Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Pati123 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Lydzia ale słodziutki, schrupać się chce 😘 🙂 🙂

A ja dziś od rana z WC nie wychodzę. Masakra jakaś 😮 😮


Czyżbyś oczyszczała organizm przed tym wielkim dnie,m????????????
DOBRANOC 🙂


O tym samym pomyslałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lydziaa prześliczny ten Wasz Synuś 🙂

Eleeza Wy to same sukcesy wychowawcze odnotowujecie 😁
Spokojnej nocy 🙂

Diviana możesz tu bizness na Brzuszku zakładać 🙂

A ja jakoś czuję, że niedługo będzie kolejny wysyp sierpniowych Dzieciaczków 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
tu fotka Szymka ale się nie wyspałem 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/1005116x.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/637/1005116x.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


O matko ale ładny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór 🙂.Ja mimo że po terminie to należę to tych mam co jeszcze czekają.mojemu bąblowi widocznie nie na rękę jeszcze wychodzić.miałam już skurcze przepowiadające jakiś czas temu,nawet położna mi mówiła że przed terminem urodzę,a jednak nie urodziłam i czekam, czekam:].teraz mam całkowitą cisze od tyg.zero skurczy,wody mi nie odchodzą dalej męczy mnie potworna zgaga,bezsenność,ciężko mi chodzić i nawet już siedzieć bo brzuch mam olbrzymi.We wtorek mam wizytę w przychodni i wtedy powie mi położna jakie mają rodzaje wywoływania porodu dadzą mi tydz lub dwa jeszcze i dopiero jeśli nie urodzę to do szpitala.Czyli jakieś 2-3 tyg.po terminie tu się idzie na wywoływanie.hmm no zobaczymy.Bądź co bądź jeszcze niestety czekam(próbowałam paru domowych sposobów na przyśpieszenie ale nic nie dały:angry 🙂.Dziękuję za zainteresowanie i jak co trzymajcie kciuki żeby jednak było szybciej.pozdrawiam wszystkie mamusie i życzę miłej i spokojnej nocy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
Pati123 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Lydzia ale słodziutki, schrupać się chce 😘 🙂 🙂

A ja dziś od rana z WC nie wychodzę. Masakra jakaś 😮 😮


Czyżbyś oczyszczała organizm przed tym wielkim dnie,m????????????
DOBRANOC 🙂


O tym samym pomyslałam 😉

Matko nie straszcie mnie. To jeszcze nie teraz 😁 Nie wyobrażam sobie, że miałabym teraz rodzić, jakoś słabo się czuję. 🤨 Ale na poważnie to chyba jeszcze nie to, bo nie mam żadnych innych symptomów 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
U mnie w nocy kilka skurczy a bardziej nad ranem, mój mąż się cieszy że w związku z tym urodze w weekend 😉 a ja sobie myślę oby nie szybciej. Dziś mam usg na 16.30 więc nie wiem czy wieczorkiem dam radę się odezwać no i zobaczę czy się mała wysiusiała czy może będzie trzeba poród wywoływać. Odbiorę też dziś wyniki co z tą niedopłytkowością, choć koleżanki z pracy powiedziały że one pójdą za mnie krew oddawać, nie wiem czy to miało mnie uspokoić 😮 😮 😮
A i nadal zajadam się rogalikami, chyba jeszcze nigdy takie pyszne mi nie wyszły, a połowa znajomych z facebooka je ma zamiar dziś piec 🤪 🤪 🤪 Tak innych też zmaltretowałam wczoraj zdjęciem 😜
Inez no to faktycznie dla Ciebie jeszcze noc taka wizyta 🙂
Andzelika i jak tam fałszywy alarm
AAA i jak się mają inne brzusie i mamusie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry 🙂 🙂 🙂

No brzuszki moje kochane, rozpakowywać się 🙂 hehe u nas dzień zapowiada się brzydko i pochmurnie ehhh i liczę, że któraś z Was zrobi nam niespodziankę i na poprawę humoru pochwali się wspaniałą wiadomością o narodzinach maleństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joan84 napisał(a):
Dobry wieczór 🙂.Ja mimo że po terminie to należę to tych mam co jeszcze czekają.mojemu bąblowi widocznie nie na rękę jeszcze wychodzić.miałam już skurcze przepowiadające jakiś czas temu,nawet położna mi mówiła że przed terminem urodzę,a jednak nie urodziłam i czekam, czekam:].teraz mam całkowitą cisze od tyg.zero skurczy,wody mi nie odchodzą dalej męczy mnie potworna zgaga,bezsenność,ciężko mi chodzić i nawet już siedzieć bo brzuch mam olbrzymi.We wtorek mam wizytę w przychodni i wtedy powie mi położna jakie mają rodzaje wywoływania porodu dadzą mi tydz lub dwa jeszcze i dopiero jeśli nie urodzę to do szpitala.Czyli jakieś 2-3 tyg.po terminie tu się idzie na wywoływanie.hmm no zobaczymy.Bądź co bądź jeszcze niestety czekam(próbowałam paru domowych sposobów na przyśpieszenie ale nic nie dały:angry 🙂.Dziękuję za zainteresowanie i jak co trzymajcie kciuki żeby jednak było szybciej.pozdrawiam wszystkie mamusie i życzę miłej i spokojnej nocy!!

NO TO TRZYMAMY KCIUKI ABY JUŻ MALUSZEK WYSZEDŁ NA ŚWIAT 🙂
A TAK WOGÓLE DZIEŃ DOBRY 🙂 🙂
U nas pogoda się śliczna zapowiada 🙂 a i może ja będę się mogła pochwalić dziś wózeczkiem 🙂 o ile mąż go do domu faktycznie przyniesie 🙂 🙂 🙂
Nocka minęła bardzo dobrze zero oznak więc może faktycznie 15 urodzę 🙂 w sumie cały czas prosiła moją malutką aby się urodziła w imieniny i święto 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
och MIŁEGO DNIA WAM ŻYCZĘ I ROZPAKUNKÓW W KOŃCU !! 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry!!!!

ja wczoraj podobnie jak Andzelika latalam do kibelka...tez myslalam ze to moze oczyszczanie przed, podekscytowana taka bylam ze spac nie moglam a tu znowu nic 😮 🙃

wiec Kornelko kochana nie czekaj na mnie...szczerze dziekuje za dobre checi ale to chyba nie pomoze bo Lilka kulturalna i dobrze ulozona panna w kolejke sie nie pcha 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY 🙂

Wpadłam się przywitać, pochłaniam śniadanko, szybki prysznic i do lekarza.
Zobaczymy co powie lekarka, chodź wątpię aby cokolwiek się działo, bo jakoś nic na to nie wskazuje. 🙂

Diviana powodzenia na wizycie, bo jeśli dobrze pamiętam to zawsze wypada nam tak samo 🙂 🙂

Życzę miłego poranka. Po wizycie zajrzę 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY 🙂
Ja już po śniadanku. Noc w miarę minęła już nawet do tego ciężaru się przyzwyczaiłam a mariolkowe kości bolą dziś ponownie jakby mniej więc nie jest źle 🙂
Chciałam wstawić zgodnie z wczorajszą obietnicą zdjęcie wózeczka, ale niestety pomimo,że z tysiąc razy było pisane tu jak i za pomocą jakiego programu to ja nigdy tego nie analizowałam na tyle, aby zapamiętać jak to zrobić... 😮 ☺️
Wszystkim życzę miłego dnia. Mamuśką z bobaskmi spokojnych dzionków, a czekającym mamusiom cierpliwości i wyrozumiałości w końcu nasze dzieciątka to lwy 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...