Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

jolajola81 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Moj mąż się pyta czy go przyjmiecie na forum sierpnióweczek?
meczył mnie od południa 😜
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/maruszabrzusio.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7370/maruszabrzusio.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Hehe przyjęłybyśmy, ale te ręce owłosione hehe 🤪 🤪 🤪

Marta a do porodu to się czasem nie trzeba golić??? 😜
Ogolimy go hehehe

Hehe ale co on na to 😮 🙃 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jolajola tylko powiedz mi gdzie ja go mam upchać w tym naszym rankingu ogólnym na sierpnióweczkach bo tak na oko to jeszcze pochodzi z tym brzuszkiem kupę czasu 🙂 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Moj mąż się pyta czy go przyjmiecie na forum sierpnióweczek?
meczył mnie od południa 😜
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/29/maruszabrzusio.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7370/maruszabrzusio.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Hehe przyjęłybyśmy, ale te ręce owłosione hehe 🤪 🤪 🤪

Marta a do porodu to się czasem nie trzeba golić??? 😜
Ogolimy go hehehe

Hehe ale co on na to 😮 🙃 🤪 🤪 🤪

No cóż nie jest zachwycony, ale sam chciał sie dołączyć. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
jolajola tylko powiedz mi gdzie ja go mam upchać w tym naszym rankingu ogólnym na sierpnióweczkach bo tak na oko to jeszcze pochodzi z tym brzuszkiem kupę czasu 🙂 🤪 🤪

Hehehe dobre 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doczytałam was 🙂
Mnie odwiedzili rodzice i tak jakos zleciało.
agnieszka trzymaj sie tam kochana,na pewno w szpitalu ci pomogą.
Mój mały tez dzis jakis na maksa aktywny,non stop sie wypina,ale lubie jak sie rusza 🙂
Co do skarpetek,to tez mam spakowaną jedna parę.
jola mój mąz to chyba ma jeszcze wiekszy brzuszek niz twój,tyje razem ze mna 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
jolajola tylko powiedz mi gdzie ja go mam upchać w tym naszym rankingu ogólnym na sierpnióweczkach bo tak na oko to jeszcze pochodzi z tym brzuszkiem kupę czasu 🙂 🤪 🤪

Hehe 😁 może nie długo jakieś ponad miesiąc... nakarmie go, 😜 a potem będziemy się odchudzać.
😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj doczytałam Was ale naskrobałyście 🙂 Już nie pamiętam za bardzo co komu napisać bo nie zrobiłam notatek 😁 😁

Jola no piękny ten brzusio ma twój mąż 🤪 🤪 😁 😁 strasznie mnie ubawiłaś tym foto 🙂 Ja już kurde przegoniłam mojego o 1cm - mam już 100cm 😮 😮

Co do skarpetek
to ja na pewno wezmę bo po porodzie to mi zimno było i jeszcze na szycie trzeba było czekać. Też należę do zmarzluchów
Agnie-szka trzymaj się dzielnie 🙂
Andzelika ja też miałam kolczyk w pępku i niestety rozstępy wokół dziurki mam znaczne 🤢 🤢 🤢
P0xia rozumiemy twoją nieobecność 🙂 tyle się nie widzieliście musicie nadrabiać... 😉 😜
Diviana jak tam kibelki? naprawione??
Siehankowa współczuję, nie fajna sytuacja. Najważniejsze że mąż cały i zdrowy. Śliczne foto w avatarku 🙂

My niedawno z budowy wróciliśmy. Dzisiaj posadziliśmy 8drzewek i kolejne czekają 🙂 A mój mały pomocnik Gabrysia sama całą taczkę załadowała chwastami.....dzielnie nam dzisiaj pomagała 🙂

Ja się już żegnam bo mnie plecki bolą. Narobiłam się dzisiaj troszeczkę

śpijcie dobrze brzuchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jednak jeszcze wpadłam
jola ho ho no- koniecznie musimy twojego męża do rankingu wprowadzić :P
Daniela- ja mojego też przegoniłam o 2 cm
Moja mała tez się dziś jakoś inaczej rozpycha- bardziej na boczki idzie i na dole sobie gmera. Też się martwię czy się przypadkiem nie odwróciła. Dopiero w czwartek będę miała pewność.
Pewnie nikogo już nie ma więc jeszcze raz dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wpadłam powiedzieć tylko dobranoc 🙂
Jola Twój mąż wymiata nie ma co 🤪 🤪 😁 😁 Jak zobaczyłam te foto to se pomyślałam, która z nas ma takie ręce owłosione 😁 Potem dopiero przeczytałam, że to mąż 😁 Hehe ale się uśmiałam 🙃 🙃 😁

Agnieszka trzymam kciuki na pewno będzie ok 😘 😘 🙂

Dobra lecę się wtulić w poduszkę, bo Kubusia nie ma 😞 😞

DOBREJ NOCKI 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnie-szka trzymamy kciuki za Ciebie kochana będzie dobrze 🙂
Inez tak to właśnie jest jak piszesz...teście myslą ze my na pieniądzach śpimy....szkoda że nie niektórzy nie dają się usamodzielnic swoim dzieciom i po prostu dać im żyć...Ehhh nie wiecie dziewczyny co ja z nimi mialam szkoda pisac
siehankowa to nie kwestia dobrego serca mojego męża bo jest różnica międzi "daniem wędki a ryby" ..on załatwił teściowi prace namiary a ten nie raczył nawet pójsć na spotkanie...no cóż przecież syn da...
Pati mi dzidzius często staje jak ośc w gardle 🙂 wypina dupke jedną i główkę druga stroną...mam wrażenie że jeszcze tam sporo miejsca ma skoro tak fika i sie wypina :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzusie 🙂
Madalena i Andżelika jak dziś samopoczucie?
Daniela tylko się nie forsuj na tej budowie, ja wiem że niby sie nic nie robi ale tu sie poda, tam przyniesie tu zmiecie i człowiek umęczony straszliwie.
Aż postanowiłam zmierzyć mój brzusio 100 cm, czyli równo jak Daniela 🙂 no więc mam o 20 cm więcej niż mój mąż 🤨 za to on w klacie ma o 20 więcej niż ja nawet teraz 😮
Taka się kulista ostatnio zrobiłam że ciężko mi z łóżka wstać 🤢 a musze dziś po wyniki iść do centrum wsi czyli mam 1,5 km w jedną stronę a pogoda ohydna jest 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry 🙂
Ja już po śniadanku 🙂 Ale coś od rana brzuszek mnie pobolewa i twardy jak skała. 😞 😞 😞
Diviana gdyby nie odruch kaszlenia to było by ok. I chyba ten brzuch napina się właśnie przez niego 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
To może poleż sobie i zaaplikuj no-spe?


ojjj leżeć to ja już nie dam rady, wszystkie boki bolą po nocy 🙂 Ale tabletki to właśnie łyknęłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY 🙂
Madziu jeszcze raz dziękuję za tą poradę odnośnie ACIDOLACU wczoraj wzięłam dwa i dziś w nocy brzuch mnie tak nie bolał...Dziś też już jeden wzięłam i na szczęście ostatnią ampułkę tego paskudnego antybotyku....Pobiorę kilka dni i mam nadzieję będzie lepiej...
Co do brzusia to wiesz kochana nie muszę Ci chyba mówić,że jesteś na finiszu, a co do leków rozkurczowych to może podpytaj swojego gina bo u na s np od 36 tyg odradzają je ,żeby poród potem łatwiejszy niby był.... więc może dopytaj,żeby sobie życia nie utrudnić....
Daniela Ty się tamza bardzo nie przepracowywuj bo jeszcze do końca troszkę nam zostało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...