Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

moniczek napisał(a):
Martuś "odcięłaś" sobie głowę 🤪 🤪 🤪

Nio zapowiadałam to wczoraj hehe , bo głupio mi było jednej z głową 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

marta-lion napisał(a):
moniczek napisał(a):
Martuś "odcięłaś" sobie głowę 🤪 🤪 🤪

Nio zapowiadałam to wczoraj hehe , bo głupio mi było jednej z głową 🤪 🤪 🤪 🤪


ej no więcej nas "z głową" 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Karolcia, a co to jest ta kalia, bo dotąd nie słyszałam???


to się fachowo nazywa nadmanganian potasu 🙂 i to jest w takich malutkich tabletkach do rozpuszczenia w wodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
marta-lion napisał(a):
moniczek napisał(a):
Martuś "odcięłaś" sobie głowę 🤪 🤪 🤪

Nio zapowiadałam to wczoraj hehe , bo głupio mi było jednej z głową 🤪 🤪 🤪 🤪


ej no więcej nas "z głową" 🙃 🙃 🙃

noi teraz bedziemy musiały wszystkie poucinać sobie głowy, coby sie nie wyróżniac 😁 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Karolcia, a co to jest ta kalia, bo dotąd nie słyszałam???


to się fachowo nazywa nadmanganian potasu 🙂 i to jest w takich malutkich tabletkach do rozpuszczenia w wodzie.


i barwi na fioletowo? używałam kiedyś do kąpieli maluszka pierwszego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja cos głodna sie zrobiłam 😉 w ogóle to ostatnio mam jakąś faze i non stop mam smaka na cos , tylko nie wiem sama na co 😁 ide luknąć do lodówki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
madalena, bo my zmienilismy imie dla naszego juniorka - z Ksawerego na Kswiera , więc możesz poprawic na sierpnióweczkach 😉


oki już lecę poprawiać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ucinajcie sobie głów.......błagam.....siehankowa, ty szczególnie, bo....... wyglądałabyś jak jakaś rusałka ....bez głowy..... i piękne zdjęcie byłoby jak fota z horroru... 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
madalena20 napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Karolcia, a co to jest ta kalia, bo dotąd nie słyszałam???


to się fachowo nazywa nadmanganian potasu 🙂 i to jest w takich malutkich tabletkach do rozpuszczenia w wodzie.


i barwi na fioletowo? używałam kiedyś do kąpieli maluszka pierwszego...


Tak ale jak dobrze rozpuścisz w dużej ilości wody to nie zabarwi skóry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniczek jakie dzieło 🤪

Ale się umordowałam........... zmieniłam dwa komplety pościeli i mam dość.......padam......... Ale musiałam bo przez tą ciążę to zmieniam posłanie co kilka dni... jak się nie pocę, to znowu nie wiedzieć czemu budzę się cała ośliniona 😮 😮 😮 No i niestety pościel do wymiany.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam dla Was ważną wiadomość do przekazania od naszej malstep mam nadzieje, że się nie pogniewa na mnie ale ja nie potrafiłabym lepiej wytłumaczyć tego dlaczego do nas nie pisze.

"Cześc Madziu;-)
U mnie i dzidziusia w brzuszku wszystko w porządku;-) Wiem że źle postąpiłam znikając tak poprostu z forum,ale miałam trochę problemów rodzinnych i nawet nie miałam ochoty do Was zaglądac;-( A teraz strasznie głupio mi się tak odezwac,po tak długiej nieobecności;-/ Czasami zagladałam przez ten czas zobaczyc co na forum,ale nie miałam odwagi napisac,wyszłam na jakąś dzikuskę wiem;-/
Wolałam zając się ciążom i przygotowaniami do porodu....uciekajac troszkę od problemów;-/
Dziękuję że napisałaś.Wiem że się martwicie,mam nadzieję że u Ciebie i innych dziewczyn z forum też wszystko dobrze,życzę Wam wszystkiego dobrego dla Was i dzidziusiów;-) Szczęśliwych rozwiązań.
Ale nie musisz mnie usuwac z Sierpniówek,bo na pewno jak wszytko mi ''minie'' to chętnie tam zajrzę i powspominam;-)
Przepraszam jeszcze raz,i przeproś inne mamusie ode mnie;-)
Pozdrowaienia dla Was wszytkich;-) ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny tak pomyślałam że może kilka z nas napisałoby do malstep maile żeby wiedziała że może na nas liczyć i żeby wróciła 😉 Wygląda na to że jest trosiuniu sama z problemami a problemy niedzielone się przecież mnożą....Co o tym sądzicie?

Śliczne macie fotki w avatarkach 😉 Brzuszki macie super a wczorajsze żarty o Marcie i Magdzie w Madagaskarze - obłęd - tak jak ten dzisiejszy Mikołaj 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Pozdraiam wszystkie a szczególnie te szpitalowe sierpnióweczki i kolejną nową mamusie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie,że napisała 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Uwielbiam szczęśliwe zakończenia 🙂
Mam nadzieję,że jak jej się wszystko ułoży będzie z nami się udzielać 🙂
Ja przynajmniej nie mam już o nic do niej pretensji 🙂 Super ,że się odezwała i że u niej i Franusia ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ja bez jej zgody nie mogę podać wam jej adresu e -maila ale jak chcecie to możecie mi swoje wiadomości przesłać na mój adres a ja je wszystkie wkleję do jednej wiadomości i wyśle. Może faktycznie jak byśmy się tak wszystkie zmobilizowały to jej by się na duszy lepiej zrobiło i w jakimś tam stopniu pomogło pozytywnie spojrzeć na to wszystko. 🙂 I kto wie może by powróciła na nasze forum. 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do ucinania głów to jak zrobię sobie jakieś zdjęcie gdzie wyglądam ''jak człowiek'' to zamieszczę 🙂 Na zdjęciu w avatarze jestem bez makijażu (a niestety wysypało mnie w ciąży) i mam wielką twarz jak Gołota 😮

Super, że malstep się odezwała i, że wszystko u niej ok.
MALSTEP wracaj do nas!!!! 😁 😁 😁

Ja też jestem non stop głodna. Idę zaraz robić tortillę 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie Malstep się odnalazła. Madalena, znów dzięki Tobie 😘 😘 😘
Ciebie to może Siehankowa do policji zwerbuje - do pomocy przy sprawach beznadziejnych 😉
Cieszę się, że u Malstep z ciążą wszystko w porządku. Szkoda tylko, że dziewczyna ma problemy rodzinne. Karolcia, twój pomysł jest świetny, tylko nie jestem pewna czy Malstep chce teraz rozmawiać o swoich problemach. Mi się wydaje, że po prostu potrzebuje czasu.
Malstep, jakbyś chciała do nas wrócić to czekamy z otwartymi ramionami. No i życzymy powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...