Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Marta, na razie musimy się zadowolić zapachem.............. ale jak się w końcu dopadnę kiedyś tego browarka, to chyba jednym łykiem puszkę wypiję 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Foga napisał(a):
Marta, na razie musimy się zadowolić zapachem.............. ale jak się w końcu dopadnę kiedyś tego browarka, to chyba jednym łykiem puszkę wypiję 🤪

Hehe ja ostatnio do tego przywykłam, teraz to juz nawet będzie mój 4 Sylwester bez kropelki szampana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, przesadzacie z tym alkoholem. Jeden łyczek piwka czy szampana Wam nie zaszkodzi.
Ja tam się nie powstrzymuję - średnio raz na miesiąc wypiję ze dwa łyki.
I dzięki temu nic za mną nie chodzi 😉
Mój małż też jest bardziej tolerancyjny od Paninki - cola dozwolona, choć rzadko mam na nią ochotę.
Tylko Paninka, nie zapomnij potem wody do butelki dolać. Bo twój chłop zauważy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka jeden, dwa łyki to i nam by nie zaszkodziły ale wiesz my takie pazerne jesteśmy, że na tym by się nie skończyło heheh dlatego wolimy nie ryzykować. 😞
Jak pomyśle o zimnym desperadosie to aż mi ślinka cieknie i do tego jakieś fryteczki albo chipsy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodź słyszałam, że jak się jest po terminie to na wywołanie dobra jest lampka czerwonego wina, no i przy okazji pomoże i doda odwagi na porodówce 🙂 😁 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Madalena, o tym nie wiedziałam... muszę zapamiętać ten patent... choć ja czerwonego wina za bardzo nie lubię... jeżeli już to wolę białe i niesłodkie.......
Ale gdyby zimny browarek miał pomóc, to czemu nie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, no to marzcie sobie o leszkach, desperadosach i innych browarkach.
A nieprędko wasze smaki zostaną zaspokojone, nieprędko 😉
Ja też marzę - o położeniu się na drugi boczek 🙂, więc się już dziś z wami żegnam.
Coś mi to leżenie zupełnie nie... leży 😉 Gnaty mnie bolą jak nie wiem.
A możliwości ruchu niewiele - albo prawy boczek, albo lewy boczek, kurczę - sama nie wiem na co się zdecydować 😁 😁 😁
Dobranoc brzuszyska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
O Madalena, o tym nie wiedziałam... muszę zapamiętać ten patent... choć ja czerwonego wina za bardzo nie lubię... jeżeli już to wolę białe i niesłodkie.......
Ale gdyby zimny browarek miał pomóc, to czemu nie 🙂



Ponoć alkohol w małej ilości a szczególnie winko rozluźnia mięśnie 🙂 hmmm no chyba też i te mariolkowe 🙂 hihihihih 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra laseczki ja Wam mówię DOBRANOC 🙂

Co do alkoholu, ja tam jakoś nie ubolewam 🙂 Choc piwo lubię 🙂 Jeszcze zdążę sie opić 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Foga napisał(a):
O Madalena, o tym nie wiedziałam... muszę zapamiętać ten patent... choć ja czerwonego wina za bardzo nie lubię... jeżeli już to wolę białe i niesłodkie.......
Ale gdyby zimny browarek miał pomóc, to czemu nie 🙂



Ponoć alkohol w małej ilości a szczególnie winko rozluźnia mięśnie 🙂 hmmm no chyba też i te mariolkowe 🙂 hihihihih 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


No, no, nie rozpędzajcie się. Bo jeszcze na bani na porodówce wylądujecie 😁 😁 😁
A dzidziuś zamiast przez mariolkę to będzie się starał wam gardłem wyjść 😁 😁 😁
No, teraz już naprawdę dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga ja wczoraj kupilam leszka zielonego bezalkoholowego... 😜 😜 jest w takich buteleczkach 330ml, jak go moja siostra sprobowala to stwierdzila ze smakuje jak zwykly ale taki co juz ze dwa dni otwarty stoi 😮 ale ja wypilam i byl przepyszny...taki zimniutki 😜 😜 😜

desperadosa tez bym wypila 😁 😁
a teraz lece bo mnie m. z laptopa wygania 😠

Was tez tak zebra bola? ja mam wrazenie jakby ktos mi pustaka kladl 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi, dobre te mięśnie "mariolkowe" 🙂

A co do spania, to ja już nie wiem jak mam leżeć, żeby było dobrze, na każdym boku Mała dźga mnie w boczki brzucha od środka, więc to chyba znaczy że ja przygniatam.. na wprost mi znowu jest niewygodnie.......... i jak tu spać???? Nie mogę coś ostatnio.. a dziś w nicy do wc to chyba z 8 razy wstawałam..... uff

Dobra, chyba trzeba się udać pod prysznic.... to też już nie lada wysiłek, bo... trzeba stać i na dodatek machać rękoma 🤪

Gdybym już się nie pojawiła, to mówię wszystkim dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy wszystkie jesteście super kochane! 😁 I zawsze każdy może na Was liczyć! 😁
Karolciakam - inkubatorek-no przesłodkie! 😁 To do mnie przemawia! 🙂
Dobrze-pomyślę i coś wykombinuję 🙂
Musiałam się wyłączyć, bo mamy net z tomka pracy, a on ma ograniczony transfer...
Prawie cały dzień leżałam! I spałam w międzyczasie 🙂
Wózek cudo! Piękny jest 😁 Tak się cieszę, że już czeka 🙂 Szymek chyba też, bo się przy nim ożywił 🙂
A wieczorkiem przyjechali znajomi, więc się trochę pośmiałam 🙂
I teraz mogę spokojnie iść pod prysznic i spać 🙂 ...ale to fakt-prysznic to teraz już nie takie hop-siup! Nie dość, że trzeba stać i machać rękoma, to jeszcze czasem trzeba się schylić albo wygiąć! 😜 Gimnastyka wyczynowa! 😁
Dobranoc Brzuszki i od razu Dzień dobry, bo już pewnie wszystkie śpicie i przeczytacie to rano 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk jak to wszystkie spią???????????? A aniołek?????????????? 😆 😆 😆
I juz zapomnialam co miałam napisać 🤔 🤔 🤔 🤔 Muszę cofnąć się o parę stron 😮 Znowu 🤢
Agapurka powiem Ci, że sytuacja nie ciekawa 😞 Chyba twój mąż poczuł smak pieniędzy i troszkę mu się priorytety zmieniły 🥴 Karolciakam ma rację, musisz mu postawic sprawę jasno bo tak to będzie Cie zwodził nie wiadomo ile a szczerze mówiąc to jak zobaczy dzidzię tylko na zdjęciu to watpię żeby mu się tak nagle instynkt ojcowski włączył. Nie gniewaj się, ale takie jest moje zdanie. Moze dlatego że mam przykre doswiadczenia jeśli chodzi o związki na odległość i moje zdanie jest takie, że albo tu albo tam ale przede wszystkim razem. 🙂 Trzymam kciuki,m żeby wszystko ułozyło się po Twojej mysli 😉 😉 😉 😘 😘 😘
Nam położna na szkole rodzenia mówiła, że przy porodzie dobrze jest napić się odrobiny szampana albo własnie czerwonego winka bo to wspomaga poród i nie jest on wtedy taki przerażający 😉 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
agusiakowalczyk jak to wszystkie spią???????????? A aniołek?????????????? 😆 😆 😆
I juz zapomnialam co miałam napisać 🤔 🤔 🤔 🤔 Muszę cofnąć się o parę stron 😮 Znowu 🤢
hehe A to przepraszam! 😁 Zwracam honor! 😉
Chociaż o tej porze, to już przydałoby się spać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
agusiakowalczyk jak to wszystkie spią???????????? A aniołek?????????????? 😆 😆 😆
I juz zapomnialam co miałam napisać 🤔 🤔 🤔 🤔 Muszę cofnąć się o parę stron 😮 Znowu 🤢
hehe A to przepraszam! 😁 Zwracam honor! 😉
Chociaż o tej porze, to już przydałoby się spać 🙂

Wiem, zaraz uciekam tylko chciałam jeszcze posta napisać, a i tak pewnie zasne po 2.00 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołek ja też jeszcze nie śpie 🙂 Właśnie wróciliśmy od znajomych. Mąż już chrapie obok bo troche piwka wypił więc dobrze mu się śpi. Maluch wariuje w brzuszku aż mi się buzia usmiecha jak widze jak się wypina 🙂
Aquapurka nie martw się tak jak dziewczyny piszą, na pewno się wszystko ułoży. Mąż zrozumie żę najważniejsza jesteś Ty i maleństwo a pieniądze to rzecz nabyta raz są a raz ich nie ma i jakoś żyć się da.
Aha pochwale się Wam, kupiliśmy w Ikea komodę dla Małego, ciesze się bo już pomieszcze wszystkie ciuszki dla niego. Jutro pewnie będziemy składać a że mam już wszystko poprane i poprasowane to tylko poukładać i gotowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też się cieszę że już mam wszystko porobione i przygotowane. Chyba teraz nie dałabym rady tego wszystkiego poprasować, zajęło mi to chyba z trzy dni a teraz to chwile postoje przy desce do prasowania i kręgosłup odmawia mi posłuszeństwa. 🥴 🥴 A niby nie przytyłam aż tak dużo bo 12 kg 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niestety z każdym dniem jest nas coraz więcej a mięśnie i kości są obciążone to nic dziwnego że odczuwamy jakieś dolegliwości. 🙂 Aniołek a ja dopiero teraz zobaczyłam że Ty z Dzierżoniowa 🙂 mój mąż pochodzi z pod Dzierżoniowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...