Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry brzuszki 🙂

Ja już po śniadanku 🙂 Za oknem ponuro, chyba dzisiaj będzie deszczowy dzień.
Co raz lepiej się czuję. Gardło już nie boli tylko ten wstrętny katar zatyka mi nos. 😞

Życzę Wam udanego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
To ja powiem DZIEŃ DOBRY!!!!

Wniosek z ostatnich dni dla mnie to:
Jest mąż nie ma Brzuszka, nie ma Męża jest Brzuszek 😉
Nadrobiłam chyba wszystko z ostatnich dni, ale siedzę już przy kompie 3 godziny! Tak tak o 3.30 się obudziłam i dla uspokojenia usiadłam do Brzuszka a tu tyyyyyyyyyyyyyle emocji Więc po kolei (żeby nie zapomnieć spisałam sobie na kartce) 😉

pierwsza rozsypana sierpnióweczka 😉 anusia0171 - gratuluję Marcelka i zyczę dużo zdrowia!

i niestety druga rozsypana Rapsberry - strasznie mi przykro ;( Życzę dużo siły i miłości! Dacie radę Malwinko!

Paninka znowu szaleje z wiatrówką 😉 Ty to się masz, ale mówią że złego diabli nie biorą! 😁 😁 😁 Na pewno wszystko będzie OK!

agapurka wieszak na dziecko - hit sezonu, jak zabraknie miejsca do powieszenia to zawsze w zębach można trzymać!!!
Pytałaś też o nasze trawienie... jJa ostatnio miałam masakrę! Korek i tyle aż się pod prysznicem w brodziku rozgrzewałam żeby mi ulżyło, ale teraz już chyba OK. Pilnuję żeby jeść więcej owoców i więcej pić!

Siehankowa do twojej listy szpitalnej dopisałabym gąbkę bo zawsze łatwiej się umyś pod tym prysznicem i balsam do ciała - na tą chwilę relaksu gdy dzidzia będzie spać 😉

Diviana gratuluję nowych mebelków i rozpakowywania gratów - znaczy się "skarbów rodzinnych" Może przyjechać Ci pomóc rozpakowywać 😉? A pracą się nie wkurzaj mi też osatatnio podnieśli ciśnienie jak zobaczyłam stn konta;( Laska w kwesturze znów się zamotała. Wczoraj zaczwoniłam i zapytałam czy zamierza mi dofinansować kolonie Zosi bo przez jej niekompetencję mi zabrakło kasy! Po 20 minutach dzwoniła z pprzeprosinami i do 10 obiecała wyrównanie!
Poza tym bardzo dziękuję Ci za historię twojego zkupu działki i domu! Wczoraj w głowie powtarzałam sobie ją na okrągło 😉

mapa Anegdota o mężu bez żóny - rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Popłakałam się znowu - tym razem na reszcie ze śmiechu!
Laktacyd - też odradzam 🤢 Kupiłam ten żel ginekologiczny i mam na niego uczulenie. Przy tym upale zssyppało mi "mariolkę" ale szybko się kapnęłam o co chodzi!
Arbuz na laktację - zapisane! Szkoda ze mój mąż na Ukrainę nie jeździ już zawsze przywoził z tamtąd arbuzy - były najlepsze na świecie!

My wczoraj świętowaliśmy 10 rocznicę ślubu 😆 😆 😆 😆 😆 😆 Mój mąz jednak pół dnia przesiedział w banku by wymusić na nich decyzję bo już czekamy na ten kredyt od 2 miesięcy!!!!!!!! I wiecie co?? Odmówili nam! Zryczałam się jak nie wiem, ale potem pomyślałąm o Was i waszych doświadczeniach (szczególnie Diviany) i stwierdziłam że trzeba wyluzować. Może to jakiś znak! Czekamy jeszcze na info z PKO. MAją nam dać odpowiedź w środę. Ale usiadłam z moim Skarbem i pogadaliśmy o tym. Opowiedziałam mu o Was i o tym że może to nie ten czas i nie to miejsce... moze wyluzujemy. Zobaczymy co powie PKO. Jak nie będziemy szukać kupca któy zwróci nam chociaż zaliczkę jaką wpłaciliśmy taj kobiecie. Tylko nie wiem jak wyjdziemy z tych mniejszych długów któe zaciągnęłiżmy (tak wiem! nierozważnie) u znajomych, aby opłacać bieżące koszty, kupić materiały i wywieźć ja na tą "naszą-nie naszą" działkę!
Do tego wczoraj ściągnęłi JAśka do pracy więc rocznicowy wieczór był samotny ;(
O 3.30 JUlka mnie obudziła na siusiu i jak przyszedł mi do głowy ten głupi bank i ten pie....dzielony decydent to koniec spania! NO to zawitałam u Was 😁 😁 i przynajmniej nadrobiłam zaległośći!!!!!! POczytałam Was i wiem że szkoda nerwów!!!!!!!!!!! Najważniejsza Bartolinka 😉
Teraz pewnie padnę a moje dziewczynki się obudzą 😉


MIŁEGO DNIA


aaaaaa.... a MOŻE KTÓRAŚ MA OCHOTĘ NA CIASTO? zpraszam bo wczoraj upiekłam i jeszcze pół zostało 😉 Biszkopt z masą budyniową owocami i galaretką 😉 Zapraszam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzusie kochane 😘
U nas deszczowo, a ja chce posprzątać w domku bo jutro przyjeżdżają koledzy męża by wnieść kanapę. Wieczorem pewnie zakupy bo po wnoszeniu kanapy grill i mam zrobić karkówkę 🙂
Daniela co do tych rolet bambusowych to ja słyszałam różne opinie jedni bardzo pozytywne inni bardzo negatywne, więc chyba zależy co komu pasuje.
Karolciakam ja zapraszam do mnie 🙂 nawet nie jako pomoc w układaniu ale na kawkę 🙂 A co do tych durnych kredytów to niestety tak jest 😞 Może ta działka Wam nie pisana a może ten bank Wam nie pisany, tylko inny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂 🙂
U mnie pogoda fatalna, padało całą noc, teraz też nie skąpi i zimno jak nie wiem. 🙂 Ale oczywiście mnie to cieszy 😜

Jeszcze kataru dostałam wczoraj, jak nie wiem i gardło mnie boli od samego rana. 🤢 Mogę sobie z Madzią ręce podać. 🙂

A co do banku Karolci to może faktycznie nie pisane Wam 🙂 My teraz szukaliśmy mieszkania do wynajęcia, bo zdecydowaliśmy, że chcemy sami mieszkać, do czasu wzięcia kredytu i skończenia studiów. Mieliśmy ofertę, ale gościu po czasie zwlekania i zapewniania, że to już jest na 100% i mamy nie szukać nic innego, po tygodniu czasu powiedział, że obecny lokator przedłużył umowę i oferta już nieaktualna 😠 😠 Wściec się można. 😮 No a my czekaliśmy nie szukając nic innego. I wczoraj się okazało, że jest mieszkanie, blisko mojej mamy (a to ogromny plus, bo wiadomo jakaś pomoc, obiadki 😁) poszliśmy i od razu można wynająć tylko są jeszcze jedni chętni, którzy byli pierwsi. No myślałam, że zaś dupa blada z tego wyjdzie, bo już podziękowaliśmy i poszliśmy. A co się okazuję Kuba dostaje potem tele od tej pani, że wolą nas, bo tamci jacyś lewi, zresztą kobiety w ciąży mają pierwszeństwo. I dziś idziemy podpisać umowę. 🙂 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry brzuszki 🙂
Dawno mnie tu nie bylo ale to dlatego z braku czasu mielismy przeprowadzke na ktorej sie tak narobilam i najgorsze jest to ze wszystko z mezem musialam sama zrobic nawet nikt nie pomogl 😞
wlasnie teraz mieszkamy u tesciow ale nie zabawimy tu zbyt dlugo moze jakies trzy miesiace az maz wyremontuje nasze nowe mieszkanko 😆 😆 😆
W piatek sie tak napakowalam rzeczy ze dwa dni bolal mnie brzuch myslalam ze to skurcze pytalam sie poloznej dlaczego ona powiedziala ze za duzo sie narobilam...
No widze ze jedna sierpnioweczka juz rozpakowana 😁 😁 😁super zyczymy zdrowka dla mamusi i malenstwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika, no to super wieści 🙂
a my wczoraj kupiliśmy łóżko do sypialni i szafke, zostały jeszcze tylko karnisze, firany, obraz na ściane i sypialnia będzie skończona 😁
do salonu jeszcze tylko narożnik, do kuchni gazówka, przedpokój do pomalowania i myślę, że za tydzien - max 2, i bedziemy juz na swoim 🤪 ufff, sprężył się ten mój kochany-cały remont własnymi raczkami-zdolniacha mój 🙂
jak juz będzie wszystko gotowe, dodam fotki przed i po - tak pochwalę się delikatnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
do salonu jeszcze tylko narożnik, do kuchni gazówka, przedpokój do pomalowania i myślę, że za tydzien - max 2, i bedziemy juz na swoim 🤪 ufff,

Hehe prosto z porodówki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Siehankowa delikatnie 😁 😁

My musimy tylko podłogi i ściany odświeżyć, a tak to wszystko jest zrobione. 🙂 🙂
Cieszę się, nie chciałam wcześniej zapeszać. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY 🙂
Dzisiaj mam ciut lepszy humorek, tylko strasznie niewyspana jestem 😠 Pół nocy nie mogłam zasnąć. Zresztą mam coraz większy problem z zasypianiem 😞 A rano też się nie da dłużej poleniuchować, bo dzieci wstają...
Andżelika gratuluję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika super że Wam się udało. My chyba nie dogadamy się z właścicielami tego mieszkania na zamianę. Kobieta wystraszyła się podatku dochodowego. I jak narazie zwolniła tempo negocjacji i się zastanawia. ehhh
😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczynki 😘
Uciekam, Kuba mnie goni. Muszę pranie powiesić żeby nie zgniło, bo teście polecieli do Grecji i zapomnieli. 😁 😁 Potem do domu jeszcze skoczyć i tą umowę podpisać. 🙂

Zajrzę wieczorem, bo dziś mnie troszkę latania czeka. 🙂 🙂

Miłego dnia 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Andzelika super że Wam się udało. My chyba nie dogadamy się z właścicielami tego mieszkania na zamianę. Kobieta wystraszyła się podatku dochodowego. I jak narazie zwolniła tempo negocjacji i się zastanawia. ehhh
😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

Madzia nie smuć się, może znajdziecie lepszą ofertę. Zresztą jeszcze nic nie jest przesądzone 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Andzelika super że Wam się udało. My chyba nie dogadamy się z właścicielami tego mieszkania na zamianę. Kobieta wystraszyła się podatku dochodowego. I jak narazie zwolniła tempo negocjacji i się zastanawia. ehhh
😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

Madzia nie smuć się, może znajdziecie lepszą ofertę. Zresztą jeszcze nic nie jest przesądzone 😘 😘

Dokładnie 🙂 Trzymam kciuki, żeby się udało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Andzelika super że Wam się udało. My chyba nie dogadamy się z właścicielami tego mieszkania na zamianę. Kobieta wystraszyła się podatku dochodowego. I jak narazie zwolniła tempo negocjacji i się zastanawia. ehhh
😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

Madzia nie smuć się, może znajdziecie lepszą ofertę. Zresztą jeszcze nic nie jest przesądzone 😘 😘


Dzięki kochane, ja się mocno nie nastawiałam na powodzenie bo w dzisiejszych czasach to bardzo trudne przedsięwzięcie bez żadnych problemów. Jak nie Urząd Skarbowy to Bank z kredytem pod hipotekę. Albo jeszcze jakaś inna papirologia podstawia nogę i opóźnia albo stawia przeszkody nie do pokonania. Tak więc dziewczyny, karolciakam trzymajcie się jestem z Wami duchem. Moc w sierpnióweczkach kiedyś szczęście się do nas uśmiechnie i sprawy potoczą się po naszej myśli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
do salonu jeszcze tylko narożnik, do kuchni gazówka, przedpokój do pomalowania i myślę, że za tydzien - max 2, i bedziemy juz na swoim 🤪 ufff,

Hehe prosto z porodówki 🙂 🙂 🙂

marta, ty sobie nie żartuj 😁 zresztą umawiałyśmy się, że Ty rodzisz przede mną - jeszcze w lipcu, a ja dopiero w sierpniu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry!
ja usnelam dopiero jak juz jasno sie robilo 🥴 a od rana z glowa nad kibelkiem...mam nadzieje ze to przez to ze lilka juz duza jest i mi na wnetrznosci uciska bo prawie codziennie mam poranne mdlosci czasem zakonczone tak jak dzis 🤢 albo przewrotnie nie wymiotowalam na poczatku to teraz nadrabiam 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann, u mnie to samo - wczoraj parówa i duchota nie do wytrzymania, a dzis szaro buro i ponuro - normalnie jak jakas jesień ... 🤢
ja na razie uciekam - może zmuszę się do prasowania, bo zostało mi jeszcze kilka rzeczy juniora...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
Dzien Dobry!
ja usnelam dopiero jak juz jasno sie robilo 🥴 a od rana z glowa nad kibelkiem...mam nadzieje ze to przez to ze lilka juz duza jest i mi na wnetrznosci uciska bo prawie codziennie mam poranne mdlosci czasem zakonczone tak jak dzis 🤢 albo przewrotnie nie wymiotowalam na poczatku to teraz nadrabiam 😉 😉


Paninka
współczuję Ci tych mdłości i wymiotów ja w tej ciąży tylko raz obejmowałam kibelek. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
za co do wynajmowanego mieszkania tez mielismy przeboje 😁 za 400zl wynajleismy parter domu okolo 80m w bardzo dobrym stanie...ale wlasciciel psychopata...umowe mielismy na rok z miesiecznym okresem wypowiedzenia...ale pan zaczal szalec i np. wymyslil sobie ze chce klucze zeby mogl wchodzic jak nikogo nie bedzie i pokazywac kupcom dom ( bo byl na sprzedaz)a ze ja za grosz do niego zaufania nie miala to sie nie zgodzilam...i zaczelo sie... dal nam tydz zeby sie wyprowadzic bo straszyl ze sam nam pomoze, spali nam wszystko itp. i okazalo sie ( po rozmowie z kolezanka po prawie)ze umowe to moglismy do pieca wrzucic bo dom byl jego zony, on mial zolte papiery jakies zaswiadczenia o chorobie psychicznej a umowe z nim podpisalismy...i nasza wina bo nie sprawdzilismy tego 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Paninka napisał(a):
Dzien Dobry!
ja usnelam dopiero jak juz jasno sie robilo 🥴 a od rana z glowa nad kibelkiem...mam nadzieje ze to przez to ze lilka juz duza jest i mi na wnetrznosci uciska bo prawie codziennie mam poranne mdlosci czasem zakonczone tak jak dzis 🤢 albo przewrotnie nie wymiotowalam na poczatku to teraz nadrabiam 😉 😉


Paninka
współczuję Ci tych mdłości i wymiotów ja w tej ciąży tylko raz obejmowałam kibelek. 😞


ja sie chyba za bardzo cieszylam ze na poczatku mnie ominely 😁 😁 ide moze jakies sniadanko zjem i mi przejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
do salonu jeszcze tylko narożnik, do kuchni gazówka, przedpokój do pomalowania i myślę, że za tydzien - max 2, i bedziemy juz na swoim 🤪 ufff,

Hehe prosto z porodówki 🙂 🙂 🙂

marta, ty sobie nie żartuj 😁 zresztą umawiałyśmy się, że Ty rodzisz przede mną - jeszcze w lipcu, a ja dopiero w sierpniu 😜

Hehe no tak. Tak mi sie skojarzyło jak popatrzyłam na twój suwaczek i tekst ze jeszcze dwa tygodnie i na swoim hehe 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...