką wszystko jest dobrze.
Daniela jak tam Córeczka się czuje?? Wirus odpuścił czy bidulka dalej się męczy tym kaszlem?
Wszystkim dziewczynom, które mają w tym tygodniu wizyty i badanie usg, życzę powodzenia!!!
Gratuluję mamusiom kolejnych dziewuszek!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...