Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Paninka napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Paninka napisał(a):
siehankowa fiu fiu jaka laska w avatarku 🤪 🤪

Paninka, gdzie?? 🤪 😉 😁
juz nie udawaj takiej skromnej!!!! 😉 😉 😉 a powaznie to cudie wygladasz...ile ja bym dala za takie szczuplutkie nozki ☺️ ☺️

szczupłe to one były kiedyś - jak ważyłam 47kg 😁 ale to było lata temu 😁 😁 😁 a teraz jeszcze ten cellulit zaczyna wyłazić 🤢 mam nadzieje, że po ciąży jakos się go pozbedę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Pati123 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Wiesz co ale ja jednak radzę Ci zakupić bo te biegunki i bóle brzuszka mogą się jeszcze długo utrzymywać po skończeniu brania antybiotyku. A te przyjazne bakterie warto mieć w domku na zapas.


A co ewentualnie mogłabym zakupić masz coś sprawdzonego?
Można to brać po skończeniu antybiotyku?


Ja ci polecam acidolac te bakterie są w saszetkach w pudełeczko jest ich 10 szt. I taką saszetkę zażywa się 1-2 szt. dziennie. Rozpuszcza się z wodą, jogurtem lub mlekiem albo można spożyć bezpośrednio do buzi bo ten proszek ma słodkawy smak. Ja zawsze staram się mieć te bakterie w domku. One naprawdę są dobre.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
można spożyć bezpośrednio do buzi.

hahaha, no nie wiem czemu ale jakos tak mi się dziwnie to skojarzyło 😁 😁 😜 😁 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzyyy, ty chyba coś pisałaś o jakiejś książce o wychowywaniu dziecka w pdf... nie jest to może coś autorstwa Terry jakiejśtam.... (zapomniałam nazwiska) ale kiedyś znajoma z Anglii mi ją polecała, bo autorka radzi super jak wyuczyć dziecko dobrych nawyków... np. córka tej znajomej była uczona wg rad tej Pani i teraz ma niecały rok i jest super ułożona.. np. o 19 kłądą ją umytą i najedzoną do łóżeczka w osobnym pokoju i Mała zasypia bez niczego, śpi całą noc do 8 lub 9.... potem w dzień też jakieś stałe pory spania i jedzenia ...... W sumie dziecko super ułożone, więc usilnie próbuję znaleźć tę knigę, tylko na zabój zapomniałam nazwiska i tytułu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no nie da się! 😠Kurczaki wszędzie na tym necie straszą wchodze na wp i tam artykuł
http://fitness.wp.pl/zdrowie/psychologia/go:1/art257,moje-dziecko-ma-zespol-retta.html
No chyba przestanę wchodzić na cokolwiek! AJkas obsesja mnie dopadła ...a i wszędzie widzę kobiety w ciązy 😮 gdzie nie pójdę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
madalena20 napisał(a):
można spożyć bezpośrednio do buzi.

hahaha, no nie wiem czemu ale jakos tak mi się dziwnie to skojarzyło 😁 😁 😜 😁 😜 😁


Oj siehankowa........... czy Tobie wszystko kojarzy się tylko z jednym???? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Crazzyyy, ty chyba coś pisałaś o jakiejś książce o wychowywaniu dziecka w pdf... nie jest to może coś autorstwa Terry jakiejśtam.... (zapomniałam nazwiska) ale kiedyś znajoma z Anglii mi ją polecała, bo autorka radzi super jak wyuczyć dziecko dobrych nawyków... np. córka tej znajomej była uczona wg rad tej Pani i teraz ma niecały rok i jest super ułożona.. np. o 19 kłądą ją umytą i najedzoną do łóżeczka w osobnym pokoju i Mała zasypia bez niczego, śpi całą noc do 8 lub 9.... potem w dzień też jakieś stałe pory spania i jedzenia ...... W sumie dziecko super ułożone, więc usilnie próbuję znaleźć tę knigę, tylko na zabój zapomniałam nazwiska i tytułu....


to co mam to
Eichelberger Wojciech Samson Andrzej - Dobra miłość. Co robic, by nasze dzieci miały udane życie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga, ja myślę, że do przyzwyczajenia dziecka, by chodziło spać o tej samej porze, nie trzeba żadnych książek - wystarczy co dziennie przyzwyczajać... moja siostra tak nauczyła swoje dzieciaczki - o tej samej porze kąpiel, pózniej jedzenie i spanie... Oliwka ma prawie 11.miesięcy i nawet jak czasem siostrze coś wypadnie i kąpiel opóznia się o pare minut, to mała juz daje znać, że czas na myju-myju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
siehankowa napisał(a):
madalena20 napisał(a):
można spożyć bezpośrednio do buzi.

hahaha, no nie wiem czemu ale jakos tak mi się dziwnie to skojarzyło 😁 😁 😜 😁 😜 😁


Oj siehankowa........... czy Tobie wszystko kojarzy się tylko z jednym???? 😮

haha, no może nie wszystko, ale prawie wszystko 😁 ale nie ma co sie dziwić - u mnie w pracy to 90% facetów, a oni zawsze tylko o jednym 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
Foga napisał(a):
siehankowa napisał(a):
madalena20 napisał(a):
można spożyć bezpośrednio do buzi.

hahaha, no nie wiem czemu ale jakos tak mi się dziwnie to skojarzyło 😁 😁 😜 😁 😜 😁


Oj siehankowa........... czy Tobie wszystko kojarzy się tylko z jednym???? 😮

haha, no może nie wszystko, ale prawie wszystko 😁 ale nie ma co sie dziwić - u mnie w pracy to 90% facetów, a oni zawsze tylko o jednym 😜


No tak, to jesteś usprawiedliwiona 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



to co mam to
Eichelberger Wojciech Samson Andrzej - Dobra miłość. Co robic, by nasze dzieci miały udane życie

to chyba jeszcze coś innego... ale dzięki za odpowiedź 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już po wojażach w mieście, podgrzewamy gołąbki na obiad 😆
A mój Niuń od wczoraj jest mega aktywny... czuję się skopana na potegę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Foga napisał(a):
siehankowa napisał(a):
madalena20 napisał(a):
można spożyć bezpośrednio do buzi.

hahaha, no nie wiem czemu ale jakos tak mi się dziwnie to skojarzyło 😁 😁 😜 😁 😜 😁


Oj siehankowa........... czy Tobie wszystko kojarzy się tylko z jednym???? 😮

haha, no może nie wszystko, ale prawie wszystko 😁 ale nie ma co sie dziwić - u mnie w pracy to 90% facetów, a oni zawsze tylko o jednym 😜


No tak, to jesteś usprawiedliwiona 🤪

To tak jak u mnie w pracy - 80 mężczyzn i 3 kobiety 🙂 I wszyscy ci faceci też tylko o jednym 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmykam idę się bryknę tak jak jo-aneczka najedliśmy się z Kubusiem i czas na popołudniową drzemkę 🙂
Buziole brzuszki 🙂 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jola pytałaś o koszulę do porodu,
wzięłam tą z misiem, bo chodziło o to żeby miała głęboko rozpinane guziki 😉
http://allegro.pl/koszula-koszulka-nocna-ciazowa-do-karmienia-s-m-i1692221575.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):


to co mam to
Eichelberger Wojciech Samson Andrzej - Dobra miłość. Co robic, by nasze dzieci miały udane życie

to chyba jeszcze coś innego... ale dzięki za odpowiedź 🙂


Ten autor to akurat mi się źle kojarzy 🤨 ale w sumie może sposoby na dzieci miał dobre, a nawet na pewno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Foga napisał(a):


to co mam to
Eichelberger Wojciech Samson Andrzej - Dobra miłość. Co robic, by nasze dzieci miały udane życie

to chyba jeszcze coś innego... ale dzięki za odpowiedź 🙂


Ten autor to akurat mi się źle kojarzy 🤨 ale w sumie może sposoby na dzieci miał dobre, a nawet na pewno.


Te same odczucia mam co do niego 😮 🤢 🤢 I raczej wszelkie dzieła jego pióra będą mi się źle kojarzyć ... w każdym jego zdaniu widziałabym jakiś podtekst seksualny....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Diviana napisał(a):
Foga napisał(a):


to co mam to
Eichelberger Wojciech Samson Andrzej - Dobra miłość. Co robic, by nasze dzieci miały udane życie

to chyba jeszcze coś innego... ale dzięki za odpowiedź 🙂


Ten autor to akurat mi się źle kojarzy 🤨 ale w sumie może sposoby na dzieci miał dobre, a nawet na pewno.


Te same odczucia mam co do niego 😮 🤢 🤢 I raczej wszelkie dzieła jego pióra będą mi się źle kojarzyć ... w każdym jego zdaniu widziałabym jakiś podtekst seksualny....


No właśnie jeszcze ten tytuł "Dobra miłość"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij to


×
×
  • Dodaj nową pozycję...