Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku


Hehe. Nie martw się Jo-aneczka, na rynku jest taka gama wózków, że zapewne Ci się coś spodoba i będzie funkcjonalne, tylko za tym właśnie wiążą się koszta, a to już miłe nie jest 🙂 Ja już przeglądałam spacerówki na allegro i właśnie kierowałam się tym żeby miało siedzenie rozkładane i podnóżek unoszony. Moja koleżanka kupiła córci spacerówkę na allegro, a jak przyszła to się okazało, że dziecko może w niej tylko siedzieć, bo się nie rozkłada do leżenia. A potem jak dziecko na spacerku usnęło to biegusiem do domu, bo jak na siedząco tu spać 😜


W Buzzie to nawet wygodnie się spało mojej córci. Oparcie co prawda się nie rozkłada, ale można je odchylić (razem z podnóżkiem) Wtedy dziecko dość wygodnie się ma w pozycji kubełkowej. No ale pod warunkiem, że już samodzielnie siedzi, bo tylko wtedy pozycja kubełkowa jest polecana.
A ja się obawiam o etap pośredni, czyli tak mniej więcej między 4 a 7 miesiącem.
Moja pierwsza córcia zaczęła samodzielnie siadać dość późno (dopiero w 8 miesiącu) więc rozumiesz moje obawy.
A teraz wózek mam już wybrany, Teutonia Cosmo. Tylko cenę jeszcze muszę wynegocjować lepszą bo póki co masakra jakaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
O Boże laleczka Chucky 🤪 🤪 🤪



hehehehe dobre 🙂


Hehe wyśmienita jest. Nic tylko zachęca do kupna 😜 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny.....
Przyznam szczerze ze chyba nie nadrobie zaleglosci, ale coś mi sie obiło o oczy o Pati 🥴 wszystko z nia ok?
Ja dzis miałam spotkanie z położną i zpytała mnie czy znam płeć powiedziałam ze tak a ona zeby dac jej zgadnąć....ze niby po biciu serduszka zgadnie...ze jak biegnący koń to dziewczynka a jak pociąg to chlopak 😮 po ciszy wykrzyknęła "Dziewczynka?!" a ja,ze mi mowili ze chlopak 😁 Te wszystkie zabobony i wrózby to smieszne sa ...Mnie wszem i wobec wychodzi ta dziewczynka..ze na slodkie min. mam ochote...ehhhhhh
A i jeszcze się pochwale zakupem.....zopatrzyłam sie z monitorng oddechu 😎 niby nic ale przynaj mniej spac bede spokojnie bo ja zawsze mam schizy..pewnie warowałbym przy lóżeczu dzidzi całą noc i sprawdzała czy oddycha...wiec zakup jak dla mnie słuszny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
madalena20 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
O Boże laleczka Chucky 🤪 🤪 🤪



hehehehe dobre 🙂


Hehe wyśmienita jest. Nic tylko zachęca do kupna 😜 😜 😁
I jeszcze napisali dzieciatko wygląda w nim jak księżniczka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):
madalena20 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
O Boże laleczka Chucky 🤪 🤪 🤪



hehehehe dobre 🙂


Hehe wyśmienita jest. Nic tylko zachęca do kupna 😜 😜 😁
I jeszcze napisali dzieciatko wygląda w nim jak księżniczka 🙂 🙂 🙂


Hahahahaha tego to nie doczytałam 🤪 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Crazzzyyy Pati w szpitalu. Miała skrzepy krwi i ma jakąś paskudna infekcję pochwy.

O matko! Bidulka! Ale odzywała sie ze już ok? Kurczaki jak bede za tydzien na tych wakacjach piernicze nie wcchodze do wody... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzzyyy napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Crazzzyyy Pati w szpitalu. Miała skrzepy krwi i ma jakąś paskudna infekcję pochwy.

O matko! Bidulka! Ale odzywała sie ze już ok? Kurczaki jak bede za tydzien na tych wakacjach piernicze nie wcchodze do wody... 🤢
No dostała jakąś kupę antybiotyków i leków. Odzywa się czasami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo-aneczka Bardzo fajny ten wózek co napisałaś. Cenę faktycznie mogliby uciąć z min 25% 😉 😜 Co do Q to mi się bardzo podobają te wózki, nawet był w czołówce, które miałam kupić, no ale teraz to już mam to z głowy. Widziałam też wyszedł nowy Q- Mutsy , ale jego cena jest makabryczna. 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzzyyy napisał(a):
hej dziewczyny.....
Przyznam szczerze ze chyba nie nadrobie zaleglosci, ale coś mi sie obiło o oczy o Pati 🥴 wszystko z nia ok?
Ja dzis miałam spotkanie z położną i zpytała mnie czy znam płeć powiedziałam ze tak a ona zeby dac jej zgadnąć....ze niby po biciu serduszka zgadnie...ze jak biegnący koń to dziewczynka a jak pociąg to chlopak 😮 po ciszy wykrzyknęła "Dziewczynka?!" a ja,ze mi mowili ze chlopak 😁 Te wszystkie zabobony i wrózby to smieszne sa ...Mnie wszem i wobec wychodzi ta dziewczynka..ze na slodkie min. mam ochote...ehhhhhh
A i jeszcze się pochwale zakupem.....zopatrzyłam sie z monitorng oddechu 😎 niby nic ale przynaj mniej spac bede spokojnie bo ja zawsze mam schizy..pewnie warowałbym przy lóżeczu dzidzi całą noc i sprawdzała czy oddycha...wiec zakup jak dla mnie słuszny 😉


Crazzzyyy,
co do minitora oddechu mam mieszane uczucia. Też go kupiłam pierwszej córci, no i niestety włączył mi się dwa razy 😞 😞 😞
Najadłam się strachu, kilka siwych włosów mi przybyło, a nie było powodów do obaw.
Teraz też pewnie będę go używać (ale głupia ze mnie baba). Z dwojga złego wolę sobie stresu przysporzyć, niż przeoczyć coś złego, ale trzeba do wszystkiego podchodzić z rozsądkiem.
Również do alarmu włączającego się w środku nocy 😉

Wiecie dziewczynki, ja chyba muszę się odłączyć od świata. W pokoju coraz chłodniej, a kocyk nie jest jednak taki ciepły jak mi się wydawało.
Boję się, że mnie przewieje i jutro będę przeziębiona.
Może w kolejnych dniach będzie ładniej, to wyjdę z laptopem na ławeczkę 😉
Pozdrawiam gorąco.
O jak mi się marzy grzane winko !!!! Idealne na dzisiejszą niepogodę 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Nie no nie ubliżając rodzicom tego dziecka ale ja za cholerę nie ubrała bym swojej córki w coś takiego.

Magda Nie ubliżasz, cała prawda 😜 Ja również bym nie ubrała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do monitora oddechu to ja też taki straszek jestem, że bardzo by mi się to przydało. Ostatnio spała u mnie chrześnica to się budziłam co chwilkę sprawdzać czy oddycha. A to tylko jedna noc 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
Napiszecie mi dziewczyny coś o tym kremie na rozstępy (wcześniej pytałam)?
Ja uzywam Perfecta Mama firmy Dax Cosmetics 🙂
Nie zawiódł mnie jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...