Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

dziewczynki kurujcie,może jutro bedziecie lepiej sie czuły.
Ja uciekam,nie długo mąz wróci z pracy,a ja ide sie połozyć,bo juz mnie boli kregosłup.
Dobranoc brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Andzelika napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Madzia odgoniłaś przeziębienie? 🙂
]

Wiesz już myślałam, że całkowicie wypędziłam, ale za szybko zaczęłam się cieszyć bo na wieczór gorzej się czuję. Ale jestem zaopatrzona w leki te które można nam kobietom w ciąży zażywać i będę walczyć aż przepędzę do końca. A Ty jak się trzymasz??

Ech ja wieczorem też słabiej się czuję. 🥴 Ale lepiej niż wczoraj, bo zasypiałam na stojąco, tak mnie zwaliło. Dziś rano jeszcze miałam lekką gorączkę, a tak to tylko katar został. Biorę rutinoscorbin i powoli zaczynam być wyraźna. Mam nadzieję, że jutro będzie już okey 🙂 🙂


No ja na szczęście nie miałam i nie mam gorączki. Ale pocę się na potęgę. Rano to cała płynę 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez, ja bardzo poproszę listę twoich filmowych hitów 🙂
Hmmm, co ja bym teraz obejrzała. Myślę, że chętnie komedie, przy czym odpadają te z Jimem Carreyem i jemu podobnymi (nie dają się strawić). Lubię też obyczajowe (np Almondovara, ale te już chyba wszystkie widziałam). Na filmy akcji i horrory absolutnie nie mam teraz chęci.
No i teraz to raczej jakieś optymistyczne, tak co bym łez ocierać nie musiała 😉, no chyba, że ze śmiechu 😁
Siehankowa, ja podobnie jak Marta, pasów nie zamierzam stosować. Latem jest w nich nieprzyzwoicie gorąco więc dłużej niż 3 minuty nie da się wytrzymać.
Mój brzuch po pierwszej ciąży wrócił do prawe pierwotnej formy, liczę, że teraz tez będzie podobnie.
Ostatnio znajoma, która rodziła kilka miesięcy temu polecała mi żel poporodowy Musteli. Mówiła, że dobrze działa na skórę brzucha. Ja zamierzam go kupić na próbę, ale póki co polecać nie będę bo, poza jej opinią, to nie słyszałam o nim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia mi to w nocy ciężko dogodzić, jak okno zamknięte to gorąco, jak otwarte to zimno. Prze chlapane 🥴 Damy radę, jutro będzie zapewne lepiej 😘 Wykurujemy się 🤪
Jo-aneczka mi z ostatnich filmów podobał się "Duchy moich byłych" tu jest opis i ten "Och Karol 2" to płakałam ze śmiechu. No, ale gusta są różne 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madalena, a czy ty nadal jesteś sama w domu z Kubusiem, czy też mąż zamknął już sezon truskawkowy?
Sądząc po cenach na bazarach, truskawki powoli się kończą 😞 😞
Madalena i Andżelika - trzymam kciuki za przepędzenie przeziębienia.
No i doczytałam zaległości - pOxia - gratuluje zaręczyn. No, powinnaś postawić nam szampana bezalkoholowego z takiej okazji. Chętnie wypijemy za wasze zdrowie i... chłopaków w torcie zorganizujemy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
jo-aneczka o czymś takim pisałaś ???
http://allegro.pl/mustela-zel-poporodowy-200ml-prenatal-20tabl-i1701558816.html


Myślę, że dokładnie o ten chodzi, choć go nie widziałam na żywo.
Wiesz coś na jego temat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
[
Jo-aneczka mi z ostatnich filmów podobał się "Duchy moich byłych" tu jest opis i ten "Och Karol 2" to płakałam ze śmiechu. No, ale gusta są różne 🙂 🙂


Andżelika, dziękuję, zapisałam. Myślę, że mi też się te filmy spodobają 🤪 Brawa dla ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
madalena20 napisał(a):
jo-aneczka o czymś takim pisałaś ???
http://allegro.pl/mustela-zel-poporodowy-200ml-prenatal-20tabl-i1701558816.html


Myślę, że dokładnie o ten chodzi, choć go nie widziałam na żywo.
Wiesz coś na jego temat?


O nim samym nie ale ta firma coś mi się obiła o uszy. Że niby droga ale dobra i polecana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Andzelika napisał(a):
[
Jo-aneczka mi z ostatnich filmów podobał się "Duchy moich byłych" tu jest opis i ten "Och Karol 2" to płakałam ze śmiechu. No, ale gusta są różne 🙂 🙂


Andżelika, dziękuję, zapisałam. Myślę, że mi też się te filmy spodobają 🤪 Brawa dla ciebie

Ach dziękuje ☺️ 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
madalena20 napisał(a):
jo-aneczka o czymś takim pisałaś ???
http://allegro.pl/mustela-zel-poporodowy-200ml-prenatal-20tabl-i1701558816.html


Myślę, że dokładnie o ten chodzi, choć go nie widziałam na żywo.
Wiesz coś na jego temat?


O nim samym nie ale ta firma coś mi się obiła o uszy. Że niby droga ale dobra i polecana.


Z całą pewnością kosmetyki Musteli dla kobiet w ciąży są traktowane jako jedne ze skuteczniejszych. O kosmetykach dla dzieci też słyszałam dobre opinie.
Pewnie twoja mama coś na ich temat mogłaby powiedzieć, bo to chyba kosmetyki apteczne są.
Jeśli ten żel jest wydajny a do tego skuteczny to cena 65 złotych chyba tak bardzo nie odstrasza 😉
Pytanie tylko czy tak jest w rzeczywistości 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczkare - już poszłaś, ale może przeczytasz - ja też mam mega apetyt! I zawsze tak miałam, jak mały intensywniej rósł, także myślę, że tym razem jest tak samo 🙂
Madalena i Andżelika - zdrówka Wam życzę! I wyraźności 🙂 😜
Ja też już idę spać! 🙂
Jutro z rana mocz i obciążenie glukozą 🙂 Jestem dobrej myśli 🙂
Tomek uparcie twierdzi, ze ten wielki cukier w moczu to przez to, że wieczorem na pewno zjadłam lody i już nie robiłam siusiu aż do rana :P
Dobrej nocki i słodkich snów, Dziewczyny! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeżeli chodzi o komedie to ja bardzo lubię:
''Dziewczyna moich koszmarów''
''Jak stracić chłopaka w 10 dni''
''Co się zdarzyło w Las Vegas''
''Duże dzieci''
''Och, życie'' - polecam bo jest o kobiecie i mężczyźnie, którzy dostają ''w spadku'' dziecko, przeprawę mają niemałą 😁
''Oświadczyny po irlandzku'' to bardziej komedia romantyczna, ale mi się bardzo podobała, bo nie jest to taka typowa, infantylna i głupia komedyjka
''Ślubne wojny''
I absolutny dla mnie hit ''KAC VEGAS''. Nie dla każdego, ale warto obejrzeć chociażby dla wyrobienia sobie opinii.
Co do ''Duchów moich byłych'' to bardzo fajny, ale już ''Och Karol 2'' to powiedziałam m. że choćby mnie przypalali to drugi raz tego filmu nie obejrzę. Ale różne są gusta, a o nich się podobno nie dyskutuje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
Jeżeli chodzi o komedie to ja bardzo lubię:
''Dziewczyna moich koszmarów''
''Jak stracić chłopaka w 10 dni''
''Co się zdarzyło w Las Vegas''
''Duże dzieci''
''Och, życie'' - polecam bo jest o kobiecie i mężczyźnie, którzy dostają ''w spadku'' dziecko, przeprawę mają niemałą 😁
''Oświadczyny po irlandzku'' to bardziej komedia romantyczna, ale mi się bardzo podobała, bo nie jest to taka typowa, infantylna i głupia komedyjka
''Ślubne wojny''
I absolutny dla mnie hit ''KAC VEGAS''. Nie dla każdego, ale warto obejrzeć chociażby dla wyrobienia sobie opinii.
Co do ''Duchów moich byłych'' to bardzo fajny, ale już ''Och Karol 2'' to powiedziałam m. że choćby mnie przypalali to drugi raz tego filmu nie obejrzę. Ale różne są gusta, a o nich się podobno nie dyskutuje 😜


Zanim zgaszę światło to jeszcze zdążyłam przeczytać. Dzięki, dzięki, dzięki 😘 😘 😘
Jutro zrobię małżowi listę 😉
Jak jeszcze ci coś przyjdzie do głowy to pamiętaj o mnie.
Dla ciebie tez wielkie oklaski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do lewatywy to u nas robią- jeśli wyrażę zgodę
A jeśli chodzi o spanie to ja też mam tak jak wy- cały czas mogla bym spać
aniolek- trzymam kciuki żeby wszystko było ok.
p0xia- gratuluję 🙂 i dużo szczęścia życzę
siehankowa- mi tak naprawdę to dopiero teraz brzuszek wywala w parę dni urósł o 3 cm, jeszcze jeden cm i będę miała metr obwodu (jak to brzmi)
Daniela- co do wiaderek to położna powiedziała, że miała okazje kąpać w czymś takim dziecko i podobno było zachwycone, ale ja nie wiem czy bym się na coś takiego zdecydowała
No to ja też mówię wam dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
Wpadłam zobaczyć co się dzieje 🙂
Dziś przyleciała moja koleżanka, która mieszka w Hiszpanii i tylko na wakacje i święta przybywa. Więc się cieszę, bo smutno mi nie będzie i śmieję się, że wymiankę z Kubą zrobili 😁 🙂

No i co ja tu czytam pOxia gratulacje!!! 😘 😘 A miało ślubu nie być hihi, a tu taka niespodzianka 🙂
Mnie Kuba ostatnio zabrał do sklepu i kazał pokazać jaki chce pierścionek, bo stwierdziliśmy że się zaręczymy, a ślub to kiedyś za parę lat. Tylko czekam teraz na ten pierścionek hehe 😁 😁


Aniołek trzymam kciuki aby Mała posiedziała jeszcze 2 tygodnie i aby wszystko poszło po Waszej myśli.



Tobie Andżelika również gratuluję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...