Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
moniq1984 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Kurcze trochę się podniecam tą wielką odsłoną mojej niespodziankowej strony.
I zastanawiam się czy Wam się spodoba. Boję się, że wyjdzie na to, że nic specjalnego mi nie wyszło i że Broń Boże Was rozczaruje 😞

a co to za stronka ma być???


NASZA 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mamuśki najpierw się przywitam,a potem was poczytam.
Widać że weekend za pasem bo mało do czytania mam 😁
Pati dobrze że wszystko oki z dzidziolką.
Widziałam że pisałyście o okolicznościach zajścia w ciąże.My staraliśmy się jeden cykl,zaszłam w ciąże od razu 😁 😁 😁 aż sama byłam zaskoczona że to tak szybko.A test wykazał dwie kreski już 4 dni przed dniem spodziewanej miesiączki,a cykle mam krótkie 28 dniowe,to w sumie szybko pokazałol 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Kurcze trochę się podniecam tą wielką odsłoną mojej niespodziankowej strony.
I zastanawiam się czy Wam się spodoba. Boję się, że wyjdzie na to, że nic specjalnego mi nie wyszło i że Broń Boże Was rozczaruje 😞

a co to za stronka ma być???


Udało mi się zabawic w informatyka i stworzyłam Naszą własną stronę www na której będziemy zapisane jak w pamiętniku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monika835 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
monika835 śliczny wózeczek 🙂


ciesze sie ze ci sie podoba madziu 🙂 🙂 🙂 to nie jest taka latwa sprawa w kupowaniu wozka jeszcze jak sa trzecie osoby ale udalo mi sie go kupic teraz juz tylko czekac na nasze malenstwo 🙂


Ja będę miała bardzo podobny od szwagierki ona swój używała tylko przez 8 m-c bo potem kupiła już spacerówkę i ma nam oddać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi szwagierka ma kupic mleko slodzone o smaku krowek i cukierki krowki ( od wczoraj za mna chodza a w sklepie do ktorego mam najblizej wykupilam wczoraj wszystki cukierki a mleka nie bylo) ogolnie ostatnio moglabym wszystko co krowkowe, wczesniej byla faza na kwassssne lody a na samym poczatku na chrupki orzechowe.... 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi dziś przyszła paczuszka z ubrankami, które zamówiłam 🙂
A teraz allegro i sklepy interntowe dziecięce mnie wciągnęły na maksa 🙂 A jakie cudeńka mają dla malutkich księżniczek 🙂
Oj tym bardziej jestem szczęśliwa bo okazało się jednak,że będę dostawać większą wypłatę o 700 zł 🙂 Ale nakupuje ciuszeczków mojej laleczce 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
A mi dziś przyszła paczuszka z ubrankami, które zamówiłam 🙂
A teraz allegro i sklepy interntowe dziecięce mnie wciągnęły na maksa 🙂 A jakie cudeńka mają dla malutkich księżniczek 🙂
Oj tym bardziej jestem szczęśliwa bo okazało się jednak,że będę dostawać większą wypłatę o 700 zł 🙂 Ale nakupuje ciuszeczków mojej laleczce 😁 😁 😁 😁 😁 😁

oj Pati nie szalej ,nie szalej bo może Ci się to wszystko nie przydać 🙂hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
A mi dziś przyszła paczuszka z ubrankami, które zamówiłam 🙂
A teraz allegro i sklepy interntowe dziecięce mnie wciągnęły na maksa 🙂 A jakie cudeńka mają dla malutkich księżniczek 🙂
Oj tym bardziej jestem szczęśliwa bo okazało się jednak,że będę dostawać większą wypłatę o 700 zł 🙂 Ale nakupuje ciuszeczków mojej laleczce 😁 😁 😁 😁 😁 😁


Pati cieszę się, że te zakupy na allegro dają Ci taką wielką radość !!!! Dzidzia pewnie też się cieszy, ze będzie miała takie śliczne ciuszki 🙂 Przynajmniej masz odskocznię od tego częstego zamartwiania się 🙂 OBy tak dalej. I życzę oczywiście samych udanych zakupów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słuchajcie dzisiaj była u mnie moja przyjaciólka i siedziałysmy i sobie gadałysmy o tym o tamtym wkońcu po 2 godz ona mi mówi, ze spóznia jej sie okres i kupiła test jutro rano zrobi to ja zaraz wywiad zrobiłam i policzyłam jej, że już ponad tydzień jej sie spóznia i mówie idz zrób teraz u mnie, ale ona nieeeee bo nie wyjdzie jak zaczełam ją namawiać to wkońcu zrobiła wyszła z łazienki i się popłakała od razu 2 kreski jaka radość wielka płakałam razem z nią ucieszyła się bardzo.
Wzieła slub w styczniu od razu chcieli kupic mieszkanie wzieli kredyt i teraz pod koniec miesiąca sie już wprowadzaja. Była u mnie 2 tyg temu i mówiła, że w nowym mieszkaniu mąż ją napadł i przy takich gołych scianach hehe cali biali i on jeszcze do niej mówi zmajstrujemy dzidziusia w nowym mieszkanku. 🙂 A tu trach za pierwszym razem im się udało. Taka szczęsliwa pobiegła do domu żeby oznajmić mężowi. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Słuchajcie dzisiaj była u mnie moja przyjaciólka i siedziałysmy i sobie gadałysmy o tym o tamtym wkońcu po 2 godz ona mi mówi, ze spóznia jej sie okres i kupiła test jutro rano zrobi to ja zaraz wywiad zrobiłam i policzyłam jej, że już ponad tydzień jej sie spóznia i mówie idz zrób teraz u mnie, ale ona nieeeee bo nie wyjdzie jak zaczełam ją namawiać to wkońcu zrobiła wyszła z łazienki i się popłakała od razu 2 kreski jaka radość wielka płakałam razem z nią ucieszyła się bardzo.
Wzieła slub w styczniu od razu chcieli kupic mieszkanie wzieli kredyt i teraz pod koniec miesiąca sie już wprowadzaja. Była u mnie 2 tyg temu i mówiła, że w nowym mieszkaniu mąż ją napadł i przy takich gołych scianach hehe cali biali i on jeszcze do niej mówi zmajstrujemy dzidziusia w nowym mieszkanku. 🙂 A tu trach za pierwszym razem im się udało. Taka szczęsliwa pobiegła do domu żeby oznajmić mężowi. 😁


No i to się nazywa HAPPY END!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
W tą niedzielę wielka odsłona 🙂

Ps tylko nie wiem o której godzinie Wam wszystkim będzie pasować.????


Mi tak w południe jak sie wyspię 🤪 🤪 🤪 🤪


hihihihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
A słyszałyście, że ubranka dla dzieci będą drozsze???? bo wat wzrasta był 7% a od 1 lipca podobno 23%. Niektórzy mówią, że od nowego roku.

tak jakby teraz byly tanie 😠 😠 😠 i to jest polityka prorodzinna w polsce 😮 😮 paranoja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
A słyszałyście, że ubranka dla dzieci będą drozsze???? bo wat wzrasta był 7% a od 1 lipca podobno 23%. Niektórzy mówią, że od nowego roku.

tak jakby teraz byly tanie 😠 😠 😠 i to jest polityka prorodzinna w polsce 😮 😮 paranoja

Hehe 🙂 Są dwa vaty 7% i 22%, które od tego roku podskoczyły do 8 i 23%. Więc tylko (a może aż) o jeden % podskoczyły. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniolek82 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
W tą niedzielę wielka odsłona 🙂

Ps tylko nie wiem o której godzinie Wam wszystkim będzie pasować.????


Mi tak w południe jak sie wyspię 🤪 🤪 🤪 🤪


A może wieczorem jak wszystkie będziemy w domach bo taka piekna pogoda się zapowiada, że pewnie każda gdzies wybędzie na spacery....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...