Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marta-lion Super to twoje jajko 😉 chyba powinnam napisać pisanka 😉
Kamonik Gratuluję synka 😉 Super że wszytsko jest OK i znalazłaś się u takiego lekarza!
Crazzzyy ty tu nam nie szalej 😉 Jak masz herbaty za dużo do rozlewania to nas po prostu zaproś! Wypijemy żebyś nie musiała się zalewać 😉
Ja w ciąy z Julcią dotknęłam brzuch żelazkiem i miałam taką szramę od poparzenia. Juli urodziła się z myszką na rączce (śmiejemy się że ma zegarek) i większośc tyhc "mądrych- przesądnych" stwierdziła że to prze to poparzenie... ale ja w bajki nie wierzę!

Słodkich snów kobietki!
Ciekawe co u Pati???????????/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki,właśnie wróciłam od lekarza. 🙂
Najpierw napiszę jak po badaniach połówkowych a potem was przeczytam.
No więc tak,potwierdziło się że chłopak,widoczne jajka i siusiorek 😁 😁Mąż skakał z radości po całym gabinecie 🤪 🤪
Odnośnie badania serca płodu,wszystko w jak najlepszym porządku,prawidłowa budowa,narządy poza sercowe również 🙂Słychaliśmy serduszka,pięknie biło.Waży równe 400 gram 🙂Franek jest starszy o tydzień,wychodzi z USG.
Lekarz mierzył stópkę ,ma 3,5cm niezły kajaczek A i ogólnie w trakcie badania miał czkawkę,śmiesznie to wyglądało. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mamusie wieczorkiem - również nowe sierpniówieczki!!!

Kamonik - gratuluję zdrowego syneczka, super jest już wiedzieć, jakiego lokatora nosimy, prawda 🙂

Moniczek - kochana bidulko, dobrze, że już wszystko ok z Wami, tylko szkoda, że trafiłas na jakiś mondziołów, większość z tego towarzystwa ze służby zdrowia nie powinno pracowac w swoim zawodzi, tylko poszukać pracy w więziennictwie, tam potrzebni są ludzie nieczuli na ludzkie uczucia ....

Crazzyyy - kochana nie panikuj, łożysko i powłoki brzuszne na pewno ochroniły Maleństwo, gorzej z Tobą, delikatnie schładzaj poparzenie, ale nie za zimnymi okladami i smaruj jakimiś delikatnymi maściami na poparzenia. Pamiętam, że jak syn mojego brata mając niecały roczek wylał na siebie wrząca kawę, to smarowali mu to maścią argosulfan, więc tobie tez nie powinna zaszkodzić. Mam nadzieję, ze nie poszłaś dziś do pracy, bo z tego co pamiętam, to w czwartki
pracujesz???

Marta - piękna dekoracja brzuszka 🙂 Któraś zastanawiała się nad kreacją wyjściowa dla ciężarnej.. a tu jak widać wystarczy założyć górę od bikini i udać się do Twojego męża na makijaż brzucha 🤪

Pati - odezwij się, na pewno wszystko u ciebie dobrze, ale uspokój nas bo się martwimy 🙂

Malstep - czekam na relację z wizyty u doktorka 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dzisiaj tez bylam na polowkowym .Potwierdzone w 100 % bedzie dziewczynka. Wszystkie pomiary dobre. Mala slodko sie krecila. Jest duza ma 564g i wyszlo ze jest o tydzien starsza. Termin mialam na 18 a na usg wyszedl 11. Jaka jestem szczesliwa ze wszytko ok. Wiadomosc ze dzidzia jest zdrowa mnie uskrzydla. Badania tez mi siepoprawily mam mniej bakteri i nie mam drozdzy w moczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Evelina_ napisał(a):
Hej dzisiaj tez bylam na polowkowym .Potwierdzone w 100 % bedzie dziewczynka. Wszystkie pomiary dobre. Mala slodko sie krecila. Jest duza ma 564g i wyszlo ze jest o tydzien starsza. Termin mialam na 18 a na usg wyszedl 11. Jaka jestem szczesliwa ze wszytko ok. Wiadomosc ze dzidzia jest zdrowa mnie uskrzydla. Badania tez mi siepoprawily mam mniej bakteri i nie mam drozdzy w moczu.

To super! I faktycznie dużą masz tą córcię 🙂 A imię już jakieś macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
marta-lion a Ty czemu nie przesyłasz zdjęć tych super picasso brzuszków 🙂
Magda ja pisałam wcześniej, że to z ciąży z Majką. W tej się jeszcze nikt nie wykazał 🙂

DOBRANOC BRZUSZKI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
madalena20 napisał(a):
marta-lion a Ty czemu nie przesyłasz zdjęć tych super picasso brzuszków 🙂
Magda ja pisałam wcześniej, że to z ciąży z Majką. W tej się jeszcze nikt nie wykazał 🙂

DOBRANOC BRZUSZKI 🙂


Aha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale miałam do nadrobienia po tym pracowitym dniu 🙂
Daniela u nas prace zatrzymane ze względu na brak funduszy 😠 mamy problemy z bankiem, ale szkoda gadać, dostaliśmy niby w kredycie kasę na wykończenie ale nie mamy do niej dostępu 😠 😠 😠 A co do wyborów to faktycznie może się w głowie zakręcic od tych różności.
Moniczek dobrze, że z dzidzią wszystko w porządy
Crazzy z dzidziusiem na pewno ok jest dobrze chroniony przez brzuszek i basen 🙂
No i grarulacje dla wszystkich szczęśliwych mam po wizytach lekarskich, dobrze że dzieci zdrowiutkie 🙂
Też myślę o Pati i jej baddaniu i trzymam kciuki
Ach ale błędy robię, chyba z tego zmęczenia 😮 jednak 11 godzin w pracy to trochę za dużo jak dla mnie.
Dobranoc brzusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...