Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Jola nie denerwuj się teściową, pewnie nie chce byś się przemęczała
Ann to sto lat wszystkiego najlepszego (ale wiesz że teraz to się do tyłu liczy, jak w tamtym roku kończyłaś 29 to w tym 28 :woohoo 🙂 😘

Dziękuję 🙂 I twoje liczenie mi się dużo bardziej podoba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję 🙂
A co do ceratki to mam wrażenie, ze dziecku jakoś niewygodnie będzie 🙂 A w sumie to moje na pampersach będzie, więc może materacyka nie przesika...
Przebierać i to pewnie w łóżeczku nie będę, bo niewygodnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ann5353 napisał(a):
Dziękuję 🙂
A co do ceratki to mam wrażenie, ze dziecku jakoś niewygodnie będzie 🙂 A w sumie to moje na pampersach będzie, więc może materacyka nie przesika...
Przebierać i to pewnie w łóżeczku nie będę, bo niewygodnie...


ja tez pampersow bede uzywac i tak sie zastanawiam czy jest potrzebna czy nie bardzo ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Dziękuję 🙂
A co do ceratki to mam wrażenie, ze dziecku jakoś niewygodnie będzie 🙂 A w sumie to moje na pampersach będzie, więc może materacyka nie przesika...
Przebierać i to pewnie w łóżeczku nie będę, bo niewygodnie...


ja tez pampersow bede uzywac i tak sie zastanawiam czy jest potrzebna czy nie bardzo ☺️


Paninka, według mnie to na początek nie ma potrzeby zakładania żadnych ceratek. Dzidziuś jest mało mobilny, więc pampers raczej nie przesiąknie (chyba, że przez przypadek źle go założysz).
Ja ceratkę stosowałam jak moja córa już mocno się wierciła w łóżku. Bo wtedy dzidziuś może sobie pampersa odchylić, albo rozpiąć i wtedy zdarzają się wpadki.
Sama będziesz widziała jak się sytuacja będzie rozwijać, jak będzie coś przeciekać to założysz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka ja kupilam w razie ,,w,, taki podkład higieniczny 60x90. Z tym ze ja zrezygnowałam z przewijaka więc myslę że na tym podkaładzie będe dzidzię przwijać. One nie sa drogie a zawsze do czegos sie przydadzą 😉 😉 😉 😉 A poza tym on jest bardzo mieciutki więc nawet jak położysz miedzy materac a przescieradło to dzidzia nie bedzie czuła jakiegos dyskomfortu 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama od pielegniarki dostala i mi dala taki wielki kawal ceratki jakies 3m na 3m i od drugiej strony jest na flizelinie...i zastanawiam sie czy go pociac i malej do lozeczka wlozyc ale chyba macie racje...zostawie moze kiedys zuzyje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
HEHE boskie jesteście z tą czkawką 🤪 🤪 🤪 Dobrze ze nie jesteście w stanie zmierzyc ile razy wasz maluch robi siusiu w macicy, bo w tym coś byście znalazły 🤪 🤪 🤪

HAHAHAHA 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
powiedzcie mi czy bedziecie miedzy materacyk a przescieradlo wkladac ceratke tak na wszelki wypadek? moze juz byla o tym mowa ale nie zarejestrowalam ☺️

Ja nie używałam i uzywać nie będę. Dla mnie to trochę mija się z celem. Po co kupować przewiewny antyalergiczny itp materac jak ceratę na niego połozycie. Dla mnie to ograniczanie przepływu powietrza.
A z własnego doświadczenia wiem, ze dzieci rzadko obsikują swoje łóżeczko. Hehe nasze to jakoś upodobały sobie nasz materac 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
UWAGA - SPIEWAM 😁

Sto lat, sto lat! niech żyje żyje nam !!!
a kto?
ann
🤪
MATKO BOSKA ŚPIEWA 🤢 🤢 🤢 🤢

Ann ode mnie też sto latek 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
mama od pielegniarki dostala i mi dala taki wielki kawal ceratki jakies 3m na 3m i od drugiej strony jest na flizelinie...i zastanawiam sie czy go pociac i malej do lozeczka wlozyc ale chyba macie racje...zostawie moze kiedys zuzyje 😁


Jak już masz tą ceratkę to proponuję ci podłożyć ją... sobie pod prześcieradło.
Jak ci wody płodowe chlusną, to przynajmniej w materac nie pójdą 🙂
Ja tak zrobiłam w pierwszej ciąży (i to był dobry pomysł, bo mi wody w nocy odeszły) i teraz też sobie ją podłożę, tak na wszelki wypadek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 Wszystkiego Najlepszego!!!
[URL=http://ifotos.pl/zobacz/30urodzin_hweeqsp.jpg/][IMG]http://s3.ifotos.pl/mini/30urodzin_hweeqsp.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Paninka napisał(a):
powiedzcie mi czy bedziecie miedzy materacyk a przescieradlo wkladac ceratke tak na wszelki wypadek? moze juz byla o tym mowa ale nie zarejestrowalam ☺️

Ja nie używałam i uzywać nie będę. Dla mnie to trochę mija się z celem. Po co kupować przewiewny antyalergiczny itp materac jak ceratę na niego połozycie. Dla mnie to ograniczanie przepływu powietrza.
A z własnego doświadczenia wiem, ze dzieci rzadko obsikują swoje łóżeczko. Hehe nasze to jakoś upodobały sobie nasz materac 🙂 🙂 🙂


hi hih ih, sprytne te Twoje dziewczynki, a co będa brudziły swoje terytorium 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
UWAGA - SPIEWAM 😁

Sto lat, sto lat! niech żyje żyje nam !!!
a kto?
ann
🤪
MATKO BOSKA ŚPIEWA 🤢 🤢 🤢 🤢

Ann ode mnie też sto latek 🙂 🙂 🙂


Ode mnie też, sto latek i dużo, dużo zdrówka dla Twojej niuni. Żeby szybko się urodziła, zdrowa i silna 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
UWAGA - SPIEWAM 😁

Sto lat, sto lat! niech żyje żyje nam !!!
a kto?
ann
🤪
MATKO BOSKA ŚPIEWA 🤢 🤢 🤢 🤢

Ann ode mnie też sto latek 🙂 🙂 🙂

marta - dobrze ujęte "matko boska spiewa" 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
Jej 🤪 Mam odśpiewane sto lat i nawet torta 🤪 🤪 🤪
Dziękuję 😘 😘 😘

no nie ma co sie dziwic - sierpnióweczki by Cie nie zawiodły 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...