Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
DZien Dobry!!!!
Kornelka ogromne gratulacje!!!!

Karolcia powodzenia...a moze juz masz mala na rekach?

u nas nadal nic... wczoraj zlapal mnie strasznie silny bol, po godzinie znowu wiec poszlismy na spacer zeby akcja sie rozwinela...trzy godziny lazilismy, jak wrocilam to az mnie stopy parzyly i nie mialam sily pod prysznicem stac ale bole juz sie ni epowtorzyly 🥴

i jakas drazliwa sie zrobilam....najchetniej to wyprowadzilabym sie albo do tego szpitala poszla dzisiaj bo to jak wczasy by bylo 😉 myslalam ze moi rodzice nie beda sie wtracac ale chyba sie zaczyna....tesciowa lazi i mi truje teraz moja mama ja wspiera i maja mnie pilnowac zebym w poniedzialaek do tego szpitala poszla 😮...jakbym glupia albo nieodpowiedzialna byla...do tego moj tata zajal sie wyborem imienia i chce zeby Lilka Zuzia miala na imie 😮 😮 😠 😠juz mam dosyc przypominania czyje to jest dziecko i kto ma najwiecej do powiedzenia...

to sie pozalilam...robie kawke, znowu mocna ale jakos nie wierze w jej dzialanie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry.

Andzelika ja przy porodzie straciłam duzo krwi, tak czasem sie zdaża, dostalam kilka kroplowek, ale na drugi dzien zaslablam w lazience i zrobili mi wyniki okazalo sie ze mam tylko 2,20M/uL a norma jest od 3,80 wiec musieli mi jej dotoczyc, balam sie troche ale coz... dostalam tylko jedna jednostke, bo nie znalezli wiecej mam bardzo zadka grupe, w sumie lepiej sie poczulam po tym, a na drugi dzien mialam wyjsc do domu, a oni mi mowia, ze znalezi krew i ja dla mnie zarezerwowali. wiazalo to sie z tym ze znow mialabym siedziec w szpitalu, a ja chcialam juz do domu, wiec przepisali mi leki i wypisali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq ja smarowalam spirytusem az sie calkiem zagoil i wklesl do srodka 🙂
madalena wyslalam ci fotke mojego maluszka. Nie wiem czy rozmiar ok. Moze trzeba bedzie pomniejszyc.
paninka nie sluchaj nikogo. Nic sie nie denerwuj. Niedlugo bedziesz mala trzymac na rekach i jako mama masz najwazniejszy glos 🙂 🙂 a niech sobie gadaja co chca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
WITAJCIE 🙂
Ja mam pytanie odnośnie pępuszka: Marysi dziś sam odpadł kikut i nie wiem za specjalnie jak teraz pielęgnować pępuszek bo troszkę jest w środku żółtej wydzieliny?
POMOCY 🙂


Moniq1984
nic innego nie robisz jak to co do tej pory czyli musisz odkażać go octaniseptem ale nie za często, żeby nie był zbyt mocno mokry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolcia12345i napisał(a):
moniq ja smarowalam spirytusem az sie calkiem zagoil i wklesl do srodka 🙂
madalena wyslalam ci fotke mojego maluszka. Nie wiem czy rozmiar ok. Moze trzeba bedzie pomniejszyc.
paninka nie sluchaj nikogo. Nic sie nie denerwuj. Niedlugo bedziesz mala trzymac na rekach i jako mama masz najwazniejszy glos 🙂 🙂 a niech sobie gadaja co chca 🙂


zdjęcie wstawione 🙂 Synek słodki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
WITAJCIE 🙂
Ja mam pytanie odnośnie pępuszka: Marysi dziś sam odpadł kikut i nie wiem za specjalnie jak teraz pielęgnować pępuszek bo troszkę jest w środku żółtej wydzieliny?
POMOCY 🙂


Moniq1984
nic innego nie robisz jak to co do tej pory czyli musisz odkażać go octaniseptem ale nie za często, żeby nie był zbyt mocno mokry.

i tez normalnie kąpać?? 🙂
DZIĘKI MADZIU 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
WITAJCIE 🙂
Ja mam pytanie odnośnie pępuszka: Marysi dziś sam odpadł kikut i nie wiem za specjalnie jak teraz pielęgnować pępuszek bo troszkę jest w środku żółtej wydzieliny?
POMOCY 🙂


Moniq1984
nic innego nie robisz jak to co do tej pory czyli musisz odkażać go octaniseptem ale nie za często, żeby nie był zbyt mocno mokry.

i tez normalnie kąpać?? 🙂
DZIĘKI MADZIU 🙂


póki się całkowicie nie zagoi, to staraj się go jeszcze nie zamaczać. A potem to już pełny luz w kąpieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia12345i ja wiem ze nie powinnam sie denerwowac...ale ile mozna sluchac "dobrych" rad...wczoraj szlam na spacer i ciagle slyszalam pytanie czy juz urodzilam 😮 😮 a mojego brzucha nie da sie nie zauwazyc az m. odpyskowal jednej babie ze urodzilam a teraz poduszke sobie upycham bo mi sie spodobalo chodzenie z brzuchem...albo ile jeszcze bede kosic mala w srodku...jakbym sama nie byla zmeczona juz 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paninka wiem.to denerwjace. Do mnie codziennie dzwonili i pisali czy to juz a ja w tym szpitalu lezalam i sluchalam jak inne rodza a ja ciagle nie. Ale niedlugo urodzisz i zapomnisz o wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY 🙂
KORNELKA GRATULACJĘ 🙂
Karolcia powodzenia i jak najszybszego porodu 🙂
A my w ferworze przygotowań na odwiedziny rodzinki 🙂 Ale za chwilkę zrobimy sobie przerwę i udamy się na pierwszy spacerek 🙂 Bo wczoraj tylko werandowanie było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY 🙂
Karolciakam - powodzenia, trzymam kciuki 😘
Inez, dziękuje za diety 🙂 powiedz mi tylko jeszcze w jakim programie jest ta dieta laktacja, bo coś nie moge otworzyc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
DZIEŃ DOBRY 🙂
Karolciakam - powodzenia, trzymam kciuki 😘
Inez, dziękuje za diety 🙂 powiedz mi tylko jeszcze w jakim programie jest ta dieta laktacja, bo coś nie moge otworzyc?


W excelu. Jeżeli nie dam rady przekopiować tego do notatnika to po prostu przepiszę. Ale to później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...