Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczyny. Pojawiam sie dopiero teraz bo mnie wczoraj strasznie przez cały dzień głowa bolała i do tego macica sie rozciągała chyba bo mnie brzusio pobolewał. Dziś za to pełna energii zdążyłam już okno umyć 🙂 Firanki zostawie mężowi do rozwieszenia 😉

Zazdroszczę Wam, że w większości znacie już płeć. ja w przyszłym tygodniu na połówkowe sie wybieram i mam nadzieję, żę dzidzia się pokaże się w całej okazałości.
Ciesze się że opisujecie swoje wrażenia z połówkowego bo az miło poczytać i pooglądać 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):


A ja za tydzien od wtorku ide juz do szkoly rodzenia na pierwsza wizyte, ciekawe czego sie tam dowiem 🤪 juz nie moge sie doczekac.


My też już się zapisaliśmy do szkoły rodzenia. Zaczynamy 08.05. Doczekać się nie mogę!!! 🙂 🙂 🙂

Jeżeli chodzi o kopniaki to dziś pierwszy raz poczułam kopniaka również na zewnątrz jak trzymałam rękę na brzuchy. Coś niesamowitego. Mąż sie ucieszy na pewno bo sie doczekac nie mógł - codziennie mnie obmacuje żeby poczuć 😉 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obiecałam też, że napisze wrażenia po zajęciach dla przyszłych mam. Byłam na pierwszych w poniedziałek. I nie spodziewałam się, że będzie tak fajnie. Nastawiłam się na nudziarstwo a tu taka miła niespodzianka. Jeżeli macie mozliwość i brak przeciewskazań to polecam 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze moge Wam napsać ciekawostkę na temat wóżków. Moi znajomi kupili wózek w bradzo fajnej cenie bo poniżej 1000 zł u producenta. No ale okazało się, że nie warto na tym oszczędzać bo jest zrobiony z kiepskich materiałów no i ma takie kółka, że każdą dziurę czuć jak nim jadą. W parku czy w lesie na wybpoistej drodze dzidzia sie cała trzęsie bo brak amortyzacji. Te kółka w ich wóżku nie sa pompowane chyba a ponoć dla dobrej amoryzacji powinny.... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry kochane!!!

wpadam tylko na chwilę bo mam dziś męża w domu na wolnym i go wykorzystuję ....... do porządków 😜 😜 😜 hhihihi
Takie wiosenne - chowamy zimowe bambetle i buty,posortowałam ubrania i zabawki i rozczulilam się nad siatką z malutkimi śpioszkami którą wyszperałam z szafy hihi 😁
A teraz ide robić obiadek 🙂 dziś mielone z ziemniaczkami i buraczkami
Miłego dzionka !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi znowu nie działał internet,ale jak zadzwoniłam na infolinie to podobno była jakas awaria.A mnie cos brzusio dzis pobolewa 🥴Obiadek mam juz gotowy,u mnie dziś sznycle grzybowe-piersi z kurczaka z pieczarkami i serkiem,pycha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja kilka dni miałam spokój od zgagi, i dziś od rana wróciła 😞 Bleeeeee 😞 Na dodatek nie mam konta internetowego, a zakupy, które robie zawsze za pobraniem, a tu niektórzy się na to nie zgadzają i dupa z moich zakupów 😞 A przecież nie dam mężowi do opłaty bo jak zobaczy,ile co kosztuje to osiwieje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
A ja kilka dni miałam spokój od zgagi, i dziś od rana wróciła 😞 Bleeeeee 😞 Na dodatek nie mam konta internetowego, a zakupy, które robie zawsze za pobraniem, a tu niektórzy się na to nie zgadzają i dupa z moich zakupów 😞 A przecież nie dam mężowi do opłaty bo jak zobaczy,ile co kosztuje to osiwieje....
Pati ja mam konto 🙂
Albo aktywuj swoje, na przyszłość będzie jak znalazł 🙂 Jak maluch się urodzi to będzie najlepszy sposób zakupów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem znowu 🙂 Szperałam w tej bibliotece i nic na temat mojej prezentacji nie znalazłam, ale na pocieszenie wypożyczyłam sobie Kobietę na krańcu świata 2 i Lektora - muszę porównać książkę z filmem... Zapowiada się wieczór czytelniczy 🙂) Jak ja się ciesze, że jestem w domu... i pomyśleć, że tak się wzbraniałam od zwolnienia... Zaraz zadzwonię do siostry, coby mi firany zmieniła, bo sama boję się łapy do góry zadzierać......... Znajoma, która ma termin na czerwca ścieliła łóżko i tak zamachnęła się z prześcieradłem (po prostu mocno je strzepała), że wylądowała na podtrzymaniu.. Tak więc uważajcie dziewczynki i nie machajcie zbyt mocno rękoma...........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana, piszę o kobietach w izolacji... O sytuacji w Polsce sporo mam, brakuje mi natomiast info o sytuacji więźniarek w Europie. Jutro odwiedzę inna bibliotekę 🙂 P.S. Dziś poszła przesyłka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Diviana ale ja mam tylko zrobić z tego krótka prezentację, więc nie zawracaj sobie głowy 🙂 Marta - powodzenia na zebraniu, oby było lepsze niż to komunijne 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Jestem znowu 🙂 Szperałam w tej bibliotece i nic na temat mojej prezentacji nie znalazłam, ale na pocieszenie wypożyczyłam sobie Kobietę na krańcu świata 2 i Lektora - muszę porównać książkę z filmem... Zapowiada się wieczór czytelniczy 🙂) Jak ja się ciesze, że jestem w domu... i pomyśleć, że tak się wzbraniałam od zwolnienia... Zaraz zadzwonię do siostry, coby mi firany zmieniła, bo sama boję się łapy do góry zadzierać......... Znajoma, która ma termin na czerwca ścieliła łóżko i tak zamachnęła się z prześcieradłem (po prostu mocno je strzepała), że wylądowała na podtrzymaniu.. Tak więc uważajcie dziewczynki i nie machajcie zbyt mocno rękoma...........


książka bez porownania lepsza, ja najpierw czytalam dopiero pozniej film ogladalam i jak dla mnie film slabszy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
Już po wizycie 🙂 wszystko dobrze i na swoim miejscu- lekarz powiedział, że będzie dziewczynka tylko nie na 100%, bo do 28 tc mogą jeszcze zejść jądra, ale siusiaka nie ma (więc nie wiem czy mam się cieszyć na dziewuszkę czy jeszcze się wstrzymać


ja tez sie nad tym zastanawiam, u mnie widziala wargi sromowe i mowila ze nie ma nic z czego moglyby jajka byc, ale ze pewnosc to po porodzie bedzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...