Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry brzusie
Wczoraj wróciłam bardzo późno i nie miałam siły pisać. Więc u mnie wszystko dobrze, szyjka bez zmian to dobra wiadomość bo się nie skróciła, za 2 tyg mam kolejną wizytę a za 3 tyg usg już to przedporodowe by określić przybliżoną wagę maluszka 🙂
Lekarz stwierdził że do 37 tyg powinnam donosić 😎 więc się jakoś uspokoiłam i się cieszę.
Wczoraj byłam też w pracy zanieść zwolnienie i się okazało że jedna z moich koleżanek zerwała zaręczyny 😮 a mieli się pobierać w oststni weekend września już, wszystko było przygotowane, suknia kupiona a najgorsze że niedawno razem kupili mieszkanie i wzięli kredyt i razem wykańczali, nie wiem o co poszło ale to było niezłe zaskoczenie 😮
AAAA i dziś jest słoneczko ładne 😎 w końcu
Dobra teraz będę Was doczytywać a trochę tego jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzień Dobry brzuszki 🙂
Ja tylko na chwilkę, przywitam się i zmykam. Dzisiaj tak jak pisałam Wam wcześniej o 9 wybieram się do fryzjera ścinać włoski. Właśnie zjadłam śniadanko, więc pora na kawusię. Potem prysznic i szykowanko do wyjścia. Życzę Wam miłego i słonecznego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieńdoberek 🤪

ja dziś nie śpię już od 4,30 😞 - obudziłam się bo bolą mnie wszystkie mięśnie heh...o rany już nie wiem jak się ułożyć...
zaraz jakieś szybkie śniadanko z kawusią a potem jadę z córcią "na miasto" 😜 , chcę kupić kosmetyki dla Tosi i może jeszcze koszulę do szpitala
mam nadzieję że dam radę 😉 - przed wyjściem wezmę nospę i jakoś doczłapię 😁
Diviana dobre wieści po wizycie
Magda przyjemnego "fryzurowania"

dla wszystkich miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Brzusie 🙂

My już po badaniach, krew+mocz+wymaz i ten GBS,ale u mnie tylko z pochwy pobrali 😠
Zjadłam śniadanko i zaczynam wielkie pranie-słoneczko praży 😎

Diviana super, że wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej

Ja miałam beznadziejną noc 🤢 Obudziłam się z okropnym bólem głowy, oczu, zębów....myslałam że wytrwam bez tabletki ale się nie dało.

Przez 2 dni był u nas skwar a dzisiaj leje od rana i to porządnie jezu no co za pogoda 😠 😠 🤢 🤢

NIc mi się nie chce doła mam jakiegoś, brzuch mnie przytłacza, jakieś koszmary porodowe, stres jak ja sobie dam radę i takie tam.... 🤢

Diviana super że wszystko dobrze bo tu się martwiłyśmy o ciebie wczoraj.

Idę jakieś śniadanie trzeba zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzuszki,
Daniela, w takim razie ta twoja słoneczna pogoda powędrowała na południe, bo u nas od wczoraj nie do zniesienia 😞
A ja mam sypialnię na poddaszu więc jak mi słońce dogrzeje to się nie opamiętam 😉
Diviana, fajnie, że u ciebie dobre wiadomości. Tylko wiesz, uważaj na siebie. Jak znam ciebie to dziś już nabierzesz wiatru w skrzydła i do roboty w domu 😉
Oj, Kornelka, niemożliwa jesteś. O takiej porze to nawet ptaki śpią za oknem. A ty już rześka i radosna. Pewnie koło południa padniesz 🙂
Madalena, życzę, żeby cię zrobili na bóstwo. Moja czupryna nie widziała fryzjera już od grudnia 😞. No i mimo dobrych chęci tak już zostanie do samego porodu a pewnie i kolejne 3 miesiące 😞
Jak pomyślę, że moja fryzjerka potrzebuje na ogarnięcie moich włosów ok 2,5 godziny, i że tyle będę musiała spędzić w fotelu to mnie zniechęca.
Jakie szczęście, że w grudniu zdecydowałam się na ciemniejsze pasemka, bo teraz mój odrost zwalał by z nóg 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie brzuchy 🙂

U nas noc też beznadziejna, zgaga, gorąco i wymioty bleee....
Od rana wzięlam się za porządki, bo chyba inaczej bym się nie obudziła.

Divianka super że wszystko dobrze, i tak jak tu ktoś napisał nie mysl, że jak szyjka się nie skraca tzn, że mozesz góry przenosić.

Ja mam fryzjera w następny piatek 🙂 🙂 🙂 Fakt trzeba jakoś na tej porodówce się zaprezentować hihi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry Kochane!!!!
ja mialam pobudke o 4 ale przed 7 usnelam i wstalam o 9...a tak wczesnie obudzila mnie zgaga 😠

teraz popijam kawke i biore sie za robote...juz jedno pranie ubranek malej wstawione...szafy nadal nie mam 😠ale jak dzisiaj tez nie przywioza to wykorzystam sposob danieli i w worki popakuje 🙂

i martwie sie troche tym ze brzuchol mi sie obnizyl...boje sie ze troche za wczesnie.rozmawialam z mala ze chociaz jeszcze 3 tyg moglaby wytrzymac 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
... i martwie sie troche tym ze brzuchol mi sie obnizyl...boje sie ze troche za wczesnie.rozmawialam z mala ze chociaz jeszcze 3 tyg moglaby wytrzymac 😉 😉

Paninka co do obniżania brzucha hmmm... Wiesz mi zawsze ludzie mówili o brzuch juz nisko itp. Szłam do lekarza, a Pani doktór mówiła o brzuszek jeszcze wysoko, jeszcze nie czas na panią.
Czasem ludzie jakoś widzą to czego nie ma.... Ja np. mimo że to moja trzecia ciąża nie potrafię określić czy brzuch mi się obniża, a już słyszałam takie teksty w tej ciąży. Teoretycznie powinno się lżej oddychac itp, u mnie ja tam nigdy róznicy nie widziałam. Wiesz brzuch jest cięższy i siłą rzeczy jest nizej wizualnie.
Nie martw sie tym tak bardzo. Twój brzuch jest na pewno tam gdzie byc powinien 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion chyba masz racje...ja odkad mi powiedzialy ze mam nizej tez to widze 😮 ale oddycha mi sie tak samo ( tzn. ciezko 😉 )mala nadal kopie wysoko wiec moze przez jego wage tak sie wydaje...w poniedzialek mam nadzieje ze wkoncu bedzie lekarz i wtedy czegos sie dowiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamuśki 😉
Gratuluję wszystkim wyspanym! Ja dziś miałam nockę do d.... Postarała się o to moja sąsiadeczka, która raz na jakiś czas urządza libację na podwórku. wczoraj ze dwa-trzy razy była interwencja. Ok.23 były śpiewy, o 00.30 wyznawała 'miłość' sąsiadom którzy zadzwonili na 112, ok.2.30 jakiś 'wredny mąż' przyszedł zabrać swoją pijaną żonę z tej imprezy a o 3,30 ktoś się bił w bramie a moja ulubiona sąsiadka robiła za negocjatora w tym konflikcie. Dodam tylko że ma głos jak zapijaczona ropucha!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Wczoraj czytałam że którąś z Was odwiedza jej "ukochany 🤢" szwagier z żoną i dzieckiem. Łączę się w bólu ponieważ mnie na ten weekend też odwiedza szwagier z żoną 🥴 Ale będę dzielna i będę trzymać język za zębami. Ponieważ jest on starszy od mojego męża o 16 lat i czasem pełnił mu rolę ojca to teraz dla mnie to "teściu i teściowa w jednym". Pewnie po weekendzie dodam jakąś anegdotę do naszej książki o mądrościach innych. Andrzej uwielbia ustawiać nam życie i mieszkanie. Kiedy żeśmy się przeprowadzili kupili nam kwiatki, których nie chciałam i padły po dwóch tygodniach. Chcieli też koniecznie zawiesić karnisze, firanki i zasłonki i nie mogli zrozumieć że jak to tylko rolety będą. A firanki gdzie? No i tak właśnie jest zawsze 😉 Więc łączę się w bólu z inną mamuśką która ma gości 😉
A już dobiło mnie to że mój mąż zapomniał ze zawsze weekend w okolicach moich urodzin to czas na moje spotkanie z przyjaciółkami przy gorącej szarlotce - i musiałam spotkanie przełożyć 🤨. Także wdech wydech i uzbrajam się w cierpliwość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pożaliłam się pomarudziłam i spadam sprzątać...

Życzę Wam miłego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Paninka to pewnie w poniedziałek-wtorek będzie u Ciebie, no ale dobrze że zadzwoniłaś bo byś se czekała.....

A ja kurde jak na złość nie mogę dostać tej farby co sobie upatrzyłam i teraz muszę wybrać coś innego 🤢 jadę zaraz na budowę popatrzeć co tam się robiło po moim odjeździe wczoraj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela przeprosil ladnie i powiedzial ze juz wysyla...wiec jesli oddzial u mnie dziala to bedzie jutro ( a ze chyba nie dziaqla) to na bank w poniedzialek 🙂 zaluje tylko ze wczesniej nie zadzwonilam bo mi glupio bylo truc 😮 no ale najwazniejsze ze sie odnalazla 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdoberek Brzucholinki!

Na wstępiekarolciakam to ja się żaliłam,że szwagier z żoną i dzidzi przyjeżdża. A jest on z tego rodzaju ludzi co to wszystko wiedzą najlepiej, poza czubkiem własnego nosa nic nie widzą i są wyjątkowo złośliwi. Mężowi się wyżaliłam to mi powiedział tylko "kochanie ale wiesz,że nie możesz się denerwowac..dasz rade..." Podniósł mnie na duchu. 🙂 🙂

Ziuta witam w naszych skromnych progach 🙂

LAski powiedzcie mi...macie bóle brzuszka takie nieznaczne i jednostronne najczęściej? No i czy chce wam sie spać jak we wczesnej ciazy?? Powiem lekarzowi o tych objawach 15lipca bo mam wizyte...może przez cukier mnie sie chce tak spać. O kręgosłupie już nie mówie bo najchętniej bym go wyjęła i na półkę powiesiła. 🤢 🤢

Idę robic kawulca - zapraszam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też chce kawe 🙂
Ja od rana robie porządek w naszych dokumentach i ciekawe rzeczy tu można znaleźć, opłaty męża za akademi faktury za jakies sprzęty z 2002 roku, czyli wszystko co powinno być w śmieciach 😁 Najbardziej rozbawił mnie rachunek z supermarketu mojego męża wciśnięty gdzies między faktury z czasów gdy jeszcze nie byliśmy razem: pozycje: cebularz, czysta, zestaw lutownic 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agapurka2 ja dołączam do kawki z przyjemnością 🙂
I z jagodziankami 🙂
Co do snu ja mam w tej chwili wręcz przeciwnie-nosi mnie-wszystko bym porządkowała i kupowała...
syndrom wicia gniazda jak nic 😁 😁

Paninka super, że przywołałaś "szafę" do porządku 🙂

Daniela trzymam kciuki żeby było troszkę optymistyczniej 😘
Ale nie dziwię się, że na tym etapie taki gruntowny remont przytłacza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka no można powiedzieć,że doszliśmy do porozumienia. tylko problem kolejny sie pojawił. W związku z masowymi zwolnieniami w firmie męża (ludzie sami odchodzą z powodu wypłat i wolnego które im zabierają bądź każą przesuwac:blink 🙂 mąż zastanawia sie nad zmiana pracy. chce do Berlina jechac..tyle,że ryzykuje bo może sie okazać że to robota - wałek 🤢

Niedawno zadzwonili do niego z propozycja podwyżki - byleby tylko nie odchodził (bo mój m. dzis wypowiedzenie złozył bo mu chcieli cofnąc urlop a przecież on musi być przy narodzinach małego!) i teraz nie wie co ma robić - znowu kombinuje. Ale ja dalej przy swoim jestem - jak cos wracasz tu i koniec bo cie tu potrzebujemy!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...