Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie brzuszki, nie wiem czy o tej porze jeszcze ktoś jest ale ja dopiero teraz mam chwile aby Was poczytać. Mam dzisiaj beznadziejny humor, dowiedziałam się że mój kuzyn się rozwodzi po 12 latach małżeństwa 😠 😠 😮 😮
Jego żona uroczyście oznajmiła mu żę już go nie kocha!!!!!! 😲 😲 😲
Dla mnie to jest jakaś abstrakcja, babie się w dupie poprzewracało ehhh mają dwójkę dzieci.
Ojj nie będe Wam opowiadała całej historii ale szkoda mi mojego kuzyna jak nie wiem, dzwonił do nas i płakał biedny przez telefon 🥴 🥴
Troche Was poczytam i idę spać, także mówię Wam wszystkim dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAsia, będzie dobrze.... może nie ta była mu pisana...

Ja tez już uciekam.. cała pachnę arbuzami 🙂 i tak mi jest dobrze 🙂
Dobranoc kochane, papapapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobranoc Śpiochy 🙂
Ja jednak poprasowałam to co chciałam, choc Krzysiu musiał mnie później masowac bo krzyże to tak bolały, że masakra ☺️ ☺️ ☺️ Za mało ruchu, za duzo kliogramów ☺️ ☺️ ☺️
Kiedys chyba Inez pisała, że dla niej to nie lada wyczyn wstac z łóżka 😲 😲 😲 Mam tak samo 🤪 🤪 🤪 🤪
Inez autko super, ciekawe kiedy ja swoje sprzedam, zeby kupic coś wygodniejszego 🥴 🥴 🥴 Juz pół roku prawie sprzedaje i cisza 😠 😠 😠
Patusia odpoczywaj i szybko do Nas wracaj 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniolek82 napisał(a):
Dobranoc Śpiochy 🙂
Ja jednak poprasowałam to co chciałam, choc Krzysiu musiał mnie później masowac bo krzyże to tak bolały, że masakra ☺️ ☺️ ☺️ Za mało ruchu, za duzo kliogramów ☺️ ☺️ ☺️
Kiedys chyba Inez pisała, że dla niej to nie lada wyczyn wstac z łóżka 😲 😲 😲 Mam tak samo 🤪 🤪 🤪 🤪
Inez autko super, ciekawe kiedy ja swoje sprzedam, zeby kupic coś wygodniejszego 🥴 🥴 🥴 Juz pół roku prawie sprzedaje i cisza 😠 😠 😠
Patusia odpoczywaj i szybko do Nas wracaj 😉 😉 😉 😉


Oj aniołku z tym wstawaniem to masakra jakaś. Najgorzej w nocy, bo śpię od ściany i muszę się nagimnastykować aby przejść nad mężem 😜 Próbowałam spać od brzegu, ale jest mi strasznie niewygodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak Krzysiu u mnie spi to sypia niestety od sciany, bo jak bym miała się przetaczać przez mojego kochanego wielorybka (97KG żywej wagi) to chyba bym urodziła 😲 😲 😲
Ja się z niego smieje, że wyglada jak wieloryb a on do mnie, że ja jak morświn 🤪 🤪 🤪 🤪
w sumie juz 17kg na plusie ☺️ ☺️ ☺️tak ponad 20 bedzie do konca 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
późno bo późno ale zaglądam 😉
Naleśniki zjedzone, ciasteczko i ploteczki z przemiłą sierpnióweczką bardzo dobrze mi zrobiły 😉 O 17 pojechałam z moimi dziewczynkami na wizytę i Pan Doktor nie potrafił odmówić moim córeczkom i pokazał im siostrzyczkę 😉 Słuchały nawet bicia serduszka i widziały jak mała ssie łapkę. Wszystko u niej OK, rośnie choć z wrażenia nie zapytałam ile waży 🤨
Poza tym wynik moczu nie ciekawy, ale jak to powiedział lekarz - nie jest tragiczny. Z zaleceń mam jeść kwaśne - kapustę i ogórki kiszone więc chyba jutro sobie wstawię małosolne (ciekawe czy dotrwają)

jolajola ja myślę że teściowa to poprostu obawiała się że jak zrobisz te jagodzinki dziś to sierpnióweczki będą pierwsze i dla niej nic na sobotni wieczór nie zostanie!!!

Ann WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! DUŻO ZDRÓWECZKA, RADOŚCI I SATYSFAKCJI Z ŻYCIA (bo to Życie zaczyna się po trzydziestce 😉)!!!!!!!!!!!!

Andzelika cieszę się bardzo że to mieszkanie wypaliło ale uważaj proszę na siebie bo w takiej euforii łatwo jest przesadzić!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia to super, że u Twojej Niuni wszystko dobrze 😉 😉 😉
Ja ide dopiero 14.07 i to na samo KTG, ale co tam....., juz nie długo bedziemy miały nasze Skarby na codzień, 24h 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Uciekam, bo Oliwka się rozpycha i nie wygodnie mi siedzieć 🤢
Dobranoc, do jutra Śpiochy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczyny...Dawno się nie odzywałam...Czytuję Was reguralnie ale nic nie pisałam....A to dlatego że miałam dosyć trudny okres i musiałam podjąć ważną decyzję ktora spędzała mi sen z powiek..W skrócie-niestety z moimi drutami w kregosłupie i słabym sercem lekarze ostrzegli mnie że poród naturalny bedzie bardzo bolesny i niestety nie będą w stanie pomóc mi w bólu..Jest tez obawa ze podczas akcji porodowych moga wystąpić palpitacje 🥴 Wiele by opowiadać...na koniec lekarz zapytał na co się decyduje i podał 3 roziązania..To było najgorsze -podjęcie decyzji...nawet mi nie doradzono bo nikt nie chciał wziaść odpowiedzialności..po konsultacjach z moja rodziną zdecydowałam ze jednak cesarka...Takze najprawdopodobniej zabiorą mnie 2 tyg przed terminem...Pozdrawiam Was serdecznie kochane.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crazy bedzie dobrze 🙂 wiem że to głupie gadanie bo co ja moge wiedziec co ty czujesz ale i tak stawiam pewnie to stwierdzenie 😉.

dziewczyny czy wy tez teraz słabiej odczuwacie ruchy waszych maleństw? ja szalej ostatnio na tym punkcie.. moja nadia od 5 dni taka spokojniutka ledwo co ja czuje jedynie jak ma czkawkę a zdarza sie to z dwa razy dziennie to czuje to dosc mocno..
dzis nawet od 5 nie spie i przez godzinę liczyłam jej ruchy i było ich 20 tylko że takich słabszych.. nie wiem co mam robic?
czy taki okres czy jak? do tej pory była tak żwawa i rozpychała sie na boki że aż narzekałam na ból żeber.. to teraz mam za swoje..
powiedźcie mi cos co mnie uspokoi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry brzuszki 🙂

Oooo Crazzzyyy jak miło, Cię czytać 🙂 Dobrze, że się pokazałaś i podzieliłaś z nami swoimi problemami. My się zastanawiałyśmy czemu tak długo Cię z nami nie ma. Podobnie również jak malstep od początku czerwca nie daje znaku życia i nie odpowiada na emaile. 😞
Nie martw się kochana, wszystko będzie dobrze. Z nami nic Ci nie grozi i na pewno urodzisz zdrowego, różowiutkiego bobaska 🙂 Jesteś matką a matka instynktownie wie co dla swojego dziecka jest najlepsze. Ja myślę, że podjęłaś słuszną decyzję w związku z cesarką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzuszki 🙂

Inez - bryka super 🙂 my tez kupiliśmy kombi - nasze pierwsze rodzinne autko - i wygoda nie do opisania 😉
karolcia - super wieści, ciesze się razem z Toba że z malutka wszystko ok 🙂
aniołek, ja podobnie jak Ty, kolejna wizyta 14.lipca 🙂 już sie nie moge doczekać 😉 gin ostatnio powiedział, że na kolejnej wizycie porozmawiamy troche o samym porodzie - ciekawe czego mam sie spodziewac 😜
Leer - jezeli bardzo martwisz sie o słabsze ruchy, idz do lekarza... niestety po ostatnich przykrych wydarzeniach z Raspbery, ja bym wolała dmuchac na zimne... aczkolwiek, to normalne, że w pózniejszym etapie ciąży, ruchy maluszków będą coraz słabsze... ja jednak wierzę, że każda z nas ma matczyną intuicję i sama wie najlepiej czy to normalne leniwe ruchy czy cos się dzieje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY BRZUCHY 😎 😎 😎

Crazzzyyy ciesze się że sie odezwałaś. Martwiłysmy się. Będzie dobrze. Z nami zobaczysz 🙂 🙂 🙂 wszystko sie pouklada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ciężaróweczki 😉

My już po śniadanku, ja piję kawkę

Crazzyy super że się odezwałaś bo się o Ciebie martwiłyśmy. Jo-aneczka też będzie miała cesarkę i Pati więc się nie martw wszystko się dobrze ułoży 🙂

Inez fajne autko chociaż ja osobiście nie przepadam za kombi i ciężko mi się nimi jeździ ale mój mąż uwielbia 🙂 Na pewno będzie Wam wygodnie

Ciekawe co z Malstep i Kamonik bo bardzo dawno się nie odzywały..........

Madzia i Andzelika jak się czujecie przeszło Wam już??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha Leer jak się bardzo martwisz to idź do lekarza tak jak dziewczyny radzą. Chociaż ja myślę że jak czujesz ruchy słabsze ale czujesz to nie ma co panikować. Teraz dzidzie mają coraz mniej miejsca na fikoły 😉

A ja wczoraj wieczorem zjadłam 3kanapki z dżemem truskawkowym i mała dostała takiej mega czkawki że szok 🤔 cały brzuch mi podskakiwał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela dziękuję za troskę już niby lepiej ze mną ale te paskudztwo powoli odpuszcza. Zaczęło się od bólu gardła i kręceniu w nosie. Wczoraj gardło już nie bolało ale za to zaczął się mega katar. Dzisiaj z kolei katar prawie ustąpił ale za to w gardle drapie. Ehhhh uważacie kochane. ta pogoda jest zdradliwa i te nagłe zmiany temperatur nie korzystnie wpływają na organizm szczególnie nasz. Ale ja się nie poddaje i walczę polecam wam w takich sytuacjach całkowicie bezpieczne specyfiki takie jak rutinoscorbin, leki homeopatyczne tj. tabletki do ssania Coryzalia oraz kropelki do nosa Euphorbium s a jeszcze do psikania do gardła Septolux albo droższy odpowiednik Tantum verde. Oprócz tego oczywiście miód, sok z malin, herbatkę z lipy, czosnek i cebule. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekarza mam teraz we wtorek i sie zastanawiam czy jechac na pogotowie i robic zamieszanie czy poczekać.. wkoncu czekam juz 5 dni.. a małą czuje pare razy dziennie tylko tak jakby mniej żwawiej..
mąż jak zaczyna sie bawic z brzuszkiem to ona kopie ale sama jakos nie chce.. i to mnie martwi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
lekarza mam teraz we wtorek i sie zastanawiam czy jechac na pogotowie i robic zamieszanie czy poczekać.. wkoncu czekam juz 5 dni.. a małą czuje pare razy dziennie tylko tak jakby mniej żwawiej..
mąż jak zaczyna sie bawic z brzuszkiem to ona kopie ale sama jakos nie chce.. i to mnie martwi..

nie chce może dla tego, że ciasno ma i jak już znajdzie swoją pozycje to nie w smak ją zmieniać 🙂 mi koleżanka wczoraj opowiadała, że właśnie tak miesiąc - półtorej przed porodem jak siedziała to była cisza a jak tylko dała noge na noge od razu mały sie jej prężył i dawał znać, że wcześniej było lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer, jezeli czujesz malutką tylko po prostu troszke mniej ruchliwiej, to wydaje mi sie, że wszystko ok... ale to Ty wiesz najlepiej 😉 zaufaj swojej intuicji - ona sprawdza się najlepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzuszki,
Crazzzyyy, dobrze, że się odezwałaś. Nie rób już nam takich numerów - napisz co jakiś czas choć małego pościka 😉
Co do cesarki - wierzę, że decyzja była trudna, ale w twojej sytuacji to chyba dobre rozwiązanie. I tak jak napisała Daniela - je też będę rodzić przez cc, już drugi raz zresztą. Nie ma czego się obawiać a ból jest do zniesienia, ja do tego podchodzę zupełnie spokojnie, nie mam żadnych stresów związanych z samym zabiegiem. Gdybyś miała jakieś pytania związane z cc to pisz - odpowiem.
Aniołek - wieloryb i morświn, he,he 😁 😁 😁
Foga - no to wpędziłaś męża w stan duuuuużej niepewności. Biedak, pewnie dziś się zastanawia dlaczego jego żona woli chłopaków z sieci niż jego 😉 😉 😉 A co - nam się tez należy odrobina cyber - przyjemności 😁 Zwłaszcza tym wyposzczonym mamusiom 😁
Inez - autko- super. Ja też przez kilka lat jeździłam Octavią i wspominam ją z sentymentem. Bardzo wygodne, bezawaryjne i meeega pojemne - ja to nawet szafę nią przewoziłam (a moja to nie była combi). Myślę, że będziecie z autka zadowoleni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...