Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hihi już o tym było. Ja farbowałam i farbuję (robię balejaż). Pisałam już kiedyś ostatnio byłam u fryzjera nawet dwa tygodnie przed porodem 🙂 na porodówce też trzeba ładnie wyglądać 😁 😁 😁
Jednak zawsze podświadomie jakoś czekałam z fryzjerami do końca 12 tygodnia. Ale ogólnie farbuję. Mam krótkie włosy, szybko rosną. Trzeba jakoś wyglądać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Wysłałam 2 razy ten sam post
więc zapytam jeszcze
wszelkie infekcje układu moczowego wychodzą ze standardowego badania moczu?
Czy jeszcze jakieś inne dodatkowe się robi?


Mi w ostatnim badaniu moczu ogólnego wyszły jakieś bakterie, więc lekarz od razu kazał zrobić mocz posiew. Na szczęście posiew wyszedł prawidłowy, żadnych zmian zapalnych i bakterii. Na wszelki wypadek lekarz przepisał mi Femisept Uro i kazał pić 400 ml dziennie wody Jan ( taka w żółtym kartonie), która ponoć oczyszcza układ moczowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej to ja - tylko troche z innej beczki - jak lubicie kolczyki bransoletki to własnie dowiedzialam sie od kolezanki ze jest taka promocja na http://www.fabryka-kolczyka.pl/ polegajaca na tym ze uwaga tu cytat "Przy dowolnym zakupie za minimum 40zł można wybrać GRATIS dwie pary kolczyków tiffanyego. Kolczyki można wybrać samemu - przy składaniu zamówienia wystarczy w uwagach do zamówienia podać numer kolczyków oraz dopisek ''urodziny'' (przykład: 0718 i 0065 urodziny). Promocja trwa do 28.02.2011"

moze skorzystacie - ja chyba sie skusze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Ja zjadłam przed chwilą kotleta i za jakąś godzinkę pewnie wciągnę kolejnego, teraz mam straszliwy apetyt na mięso, jak wcześniej miałam mięsowstręt to teraz chyba nadrabiam 🙂


Ja też miałam faz mięsną 😮 🙃 😁 🙃 😮
Przeszło po dwóch tygodniach, teraz ogórki kiszone, zupa ogórkowa i sałatka grecka to moje rarytasy 🙃 🤪 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
k8_online napisał(a):
hej to ja - tylko troche z innej beczki - jak lubicie kolczyki bransoletki to własnie dowiedzialam sie od kolezanki ze jest taka promocja na http://www.fabryka-kolczyka.pl/ polegajaca na tym ze uwaga tu cytat "Przy dowolnym zakupie za minimum 40zł można wybrać GRATIS dwie pary kolczyków tiffanyego. Kolczyki można wybrać samemu - przy składaniu zamówienia wystarczy w uwagach do zamówienia podać numer kolczyków oraz dopisek ''urodziny'' (przykład: 0718 i 0065 urodziny). Promocja trwa do 28.02.2011"
moze skorzystacie - ja chyba sie skusze 🤪


Co do kolczyków to ja hobbystycznie robię sama, nawet mam stronkę internetową mogę się pochwalić http://www.sklep.michatek.pl/ dla brzuszków oczywiście rabaty, albo coś gratis. Ja głównie oddaje kolczyki znajomym, albo ktoś kto mnie zna kupuje, lub zamawia jakieś określone. Jakby się ktoś skusił to wystarczy wpisać że jesteście z Brzuszków a i rabat się znajdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki martha 😉
Jutro robię morfologię i mocz - mam nadzieję, że będzie ok 🙂

Od wczoraj jakieś mam takie bóle dołem
i zastanawiam się czy to rozciąganie czy coś innego 🤨

Diviana
gratuluję talentu 🙂
Różnorodne te Twoje dzieła 😉
Ja na razie mam full bo kilka koleżanek też się tym zajmuje ale dobrze wiedzieć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O moniq1984 zazdroszczę ci. Też bym chciała wiedzieć. Zwłaszcza, ze synek. Mi dzisiaj śniło się nasze dziecko. Widziałam we śnie, ze miało bardzo wielką czarna czuprynę i wielkie ciemne oczy 😁 😁 😁
Coś moniczek się nie odzywa 😞. Mam nadzieję, ze to tylko przerwa techniczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 dobre wieści 😆
I kolejna Mamusia z pierwszym typem płci 🙂

Ja właśnie zagrzebałam się pod kocyk z herbatką z soczkiem malinowym
biorę książkę i będę się grzać 🙂
A za oknem sypie śnieg...
Coś mnie głowa dziś pobolewa, chyba przez ciśnienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolciakam napisał(a):
Chiński kalendarz mówi, że będzie chłopiec. 🤪 Z przesądów wychodzi dziewczynka! 🙃
W tej kwestii chciałabym raczej wierzyć Chińczykom niż polskiej tradycji i obyczajowości 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Hihi karolciakam wg chińszczyzny obie moje córeczki powinny być chłopcami 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a): ... w czwartek ide na USG zobacze co mi lekarz powie i tak sobie myślę że jak w marcu wrócę z urlopu to jednak pójdę do innego lekarza bo nie czuję się wystarczająco zadbana przez tą panią 🤨


Jeżeli moge Ci doradzić lekarza to polecam dr Kulhawika w przychodni prywatnej na Kłopotowskiego (od Targowej). Bardzo dobrze opiekuje się ciężarnymi, dużo dziewczyn go chwali. Niestety minus jest taki że przyjmuje tylko w piątki, ale dla "grubasów" zawsze ma czas 😉 Często trzeba w związku z tym troszke poczekać przed gabinetem, ale to dobry czas na integrację ciężarnych lub poczytanie książki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...