Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Paninka napisał(a):
marta-lion jak sytuacje tego wymaga to i ja umiem wykrzesac odrobine powagi ☺️ ☺️ 😁 😁 😁

Hehe Paninka i nawet Foga sie z Toba zgadza 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Eh. Dziewczyny czy wy po histori respberry tez tak macie ze tylko czekkacie az maluszek sie ruszy ? .. bo ja to non stop tylko patrze czy sie ruszy .. jak sie ruszy to jestem spokojna ale tylko na chwilke bo za godzinke znowy czatuje ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Paninka napisał(a):
marta-lion jak sytuacje tego wymaga to i ja umiem wykrzesac odrobine powagi ☺️ ☺️ 😁 😁 😁

Hehe Paninka i nawet Foga sie z Toba zgadza 🙂 🙂 🙂


☺️ ☺️ ☺️ az mi glupio bo nie chce zebyscie myslaly ze ja jakas pomylona jestem 😁 😁 😁 😁wbrew pozorom to mam w miare poukladane w glowie 😁 😁 😁 przynajmniej tak mi sie wydaje...

poxia ja staram sie o tym nie myslec... nadal uwazam ze wszytko musi byc ok a takie sytuacje na prawde bardzo rzadko sie zdarzaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poxia tez tak mam. Moze nie co godzine ale co jakis czas jak o tym pomysle to tez czekam jak mnie zboksuje. Na szczescie zauwazylam ze jak zaczynam gadac do niego do daje znak i iestem spokojna. Teraz ma czkawke hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba tak :-):-) ale mam nadzieje jednak ze placz to tylko na cyca i kupke uslysze. sama jestem przytulasek wiec cieplo mamusi bedzie mial na 100% maz sie smial ze sam bedzie go do lozeczka zabieram bo ja go pewnie tam nie wsadze :-):-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Paninka napisał(a):
marta-lion jak sytuacje tego wymaga to i ja umiem wykrzesac odrobine powagi ☺️ ☺️ 😁 😁 😁

Hehe Paninka i nawet Foga sie z Toba zgadza 🙂 🙂 🙂


☺️ ☺️ ☺️ az mi glupio bo nie chce zebyscie myslaly ze ja jakas pomylona jestem 😁 😁 😁 😁wbrew pozorom to mam w miare poukladane w glowie 😁 😁 😁 przynajmniej tak mi sie wydaje...

Paninka trzeba miec w sobie odrobine szaleństwa i poczucia humoru.
Inaczej byśmy zwariowały 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Paninka napisał(a):
marta-lion jak sytuacje tego wymaga to i ja umiem wykrzesac odrobine powagi ☺️ ☺️ 😁 😁 😁

Hehe Paninka i nawet Foga sie z Toba zgadza 🙂 🙂 🙂


A co to Foga ??? Jak Paninka mądrze mówi to i rację jej przyznaję 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Paninka napisał(a):
marta-lion jak sytuacje tego wymaga to i ja umiem wykrzesac odrobine powagi ☺️ ☺️ 😁 😁 😁

Hehe Paninka i nawet Foga sie z Toba zgadza 🙂 🙂 🙂


A co to Foga ??? Jak Paninka mądrze mówi to i rację jej przyznaję 🙂 🤪

HEHEHE ALE SIĘ PORUSZYŁY 😎 😎 😎

Poxia a ty przestań myslec bo ogłupiejesz do porodu. Trzeba kontrolowac sytuację ale nie popadać w paranoje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olśniło mnie 🤪zrobiłam surówkę z tego co miałam w domu czyli ogóreczki w paski, czosnek, sól, pieprz ziołowy i oliwa 🙂 Super 🙂 Tylko czekać na zgagę teraz 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
Foga to chyba chodzilo o to ze ja rzadko madrze mowie 😁 😁 😁 😁 i marta zaskoczona byla 😉 😉 😉 😉 😉

Raczej o to że Paninka zawsze z humorem, a tu taka powaga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko i córko 🤪 Marta........... a Tobie tak niewiele dni zostało do rozwiązania.. a jeszcze jak u Ciebie dziewczynki wcześniej wychodziły, to naprawdę już prawie trzymasz Julkę w ramionach 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Ło matko i córko 🤪 Marta........... a Tobie tak niewiele dni zostało do rozwiązania.. a jeszcze jak u Ciebie dziewczynki wcześniej wychodziły, to naprawdę już prawie trzymasz Julkę w ramionach 🤪

Nio 🤪 🤪 🤪 Na razie między nogami 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Foga napisał(a):
Ło matko i córko 🤪 Marta........... a Tobie tak niewiele dni zostało do rozwiązania.. a jeszcze jak u Ciebie dziewczynki wcześniej wychodziły, to naprawdę już prawie trzymasz Julkę w ramionach 🤪

Nio 🤪 🤪 🤪 Na razie między nogami 🤪 🤪 🤪


Nie ma to jak mądra puenta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poxia - spoko, damy radę... prawie ten sam termin mamy, ale ja mam nadzieję szybciej troszkę urodzić 🙂
Chociaż... dopiero od poniedziałku zaczynamy zajęcia w SR 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem w połowie zajec szkoly rodzenia 😁 .. Tez bym chciala urodzic wczesniej 😜 bo w pazdzierniku do szkoly wracam :P..

Wogole wczoraj u nas był pozegnalny koncert grupy SCORPIONS 🙂 Moj brat mieszka nie daleko stadionu gdzie grali koncert ale stwierdzilam ze w moim stanie to sie nie nadaje 😞 zbyt głosno było podobno 😜 ale co sie dziwic znani na caly swiat heh... musieli dac czadu na sam koniec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Foga napisał(a):
Ło matko i córko 🤪 Marta........... a Tobie tak niewiele dni zostało do rozwiązania.. a jeszcze jak u Ciebie dziewczynki wcześniej wychodziły, to naprawdę już prawie trzymasz Julkę w ramionach 🤪

Nio 🤪 🤪 🤪 Na razie między nogami 🤪 🤪 🤪


Nie ma to jak mądra puenta 🙂

Hehe no wiesz biorąc pod uwagę że Majka urodziła się 14 dni przed, to Julka juz jest między nogami 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...