Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

p0xia, to uciekaj nadrabiać zaległości w tulaniu 😁
a ja szybko pochwale się, że mój M. oznajmił dziś, że juz za tydzień wprowadzamy sie na swoje mieszkanko 🤪 nie mogę się doczekać 🤪
a teraz spadam, bo jedziemy na kawke do moich rodziców, bo ile mozna w domu siedzieć??? a pogoda nie motywuje do niczego .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jolajola ja sie dosyc dobrze czuje. Szczegolnie z nowym telefonem dzieki ktoremu moge do was pisac. Tylko sasiad zly bo mu kradne neta. Mam juz wszystko gotowe od jakiegos czasu. Poprane i poprasowane. Wszystko stoi i czeka. Wlacznie z torba do szpitala. Maz i mama pomogli i jestesmy gotowi na Wiktorka. Czasami mam skurcze ale nieregularne i tabletki pomagaja. Od 12lipca musze wszystko odstawic i tyllo witaminy brac. A 14 wyciagna mi pessar i jestem gotowa ze w kazdej chwili moze sie zaczac porod 🙂 🙂 juz sie nie mozemy doczekac zeby zobaczyc malego. Mam nadzieje ze 14lipca bedzie juz ok. 3kg wazyc i bede spokojna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suwaczki mi zniknely i nowe zrobilam i na pietwszym juz praiwe pupa brzuszka dotyka 😉 😉 😉. Maz chce mi zabrac tel bo sie uzaleznilam ale to moj jedyny kontakt ze swiatem hihii uciekam sie tez przytulic do niego bo jeszcze mi w nocy podmieni telefony i bede jak mops znowu lezec buziaki papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia12345i to dobrze ze wszystko ok, ja tez jakis czas siedzialam ciagle z telefonem i maz mi go zabieral hehe ale juz az tyle go nie uzywam, gorzej z laptopem 🥴 zlosci sie jak za dlugo siedze.
Ja tez juz wszystko kupilam, ale jeszcze sie nie spakowalam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agapurka cieszę się z Waszej rozmowy! Mam nadzieję, że finał będzie pomyślny! Trzymam za Was kciuki!!!!!!
Życzę Wam kochane brzuszki duuuuuuużo zdróweczka i optymizmu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja w ramach miłego wieczoru idę pograć z Zosieńką w Rummikuba!!!!!!!!!!!!
A dziś moja Bartolinka tak się wyciąga że już mnie brzuch boli! Ale się wyciąga i przeciąga się i rośnie!!!!!!!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj cos widzę że u nas humory nie dopisują. 😞 😞 Ja też taka jakaś zdechła jestem siedziałam cały dzień sama w domku i czekałam na męża. Miał służbę do 15.00 a przyszedł do domu o 21 🥴 🥴 😠 😠
Ale tak to juz jest w tej naszej pracy, siehankova coś może na ten temat 😠powiedzieć 🤨 🤨
Także nie pojechaliśmy do teściów tak jak było w planach, ale m. ma jutro wolne to pewnie się wybierzemy i mam nadzieję że łóżeczko będzie na nas tam czekało 🙂
Dobranoc brzuszki 😘 😘 ślijcie dobrze a magda Ty sie kuruj bo coś długo Cie trzyma to przeziebienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry brzuszki 🙂

Ehhh dzisiaj czuję się o niebo lepiej 🙂 Co prawda katar jeszcze do końca nie odpuścił ale jest do zniesienia. Życzę Wam udanego tygodnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEN DOBRY BRZUCHOLKI 🙂

Madalena, dobrze, że juz lepiej sie czujesz 🙂
aasia, fakt, w naszej branży to nawet zaplanować nic nie wolno, bo wszystko z dnia na dzień sie zmienia... 🥴 nie wspomnie juz o przypadkach gdy np. cieszysz się, że za 5min kończysz słuzbe, a tu zonk - bo coś wypada 🤢 ja juz sie nauczyłam, nie chwalić dnia przed zachodem słońca 😜 i dopiero jak wracałam do domu, to cieszyłam się, że już koniec 😜 ale i tak lubie swoja prace 😁
pati, jade dzisiaj kupic nam posciel 🤪 tylko powiedz mi, czy masz mozliwość odbierania w tel. mms-ów? bo gdyby jednak okazało sie, że ta w sklepie jest różowa, ale z innym puchatkowym rysunkiem, to przesłałabym Ci foto i dałabys znać czy taka też może być...

a teraz uciekam jakieś śniadanko wszamać, bo Ksawiś chyba głodny, bo coś obkopuje mamusie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poweekendowo 😁

Mieliśmy gości cały weekend, włącznie z noclegami
...i powiem Wam, że zaczyna to być dla mnie sport ekstremalny 😎 🤢
Czuję się zmęczona na potęgę!

Wczoraj późnym popołudniem zaliczyliśmy jeszcze Dni Otwarte w szpitalu, który wybraliśmy...
i niestety rozczarowanie straszne 😞
Wiem, że szpital to nie hotel ale jakoś tak klimat nie ten z wyobrażeń 🤢
Ehh!!!

Robię kawkę i czas odpocząć po weekendzie 😎
I doczytać co u Was 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY BRZUSIE 😎 😎 😎

Ja się biorę dziś za prasowanie, bo tak wczoraj do mnie doszło, ze za dwa tygodnie mogę rodzić 😮 😮 😮

Aniołek napisz co wczoraj zdecydowałaś i co z tymi bólami ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
a to dla wszystkich milosniczek kotow i na poprawe nastroju( moze juz widzialyscie ale ja wczoraj myslalm ze z lozka spadne) 🤪 🤪 🤪

http://www.youtube.com/watch?v=eeJjsceoKbY&feature=related

hahaha 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja własnie szukam inspiracji na obiad 🤢
i chyba zdecyduje się na ziemniaczki, piersi z kurczaka w serowym płaszczyku i kalafior z fasolką w bułce tartej 😉 szybko i smacznie 😜

a jednak zmiana planów 😁 i będą pulpeciki w sosie pomidorowym z kapustka kiszona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zdrówka Brzusie-bo czytam, że jakieś choróbska próbują się do Was dobrać...
Nie damy się im!! 🙂

aniolek
co u Ciebie? ten ból przeszedł? Byłaś gdzieś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
Paninka napisał(a):
a to dla wszystkich milosniczek kotow i na poprawe nastroju( moze juz widzialyscie ale ja wczoraj myslalm ze z lozka spadne) 🤪 🤪 🤪

http://www.youtube.com/watch?v=eeJjsceoKbY&feature=related

hahaha 😁 😁 😁 😁


Cześć dziewczynki,
ja też obejrzałam akcję kotów - prześmieszna 😁 😁 😁
Ale potem kliknęłam na drugi filmik - jak jeden kot reanimuje drugiego - i teraz beczę 🙃 🙃 🙃
Oj, chyba mi się humor nie poprawił od wczoraj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...