Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂

Ja tez nadal 2 w 1 🙂 ... juz sil nie mam ... słyszała ktoras z was ze sex przyspiesza porod ? ... wielkie G. prawda ... jedynie tylko troszeczke przyspiesza dojrzewanie szyjki macicy ... ciekawa jestemjak u mnie z tym rozwarciem... w poniedzialej 0 rozwarcia ... zobaczymy dopiero w ten poniedzialek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
w przychodni ktg nie zrobia bo lekarz jest na urlopie...jak zadzwonilam do szpitala to pani sie mnie pytala co to za badanie i ze ona nie wie i moze mnie na usg zapisac 😮 😮 😮 a u nas zanego lekarza nie ma bo wszyscy wolne maja beda pod koniec miesiaca 😠 😠 uroki zycia na wsi albo bycia w ciazy w sezonie urlopowym 😠...poczekam chyba do poniedzialku i jak nie urodze wczesniej to pojade do szpitala i niech mnie trzymaja bo inaczej to na psychiatrii wyladuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Paninka masz rację lepiej jechać i być spokojnym, najwyżej Cię wypuszczą ale będziesz wiedziała co i jak.
No a w szpitalu ze pani nie wie co to ktg to już porażka 😮


u nas nie wypuszczaja, conajmniej trzy dni trzymaja zeby im sie oplacalo 😉 a najchetniej to dzisiaj juz bym pojechala tylko w weekend tez nic nie zrobia i bede lezec tam bez sensu do poniedzialku... to juz wole w domu posiedziec i miec nadzieje ze sie sytuacja rozwinie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Agusia na Solcu może nie luzy ale to maleńki szpital i nie jest tak znany i popularny jak inne, więc jakby co to się dołączaj 🙂
A jak już Ci czop wypadł i szyjka luźniutka to pewnie szybko pójdzie 🙂

Takie 'szybko pójdzie' ciągnie się już ponad tydzień! No ale czekam cierpliwie...
Mi się zdawało, ze Solec bardziej znany niż Bielański 🙂 No zobaczymy! 🙂 Nawet to pocieszające, że jeśli mnie nie przyjmą w bielańskim, to przynajmniej może z Wami się spotkam na Solcu! 😁 ale by było!
Najlepiej jakby można było jeszcze zamówić tą kawkę miętową do szpitala 😁 hahahahaha
p0xia nam o tym seksie na przypieszenie porodu mówiły położne - ale raczej one też są sceptycznie do tego nastawione. Generalnie nie ma sposobu - trzeba czekać na odpowiedni czas!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana a jeśli Pana z kawiarni nie dałoby rady, to może chociaż któryś mąż by przywiózł 😉 Tylko nie wiem, co by na to powiedziały położne 🙃
p0xia Zgadzam się całkowicie - to czekanie jest najgorsze... taka wielka niewiadoma! Tak naprawdę z tego napięcia, to też już wszystkie powinnyśmy dawno urodzić! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane ja dziś stawiam urodzinowego torta i wszystkie inne ciacha świata,
na przyspieszenie naszych porodów 🤪

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/84089111.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/7128/84089111.jpg[/IMG][/URL]

ten mnie rozbroił 🙃
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/812/tortq.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/5899/tortq.jpg[/IMG][/URL]

P.S.
A Wszystkim Mamusiom karmiącym jakieś dozwolone dietetyczne pyszności 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madalena, dziękuję za informację.
W takim razie też podam córci Espumisan tylko w mniejszej dawce 🙂 Dziś nad ranem obudziła się i widać, że gazy ją meczą, pręży się, puszcza pierdzioszki - śmierdzioszki, ale kupki na razie brak.
U nas to raczej nie kolki, ale widać, że gazy ją męczą.
Ja właśnie pamiętam, że twoja mama jest farmaceutą, więc ufam twoim poradom 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY 🙂

U mnie słońce od rana, ta pogoda mnie zamęczy. Wczoraj to chłodziłam z lodem i wkładami do lodówki turystycznej 😁 😁 Pierwszy raz miałam tak, że myślałam że się z tego gorąca roztopię 🤢 A jak sobie pomyślałam, że miałabym rodzić w taki upał to KATORGA 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Paninka pewnie jak pojechał na urlop to go nie ma 😞 a może poszłabyś do innego i zapytała, powiedziała że tamten nie dał Ci wskazówek. Ja np mam się zgłosić do szpitala w terminie porodu 24, ale są dziewczyny co tydzień po, a niektóre dopiero jak jest 2 tyg po. A może jak pójdziesz na ktg to położnej podpytaj co zrobić?
Płytki miałam dobre przez całe życie i dopiero pod koniec ciąży zwariowały i ich ilość znacznie spadła, 2 tyg temu jak robiłam badania nie było jeszcze tragicznie ale dobrze też nie, po prostu przez to krew nie krzepnie tak jak powinna, a w przypadku porodu może być to groźne więc pewnie będzie musiał być lekarz który będzie kontrolował co się dzieje, o ile wiem Jola też miała coś z płytkami i teraz to przetaczanie krwi myślę że to mogło być przez to 😞


Diviana - Jola, z tego co pamiętam, podobnie zresztą jak ja, ma odwrotny problem tj z nadkrzepliwością krwi. Ja przed porodem i po musiałam brać zastrzyki na rozrzedzenie krwi. Jola też kiedyś pisała, że jej te zastrzyki lekarz proponował, ale w efekcie brała jakieś tabletki.
Jeżeli masz możliwość to spróbuj się może umówić do hematologa i pokaż mu swoje wyniki - z moich obserwacji wynika, że ginekolodzy (przynajmniej z mojej okolicy) niezbyt dobrze znają się na zaburzeniach krzepliwości.
A jeśli nie zdecydujesz się na wizytę u hematologa - to przynajmniej jak już będziesz w szpitalu to głośno krzycz, że masz takie zaburzenia. Żeby broń Boże nikt tego nie przeoczył bo krwotoki to nieprzyjemna sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa Sto lat kochana!!! apropo tych szczepionek to co Cię konkretnie interesuje?? Właśnie nie dawno rozmawiałam z mamą, była u naszego pediatry i spisała nazwy szczepionek, które są przez niego polecane i będzie je zamawiać w hurtowni i może coś taniej załatwi jupi 🙂 🙂

jo-aneczka proszę bardzo. Cieszę się, że korzystasz z moich skromnych porad. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
DZIEŃ DOBRY 🙂

U mnie słońce od rana, ta pogoda mnie zamęczy. Wczoraj to chłodziłam z lodem i wkładami do lodówki turystycznej 😁 😁 Pierwszy raz miałam tak, że myślałam że się z tego gorąca roztopię 🤢 A jak sobie pomyślałam, że miałabym rodzić w taki upał to KATORGA 😮


Na porodówkach zazwyczaj jest już klima 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusiakowalczyk napisał(a):
Andzelika napisał(a):
DZIEŃ DOBRY 🙂

U mnie słońce od rana, ta pogoda mnie zamęczy. Wczoraj to chłodziłam z lodem i wkładami do lodówki turystycznej 😁 😁 Pierwszy raz miałam tak, że myślałam że się z tego gorąca roztopię 🤢 A jak sobie pomyślałam, że miałabym rodzić w taki upał to KATORGA 😮


Na porodówkach zazwyczaj jest już klima 😉

Poważnie ? Nie wiedziałam 🤨 W sumie u mnie porodówka wyremontowana, ale nie myślałam że klimę mają 😁 Lydzia będzie wiedzieć na pewno.. 🙂
O moja mama twierdzi, że chyba jest 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...