Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Oki brzuszki jesteście Kochane, że oferujecie swoją pomoc. Czekamy teraz z Martą na info od Aniołka co tam po wizycie z ordynatorem i jak coś będziemy więcej wiedzieć to damy na pewno dużymi literami Wam znać. Wtedy na stronce sierpnióweczek napiszę co i jak nr konta bankowego i dane do przelewu. Trzymajmy kciuki za naszą koleżankę. Buziaki dla Was. 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Paninka napisał(a):
madalena20 a jak Ty sie czujesz? jakies postepy? czy szymus nadal uparcie siedzi 😘


Paninka od wczoraj Szymek coś mniej się rusza. Wiec dzisiaj pojechałam do lekarza posłuchać serduszka. Lekarz od razu stwierdził, że gdybym dalej czuła obniżone ruchy to mam w poniedziałek zgłosić się już do szpitala. Trochę się przestraszyłam ale jak na razie synek się rusza. Dziękuję kochana za troskę oklask dla Ciebie 🤪 😘. ohhh za 120 min będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane brzucholinki 😁 😁:
Mam nadzieje ze jeszcze wszystkie w dwupaku jestescie tak jak i my dopiero wrocilysmy od lekarza i jak na raxzie wszystko ok jedynie szyjka macicy troche jest krotsza ale to chyba nie jest zle!!!
Chcialam wam sie [pochwalic moja niunka ale niewiem jak wstawic zdjecie bo juz dawno tego tutaj nie robilam ☺️ 🤢 🤨heee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki
Po woli Was doczytałam
Daniela co do internetu bezprzewodowego to mój brat ma i-Plusa i bardzo wolno chodzi. Ja ma z Playa i jestem bardzo zadowolona. Na stronie Play można sprawdzić zasięg. Niestety jak chciałam wkleić linka do strony to wyskakuje mi komunikat, że jako nowy użytkownik nie mogę tego zrobić.
Dziewczyny miałyście tak???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
Monika wiesz ile Twoja dzidzia waży? Pytam bo masz termin podobnie do mnie 🙂 🙂 🙂 🙂


Andzelika niestety niewiem badanie dokladne bedzie wykonywane dopiero za dwa tygodnie sama bym sie z checia dowiedziala ale niestety tu w niemczech robia trzy dokladne badania usg 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaczęłam od kolacji 🙃 ugotowałam pieczarki, bo będą na kolację zapiekanki z pieczarkami 🙂

Potem pomyślałam że ugotuję pomidorową ale w trakcie zmieniłam koncepcje i wyszła jarzynowa 😉 do tego pulpeciki i jeszcze młoda kapustka i brokułek z masełkiem takim swojskim dostanym od rodziców i kartofelki młode i wlansie to wsunęłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Zaczęłam od kolacji 🙃 ugotowałam pieczarki, bo będą na kolację zapiekanki z pieczarkami 🙂

Potem pomyślałam że ugotuję pomidorową ale w trakcie zmieniłam koncepcje i wyszła jarzynowa 😉 do tego pulpeciki i jeszcze młoda kapustka i brokułek z masełkiem takim swojskim dostanym od rodziców i kartofelki młode i wlansie to wsunęłam 🙂


No no naprawde nie ly zestaw ja w restauracji piecio gwiazdkowej maz bedzie pwnie zadowolony ale zes mi smaka narobila 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monika835 napisał(a):
Diviana napisał(a):
Zaczęłam od kolacji 🙃 ugotowałam pieczarki, bo będą na kolację zapiekanki z pieczarkami 🙂

Potem pomyślałam że ugotuję pomidorową ale w trakcie zmieniłam koncepcje i wyszła jarzynowa 😉 do tego pulpeciki i jeszcze młoda kapustka i brokułek z masełkiem takim swojskim dostanym od rodziców i kartofelki młode i wlansie to wsunęłam 🙂


No no naprawde nie ly zestaw ja w restauracji piecio gwiazdkowej maz bedzie pwnie zadowolony ale zes mi smaka narobila 😉 😉 😉


Mąż obiady to je tylko w weekendy w domu tak zjada w pracy 🙂 sama pożarłam, tylko jeszcze gar zupy został i pulpety he he 🙂 więc jak ktoś głodny to zapraszam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczęta 🤪

widze ze u Was kulinaria na topie 😉 ja dzis mam w planie fasolke szparagowa z ziemniaczkami i kefirkiem mmmmmmmmmmniamciu 😎
a wieczorem idziemy na spotkanie z Pania z Banku Krwi Pępowinowej, nie pamiętam - czy ktoraś z Was decyduje sie na pobranie czy raczej z tego rezugnujecie? hm?
buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana, ja to chętnie cię odwiedzę 🙂 jak już ten park rozrywki powstanie. Super sprawa dla dzieciaków będzie.
Ja to tak w ogóle dość często w Warszawie bywam (tzn. bywałam przed ciążą)
K8, ja będę deponowac krew pępowinową. Mam już w torbie zestaw pobraniowy.

Ja teraz idę upichcić jakiś szybki obiad a potem zmykam do gina. Odezwę się wieczorem, mam nadzieję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
monika835 napisał(a):
Diviana napisał(a):
Zaczęłam od kolacji 🙃 ugotowałam pieczarki, bo będą na kolację zapiekanki z pieczarkami 🙂

Potem pomyślałam że ugotuję pomidorową ale w trakcie zmieniłam koncepcje i wyszła jarzynowa 😉 do tego pulpeciki i jeszcze młoda kapustka i brokułek z masełkiem takim swojskim dostanym od rodziców i kartofelki młode i wlansie to wsunęłam 🙂


No no naprawde nie ly zestaw ja w restauracji piecio gwiazdkowej maz bedzie pwnie zadowolony ale zes mi smaka narobila 😉 😉 😉


Mąż obiady to je tylko w weekendy w domu tak zjada w pracy 🙂 sama pożarłam, tylko jeszcze gar zupy został i pulpety he he 🙂 więc jak ktoś głodny to zapraszam 🙂


Z checia wpadlaby tylko troche spory kawalek mam do ciebie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aneczkare mam nadzieje ze bedzie Ci smakowac salatka 😉

ja wlasnie wrocilam z zakupow...na kolacje beda tosty z tunczykiem...juz sie nie moge doczekac 😜 😜

i ostatnio do kazdej kanapki musze miec pora 🤪nigdy jakos specjalnie za nim nie przepadalam a teraz nie wyobrazam sobie zycia bez niego 😮 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...