Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

WITAJCIE BRZUSZKI

U mnie dzisiaj pracowity dzionek, pranie, sprzątanie, zakupy. Teraz jestem w trakcie gotowania ogórkowej 🙂
Za oknem piękne słonko świeci ale mróz trzyma straszny. W nocy to i do -18 dochodzi... buuu Kiedy przyjedzie WIOSNA???

Chorym brzuszkom dużo zdrówka. Wszystkim brzuszkom dobrego dzionka

Pati123 13 tydz to jeszcze za wcześnie żeby czuć ruchy może dopiero koło 16tyg coś się ruszy 🙂) Ja w 1 ciąży ruchy poczułam dopiero w 5misiącu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

frucade napisał(a):
Znalazłam Was, dzięki że ty mnie najpierw znalazłaś!
zauważyłam, że ty już trzecie dzieciątko będziesz miała, powiedz nie boisz sie?
No tak to moje trzecie dziecko, a ciąża 4 (raz poroniłam). Nie wiem o co pytasz frucade. wiesz w tej ciąży wszystko mnie straszy. jest zupełnie inna niż poprzednie. Poprzednie były ksiazkowe, biegałam, pracowałam robilam to na co miałam ochotę (oczywiście w granicach rozsądku). A teraz od początku jakieś problemy. Teraz muszę duzo leżeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zastanawiłam sie czy nie przerażą cie wizja 3 dziecka? czy podołasz itd? nas w domu było 4 z tym że bracia są o 12 i drugi o 17 lat młodsi i tak jakoś pomyslałam, że ja treciego dziciątka już bym sie chyba nie podjęła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też teraz zupełnie inaczej znoszę ciążę. Pierwszą 7 lat temu mogłam piętami po tylku sie klepać, non stop w ruchu i td. ale teraz mój poziom energii jest na minimum, z tym że poprzednio nie pracowałam i nie było synka. ale naprawde pierwszy trymestr non stop spałam byłam nie do życia, teraz powoli wracam do siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry dziewczynki
co tam u was??Jak samopoczucie?U mnie nie najgorsze.Tylko ta pogoda mnie dobija,strasznie zimno.Mi dziś bardzo apetyt dopisuje i to na slodkie 😆.Widze,ze zastanawiacie sie nad imionami.Jezeli rzeczywiscie sie sprawdzi to co ostatnio pani doktor mówiła-że bedzie chłopiec to prawdopodobnie będzie Jas lub Filip,a dziewczynka Julka.
Dzis od rana odiedzili mnie juz rodzice,i przywiezli same pyszności.Drożdzóweczki i placek,mniam mniam.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki
Właśnie jestem u mamy,upiekła pyszne pączki,palce lizać.Zjadłam już chyba ze 4 ,jeszcze ciepłe;-)Mam nadzieje że narobiłam wam troszkę smaku 😜
co di imion,jęśli potwierdzi się to co powiedział pan doktor to będzie Dominik bądź Franek
dla dziewczynki chciałam Rozalka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do trójki dzieci moja ciotka ma trzech synów co dwa lata się im trafiało i daje rade- jeśli ktoś chce mieć dużą rodzinkę to nie ma się czego obawiać gorzej jak się trafi- kuzynka chciała drugie i bliźniaki ustrzelili to był dopiero szok, ale teraz maluchy mają 7 m-cy i wszystko już mają poukładane z tym, że czasu trochę mniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie fajnie z tymi pączkami.... mniam mniam
Mi nie ma kto piec ani gotować 😞 wszystko sama muszę a wiadomo jak się robi samemu to już tak nie smakuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela,mi tez nie chcę sie nic robić w ciązy,mój mąż się ze mnie smieje.Dobrze ,że on jest bo bardzo mi pomaga 🙂W ciąży troszkę chwyciłam leniucha 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frucade. Trójka dzieci. Hmmm. Wiesz dobrze to przemyśleliśmy, czy nas stać, czy damy radę itp. Nie sposób zrobić dzidziusia trzeba go jeszcze wychować. Przemyśleliśmy też taką małą różnicę wieku. Będą 2 lata. Między Emilką a Mają jest 7 lat różnicy, z jednej strony to fajnie, bo Milka się już sama sobą zajmie. A z drugiej mają zupełnie inny język, niby dziewczynki, ale jednak.

Co do przesądów o imionach. Szczerze przyznam, ze nie wiele takich znam. A tym samym jakoś nie wierzę. Hihi... 😁 😁 😁
Wogóle w żadne nie wierzę. Farbuję włosy, robię makijaż, noszę łańcuszki itp. hihi... 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was mamusie z maleństwami jak dzisiejsze samopoczucie? i na co macie dziś ochotę ? Mi strasznie dziś sie chce spać więcej prześpię niż zjem 😉. Na obiad zrobiłam placki ziemniaczane z gulaszem i do tego buraczki pychota cały tydzień miałam na nie ochotę . Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...