Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a ja z balkonu oczekuję na występ jakiejś festynowej gwiazdy disco polo 🤪 Ale numer, nawet nie wiedziałam, że w mojej wichurze takie rzeczy się dzieją i jakiś festyn się odbywa..... hihi, zobaczymy co to za grajek wystąpi ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uch, ale dziś burzowo na forum. Same kłótnie... 😞
A ja to się w ogóle z moim małżem nie kłócę. I tak od 12 lat 😁
Nienormalna jestem nie?
Owszem, czasem się posprzeczamy o drobiazgi, ale prawdziwej burzy z grzmotami to jeszcze nie było 🙂

Ja też lecę na sierpnióweczki zobaczyć Justynkę.
Justyna - 100 lat w szczęściu i miłości wam życzę 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do mężów.. ja jestem związana z moim 8 lat, 2 lata po ślubie. Docieranie jest do pewnego etapu, potem to po prostu jakieś przyzwyczajenia. Z jednej strony może Ci nasi mężowie tak odreagowują stres związany z nadejściem dzidzi na świat - no bo przecież męska duma nie pozwoli im się przyznac i na głos powiedzieć,że się po prostu boją. 🥴W końcu to niby na nich spoczywa obowiązek zadbania o rodzinkę itpd. Z drugiej strony to nie powinni tacy dla nas być. Podziwiam mojego męza ,że zarabia tam na nas za granicą, ale czasem się tak głupio zachowa,że te pieniądze są nic nie warte i najchętniej bym go porządnie w łeb walnęła...Są jacy są - wściekamy się ale ich kochamy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):

A ja to się w ogóle z moim małżem nie kłócę. I tak od 12 lat 😁
Nienormalna jestem nie?
Owszem, czasem się posprzeczamy o drobiazgi, ale prawdziwej burzy z grzmotami to jeszcze nie było 🙂


jo-aneczka ja też w gronie tych "nienormalnych" 🙂
Ale dobrze mi z tym 🙂
U Was imponujący staż także gratuluję 🙂
My dopiero 3 lata (w sierpniu) po ślubie i ponad 5 razem 🙂


A w ogóle Agnieszka też się dawno nie odzywała... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O patrz jo- aneczka...............normalnie szok, coś dzieje się z tymi moimi podpisami..... niedawno męczyłam się z suwaczkami..........dzięki.... zaraz postaram się to sprawdzić.......

A zespół który obserwuję z balkonu, to........niejaki voyager.... 😮 😮 😮 Nieźle... złapali koncert dla wieśniaków i...........grają z playbacku, bo nawet z balkonu to słyszę........... masakra... biorą kasę za to, że puszczają coś z płyty.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ze swoim znam się 10lat 🙂 A po ślubie w tym roku 14.08 będzie 7lat 😮 😮 😲 kurcze nie wiem kiedy ten czas tak zleciał..............................tak niedawno miałam 19lat a tu zaraz 29 stuknie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
A ja ze swoim znam się 10lat 🙂 A po ślubie w tym roku 14.08 będzie 7lat 😮 😮 😲 kurcze nie wiem kiedy ten czas tak zleciał..............................tak niedawno miałam 19lat a tu zaraz 29 stuknie 😁 😁

Ja też się dziwię, że ten czas tak szybko mija... My jesteśmy po ślubie ponad 11 lat, znamy się ponad 13, a w przyszłym tygodniu stuknie mi 30-tka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
Daniela napisał(a):
A ja ze swoim znam się 10lat 🙂 A po ślubie w tym roku 14.08 będzie 7lat 😮 😮 😲 kurcze nie wiem kiedy ten czas tak zleciał..............................tak niedawno miałam 19lat a tu zaraz 29 stuknie 😁 😁

Ja też się dziwię, że ten czas tak szybko mija... My jesteśmy po ślubie ponad 11 lat, znamy się ponad 13, a w przyszłym tygodniu stuknie mi 30-tka 😞


He, he, ann, to będziemy świętować twoją okrągłą rocznicę... szampanem bezalkoholowym. Ale sobie prezent sprawisz na urodzinki 😁
Moja okrągła już dawno temu minęła.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
A ja ze swoim znam się 10lat 🙂 A po ślubie w tym roku 14.08 będzie 7lat 😮 😮 😲 kurcze nie wiem kiedy ten czas tak zleciał..............................tak niedawno miałam 19lat a tu zaraz 29 stuknie 😁 😁


A ty Daniela, to może w waszą rocznicę ślubu spróbujesz ustrzelić? W sumie to nie jest takie niemożliwe 🙂
My sobie planowaliśmy sprawić dzidzię na 10 lat po ślubie, ale z terminem trochę nam nie wyszło - rozjechało się o 2 miesiące 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Daniela napisał(a):
A ja ze swoim znam się 10lat 🙂 A po ślubie w tym roku 14.08 będzie 7lat 😮 😮 😲 kurcze nie wiem kiedy ten czas tak zleciał..............................tak niedawno miałam 19lat a tu zaraz 29 stuknie 😁 😁


A ty Daniela, to może w waszą rocznicę ślubu spróbujesz ustrzelić? W sumie to nie jest takie niemożliwe 🙂
My sobie planowaliśmy sprawić dzidzię na 10 lat po ślubie, ale z terminem trochę nam nie wyszło - rozjechało się o 2 miesiące 😉


Hmmm może i się uda 😁 😁 termin mam z usg na 19 a wg OM na 24 chociaż z uwagi na naszą "przyszłą" przeprowadzkę nie wiem czy 14 to nie za wcześnie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Daniela napisał(a):
A ja ze swoim znam się 10lat 🙂 A po ślubie w tym roku 14.08 będzie 7lat 😮 😮 😲 kurcze nie wiem kiedy ten czas tak zleciał..............................tak niedawno miałam 19lat a tu zaraz 29 stuknie 😁 😁

Ja też się dziwię, że ten czas tak szybko mija... My jesteśmy po ślubie ponad 11 lat, znamy się ponad 13, a w przyszłym tygodniu stuknie mi 30-tka 😞


He, he, ann, to będziemy świętować twoją okrągłą rocznicę... szampanem bezalkoholowym. Ale sobie prezent sprawisz na urodzinki 😁
Moja okrągła już dawno temu minęła.... 😉

Hehe niedługo będziesz miała nastepna okragła 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki
Zaległości z dzisiejszego dnia nadrobiłam 🙂
Justyna wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia 🙂
Paninka i Foga dziewczynki głowy do góry,nie warto denerwować sie chłopami.
Ja tez czasami kłoce sie z tymi swoim i tez sa takie dni,że mam wrazenie,że on w ogóle mnie nie rozumie.Jesteśmy ze sobą 10 lat,trzy lata po slubie i mimo,że nie zawsze jest kolorowo,to nie wyobrażamy sobie zycia bez siebie.
a dzis bylismy na spacerku,troszke zdjec zrobilismy.
magdalena jutro ci wysle 🙂
a co do wskakiwania kota do łózeczka to moja kilka razy wskoczyła.Teraz widzę,że jak pokój otwarty to n ie za bardzo ja to interesuje.Teraz widze ,że na tapecie jest wanienka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja z moim jestem już 10 lat i 5 miesięcy, a we wrześniu będziemy mieć 3 rocznicę ślubu. Znamy się od małego , najpierw był moim kolegą, potem przyjacielem,chłopakiem, narzeczonym, a teraz jest moim mężem 🙂 😁 😁
A zapomniałam wspomnieć,że byliśmy sąsiadami i przez to teraz mam mamę i teściową na jednej wiosce 😮 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że już uciekacie to ja tez się już żegnam. Ale w necie jeszcze chwilę posiedzę szukam inspiracji do domku. Nie wiem w jakich kolorach ma być nasza pokojo-kuchnia 😁 😁

DOBRANOC BRZUSIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ann......... dopiero zauważyłam, gapa ze mnie.... to my w tym samym wieku, tylko mi 3 z przodu walnie we wrześniu 🙂

Dziewczyny a wy wszystkie macie już siarę?? Bo u mnie sucho jak na pustyni......... mam nadzieję, że wraz z dzidzia i mleko się pojawi???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Blee zgaga zaczyna mnie męczyć......... jakby mało było...... 😮 🤢 Ogólnie, to marzy mi się bardzo zimy Lech 🤪 🤪 🤪


Mi od początku ciązy marzy się Lech z sokiem, a jak widzę reklamę w TV to ślina mi cieknie, jeszcze tam tak ładnie to piwko wygląda 🙂 🙃 🤪

Co do siary to ja wczoraj zauważyłam jakiś płyn tyci tyci dosłownie kapki wyciekły mi jak się smarowałam po kąpieli.

Daniela ostatnio jak przeglądałam net natknęłam się na stronkę Ikei i jakoś Tobie pomyślałam bo ostatnio jakieś krzesło tam upatrzyłaś... To link do tej stronki może Ci się przyda 🙂
http://www.swedishstyle.pl/pl/c/Pozostale/6/2
a tak w ogóle mam jeszcze jedną stonkę gdzie czasami można upolować sporo fajnych i tanich produktów z każdej dziedziny...A Ty jak urządzasz mieszkanko to zapewne strona Ci się przyda:
http://www.taktanio.pl/
są tam wyprzedaże, fabryka hitów i jeszcze gazetki z supermarketów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...