Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki

Czytam was juz od południa i doczytać nie mogę 🙂 70stron 😠

Pati a ty znów w szpitalu 😞 będę trzymała kciuki, żeby wszystko było dobrze.
Dobrze że już trochę ciuszków kupiłaś mniej ci zostanie do kupienia jak urodzisz.... na szczescie to tylko infekcja jesteś pod dobrą opieką więc musi być dobrze, zazdroszcze tylko że codziennie możesz połuchać maleństwa. No i chyba dobrze tam się czujesz skoro wszyscy cię znają na dodatek mówią że jesteś stworzona do seksu hehe 😁

Foga ja jak się zapisałam do szkoły rodzenia to na każdym spotkaniu coś dostajemy w prezencie, tych butelek Avent 125ml uzbierałam już 8 sztuk 🙂 nie licząc wszystkich mini produktów i czasopism....
a co do pieluszek to ja kupiłam na allegro po 2zł jak kupowałam pościel do łóżeczka i materac, ale widziałam że są tańsze. A i dziekuję za stronkę ekino, wkońcu wszytko można tam obejrzeć a szukałam jakiejś stronki fajnej i nie znalazłam. 🥴

Witam także nowe mamusie joanna2512 i p0xia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Justyna 891 .. - Ja juz mam troszke ubranek w roznych rozmiarach 🙂 Babcia szaleje haha i teaz troszke podostawalam 🙂 z ubrankami podobno nie ma problemu bo zawsze ktos bedzie potrzebowal lub zawsze ktos ma do sprzedania lub oddania w calkiem dobrym stanie 🙂 Wogole w tym roku taka "produkcja" dzieci jest ze hoho 🙂 Jak narazie to ja zastanawiam sie nad wozkiem i nie wiem jaki jest najleprszy moze wy mi cos doradzicie ??.. Czy na pompowanych kolach czy piankowych , czy na paskach czy ze skretnymi kolami ? czy zeby wszytsko bylo zdejmowane czy poprostuu przerabialo sie z jednego w drugie ?? Ratujcie 🙂 Pozdrawiam :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co mi to coraz częściej drętwieje prawy pośladek w nocy i nad ranem, że nie mogę aż spać 😞

A w zeszłym tyg moj mąż miał przygodę był na działce i pomagał ogrodzenie robić i jak wrócił przed wieczorem to miał kleszcza i tak spanikował, że musiałam z nim do szpitala do chirurga jechac. Oczywiście dostał zastrzyk przeciw tężcowi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
aniołek- jest w tym coś mój mąż bardzo rzadko łapie się na kopniaka.
jolajola to masz dobrze w tej szkole rodzenia 🙂


Poza tym dostałam tez kilka kuponów do smyka na -20% do wykorzystania przez ponad rok czasu.
To taka forma reklamy, ale nie tylko takie gazety jak mama czy dziecko itp ale też np pani domu 🙂 jest co czytać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie coraz czesciej zaczyna bolec kregosłup az sie czasem wytrzymac nie da 😞 ... a to dopiero koncowka 5 mies .. co bedzie pozniej, az sie boje ... Wlasnie a puchniecie moze na zmiane temperatury 😞 mi troszke zaczely rece ..?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
p0xia napisał(a):
Mnie coraz czesciej zaczyna bolec kregosłup az sie czasem wytrzymac nie da 😞 ... a to dopiero koncowka 5 mies .. co bedzie pozniej, az sie boje ... Wlasnie a puchniecie moze na zmiane temperatury 😞 mi troszke zaczely rece ..?


Mi czasem nogi puchną, a ręce dla odmiany mi schudły- wszystkie pierścionki mam luźne :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😞 to chociaz z rekami masz dobrze 🙂 mnie nogi czesto bola jak chodze po sklepach .. nie wiem czy to moja alergia na wieksze zakupy czy normalne zmeczenie ... zaczynam sie obawiac lata ... to moja pierwsza ciaza wiec bede miala do was baaardzo duzo pytan 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
p0xia napisał(a):
😞 to chociaz z rekami masz dobrze 🙂 mnie nogi czesto bola jak chodze po sklepach .. nie wiem czy to moja alergia na wieksze zakupy czy normalne zmeczenie ... zaczynam sie obawiac lata ... to moja pierwsza ciaza wiec bede miala do was baaardzo duzo pytan 🙂


mamy tu specjalistkę od pytań różnego rodzaju- marta-lion 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena nie martw się przyjdzie czas i na córcię 🙂 Mi koleżanka z pracy mówiła że jej znajoma miała 2 synów i 3 ciąża ona marzy o córce na usg wychodzi że syn, nawet na tym w 32 tyg powiedzieli że syn, a urodziła się córcia 🤪 wyobraź sobie jakie było zdziwienie i zaskoczenie 🤪 więc nigdy nie wiadomo.
Co do ruchów malucha to ja je czuję wszędzie najwięcej na bokach, mała się bardzo rusza, ale też ginekolog mi mówiła że mam dużą macicę i maluch ma dużo miejsca i szaleje w środku, a mała ruchliwa jest bardzo.
Foga co do kupowania ubranek to pewnie że już można w dodatku potem nie bedziemy już takie sprawniutkie więc będziemy się cieszyć że mamy to z głowy a głupi niech sobie gadają co chcą.
p0xia mi kręgosłup też dokucza, lekarz kazał leżeć na plecach z nogami na 90 stopni w górze i trochę pomaga, a co do puchnięcia to nogi mi straszliwie puchną, ale też mam poczucie że cała puchnę, mój mąż twierdzi że nie jest to normalne bo naprawdę po 3 godz w pracy nogi mam 2 razy takie, nawet kostek nie widać, idę 10 chyba na wizytę to się dopytam.
A ja dziewczyny zapomniałam w terminie badania zrobić jak skierowanie ma dłużej niż miesiąc to chyba będę musiała płacić co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Musze sprobowac 🙂 tylko wiadomo ze w szkole sie nagle nie wyloze pod sciana z nogami do gory :P dziwnie by to wygladalo haha 😁 ... Ja ide do lekarza 16 maja i wtedy mi przepisze badania na krzywa cukrowa .. podobno to jest okropne fuu ze takie slodkie strasznie .. mialyscie juz robione te badania ? podobno mozna miec cytryne ze soba zeby zniwelowac smaku troszke .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
p0xia napisał(a):
Musze sprobowac 🙂 tylko wiadomo ze w szkole sie nagle nie wyloze pod sciana z nogami do gory :P dziwnie by to wygladalo haha 😁 ... Ja ide do lekarza 16 maja i wtedy mi przepisze badania na krzywa cukrowa .. podobno to jest okropne fuu ze takie slodkie strasznie .. mialyscie juz robione te badania ? podobno mozna miec cytryne ze soba zeby zniwelowac smaku troszke .


Ja wcisnęłam sobie do tej mikstury 1/2 cytryny i było ok, ale jak bym miała pić samą glukozę to nie wiem czy dała bym radę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my już upiekłyśmy ciasto.

Diviana
jak tam idą prace na budowie??
p0xia ja na glukozę idę po 8.05 na 75g, też nie wiem jak ja to przeżyję 😁 kiedyś Marta-lion wyliczyła że to jest 19łyżeczek do herbaty hahah a ja herbaty nie słodzę wcale.... No i 2godz trzeba siedzieć w poczekalni 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Na początek hehe wiecie jakie mam wyniki glukozy 65 na czczo i 88 po 2 godz. Normalnie konia z czekolady mogłabym zjeść 🙂 🙂 🙂

Magda coś ty wymysliła 🙂 Chyba kop by ci się przydał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
A my już upiekłyśmy ciasto.

Diviana
jak tam idą prace na budowie??
p0xia ja na glukozę idę po 8.05 na 75g, też nie wiem jak ja to przeżyję 😁 kiedyś Marta-lion wyliczyła że to jest 19łyżeczek do herbaty hahah a ja herbaty nie słodzę wcale.... No i 2godz trzeba siedzieć w poczekalni 😮 🤢


Praca wre 🙂 na Wielkanoc rodzice nas wsparli finansowo więc możemy pozwolić sobie na szybsze wykończenie, dziś mąż przykręca listwy do podług i już nawet jedną komodę kupiliśmy 🙂 A ja w pracy siedzę, natomiast jutro też będziemy pilnie pracować. Dziś szperałam w internecie i zamówiłam karnisze, zasłony i ręczniki i taka sumka się uzbierała 😮 😮 😮 ehhh jak ta kasa leci 🤨
A jak u Was Daniela?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laseczki
dzis raczej tu u nas spokój.My w sobote grillowaliśmy,a wczoraj najpierw bylismy u teściów na obiadku,a potem znajomych,u których nie tak dawno urodził sie synek.A ze mieszkaja 10 min spacerkiem od nas,to Filipek bedzie miał kolege 🙂
A dzis rano na zakupy,potem odwiedziłam babcie,a teraz jesteśmy w domku.
Co do kopniaczków,to ja codzioennie czuję,i to w róznych okolicach,ale najczęściej po prawej stronie.
Witam nowa mamusię.
Karolciakam i melstap fajnie,ze się odezwałyscie.
Co do zakupów,to ja sie skusiłam http://allegro.pl/wyprawka-niemowleca-6-czesciowa-roz-62-i1577864607.html
Mysle,że jestesmy juz na takim etapie,ze juz co nie co mozna kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki ja dzisiaj chyba nie będe za bardzo rozmowna bo mam kompletny brak humoru. Jakos wstałam lewą nogą a poza tym sama siedzę w domku, mąż poszedł z kolegami na siłownie a potem idzie na służbe więc cały dzień w samotności. Poza tym wczoraj rano baba wjechała mi w tyłek i mam troche porysowany i wgniecony zderzak a żeby jeszcze tego było mało dzisiaj zepsuł mi się samochód 😠 😠 😠. Normalnie wszystko dzisiaj przeciwko mnie. 😞 😞 😞 😞
Foga napisał(a):
Witam!
W międzyczasie przysiadłam tak z ręka na sercu nad rachunkami, bo zawsze nie byłam pewna ile w końcu wydajemy kasy na same rachunki i aż mnie serce i kieszeń zabolały na raz........ W sumie większą część naszych wyp-łat idzie właśnie na durne opłaty.........a gdzie tu reszta życia??????? Tragiczny ten nasz kraj jest, że w sumie zpindalamy tylko na opłaty.......

Foga rozumiem Cię doskonale ja też dzisiaj z tego wszystkiego policzyłam wszystkie nasze rachunki na ten miesiąc i to jest jakis obłęd. Człowiek uczciwie pracuje, nikomu nie robi krzywdy i nie kradnie a żyje jak biedak bo na to nie stać albo na tamto. Czy normalna rzecza jest to żebysmy my młodzi ludzie martwili sie czy nam starczy do kolejnej wypłaty ehhhhh masakra.
Przepraszam ale musiałam się dzisiaj wygadać, bo już popłakać sobie zdążyłam 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie jeśli o rachunki chodzi to ja wiem, że po macierzyńskim od razu będę musiała wrócić do pracy bo inaczej to cienko będzie z tym naszym kredytem 🤨 a martwię się bo kruszynki nie będę miała z kim zostawić 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana ja mam podobny problem jak ty,bo tez chce wrócic do pracy,a bede miała problem z kim zostawic maleństwo.U nas nawet żłobków nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...