Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

jo-aneczka napisał(a):
Ale ci testy przychodzą Marta do głowy 😁
Jak tylko pomyślę, że mnie czeka powtórka glukozy (czyli woda z 19 łyżeczkami cukru) to aż mnie ciarki przechodzą.
Nawet jeśli do tej pory nie miałam cukrzycy, to po takiej dawce, pewnie jej dostanę 😞
Mój kwaśnolubny organizm na pewno nie zniesie takiej ilości słodyczy. blee, fuuuj
Ciekawe jakie mi wyniki wyjdą 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jo-aneczka napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Jo-aneczka pisałam do Ciebie prywatną wiadomosc 🙂


Oj, nie zauważyłam. Ale już nadrobiłam i odpisałam
Hehe ja też 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Hehe wiecie co sprawdziłam sobie na przeliczniku wag i 75g cukru pudru (najbardziej mi przypomina glukozę) to prawie 19 łyżeczek od herbaty 🙃 🙃 🙃

haha, że też Ci się chciało sprawdzać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie
Poczytałam Was trochę i widzę,że dołączyły do nas nowe mamusie.Witam kochaniutkie 🙂
Ja niestety nie mam ani humoru, ani dobrych wieści 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Jestem w szpitalu 😞
Wczoraj koło południa poszłam do łazienki i zdębiałam 😲Jednak ten ból w pachwinie nie był jakimś objawem godnym olania,niestety.......... 😞 😞 😞 😞
Na papierze pojawiły się skrzepy krwi 😞 😞 😞
Rozbeczałam się zadzwoniłam do mojego gina, po męża i od razu biegiem na szpital 😞
Przy okazji wyszło ,że mam ostry stan zapalny i duuuuuuuuużą infekcję pochwy 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Dostałam mega dużó antybiotyków i zakaz wstawania z łóżka 😞 😞 😞Tylko do WC 😞
Na dodatek jak bym miała mało cukier po godzinnie wyszedł mi 150 i mają mi teraz powtórzyć 75 glukozy 😮 😮 😮 😮
Trace nadzieje i mam wrażenie,że wszystkie kary na mnie spadły..... 😮 😮 😮 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i witam wieczorkiem 😎
dopiero wróciliśmy do domku hihi,prawie cały dzień na dworze i jesteśmy umęczeni - pewnie jak się z Bartkiem położę to polegnę 🙃
Witam cieplutko nowe mamusie sierpniowe 😁 😁 😁
Wszystkim wyjeżdżającym mamuniom życzę spokojnej drogi - my też wybywamy także pojawię się za kilka dni 😜
Wszystkiego dobrego brzusie kochane i duuuuużo słoneczka na najbliższe dni 😎 😎 😎


ojoj Pati - nie trać ducha kochana - trzymamy mocno kciuki - leż i odpoczywaj,jesteś pod dobrą opieką w szpitalu - buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati, bądź dzielna.
W szpitalu dobrze się Wami zaopiekują. Trzymamy kciuki, żeby wstrętna infekcja szybko cię opuściła.
A co do cukru, to ja też taki mam - wiem, wiem, marne to pocieszenie w takiej sytuacji.
Ale uwierz, będzie dobrze.
Buziaki dla ciebie i księżniczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati bidulko ty nasza 😞 bardzo mi przykro że znów jesteś w szpitalu ale przynajmniej zajmą się tobą fachowcy 🙂 zobaczysz wszystko będzie dobrze ale podstawą jest twoje pozystywne nastawienie! Jesteśmy z Tobą cała GRUPA SIERPNIOWYCH MAMUSIEK 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem.......przepraszam, że tak nagle zniknęłam ale........... złodzieje w biały dzień tak okadali tren byłego PGRu, ze na kable się również rzucili........dzięki temu nagle w trzech wioskach prąd zaniknąl....... dopiero teraz naprawiła energetyka.............Jejku w jakim my kraju żyjemy, ze ludzie nawet kable pod napięciem kradną 😠 😠 😠 😠 😠 teraz zabieram się za czytanie zaległości...........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati Ty Nasza bidulko ale Ci się kurczę przyplątało ale mam nadzieję, że szybko Cię postawią na nogi 🙂 Trzymam za Was kciuki.

Marta co do tych 19 łyżeczek,,, ja herbaty nie słodzę, kawę 1płaską jak ja wypiję tą glukozę to ja nie wiem 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej Pati kochaniutka, dopiero teraz doczytałam...... przykro mi, ale lepiej, ze jesteś w szpitalu, tam masz fachową opiekę o każdej porze dnia. Wyleczą was i wrócicie do domku...... 🙂 Kochana, ale od czego miałaś te skrzepy krwi, bo chyba nie od infekcji pochwy??? ja tez mam infekcję i III stopień w cytologii, więc się wystraszyłam.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
[Marta co do tych 19 łyżeczek,,, ja herbaty nie słodzę, kawę 1płaską jak ja wypiję tą glukozę to ja nie wiem 🤢 😮
Daniela ja herbaty też nie słodzę, kawa jedna łyżeczka, a dałam radę 🙂 Nie będzie tak źle. Choc powiem że lepiej pić i nie myslec co się pije 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati trzymaj się !!!! Sercem jesteśmy z Wami 🙂 Musisz być dzielna i wieżyc, że wszystko będzie dobrze. Pomodlę się za Was, żebyście szybko wrócili do domku. Za wstawiennictwem naszego Papieża Jana Pawła II na pewno wszystko się ułoży i znowu będziesz cieszyć się błogim stanem ciężarnej sierpniowej mamusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem dziewczynki.Po obiadku pojechałam z mężem na zakupy i tak popołudnie mi minęło.Jeszcze w markecie byłam tak jakoś żle się czułam,bolał mnie brzuszek i tak jakos dziwnie było.
Jeszcze się na dodatek wieczorkiem zdenerwowałam.O mały włos by okradli złodzieje,mieszkanie moich rodziców.Jak mama mi to powiedziała to zdębiałam.Musiał ktos ich obserwowac,bo rodzice dzis w nocy wyjeżdzali,ale w domu został mój brat.I obudził go dzwięk kluczy,wyleciał z łózka no i przegnał złodzieji,ale strach pozostał.A zeby było tego mało,to rodzice jak dojeżdzali na miejsce to zepsuł sie autobus 😠Jak pech to pech 😠
joanna2512 witam cie 🙂
Pati ty nasza bidulko.Trzymaj sie tam.Dasz rade.Pozdrowienia dla ciebie i twoejej niuni.A czy ta infekacja była jedyna przyczyna,że pojawiły ci sie te skrzepy??Bo sie przestraszyłam tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo picie tej glukozy nie jest złe. Najgorszy jest ten posmak po wypiciu no i te czekanie na czczo na dokładkę 😞 A jak jeszcze wciśnie się cytrynkę to myślę, że wypicie nie jest takie trudne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂
Patusia kurcze, trzymaj sie w tym szpitalu, juz tak nie wiele zostało do końca...... Na pewno wszystko dobrze sie skończy i urodzisz zdrowego i silnego bobaska 😉 😉 😉 😉 😉 Buziaczki dla was 😘
choc troszkę mnie wystraszylas bo ja tez mam takie kłucia w pochwie a ostatnio miałam takie ,,glutowate,, upławy 🥴 🥴 🥴 Moze mi tez się cos przyplątalo tym bardziej, że biore ta cholerna luteinę 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...