Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
agapurka ja mam to samo z siostra...juz jej powiedzialam ze nikomu jej nie polece ( jest fryzjerka) i umawialam ja kilka razy a ona....nie przychodzila, wyl telefon albo nie odbierla...a potem jakas glupia wymowke miala...a to ja oczami swiecilam bo gowniara nieslowna 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kurde a mnie głowa znowu zaczyna boleć i czuję się jakoś dziwnie 😞

Paninka ja jak prałam dzidziowe ciuszki to wcale płynu do płukania nie dawałam tylko proszek i płukanie. Ja piorę w proszku Dzidziuś a na płynie z tej firmy było że używać dopiero od 3lat 😮

Madzia ładna fryzurka i kolorek też 🙂 swego czasu też miałam różne odcienie czerwieni i dosyć długo się "bujałam" w tym kolorze

Idę odgrzać zupkę żurek ze wczoraj i nie wiem czy mogę znowu tabletkę brać na głowę?? tzn dzisiaj nie brałam ake wczoraj to aż 3, z rana 2 i w nocy 1 bo to ćmienie nie do wytrzymania było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka Noworodek jest do miesiąca, a potem już niemowlę 🙂
Daniela ja mam płyn do prania dzidziuś, ale nie patrzyłam co na nim pisze 😞 Mam nadzieję,że można w nim prać ubranka , kocyki, pościel i całą resztę dla Maleńkiej... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agapurka bardzo sie ciesze ze wszystko sie uklada. Teraz nerwy zbedne. Sama jestem ciekawa ile twoj maluszek bedzie teraz wazyc 😆 niezly babel sie szykuje.
Ja pralam w proszku do prania Bobas. Myslalam ze plyny to mozna dopiero pozniej stosowac bo tez widzialam ten plyn Dzidzius i byl od 3roku zycia jak jola napisala i nie patrzylam nawet na inne. Te rzeczy co dostalam i byly od mleczka przybrudzone to najpierw w sodzie oczyszczonej moczylam i z cala reszta do automatu i proszkiem wrzucalam na 60st. Ale mam popsuty automat to pewnie ze 40 st max tam bylo i wszystko puscilo i pachnie ladnie. A po prasowaniu po prostu materialem pachnie. Tak zwyczajnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłam moc buziaków i uścisków od aniołka82 i Agnie-szki.
Aniołek napisała, że krążek na razie trzyma, więc leży i jest dobrej myśli.
Agnie-szka z kolei ma rozwarcie na palec od wewnątrz i na 2 palce od szyjki i kilka razy na dzień ma skurcze, które starają się powstrzymać. Więc również leży i stara się utrzymać ciążę.
Obydwie doświadczają nie miłych wrażeń związanych z innymi pacjentkami tego samego oddziału. I po kilka razy dziennie biją się ze złymi myślami o niepowodzeniu. Dlatego cieszą się i bardzo Wam dziękują dziewczyny za wsparcie.
Zachęcam Was brzuszki do wysłania chodź jednego sms-a na stronce sierpnióweczki są zamieszczone numery dziewczyn. Wiem, że to nie wiele ale dla nich to kolejny uśmiech i wiara, że wszystko się uda 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki za wieści Madzia 🙂
Ja właśnie zaraz zaczynam pakować manatki i wyjeżdzamy na wekend długi do rodziców wrócę dopiero w poniedziałek wieczorkiem bo taty 50 mam w niedzielę, a w poniedziałek od rana chciałam złożyć wniosek o dowód, załatwić wypowiedzenie w erze i przejscie do Play, tak,że może mi troszkę zejść, jjak tylko wrócę odezwę się do Was.
[b]Tymczasem życzę spokojnego bezskurczowego wekendu, przespanych nocy, aktywnych bobasków, żadnych zmartwień i obaw i duuuuuuużo relaksu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane brzuszki.
Niestety nie mam dobrych wiadomości 😞
Wylądowałam na dobre w szpitalu, od wczoraj leżę na patologii. Szyjka krótka bo 1,6 cm, rozwarcie na 4 cm i skurcze 🥴 🥴
Dostaję 6 razy dziennie fenoterol, cała się po nim trzęse 🥴
Na razie jest decyzja taka że nie założą mi krążka bo jest za wysoka ciąża i nie warto jak to określił lekarz. W poniedziałek zrobią kolejne badanie szyjki i podejmą decyzję czy leże na oddziale przynajmniej do 37 tyg. czy pójdę do domu i będę brała fenoterol.
Masakra jakaś 😞 😞 😞 Chciałabym aby mały jeszcze posiedział spokojnie w brzuszku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aasia napisał(a):
Witajcie kochane brzuszki.
Niestety nie mam dobrych wiadomości 😞
Wylądowałam na dobre w szpitalu, od wczoraj leżę na patologii. Szyjka krótka bo 1,6 cm, rozwarcie na 4 cm i skurcze 🥴 🥴
Dostaję 6 razy dziennie fenoterol, cała się po nim trzęse 🥴
Na razie jest decyzja taka że nie założą mi krążka bo jest za wysoka ciąża i nie warto jak to określił lekarz. W poniedziałek zrobią kolejne badanie szyjki i podejmą decyzję czy leże na oddziale przynajmniej do 37 tyg. czy pójdę do domu i będę brała fenoterol.
Masakra jakaś 😞 😞 😞 Chciałabym aby mały jeszcze posiedział spokojnie w brzuszku


Tak mi przykro Asiu 😞 Bądź dzielna, jesteśmy z Wami 🙂 Pomodlę się za Ciebie i Twojego skarbeczka, żeby jeszcze posiedział w brzuszku grzecznie 🙂 Buziaki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 uważaj na siebie!!!! Życzę Ci spokojnej podróży, zero niemiłych niespodzianek oraz samych przyjemnych chwil spędzonych z rodzinką. Nooo i oczywiście miłej imprezy urodzinowej taty 🙂 Złóż najserdeczniejsze życzenia od nas sierpnióweczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki 🙂
ja mam spore zaległości ale mam nadz, że u WAS ok wszystko!!!
ja mam do Was takie pytanko czy jak chodzicie też macie kłucia w macicy?? bo ja tak mam od wczoraj jak zaczynam chodzić to tak dziwnie mnie w środku kuje i chetnie zatrzymałabym sie i podrapała w środku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
Witajcie brzuszki 🙂
ja mam spore zaległości ale mam nadz, że u WAS ok wszystko!!!
ja mam do Was takie pytanko czy jak chodzicie też macie kłucia w macicy?? bo ja tak mam od wczoraj jak zaczynam chodzić to tak dziwnie mnie w środku kuje i chetnie zatrzymałabym sie i podrapała w środku 🙂


Mi czasami się to zdarza i myślę, że to sprawka naszych bobasków. Po prostu ich główki tak uciskają nasze "mariolki"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aasia trzymam kciuki zeby dzidzia jeszcze nie spieszyla sie za bardzo. Troszke za wczesnie jeszcze. Niech sobie siedzi w brzusiu. Niedlugo zostalo juz to wutrzymasz chociaz wiadomo w domu lepiej. Na patologii to przychodza 4dni leza i wychodza zazwyczaj i znowu nowe dziewczyny przychodza i tak w kolko. Albo ida rodzic. To jest chyba najgorsze tam bo co sie czlowiek przyzwyczai to od nowa wszystko sie zaczyna. Bede trzymwc mocno kciuki zeby was jednak puscili do domu i zeby sie szyjka zamknela,oby do 37 tyg. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia12345i napisał(a):
aasia trzymam kciuki zeby dzidzia jeszcze nie spieszyla sie za bardzo. Troszke za wczesnie jeszcze. Niech sobie siedzi w brzusiu. Niedlugo zostalo juz to wutrzymasz chociaz wiadomo w domu lepiej. Na patologii to przychodza 4dni leza i wychodza zazwyczaj i znowu nowe dziewczyny przychodza i tak w kolko. Albo ida rodzic. To jest chyba najgorsze tam bo co sie czlowiek przyzwyczai to od nowa wszystko sie zaczyna. Bede trzymwc mocno kciuki zeby was jednak puscili do domu i zeby sie szyjka zamknela,oby do 37 tyg. 🙂 🙂 🙂


Karolcia dokładnie byle do 37 tygodnia bo wtedy ciąża już donoszona i mozna rodzić. Mam nadzieję że w poniedziałek mnie wypuszczą i poleżę sobie w domku i ten wstrętny lek będę brała w domu.
A jeśli chodzi o rotacje to jest dokładnie tak jak piszesz. Jedne przychodzą drugie zaraz wypisuja a trzecie idą na górę rodzić i co chwile wymiana. Maszynowo to idzie. Mąż mi przywiózł laptopa także będe miała teraz z Wami kontakt chociaż internet tutaj wolniutko chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aasiu, bardzo mi przykro, że leżysz w szpitalu. Ale bądź dobrej myśli.
Dla pocieszenia, w ubiegłym tygodniu też miałam mocną akcję skurczową, dostałam fenoterol i powoli, powoli, ale wszystko się normuje. Trochę czasu to wszystko trwało, ale od wczoraj widzę wyraźną różnicę - skurczy jest wyraźnie mniej i są mniej dokuczliwe.
Wierzę, że w twoim przypadku będzie podobnie.
Życzę ci, żebyś mogła jak najszybciej wrócić do domku.
W domu wszystko łatwiej znieść.
Pozdrawiam cię bardzo mocno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aasia trzymaj się, jesteśmy z Tobą.Kończysz już 34 tydz to też dobrze, Mi lekarz mówił, że od 34 tyg dzieci są już bezpieczne. Postaraj się myślec pozytywnie, wiem, że to nie jest łatwe. My tu o Tobie i tych które są w szpitalach, myślimy cały czas i trzymamy za Was kciuki i za maluszki też.
Pati miłego i spokojnego weekendu.
Madziu pozdrów aniołka i agnie-szkę, buziaki dla Ciebie za to co robisz 😘 Ślicznie wyglądasz 🙂
Piorę a za oknem pada i burza jest, ale może po niej powietrze zrobi się lżejsze. Jutro mam gości i w niedzielę też więc dołączam do tych które się cieszą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, Asia, trzymaj się tam! 🙂 I niech szyjka się trzyma! 🙂 😘
Madalena-super, że tak o nas wszystkie się troszczysz... Chwała Ci za to! 🙂 😘
Ja mam nadzieję, że już wszystkie sierpnióweczki szczęśliwie urodzą swoje maleństwa w najbardziej odpowiednim dla nich czasie! 🙂
Jejku-dziewczynki, jak Wy dużo robicie... Ja to cały dzień leżałam, odpoczywałam i spałam! No normalnie szaleństwo! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiaa, bidulko........dasz radę... mam nadzieję, że po tych lekach troche się uspokoi i resztę czasu spędzisz w domku......trzymam kciuki 🙂

Pati miłego weekendu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂))
Zanim Was "nadrobię"...Chciałam napisac ze dziś byłam na kontroli dzidziuś ma się dobrze waż 2300 🙂
Cesarkę wyznaczyli mi na 18 sierpnia wiec to tylko 4 dni przed moim planowanym porodem..
Fajny artukuł dl przyszłych mam...
http://www.knapik-rybka.org.pl/edukacja/mechanizm_porodowy/
PS.Pati jak sie czujesz kochana....pytałam o to GBS i profesor powiedziała ze u nas nie jest to badanie konieczne bo dziecko nie przechodzi przez kanał rodny...robisz kochana sobie to badanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...