Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Justyna nie czytaj bzdur w internecie!!!! Od nich zwariować można. Z tego co rozumiem masz problem z krzepliwością krwi tak? Moja szwagierka tak miała, rodziła w klinice gdzie byli na to przygotowani, poród miała taki sobie, ale za to synuś C U D O !!!! Nic jej nie było, a tym bardziej synkowi. Zdrowi jak rybki obydwoje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
Justyna nie czytaj bo się niepotrzebnie nakręcisz
Ja uciekam. Zajrzę wieczorkiem bo kurcze ledwo widzę na oczy 😮
Diviana z innej beczki jakie masz firany u małej w pokoju?? Kurcze muszę coś kupić dla Gabi na okna a ma ich w pokoju aż 3 😲 i nie mam pomysłu...czy normalna firanka, czy te makarony.... pokój w "pomarańczach" ma być hmmmmm i pomysłu na żyrandol też nie mam 😞


Daniela ja mam białe w myszki miki, była wyprzedaż w supermarkecie budowlanym obok i różowe zasłony. Co do makaronów to wiem że czytałam że któras mama zawiesiła po czym jej 3 letnie dziecko malo co się na tym nie powiesiło, wiec raczej za bezpieczne przy zabawach to to nie jest, no chyba że takie krótsze. Do pomarańczowego seledyn ładnie pasuje-może zwykłe seledynowe, alb niech gabi wybierze jakies w misie czy inne to co lubi, wiesz jak sama wybierze to będzie najszczęśliwsza i będą jej się najbardziej podobały nawet jakby coś nie pasowało 😉 Więc może wybierz kilka i daj jej do wyboru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
Justyna891 napisał(a):
Juz nie czytam 🙂 dzieki dziewczynki...nie wchodze juz nigdzie procz brzuszka 🙂


NO! I ŻEBY MI TO BYŁO OSTATNI RAZ!!!!!!!!!!!!!!!!! 😜 😜 😜


☺️ ☺️ ☺️ az mi glupio teraz
Inez gratuluje skonczonego 39tc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee miałam się położyć ale jakoś mi się odechciało 😁 Diviana a jak te białe Lill z Ikei?? w miarę są?? bo chyba Ty je kupowałaś....Ja mam dla niej w Kubusia Puchatka ale wolałabym powiesić coś prostego i uniwersalnego i pomyślałam o tych firanach z Ikei+ jakieś ozdobne zapinki do ich upięcia tak na skos. Po za tym ona już zaczyna mieć fazę na księżniczki a co rusz kupować inne firany to nie na moją kieszeń 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak ja kupowałam te ikeowe i powiem tak z daleka wyglądają ok, ale z bliska jak moskitiera to sa takie najbardziej proste na świecie firanki jakie były jak byłyśmy małe w domach, do nich jednak najlepiej jakieś zasłony byłoby dodać bo sa bardzo ubogie i ogólnie teraz to nie jestem zadowolona ze je kupiłam, mogłam trochę kasy dodać i kupić coś sensowniejszego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez oki nie ma sprawy. Tylko jak on jest w programie Microsoft Excel to jest mała lipa bo ja nie mam tych programów na kompie 😞 i nie będę mogła go otworzyć. Wiec jak dała byś radę to przekopiuj go do zwykłego notatnika może.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o której kąpiecie dzieciaczki? chciałam ustalić jedną porę dla tej moje królewny ale ona "nierówno" sypia hihi....właśnie sobie smacznie śpi ale mam nadzieję że do 19 sie przebudzi heh....

ja sie na dziś pożegnam bo czas na kolację i kąpiel smyków - cóż zaczne od Bartusia 🙃 🙃 🙃
a wysypka już zniknęła - błyskawiczna jakaś 😮 😆

Buziaki i dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my wyszliśmy dzisiaj na spacerek z Ksawierem i moim M. Była piękna pogoda, spacerowaliśmy sobie, a tu nagle czarne chmurzyska nadciągneły 😮 i oberwanie chmury 😮 😮 😮 akurat byliśmy w parku, pełno drzew dookoła, gałęzie zaczeły spadać z drzew 😮 myślałam, że zawału dostane 😮 na naszych oczach wielgaśna gałąz spadła na nadjeżdżający samochód 😮 dobrze, że zawsze mam przy sobie folie przeciwdeszczową na wózek, to jakoś udało nam się trochę osłonic synka przed deszczem... a my mimo, że byliśmy jakieś 3min drogi od domu, to bylismy cali przemoknieci, normalnie jakbysmy spod prysznica wyszli 😮 masakra 😮 dobrze, że Ksawiera za bardzo to nie wzruszyło, bo spał sobie w najlepsze 😉 ale te spadające gałezie...brrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siehankowa u nas też takie oberwanie chmury było, akurat m. wyszedł z pracy i przyjechał przemoczony do majtek, pomimo że w plecaku ma zawsze kurtke która miała być niby przeciwdeszczowa i jak mały deszcz pada to działała a dziś nie. No ale z tymi spadającymi konarami to faktycznie niebezpiecznie, dobrze ze dotarliście do domku i nic Wam nie jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
jola, nie ma to jak w domu 🙂 jak sobie radzisz? niunka daje spac w nocy?

Nie jest zle 🙂 Emilka jest bardzo grzeczna, mnie tylko bola sutki strasznie mi je podrazniła.
Próbowałam dziś tych nadladek, ale ona troche zje i juz nie chce przez nie a mi jej jest szkoda i karmie cierpiac eh smaruje kremem, ale nie wiem czy to cos daje 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W szpitalu wogóle malo spalam w nocy jakies moze 3 godz moja byla grzeczna, ale za to obok dziewczyny mala strasznie plakala nie mogla jej nakarmic nie wychodzilo jej to, ale przy mnie i moim wsparciu dala rade 🙂
a w domu spalam 3 godz potem karmienie i jakies spanie po godzinie,
trzeba dojsc do wprawy jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...