Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Eleeza, ja nie widziałam tych kolorów na żywo, ale w necie to podoba mi się antracyt na srebrnej ramie i jasne kolory: beżowy i srebrny. Z tym, że jasne mogą się szybko brudzić (zwłaszcza spacerówka) 🥴
Bo ty nadal o wózku joolz myślisz, prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Paninka napisał(a):
wlasnie w wiadomosciach mowia o 29-latku ktory pobil smiertelnie swoje 2miesieczne dziecko 😲 grozi mu do 12 lat, az mi sie plakac chce jakbym dorwala takiego 😠 i jak pomysle o matce ktora znalazla swojego maluszka 😞

Moja mama to widziała i mnie wołała, ale ja nie mam cierpliwości oglądać takich rzeczy. Zabiła bym sku****** 😠 😠 😠 😠 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 mi sie wlasnie wydaje ze przy samym koncu to maluszek juz ma tak malo miejsca do manewrowania i mniej sie rusza....moja juz nie kopie ale widze jak wyskakuje gorka i sie przesuwa 🤪 i mysle ze to przez to ze nie ma juz miejsca zeby rozhustac nozke i kopa zasadzic... 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
Dziewczyny czy Wasze maleństwa cały czas sa super aktywne? Ja na prawdę mam wrażenie że od tygodnia mała mniej się rusza...Nawet od tygodnia nie widziałam jak brzusio podskakuje 😞 Czuje ją czasami, ale raczej tak delikatnie...nie tak jak wcześniej, nie myślę ,żeby bo to coś złego bo rusza się ale trochę mnie to niepokoi, czy nie powinno być przypadkiem tak,że im bliżej końca tym bardziej bobasek aktywny???


Patusia moja Oliwka tez jest spokojniejsza, ale ma czkawkę i czasami naprawde potrafi mi w zebro przysunąć super kopniaka 🤪 Więc myslę, że u niej wszystko oki. A jesli chodzi o ruchy w późniejszych tyg to wydaje mi ise ze włąsnie mniej je czuć bo dzidzia juz nie ma tyle miejsca na fikołki 🙂 To jest tylko moje takie osobiste zdanie ale pewnie doświadczone mamusie powiedza Ci konkretnie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydzia Twoja teściowa pobiła wszystkie teściowe jakie istnieją 😮 Współczuję bardzo. Ale dobrze, że masz wsparcie w mężu, bo to jest najważniejsze. Gorzej jak są tacy mamisynkowie, co tylko zdanie mamusi się liczy i żona nie ma nic do powiedzenia.

jo-aneczka kochana ja sama się martwię jak to będzie jak synek będzie z nami. Co będzie z tym moim spaniem. Jak ktoś mnie budzi przed 12 to normalnie nieprzytomna jestem 😮 Nawet koledzy mojego męża w pracy się śmieją i po 12 mówią ''chyba czas żebyś zadzwonił do domu i żonę obudził'' ☺️ Tłumaczę sobie, że muszę teraz wykorzystać ten czas póki mogę, ale będę miała przechlapane później na pewno.

jolajola no to wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy 🤪 Szkoda tylko, że chora jesteś 😞 Miejmy nadzieję, że szybko Ci przejdzie to choróbsko 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola dużo szczęścia i wytrwania kolejnych lat 😘 😘 🙂 🙂
Agusia Mi się osobiście podoba wersja 3, z czarnym stelażem. Też mam czerwony z czarnym 🤪 😜 😜

A co do czkawki to mi się wydaje, że 2 razy tylko czułam. Ruchy czuję ciągle, ale co prawda słabiej niż wcześniej. Wkurza mnie tylko strasznie to, że no nogi se trzyma gdzieś koło żeber i ciągle mnie tam smyrają, i nie komfortowo mi się zginać 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
milium napisał(a):
Diviana napisał(a):
Tak się zaczytałam że przypaliłam ziemniaki 🤢

Haha to masz na obiad pieczonki 🙂

Ups komp mi sie zawiesił i dwa razy sie wkleiło 😮


Nawet próbowałam je zjeść ale mnie zemdliło teraz 🤔

No co Ty w ciąży spalenizny jeść nie wolno 🤢, normalnie też oczywiście bo tam są jakieś związki nieprzyjazne dla organizmu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusiakowalczyk, ja wybrałabym pomarańczowy 🙂 zreszta sama mam pomarańczowy 😜
a co do stelaża, to wydaje mi się, że do tego pomarańczowego bardziej pasuje srebrny, bo ma brązowe dodatki... ale jezeli miałabym brać czerwony, to stelaż juz wtedy czarny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana jak napisalas o tych ziemnaczkach spalonych to narobilas mi ochpty na taka kielbaske koniecznie z ogniska lekko przypalona 😜 😜 😜

agusia mi sie oba podobaja ale chyba czerwony troszke bardziej ale na srebrnych stelazach...ten czaarny jakis przytlaczajacy mi sie wydaje 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inez chyba będziemy miały ten sam problem bo ja to tez lubię sobie pospać do 11.00 🙂 Ale teraz jak dzidzia buszuje od 5.00 rano to czasami budzę się wcześniej. Jednak myslę, że po kilku nie przespanych nockach szybko dostosujemy się do Naszych maleństw 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
Diviana jak napisalas o tych ziemnaczkach spalonych to narobilas mi ochpty na taka kielbaske koniecznie z ogniska lekko przypalona 😜 😜 😜

U mnie, jak kiełbaski to tylko czarne 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milium napisał(a):
Diviana napisał(a):
milium napisał(a):
Diviana napisał(a):
Tak się zaczytałam że przypaliłam ziemniaki 🤢

Haha to masz na obiad pieczonki 🙂

Ups komp mi sie zawiesił i dwa razy sie wkleiło 😮


Nawet próbowałam je zjeść ale mnie zemdliło teraz 🤔

No co Ty w ciąży spalenizny jeść nie wolno 🤢, normalnie też oczywiście bo tam są jakieś związki nieprzyjazne dla organizmu!!!


Węgiel podobno dobry dla organizmu jest 🤪
Paninka kiełbaskę też z pewnością umiem przypalić 🤪 zapraszam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia prześliczny brzusio 😁

Jolu gratuluję rocznicy 🙂
Świętujcie spokojnie i zdrowo 😘

A ja zasnęłam twardo, a teraz czuję się jakaś taka...sponiewierana 😁
I chyba Niuniu też ma właśnie czkawkę 🙂

Paninka
kiełbaskę z ogniska też bym zjadła...i gotowana kukurydza za mną chodzi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola szczęścia i dużo miłości na kolejne lata 🙂
Agusia mi również bardziej podoba się ten wózio z 1go linka czyli ten pomarańczowy.
Co do czkawki ja dopiero drugi raz poczułam, a zgagi nie mam wcale a z Gabi to miałam przeokropną i córcia się urodziła z bujna czuprynką a teraz boję się że dzidzia będzie łysa 😮 🤢 😁 Chociaż tak sobie myślę że Gabi ułożona była wysoko a ta mała mi non stop na pęcherzu siedzi więc może to jest jakaś zależność jeśli chodzi o zgagę??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela też mi się wydaje,że zgaga ma związek z uciskiem na żołądek.
Ja do tej pory miałam raz i nie tęsknię za jej brakiem 😆

Zmykam na szybkie zakupy...ale leniaaa mam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...